• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק- הקרב האחרון (5/5) [הסתיים]

הטיפוס היה קשה אפילו עבור ריוסקה, אשר היה מיומן יותר מכל אדם שפגש בדרכו, ועוד בעודו חסר שריון שיכביד עליו. פעמים רבות הוא היה צריך לעצור לרגע על מנת להחזיר את נשימתו למוטב, בעודו מביט במידרה בהתפעלות מלווה במעט קנאה.

"אין צורך בתודות." אומר ריוסקה, וניגש אל דלת הכניסה לביתו של אותו אחד העונה לשם "ראן-וו", פותח אותה לרווחה ומביט פנימה.

META
הבחנה: 10.
IN
"התודה כולה שלנו. ללא הדרכתך המסורה, לא היינו יכולים לצאת מהעמק." שינה קדה קידה קלה אל עבר המדריך שלהם ומתפנה לבחון את עירם של הוואנארה. הארכיטקטורה מעניינת מאוד לדעתה, הדרך בה הם הצליחו להתגבר על קשיי הטבע ולהוציא את המיטב מיכולותיהם הטבעיות.

לאחר מכן, היא מתקדמת אל המבנה, מהנהנת לעבר ריוסקה שפתח עבורה ועבור צ'אהו את הדלת. היא נותנת לנערה הצעירה להתקדם לפניה, שמחה לראות אותה מוצאת מעט בטחון עצמי. זה רק יועיל לה בעולם הקשה הזה.

אשיגה לא מרוצה במיוחד מכך שהם מפסיקים לרדוף אחר הצפעים, אך הידע על איש הקשר שלהם בבוקר והידיעה שהם כנראה יגיעו לעיר לפניהם מרגיעה אותו והוא ממשיך עם הקבוצה ומידרה ללא תלונה.
אף על פי שהוא לא רגיל בטיפוס על הרים, אשיגה רגיל למסעות ארוכים והתנאים שבהם לא מפריעים לו במיוחד, הוא. מעביר חלק גדול מהמסע עם מידרה, מנסה ללמוד ממנו מה שהוא יכול על הוואנרה, התרבות והאגדות שלהם.
הוא נפרד ממידרה ונכנס לחדר יחד עם כולם.

אתם נכנסים אל הבית, החושך מסביב מקשה עליכם לראות. אפילו צ'אהו לא רואה אף אחד בתוך המקום.

"מיהו המעז להיכנס ללא הזמנה לביתו של ראן-וו?!" נשמעת קריאה מאיימת, שמיד מכניסה אתכם למצב דרוך, מצפים שיקרה משהו. רצפת העץ רועדת כאשר מישהו נוחת עליה בכבדות, ואז... אור מאיר את המקום.

איש הקוף הזקן צוחק לעצמו, נהנה מאוד מהבדיחה, ולבוש בבגדים שונים ותכשיטים. הפרווה מסביב לפניו בבירור כבר אפורה, והבגדים לא נראים מתאימים לו. כולכם רגילים במידה זאת או אחרת לראות אצילים, וכולכם מזהים שככול הנראה הוואנארה הזקן לבש את הבגדים המכובדים על מנת לשוות לעצמו מראה התואם למעמדו, אך אלו הם בגדים שהוא לא לבש מעולם ולא תואמים לו. חלקכם אפילו מזהים שככול הנראה הוא השיג אותם מסוחרים קלשים, על פי העיצוב של הבגדים.

לאחר שהוא מצליח לעצור את הצחוק שלו, הוא מרים את זנבו ותולה את העששית הבוערת, שלפני זה הוא הסתיר את אורה מתחת לבגדיו. עיניו הצהובות צופות בכם, והוא מחייך.

"שמי הוא ראן-וו, ברוכים הבאים לעץ-נחת, מטיילים. אנחנו לא מקבלים כאן אורחים רבים, אבל מזה שהחזרתם את מידרה, אני מרגיש שלא תהיה לנו בעיה לארח אתכם כאן כתודה" הוא אומר. "מידרה והשליח שלו רצו לספר לי מהו הסיפור שהביא אתכם לכאן, אך סירבתי לשמוע זאת מהם" הוא מתיישב על כרית גדולה ישיבה מזרחית, ומציע גם לכם מקומות ישיבה על כריות דומות "אני רוצה לשמוע מי אתם מכם".

