שנה טובה ועדכון ההורדות באתר

שנה טובה ועדכון ההורדות באתר

Information
פורסם ב16 ספטמבר 2023
נכתב על ידי ויני האורק

Shana Tovaלכל חברי קהילת הפונדק נאחל שנה טובה ושופעת במשחקים, הנאה וברכה. שנה חדשה זה זמן מצוין להתחדש, לאגור כוחות ולהכיר משחקים חדשים.

אם עדיין לא ניסיתם את משחק התפקידים פאת׳פיינדר בעולמות פראיים, הדור החדש של מבוכים ודרקונים בעברית, אז יש לפונדק ההוצאה לאור מבצע מדהים - קבלו גם סט קוביות וגם סט קלפי דמות במתנה בעת רכישת ספר הבסיס. פרטי המבצע בקישור

במקביל, ניצלנו את חופשת ראש השנה כדי לרענן מעט את האתר, בדגש על תוסף ההורדות שלנו. יש בפונדק מעל למאה הורדות שונות ומגניבות - דפי דמות, הרפתקאות, ספרי חוקים למשחקי לוח, משחקי תפקידים ועוד. התוסף הישן שלנו שירת אותנו מעל לעשור ולא נתמך יותר, מה שגם התבטא בממשק המיושן שלו.

אז התקנו תוסף הורדות חדש, ריעננו את התיאורים והקישורים של ההורדות, וכל הטוב הזה מחכה לכם בקישורים הבאים:

אם יש לכם שיטה שכתבתם או תרגמתם, הרפתקה שיצרתם או דף דמות בעברית שתרצו להוסיף לפונדק ולשתף עם הקהילה הישראלית, צרו עמנו קשר.

חדי העין ישימו לב שביטלנו את ההורדות של תוכנות עזר. פעם, לזקנים מביניכם, בטרם עידן האפליקציות והאתרים המתקדמים היינו מורידים תוכנות להתקנה במחשב - משרטט מפות Autorealm, מחוללי דמויות ועוד. כיום התוכנות הללו כבר לא נתמכו יותר ופחות רלוונטיות. לכן הסרנו אותן מהאתר.

אודות ויני האורק

אורק הבית של הפונדק, ויני דואג לסדר ולנקיון באתר וגם מפרסם כתבות שנמצאו במעמקי הארכיון של הפונדק, או כאלו שנכתבו על-ידי מספר אנשים יחדיו.

מאמרים נוספים של כותב זה

ויני האורק

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.