מבוכים ודרקונים 3.5, אבן הסערה

אבן הסערה היא הרפתקה בעברית למבוכים ודרקונים מה' 3.5, מיועדת לדמויות בדרגות 1 עד 3. היא החלק הראשון מתוך טרילוגיה של הרפתקאות ונכתבה על-ידי עוטה הברדס.

מבוכים ודרקונים 3.5, ברית הדרקון השחור -

ברית הדרקון השחור הוא הרפתקה של מבוכים ודרקונים 3.5 בעולם המערכה איי הסערה. ההרפתקה מיועדת לדרגות 3. דרקון מטיל את אימתו על כפר קטן במערב רפובליקת יולנדר, אנשי החוק אינם מסוגלים להתמודד עמו ורק הגיבורים יכולים לעצור את הדרקון.

ההרפתקה נכתבה במקור עבור צוות הסערה, צוות משחקי הכנסים של הפונדק הוצאה לאור שארגן משחקים של מבוכים ודרקונים 3.5 ו-4 בעולם המערכה איי הסערה בכנסים ברחבי הארץ.

מבוכים ודרקונים 3.5, האבודים

האבודים היא הרפתקה קצרה של מבוכים ודרקונים 3.5 בעולם המערכה איי הסערה. ההרפתקה מיועדת לדרגה הראשונה וכוללת גם דמויות מוכנות למשחק. חטיפות מסתוריות מתרחשות ברצועת הז'ירקו אשר בפריהולד, המטרופוליס הגדול באיי הסערה. אנשי משמר העיר לא מתעניינים בגורל תושבי הרצועה, ורק הדמויות יכולות לגלות מה מטרת החטיפות וכיצד לעצור אותן...

ההרפתקה נכתבה במקור עבור צוות הסערה, צוות משחקי הכנסים של הפונדק הוצאה לאור שארגן משחקים של מבוכים ודרקונים 3.5 ו-4 בעולם המערכה איי הסערה בכנסים ברחבי הארץ. ההרפתקה גם משמשת כמבוא להרפתקה הארוכה מגילות העוצמה שזמינה לרכישה בחנויות הספרים.

מבוכים ודרקונים 4, האויב הוא הנשק

האויב הוא הנשק היא הרפתקה של מבוכים ודרקונים 4 המיועדת לדמויות בדרגה 6 ומספקת למפגש אחד או שניים.

ההרפתקה מתרחשת בעולם המערכה המקורי שלי, גאנור, על רק פלישת צבא אל-מתים אדיר. בקובץ גם תמצאו פרטים על העיירה חזית אבן והדב"שים העיקריים שבה.

מבוכים ודרקונים 4, הכתר המלחש

הכתר המלחש הוא הרפתקאה קצרה עבור מבוכים ודרקונים 4, והייתה חלק מפרוייקט צוות הסערה למהדורה זו. ההרפתקה מערבת חקירה, נשף מסכות וגם התמודדות עם בני פיה מסוכנים. ההרפתקאה מיועדת לשחקנים בדרגה החמישית, ומתרחשת ב- עולם המערכה איי הסערה.

מבוכים ודרקונים 3.5, הפריצה

משלוח הנשק הוא הרפתקה של מבוכים ודרקונים 3.5 בעולם המערכה איי הסערה. ההרפתקה מיועדת לדרגות 7-8. חפץ קסום רב-עוצמה נפל לידיים הלא-נכונות, והדמויות צריכות לאתר את החפץ בקוטו, ביתם של קוסמי השמש.

ההרפתקה נכתבה במקור עבור צוות הסערה, צוות משחקי הכנסים של הפונדק הוצאה לאור שארגן משחקים של מבוכים ודרקונים 3.5 ו-4 בעולם המערכה איי הסערה בכנסים ברחבי הארץ.

מבוכים ודרקונים 4, הפתעה שטנית

הפתעה שטנית היא הרפתקאה קצרה עבור מבוכים ודרקונים 4, והייתה חלק מפרוייקט צוות הסערה למהדורה זו. זוהי ההרפתקה השלישית והאחרונה בטרילוגייה ההרפתקאות "קרנבל הגובלינים" (המשך להרפתקאות סחר במזיקים וסימן הדמים). ההרפתקאה מיועדת להרפתקנים בדרגה התשיעית, ומתרחשת ב-עולם המערכה איי הסערה.

מבוכים ודרקונים 4, כשהטרולים ישתלטו על העולם

הטרולים מתכננים תוכנית איומה וצריך לעשות הכל כדי לעצור אותם לפני שיהיה מאוחר מדי. אתם מוזמנים לצאת למסע בין טרולים מזמרים, פטריות מכושפות, עובדי אלילים אכזריים, מרגלים רובוטיים ועוד.

זוהי הרפתקת מבוכים ודרקונים קומית, המתאימה בעיקר לקבוצה של 3-6 שחקנים בדרגות 8-10. היא נכתבה למהדורה הרביעית, אך ניתן להתאימה גם למהדורות אחרות.

