אח התמורה - מקצוע למבוכים ודרקונים 4

אח התמורה הוא מקצוע חדש למבוכים ודרקונים מה' 4, מפרי עטו של הנרוביאן. המקצוע מבוסס על הלוחם, אך מעניק לו חיבור מיוחד לטבע, ואפשרות להפוך לצורת פראית. המקצוע כתוב בעברית, ומכיל מגוון כוחות חדשים.

אמן היד הריקה, מקצוע נזיר של מבוכים ודרקונים 4

קובץ זה מאפשר לך ליצור דמויות של אמן יד-ריקה בשיטה מבוכים ודרקונים 4. אמן היד-הריקה הוא נזיר שמתמקד בהגנה עצמית ובהגנה על הסובבים אותו.
סוגי אחרים של נזיר תוכל למצוא ברחבי הרשת או בספרי הרחבה שונים, בראש ובראשונה בספר החוקים השלישי לשחקן (ובאנגלית: Player's Handbook 3).

גיבורים, מפלצות, ומה שבניהם

ספר קהילת פורום הפונדק 2006-7, גיבורים ומפלצות מכיל בתוכו את התוכן המכני המשובח ביותר שפורסם בפורום לאחר שעבר סינון ועריכה קפדניים. התוכן מיועד לשימוש עם מו"ד 3 וכולל מקצועות יוקרה, גזעים, מפלצות ועוד. מומלץ לכל שחקני ומנחי מו"ד.

האנוב - גזע למו"ד 4

האנוב הוא גזע שחקן אפל מבית היוצר של חגי גומפרט. בקובץ זה תמצאו את פרטי הגזע, כשרונות חדשים ונתיב מופת ייעודי. הגזע שואב את השראתו מעולם המיתולוגיה המצרי.

הברית של אורקוס

ברית חדשה למכשף עבור המהדורה הרביעית של מו"ד.

הולכי היער - מפלצות מו"ד 4

הולכי היער הינו אוסף של שש מפלצות ייחודיות, המשותף לכולן שהן רוחות של יצורי-יער, דרואידים או יצורים אחרים שחזרו לתחיה וכעת הם שומרים על  מקום מסויים או מנסים להשלים משימה.

יוזמה של פורום מבוכים ודרקונים בפונדק

הטרול - כגזע שחקן למבוכים ודרקונים 4

הנרוביאן מציג את הטרול כגזע שחקן למבוכים ודרקונים מה' 4 - אם אתם מחפשים לשחק גזע מפלצתי יותר, עם יכולות ייחודיות, זו ההזדמנות שלכם.הגזע גם כולל כשרונות חדשים ונתיב מופת ייעודי.

הסקראבש

הסקרבאש  - גזע שחקן למהדורה 4 של מבוכים ודרקונים.

חוקי הבסיס של מבוכים ודרקונים 5 בעברית

תרגום מלא של חוקי הבסיס של מבוכים ודרקונים 5 לעברית! בואו וגלו את המהדורה החמישית של מבוכים ודרקונים, כשהקובץ מכיל את כל התוכן הנחוץ לשחקן - כולל גזעים, מקצועות ועוד, כמו-גם את התוכן למנחה - מגוון מפלצות, חפצי-קסם וכך הלאה. התרגום הוא לחוקי ה SRD, שהם סט חוקים מצומצם בהשוואה לאלו שמופיעים בספרים הרגילים אך מספיקים כדי להכיר את המשחק ולנסות אותו.

התרגום לעברית בוצע בידי יובל ספיר, ביחד עם צוות תרגום. לשאלות, הערות וברכות על עבודה מצוינת, אתם מוזמנים לשלוח מייל ליובל.

יאמאבושי - מקצוע למו"ד מה' 4

היאמאבושי הוא מקצוע חדש המיועד לשימוש למבוכים ודרקונים מה' 4. מדובר במגונן יסודני, המתבסס על היסודות השונים כמקור עוצמה. נכתב על-ידי חגי גומפרט.

יצורי רפש - מפלצות חדשות למבוכים ודרקונים 4

מסמך זה מציג בפניכם את יצורי הרפש, משפחת יצורים המעכלות רפש וזוהמה, דבר שגורם לגופם להראות כג'לי שבתוכו צף לכלוך. מפלצות אלו מיועדות לשימוש במו"ד 4 אך ניתן להשתמש בפלאף שלהם בכל מהדורה.

יריבים ובעלי-ברית, חלק ראשון

הראשון מסדרת קבצי הרחבה למבוכים ודרקונים, יריבים ובעלי-ברית מציג בפניכם אוסף מפלצות המתאימות לשימוש עם מו"ד מה' 4.

יריבים ובעלי ברית, חלק שני

החלק השני של סדרת קבצי הרחבה למבוכים ודרקונים, יריבים ובעלי-ברית מציג בפניכם אוסף מפלצות המתאימות לשימוש עם מו"ד מה' 4.

