עדכון עברית! כל משחקי תפקידים שיצאו לאור בישראל

עדכון עברית! כל משחקי תפקידים שיצאו לאור בישראל

Information
פורסם ב06 מרס 2016
נכתב על ידי ויני האורק

redplמבוכים ודרקונים, פאת'פיינדר, הנשגבים, מרוצללים ועוד משחקי תפקידים אהובים על כולנו יצאו לאור בעברית. האם אתה מכיר את כולם? אוהב לאסוף משחקים או לקרוא עליהם?

משחקים בזמן הוא מאגר משחקי תפקידים בעברית, בין אם מתורגמים או מקוריים בעברית. כעת, עם צאתה של פאת'פיינדר בעברית, החלטנו שזה זמן מצוין לרענן את הפרויקט (ולעדכן את שמו למשחקים בזמן במקום קו הזמן). בזכות חברי פורום הפונדק וחברים נוספים מפייסבוק עשינו שיפוץ מקיף:

- הוספנו את כל הספרים שיצאו לאור בעברית למשחק התפקידים פאת'פיינדר, כולל שתי ההרפתקאות של הפונדק הוצאה לאור: מגילות העוצמה ואלופי האור.

- שיפרנו משמעותית את איכות הכריכות שבפרוייקט: כעת ניתן להגדיל כל כריכה לרזולוציה גבוהה.

- הוספנו קישורים לסקירות של המוצרים הקיימות בפונדק, כך שתוכלו לקרוא עליהם יותר בקלות.

- שיפרנו את מבנה הפרוייקט כך שהוא נוח יותר לקריאה ולדפדוף.

עדיין חסר לנו עוד מספר כריכות ברזולוציה גבוהה, בייחוד אם יש לכם את אוגדני המפלצות של מוד"מ, אתם מוזמנים ליצור קשר בפורום. בנוסף, גם אין לנו סקירות להרפתקאות שיצאו לפאת'פיינדר בעברית, כך שאתה מוזמן לכתוב סקירה לאחת ההרפתקאות, או לחילופין לאוגדן המפלצות של פאת'פיינדר (Beastiary) שצפוי לצאת לאור בחודשים הקרובים.

אודות ויני האורק

אורק הבית של הפונדק, ויני דואג לסדר ולנקיון באתר וגם מפרסם כתבות שנמצאו במעמקי הארכיון של הפונדק, או כאלו שנכתבו על-ידי מספר אנשים יחדיו.

מאמרים נוספים של כותב זה

ויני האורק

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.