break_by_imson-d7tl6r9.png

"ראשית כל, הרשה לי להתנצל עבור כולנו על הופעתנו הלא מכבדת." אומר ריוסקה ומתיישב אל מול ראן-וו, אחרי שכולם נכנסו אל ביתו. עברו ימים מאז שריוסקה ואשיגה יצאו למקדש לברר אם השמועות אודות המכשפה היו נכונות, ובגדיו היו קרועים, מכוסים דם ומסריחים מסיבות ברורות. הגשם הקל וטל-הבוקר עזרו מעט עם הריח והלכלוך, אך הוא היה זקוק ליום שלם של ניקיונות וטיפוח על מנת להיראות במצב סביר.
הבעתו של ריוסקה הייתה הדבר המרושל ביותר בו. עיניו היו עייפות, מתחתיהן נתלו שקים קטנים מחוסר שינה טובה, פניו היו מעט קמוטים מדאגה ולחץ, וזיפים החלו לגדול על פניו שהיו מגולחות למשעי. הוא עדיין שמר על תנועות נוקשות ונימוס, אך הוא היה בקצה גבול היכולת שלו, וסימנים זעירים של עצבנות נראו בו מאז אשר נודע לו כי הוואנארה הזקן רצה לפגוש אותם מיד.
"הסיפור עצמו אינו ארוך מדי. היינו בדרכנו עם שיירה לעיר גוקה, כל אחד מאיתנו מסיבותיו האישיות שלו, כאשר האחד אשר קורא לעצמו "היורש" תקף את השיירה בחיפושו אחרי עתק עוצמתי." ריוסקה עוצם את עיניו, נזכר באירועים שהתרחשו, מעלה אותם מול עיניו ומספר אותם לראן-וו. "אחרי שהוא מצא את מבוקשו, הוא פוצץ את צוק ההר ושלח את כולם למותם, אך שרדנו, ואחרי מספר ימים של נדודים הגענו לכפר הקטן למרגלות ההרים, בו הדיירים ראו לנכון לכבד אותנו בהכנסת אורחים. שמועות מדאיגות גרמו לנו לרחרח סביב הכפר ומחוצה לו, וגילינו 2 עובדות חשובות. הראשונה הייתה שמכשפה עוצמתית השתלטה על המקדש של דסנה ועל חיות הבר בסביבה, דבר שמנע מאנשי הכפר להקריב קורבנות לאלה זה זמן רב. השנייה הייתה נוכחותם של ארגון הצפעים, אשר מכרו לאנשי הכפר תבואה במחיר מופקע, תבואה אשר הייתה פגומה ונועדה להשמיד את עצמה תוך זמן קצר, דבר שתקע את אנשי הכפר בלולאה אינסופית של קניית תבואה מהצפעים ודילדול משאביהם. כאשר הלכנו לחקור את המקדש עצמו, עקב חדשות שהצפעים ביצעו עסקים עם המכשפה, גילינו כי קרב התפתח ביניהם והמכשפה נפצעה קשות, ואחרי-כן מתה מולנו. מילותיה האחרונות כללו נבואה מאיימת אשר כוונה אליהן, אך איני יודע את משמעותה בעצמי. את מידרה פגשנו במקדש עצמו, בעודו היה כלוא על ידי המכשפה ונשמר על ידי אחד מהשדים הכפופים לה. זו התמונה הגדולה, לא ראיתי נחיצות להוסיף את כל הפרטים הקטנים. האם שכחתי משהו?"
את השאלה האחרונה הוא מפנה אל השאר היושבים לצידו.

"אינני מאמין, המכשפה הובסה" אומר ראן-וו הזקן, פורע את שיער פניו במחשבה. "נשמע שעברתם הרפתקה קשה וארוכה. עליי להודות לכם, מידרה הוא בן דודי מדרגה שנייה, ואחד מהסיירים הנאמנים ביותר לנו. לא ידענו לאן הוא נעלם לאחר שהוא לא חזר, לא ידענו שהוא ינסה להיכנס אל המקדש" הוא אומר.

"המכשפה הזו הייתה צרה לשבט שלנו למשך זמן רב. לפני כמה חודשים ממש, היא זימנה עננים שחורים ואפלים על כול העמק, ואחד מהעננים האלו השכן היישר בתוך הכפר שלנו, ככה שלמשך כמה ימים לא יכולנו לראות דבר. היא הפכה לתוקפנית יותר לאחר שזה קרה, למרות שבמשך מאות שנים כול הרישומים של השבט שלנו דיווחו שלמרות כול הבעיות שהיא גרמה לנו, היא מעולם לא רצתה להתקיף את הכפר שלנו, הוא היה רחוק מידי מהטריטוריה שלה, הפעם היא גרמה לנו לחשוש שהיא באמת תנסה לפגוע בכפר" מספר לכם ראן-וו הזקן.

