המהדורה הרביעית (של הפונדק) כבר כאן!

המהדורה הרביעית (של הפונדק) כבר כאן!

Information
פורסם ב21 מרס 2008
נכתב על ידי האיש הזקן

תשע שנים חלפו להם במהרה מאז 1999, העת שבה הפונדק הניף את דגלו לראשונה.
כעת אנו גאים להציג את פורטל הפונדק, אתר התוכן שלנו, בגרסה חדשה ומעוברתת מהיסוד עם צוות מובחר של כותבים ועורכים. האתר הוא מקום שבו כל שחקן בארץ יוכל למצוא דברים חדשים, מעניינים ושימושיים, למשחק שלהם - בין אם מדובר במו"ד, הנשגבים, עולם האפלה או כל משחק תפקידים אחר. גם שחקני מיניאטורות או שחקני משחקי לוח וקלפים ימצאו בית חם באתר.

אז מה בעצם יש באתר?
הספריה - מקור החוכמה והידע, בברכתו של ארוניוס, הספריה אוגרת כתבות בשלל נושאים - מבוכים ודרקונים, פריפורם, הנשגבים, משחקי לוח - מקצועות יוקרה, מדריך למנחים מתחילים ועוד... אתם מוזמנים להוסיף את פרי עטכם לספרייה.

סקירות - רוצים לקנות ספר חדש? או אולי שיטה חדשה לחלוטין? בואו לשמוע מה אנשים אחרים חושבים עליו. אגף הסקירות מתמקד בעיקר במשחקי-תפקידים, מכל הסוגים והמינים, מעניק לכם הצצת עומק אובייקטיבית למוצר שבו לבכם חושק. ואם רכשתם מוצר זה או אחר, ואתם רוצים להלל או לקלס אותו, זהו המקום המושלם עבורכם.

טורים - הכותבים הטובים ביותר בארץ כותבים על נושא ממוקד או על כל אשר מעניין אותם. למעשה, זהו אגף מיני-בלוגים המוקדש כל-כולו לתחביב האהוב על כולנו.

הורדות - אם אתם מחפשים דפי דמות להורדה, לנסות שיטות חדשות, למצוא ספרי הרחבה חינמיים או הרפתקאות - הגעתם למקום הנכון.

האתר צפוי להתעדכן לפחות אחת לשבוע, אז אל תשכחו לבוא לבקר :) (וגם לכתוב!)

קדימה, נצא לדרך חדשה!

עוד בפונדק

פיד רסס הצטרף לרשימת הדיוור הפונדק בטוויטר הפונדק בפייסבוק

כניסה לאתר

הצטרף לצוות הפונדק

יש לך תוכן מגניב של משחקי תפקידים או משחקי לוח?
שיחקת במשחק חדש ומדגדג לך לכתוב לו סקירה?
מעוניין לפתוח בלוג בפונדק?

אתה מוזמן לפרסם בפונדק - כל מה שעליך לעשות זה ליצור משתמש, ואז תוכל לפרסם את הכתבות ישירות באתר. פנה אלינו בשאלות או הצעות.