מאנקי-טיים (Monkeytime) המוציאה לאור החדשה של מבוכים ודרקונים בישראל

מאנקי-טיים (Monkeytime) המוציאה לאור החדשה של מבוכים ודרקונים בישראל

Information
פורסם ב21 דצמבר 2010
נכתב על ידי האיש הזקן

שחקני המבוכים ודרקונים בארץ (בעצם שחקני מו"ד 4) בפרט ושחקני משחקי תפקידים בכלל, ישמחו לשמוע שמאנקי טיים (בלעז monkeytime) קיבלו כפי הנראה את הרשיון על התרגום לעברית של משחק התפקידים הנפוץ בעולם - מבוכים ודרקונים. המתרגם הקודם, חברת כוכבי-כסף, הפסיקה את הפעילות לפני זמן-מה עקב בעיות פנימיות וכעת מאנקיטיים תחליף את מקומה.
לפי הפרסום, מאנקי טיים תשמש כמוציאה לאור של מו"ד 4 בישראל, כמו-כן כמפיצה של מנצ'קין (לא ברור אם כולל גם את התרגום לעברית), ומשחקי הלוח של Fantasy Flight Games - ככל הנראה כולל משחקי הלוח שכבר תורגמו לעברית. מאנקיטיים תשמש גם כיבואנית של משחקי המלחמה / מיניאטורות Warhammer.

הספר הראשון שעתיד לצאת לאור תחת ההוצאה החדשה הינו ספר החוקים לשחקן 2, באזור אפריל-מאי. לא ברור כרגע אם החברה החדשה גם קיבלה את הזכויות על תרגום הספרים הנוכחיים של מו"ד 4 לעברית (סל"ש, מדריך לשה"ם, מגדיר המפלצות, תיבת האוצרות), שהיו בבעלותה של כוכבי-כסף. כמו-כן לא ברור כרגע מה גורלם של ספרי הקריאה וכמובן מה צופן העתיד עבור משחק התפקידים הנשגבים, שגם הוא תורגם לעברית על-ידי כוכבי-כסף.
אם אתם משחקים מו"ד 4, אתם בנתיים מוזמנים ליהנות מהספרים שכבר יצאו לאור בעברית עבור מבוכים ודרקונים מה' 4, כולל כמובן הספר מתוך האפלה, אוגדן מפלצות בעברית מבית הפונדק הוצאה לאור (סקירה כאן). בנוסף אתם מוזמנים לעיין בספריית המבוכים ודרקונים שלנו, שכוללת מאמרים רבים שיוסיפו עניין למשחק שלכם, לבקר באגף ההורדות שכולל הרפתקאות למו"ד 4, תוכן נוסף וכמובן גם להוריד דף דמות למו"ד 4.

מאנקי-טיים היא כפי הנראה חברת-בת של פופיק בע"מ (חברה העוסקת בייבוא מוצרי תינוקות). בדיקה קצרה של שם המתחם monkeytime.co.il מגלה שהשם מתחם נרשם על-שמו של רועי לוי, שמשמש לפי האינטרנט כסמנכ"ל של חברת פופיק. יונתן אלוני, אחד מהבעלים של חברת כוכבי-כסף (והמייסד) גם משתייך כפי הנראה לחברת מאנקי-טיים, כרגע לא ברור באיזה תפקיד. 

אם יש לכם שאלות או תהיות נוספות לגבי מאנקי-טיים, עתיד מבוכים ודרקונים בישראל ותרגום משחקי-תפקידים ומשחקי-לוח לעברית, אתם מוזמנים להשתתף בעץ שנפתח בנושא בפורום הפונדק.

ולבסוף אנו מאחלים הצלחה למאנקי-טיים.

המידע המופיע בידיעה זו מבוסס על קבוצת הפייסבוק של מאנקי-טיים ועל מידע שנכתב בפורום הפונדק.

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.