2:40 לתקומה, הרפתקה של מלחמת הכוכבים

2:40 לתקומה היא הרפתקה קצרה המתרחשת בגלקסיה של מלחמת הכוכבים. זוהי הרפתקה מבוססת מיקום (אסטרואיד/תחנת חלל) המיועדת לדרגות נמוכות ולשימוש עם Star Wars Saga Edition. עם זאת ניתן להתאים את ההרפתקה בקלות לשיטות אחרות.

10,000 מנוולים, הרפתקה לפנג שוי

הרפתקה זו נכתבה על-ידי דותן דימט ומתאימה לפנג שוי, משחק האקשן מהסרטים. ההרפתקה יכולה לשמש בקלות כהרפתקת מבוא וכתובה בעברית.

זה סוף העולם, הרפתקה ל Vampire

הרפתקה המתארת את סוף העולם, פרי עטו של Alex Litvinov. אנגלית. ההרפתקה מיועדת לשימוש עם Vampire the Masquerade.

 

אי שם, יערות הגשם, הרפתקת אימה

חמישה אנשים מוצאים את עצמם במעמקי הג'ונגלים של קולומביה - חלקם בכוונה, חלקם לא. אולי הם יצליחו לשרוד. אולי הם יצליחו להבין אילו כוחות הביאו אותם לשם ומאילו סיבות.

אולי לא.

זהו משחק אימה מודרני המיועד לארבעה או לחמישה שחקנים. הטקסט מיועד למנחים בלבד, לא לאלה שמתכוונים לשחק במשחק (שרץ גם בכנסים מדי פעם).

זוכה בתחרות ההרפתקאות הראשונה של הפונדק.

חול טובעני, הרפתקה של מלחמת הכוכבים

הרפתקה הלוקחת מקום בגלקסיה של מלחמת הכוכבים, ומבוססת על משחק התפקידים Star Wars Saga edition, חול טובעני יכולה להיות הגיחה הראשונה שלכם לעולם מופלא זה. ההרפתקה מיועדת לדרגה השלישית.

מאת דניאל רוזנברג (האיש הזקן).

מהמטבח באהבה, הרפתקה לעולמות פראיים

מהמטבח באהבה היא הרפתקה קצרה למשחק התפקידים עולמות פראיים (להורדת ההתחלה המהירה), שמתרחשת בעולם המערכה החיים השפלים, וכוללות גם דמויות מוכנות מראש. 

מוות בנמלדרור, הרפתקה לקל20

ההרפתקה מוות בנמלדרור מתרחשת בעיר נמלדרור, עיר פרועה בה יש פיראטים והרפתקאות לרוב. ההרפתקה מיועדת לשימוש עם חוקי ההתחלה המהירה של קל20, הניתנים להורדה בחלק שיטות משחק של אגף ההורדות.

ההרפתקה נכתבה במקור על-ידי Green Ronin ותורגמה לעברית על-ידי רני שרים. ניתן לבצע המרה למו"ד 3 / ק20 בהחלפת המפלצות שמופיעות בהרפתקה ממקבילים מהמגד"מ.

מצוד בערפל, הרפתקה של הטבעת האחת

ההרפתקה "מצוד בערפל" היא תרחיש קצר להיכרות עם משחק התפקידים "הטבעת האחת" (בהוצאת החברה האנגלית "Cubicle 7"). התרחיש מיועד לקבוצה של 4-6 דמויות. 

זהו ליל ה-27 בנובמבר, שנת 2941 לעידן השלישי. קרב חמשת הצבאות המפורסם הסתיים לפני שלושה לילות, ורבים מלוחמי העמים החופשיים עוד חורשים את הארץ שמסביב להר הבודד בחיפוש אחר גובלינים שנמלטו מהקרב.

מקדש שיף אל המוות, הרפתקאת פנטזיה

קומה שנייה במצודה, המהווה מקדש לשיף, אל המוות. מבוך מסוכן ומלא הפתעות, אך ללא סטטיסטיקות משחק לאף שיטה.

 

צוק החשש, הרפתקת אימה קוסמית

מודול בן 50 עמודים בעברית, מוכן להרצה מהקופסה - אפשר להריץ חד פעמי או להרוס איתו לשחקנים שלכם את הדמויות, השפיות, והחיים. קהילת שחקני התפקידים עולה דרגה עם הרפתקת מבוך 4 קומות, מכניקת שפיות חדשה, והתקלויות שכאילו יצאו מהסיוטים הכי גרועים שלנו, אבל בעצם הולכות לגרום סיוטים חדשים...

אל תגידו שלא ידעתם; אל תגידו שלא הוזהרתם; אל תגידו שאין לכם מה לשחק, כי יש לכם.

מיועד לשימוש עם מבוכים ודרקונים 3.5 ועם ואנור

קבר האימה, הרפתקה של עולמות פראיים

העיירה סוקאנת נלחמה במשך ימים במגפת זומבים. בעוד שקבוצת גיבורים ותיקים יצאה למשימה למגר את בעל האוב האחראי, נותרה בעיירה קבוצת הרפתקנים צעירים אשר חושפים את המלכודת שבעל האוב טמן וכעת עליהם לעמוד מולו בעצמם – לפני שהוא הופך לליץ' מתועב!
קבר האימה היא הרפתקה קצרה לשימוש עם עולמות פראיים (הורידו התחלה מהירה בעברית). ההרפתקה נכתבה על-ידי שיין לאסי האנסלי, ותורגמה לעברית בשיתוף פעולה של הפונדק עם הבלוג גלגולים פראיים.

קול צרחה דקה, הרפתקת אימה

קול צרחה דקה - הרפתקאת אימה וקונספירציה בתפאורת מדע בדיוני.

אגב, לידיעת הקוראים - אני עוד מתכוון להריץ את ההרפתקאה הזאת בכנסים עתידיים. אם אתם רוצים להשתתף בה מתישהו, נא לא לקרוא את המסמך הזה (או להשיג את המכשיר הזה מגברים בשחור שמוחק את הזכרון).

שבע עיניים קטנות, הרפתקה של המכבסה

הרפתקה של משחק התפקידים המכבסה, שהורצה במקור בכנסים ברחבי הארץ. הדמויות נשלחות לחקור היעלמות של חוקר חשוב, שהרקע של הדמות הוא חלק בלתי-נפרד מההרפתקה. ההרפתקה מגיעה עם חמש דמויות מוכנות.

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.