מבוכים ודרקונים 5, מאורת הדרקון

מאורת הדרקון היא הרפתקת הכרות לשיטה מבוכים ודרקונים 5, בגרסת הבטא - D&D Next. ההרפתקאה היא זחילת מבוך קלאסית, בה על ההרפתקנים להתגבר על איומים שונים בכדי למצוא את הדרקון ולהרוג אותו.

מבוכים ודרקונים 3.5, מכרות האש

מכרות האש היא הרפתקה קצרה של מבוכים ודרקונים 3.5 בעולם המערכה איי הסערה. ההרפתקה מיועדת לדרגות 6. עשן מתמר מעל ההרים, עשן רעיל שמקורו אינו יודע - על הדמויות לאתר את המקור לעשן ולעצור את מי שעומד מאחוריו.

ההרפתקה נכתבה במקור עבור צוות הסערה, צוות משחקי הכנסים של הפונדק הוצאה לאור שארגן משחקים של מבוכים ודרקונים 3.5 ו-4 בעולם המערכה איי הסערה בכנסים ברחבי הארץ.

מבוכים ודרקונים 5, מקדש הגובלינים

מקדש הגובלינים היא הרפתקת זחילת מבוך קלאסית - היא מתרחשת מתחת לפני האדמה בסט של חדרים ומסדרונות המחוברים זה לזה וכלאחד מהם מהווה, פחות או יותר, אתגר בפני עצמו.

הרפתקת מקדש הגובלינים נכתבה כך שתתאים לכחמש דמויות בדרגה השלישית אך אפשר להריץ אותה לדמויות בדרגות נמוכות יותר ואף כהרפתקה ראשונה לקבוצת שחקנים חדשה. ניתן למצוא בסוף ההרפתקה הוראות להתאמתה לדמויות מדרגה ראשונה או שניה.

מבוכים ודרקונים 3.5, משלוח הנשק

משלוח הנשק הוא הרפתקה של מבוכים ודרקונים 3.5 בעולם המערכה איי הסערה. ההרפתקה מיועדת לדרגות 4-5. על הדמויות לצאת למסע ללב נירקור כדי לעצור מתקפה מתוכננת כנגד כוחות הגרילה.

ההרפתקה נכתבה במקור עבור צוות הסערה, צוות משחקי הכנסים של הפונדק הוצאה לאור שארגן משחקים של מבוכים ודרקונים 3.5 ו-4 בעולם המערכה איי הסערה בכנסים ברחבי הארץ.

מבוכים ודרקונים 4, נשיקת השושן

נשיקת השושן היא הרפתקאה קצרה עבור מבוכים ודרקונים 4, והייתה חלק מפרוייקט צוות הסערה למהדורה זו. ההרפתקאה מיועדת לשחקנים בדרגה השנייה, ומתרחשת ב- עולם המערכה איי הסערה.

 

מבוכים ודרקונים 4, סחר במזיקים

סחר במזיקים היא הרפתקאה קצרה עבור מבוכים ודרקונים 4, והייתה חלק מפרוייקט צוות הסערה למהדורה זו. מדובר בהרפתקה ראשונה מתוך טרילוגייה של הרפתקאות, ההרפתקאה מיועדת לשחקנים בדרגה השנייה, ומתרחשת ב- עולם המערכה איי הסערה.

מבוכים ודרקונים 4, סימן הדמים

סימן הדמים היא הרפתקאה קצרה עבור מבוכים ודרקונים 4, והייתה חלק מפרוייקט צוות הסערה למהדורה זו. מדובר בהרפתקה השנייה בטרילוגייה ההרפתקאות "קרנבל הגובלינים" (המשך להרפתקה סחר במזיקים). ההרפתקאה מיועדת להרפתקנים בדרגה החמישית, ומתרחשת ב-עולם המערכה איי הסערה.

 

מבוכים ודרקונים 5, קבר המסדר הדליאני

קבר המסדר הדליאני היא הרפתקת היכרות לדמויות בדרגה ראשונה. ההרפתקה מבוססת על סדרת הסרטונים של Matt Colville ביוטיוב, בהם הוא חולק טיפים והסברים לשה"מים. 

זוהי הרפתקה קצרה המיועדת למפגש בודד. ניתן, לפי שיקול דעת המנחה, לחלקה לשני חלקים. כמובן שניתן להשתמש בה כהרפתקה ראשונה במערכה. ההרפתקה מתאימה גם לשה"מים חדשים ובנויה באופן שאמור להציג תרחישים ואתגרים שונים. ההרפתקה תורגמה ועובדה ע"י דור דוייב ומורכבת מהקבצים שפורסמו ומתמלול של סרטוני ההדרכה, בתוספת עריכה וטקסט נוסף.

מבוכים ודרקונים 3, קריאת השחר

קריאת השחר היא הרפתקה קצר מפרי עטו של פיטפיינד (ערן לוי) לשיטה מבוכים ודרקונים (מו"ד). ההרפתקה מיועדת לחבורה בדרגה השלישית.

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.