דרקוניקון 2020, עדכון בצל הקורונה

דרקוניקון 2020, עדכון בצל הקורונה

Information
פורסם ב02 אפריל 2020
נכתב על ידי האיש הזקן
תגיות: דרקוניקון , אירוע , 136 , 174

Logo2020בעקבות ההצלחה של דרקוניקון 2019, יצאנו לדרך לפני ארבעה חדשים במטרה להמשיך לשפר ולשדרג את כנס דרקוניקון גם בשנים הבאות, במסגרת החזון שלנו לדרקוניקון 2022. מה שאף אחד מאיתנו לא ידע אז, הוא שנגיף הקורונה יחולל מגפה עולמית (ולא במסגרת משחק "פנדמיק").

בסוף השבוע האחרון סגל הכנס קיים שיחת הערכה, והוחלט שנמשיך לארגן את דרקוניקון 2020 על פי המועד שנקבע כבר: 20-21 באוגוסט. התקווה שלנו היא שעד אוגוסט נגיף הקורונה כבר יהיה רובו או כולו מאחורינו, ואירועים רבי-משתתפים יחזרו להתקיים בישראל. עם זאת, אף אחד לא יכול להבטיח זאת בשלב זה. נמשיך להיות עם היד על הדופק, ונקיים פגישת הערכה נוספת לאחר פסח.

בינתיים נמשיך בפעילות בדגש על התשתיות של הכנס, ובהן העלאת אתר עדכני לדרקוניקון 2020. אזכיר שבאתר שלנו אתם יכולים להצטרף לרשימת הדיוור של דרקוניקון, ולקבל עדכונים בזמן אמת על הכנס. את גיוס האירועים לדרקוניקון 2020 ואת הפרסום נתחיל רק לאחר שמצב הדברים יתבהר.

אסיים בבשורות טובות: ראשית, תודה ליובל בוזגלו על הלוגו החדש והנוצץ לדרקוניקון 2020. שנית, אמנם חלק מהדברים שתכננו לשנה זו לא יצאו לפועל, אך אני שמח לבשר שבינואר חתמנו על הסכם מול מיקום חדש ומגניב. יש למה לחכות! 😊

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.