ראן-וו מושך בכתפיו. "אולי כעת, נביא אף אנחנו מנחה לאלה דסנה במקדשה. לא משנה מי הייתה המכשפה, כעת מקדשה של האלה דסנה נקי מכול צרה" אומר הוואנארה.

"עליי לשאול. האם אתם בטוחים שהאדם אותו פגשתם... היה היורש? הפעולה לא נשמעת תואמת לסיפורים ששמענו עליו כאן בכפר" אומר ראן-וו.

"קשה לי להאמין." אומרת צ'אהיו. "זה לא נשמע כמו משהו שהוא יעשה." היא מנסה להסתיר את הערצה שלה כלפיו. "וגם אם זה היה הוא, יכול להיות שהעתק שהשיג הגיב לא טוב למשהו, אני בטוחה שהתאונה הזו צעירה אותו מאוד."

"יש לי תחושה שזה אכן הוא. הקיטסונה שהייתה איתו תואמת לשמועה ששמעתי שיש אחת שכזו איתו. מניסיוני - לאצילים יש נטייה להתעלם מדברים פעוטים כמו חיים של פשוטי עם. בלי לפגוע כמובן." שאנג-רן אומר ומפנה את שלוש המילים האחרונות לשינה וצ'אהיו.

"אתה לא פוגע כלל." שינה עונה, "אינני יודעת אם מדובר ביורש השקר, מכיוון שמעולם לא ראיתי אותו לפני כן. אך מהסיפורים ששמעתי, נראה שזה אכן הוא, ורק בזכות חסדו של הקיסר הנצחי שרדנו את הנפילה. אך ספר לי בבקשה, מהם הסיפורים שאתם שמעתם?"

"שמענו שהוא רוצה לאחד את היבשת בשלום, לדאוג לגזעים כמו הקיטסונה והטנגו, ואולי אף הוואנארה כמונו. שמענו כי הוא נושא נשק שמוכיח ללא כול ספק שהוא היורש האמתי לקיסר הנצחי. שמענו סיפורים על כך שהוא נלחם בארגונים כמו היאקוזה, הליגה הזהובה, והביס מפלצות שונות שאיימו על תושבים ביבשת- כמו הרוח המסוכנת שחיה על דרך המקדשים הנטושה" מספר ראן-וו הזקן.

"הוא לא השיג את הנשק שהוא נושא כדין, אלא בעורמה ובגניבה. זה, יותר מכל, מוכיח שהוא לא היורש האמיתי, כפי שהוא מכנה את עצמו ביהירותו." שינה אומרת, "אך בואו ונניח את הנושא הזה בצד. אני מאמינה שלא הצגנו את עצמנו כראוי, ואני מתנצלת על כך. אני היא שינה הואנג."

"צ'אהיו." אומרת הנערה, שומרת את שם משפחה. האמת שהיא מרגישה קצת מוזר, ויכול להיות שזו הסיבה שהיא לא נלחמת על כבודו של היורש כרגע. היא בטח צריכה רק שנת לילה נורמלית מבלי להרגיש את העולם על כתפיה... לא שהיא מרגישה עייפה בכלל.

אשיגה מחווה קידה קלה.
"שמי הוא אשיגה נוהירו.
אמרת שהמכשפה זימנה את העננים השחורים ושלאחר מכן היא הפכה לתוקפנית יותר, תוכל לספר לנו באיזו צורה היא הפכה לתוקפנית יותר, והאם אתה בטוח שהעננים השחורים היו מעשי ידיה?"

"ריוס..." ריוסקה מתחיל להגיד ואז נעצר באמצע המילה. הוא מעביר את מבטו אל אשיגה, ומשחרר אנחה ארוכה.
"הבטחה היא הבטחה..." הוא ממלמל בשקט, ואז מיישר את מבטו חזרה אל ראן-וו. "נאגאטו פוג'יבייאשי. זה מעט ארוך, לכן קרא לי פשוט 'ריוסקה', אם זה לא יותר מדי לבקש."

חזרה