קריאה אחרונה למנחים לדרקוניקון, משחקים ראשונים באתר

קריאה אחרונה למנחים לדרקוניקון, משחקים ראשונים באתר

Information
פורסם ב07 יולי 2017
נכתב על ידי ויני האורק

הגל הראשון של המשחקים בכנס דרקוניקון 2017, שגדל השנה ליומיים, עלה לאתר - ומהו כנס משחקים ללא עושר משחקים?
באתר תמצאו מגוון רחב של משחקי תפקידים, מבוכים ודרקונים, משחקי לוח, קלפים, מיניאטורות, סדנאות ועוד! יתר המשחקים המגניבים שיהיו השנה יעלו לקראת סוף החודש, כשהרישום המוקדם לשחקנים יפתח בתחילת אוגוסט - מה שיאפשר לכם לחסוך זמן בתור לקופות וגם להבטיח את מקומכם.

dragoncon2017 adventure

בין המשחקים השנה תמצאו השקה ישראלית של סטארפיינדר, את המהדורה השמינית של Warhammer 40K, משחק אפי של ליגת ההרפתקנים, ארועי השקה למשחקי לוח חדשים בעברית כגון פלאקס ועוד המון משחקים, ולא לשכוח גם את ספריית משחקי הלוח המגניבה בכנס ואת דוכן יד-2 שלנו בו תוכלו למכור את המשחקים שמעלים אבק על המדף וגם למצוא דברים ישנים ומשובחים.

זאת גם קריאה אחרונה להרשם כמנחים בכנס - הרישום יסגר בעוד שבוע-ימים. כל מי שמנחה בכנס מקבל צ'ופר מיוחד מאיתנו ומי שמנחה שני סבבים ומעלה מקבל מאיתנו גם ארוחה קלה. אז אם כתבת הרפתקה, יש לך שיטה חדשה שקיבלת ורוצה להריץ דרקוניקון ממתין לך. ניתן גם להריץ אחת מההרפתקאות המוכנות שלנו בשלל שיטות: מבוכים ודרקונים, פאת'פיינדר, הטבעת האחת, עיר בערפל ועוד!

דרקוניקון 2017 ייערך ב 24-25 לאוגוסט, בהיכל אהל שם ברמת-גן.

 

אודות ויני האורק

אורק הבית של הפונדק, ויני דואג לסדר ולנקיון באתר וגם מפרסם כתבות שנמצאו במעמקי הארכיון של הפונדק, או כאלו שנכתבו על-ידי מספר אנשים יחדיו.

מאמרים נוספים של כותב זה

ויני האורק

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.