יריבים ובעלי ברית, חלק שלישי

השלישי מסדרת קבצי הרחבה למבוכים ודרקונים, יריבים ובעלי-ברית מציג בפניכם אוסף מפלצות המתאימות לשימוש עם מו"ד מה' 4. כולל דובלינים ודמי-דרקון חדשים.

כשרונות נגועי לחש

אוסף כשרונות שתורגמו לעברית על-ידי Shaman ומציגים בפניכם מגוון קסום של אפשרויות למו"ד 3.5

מאפייני מקצוע חדשים לאביר-קודש

קובץ זה מציג מאפייני מקצוע חדשים לאביר הקודש, ומדגים את עקרונות המאמר - כתיבת מקצועות למו"ד 4

מבוא למשחק מבוכים ודרקונים באסכולה הישנה

מדריך למשחק באסכולה הישנה של מבוכים ודרקונים - כיצד לשחק בראש של מבוכים ודרקונים המקורי. תרגום מאנגלית.

חוברת זו נכתבה במיוחד עבור כל אדם שהתחיל לשחק במשחקי-תפקידים אחרי, נגיד, שנת 2000 – אך היא גם עבור שחקנים ותיקים יותר שעברו, בהדרגה, לסגנונות משחק תפקידים מודרניים במרוצת השנים.

המקור הוא Mythmere Games מאת מת'יו ג'. פינץ' ו

מדריך מהיר לאיי הסערה

המדריך המהיר סוקר בקצרה את איי הסערה, מעניק לכם טעימה קטנה מעולם מופלא.

המדריך נבנה בעיקר עבור שחקנים, בין אם אתם משחקים בבית או במשחקי כנס כחלק מצוות הסערה. במדריך תמצאו מידע אודות הגזעים, המדינות, האלים והשפות באיי הסערה, כמו-גם הנחיות כיצד לבנות דמויות לצוות הסערה.

איי הסערה הוא עולם מערכה למבוכים ודרקונים מבית הפונדק הוצאה לאור.

מכסחי השדים - התקלות למו"ד 4

בקובץ זה תמצאו רצח מסתורי והתקלות מאתגרת במיוחד שעל הדמויות לפצח - או למות בנסיון. אז צעדו לתוך בית אחוזה מפואר, וגלו את השדים שמסתתרים בו. מאת חגי גומפרט.

 

מלכויות האלדרין, הרחבה למוד 4

במהדורה הרביעית של מבוכים ודרקונים, בני גזע האלדרין נבדלים מכל שאר הגזעים החופשיים – ולא רק בערים המופלאות שלהם, אשר נוגעות בעולם הגשמי ובארץ הפיות במקביל, אלא גם בעצם טבעם כיצורי פיה.
בקובץ מלכויות האלדרין מוצגים כוחות חדשים ומאפייני מקצוע חלופיים לשלושה מקצועות, כמו גם נתיב מופת חדש וכשרון חדש המיועדים לגזע המוזר ביותר בספר החוקים לשחקן.
מאת חגי גומפרט

משואות העלטה - דוכסות קרברוס

משואות העלטה היא תת-מערכה המיועדת לשימוש עם מבוכים ודרקונים 4. בקובץ גם תמצאו את דוכסות קרברוס, משואת עלטה לדוגמה. נכתב על-ידי חגי גומפרט 

ספר הפסיונים השלם

ספר הפסיונים השלם הוא תרגום לעברית של ה SRD Psionics Handbook, לשימוש עם מו"ד מהדורה 3. קובץ זה הוא גרסה 0.2 ומכיל את הגזעים, מקצועות, חוקים פסיונים ומגוון כוחות לשימושכם.

התרגום מוגש לכם מאת צוות הפונדק.

פליקסונדרה - אוגדן חוצנים למבוכים ודרקונים 3.5

הפליקסונדרה הם משפחה נדירה של חוצנים דמויי-חתול המשוטטים במישור החיצוני. אוגדן זה מציג בפניכם את תשעת זני הפליקסונדרה, עם נתונים המותאמים למבוכים ודרקונים 3.5. פרי עטו של אורי גיל.

פנתרי הירח, מפלצות למו"ד 4

פנתרי הירח הינם חיית-פיה, בקובץ זה תמצאו ארבעה סוגים של פנתרי ירח כמו-גם תבנית עבורם. המפלצות מיועדות לשימוש עבור מבוכים ודרקונים מה' 4 ונכתבו על-ידי גארל.

שדרוגים לכלי הנשק שלכם (מו"ד 3.5)

קובץ זה מציג בפניכם חוק אופציונאלי חדש, שהופך את כלי הנשק שלכם למעניינים יותר, ובעלי מגוון של תכונות. החוקים שבקובץ מאפשרים לכם לבצע התאמות לכלי הנשק המוכרים לכם, ולהוסיף להם יכולות חדשות - וכל זה באמצעים שאינם קסומים.
נכתב על-ידי מלך הנקמה.

שלדי-דם - מפלצות למבוכים ודרקונים 4

שלדי הדם הם אל-מתים מקוריים למשחק המו"ד שלכם, פרי עטו של נקסטורל בעריכתו של הנרוביאן.

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.