• הצטרפו לפורום הפונדק

  שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
  אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

  הרשמה / התחברות
 • הגשת המשחקים לדרקוניקון 2022 נפתחה
  הכינו את ההרפתקאות שלכם, והריצו אותן בכנס המשחקים של הקיץ! בין אם זה הרפתקה משלכם או הרפתקה מוכנה, במבוכים ודרקונים, עולמות פראיים או שיטה שאתם המצאתם, דרקוניקון ממתין לכם - להגשת משחקים באתר.
  לשאלות, תהיות וקריאות עידוד, הגיבו בנושא.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק- הקרב האחרון (5/5) [הסתיים]

מרתוס

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
OUT
כמה מחשבות לסיום, ללא סדר מסוים.
-אשיגה הייתה דמות מהנת למשחק, הרעיון שמאחורי הכוחות שלו להוציא סיפורים ממקומות וחפצים עדיין מעניין אותי ואני בטוח שאני עוד אשתמש ברעיון בהמשך.
-בזכות המיקוד בקווי עלילה נפרדים עבור כל דמות אני חושב שאשיגה היא הדמות שהכי השתנתה אצלי במשחקי פורום, מדמות נייטרלי-תוהו שבעיקר דאג לעצמו ולסיפורים שלו החוויות שהוא עבר והאחריות שהוטלה עליו גרמה לאשיגה להפוך לדמות אחראית וטובת לב יותר (נייטרלי-טוב או תוהו-טוב הייתי אומר)
-אחרי שהתרגלתי למו"ד 5 פאת'פיינדר קצת מורכבת מדי לטעמי. יותר מדי תוספים וחסרונות שמגיעים למספרים די מגוחכים, עד כדי כך שהטלת הקוביה כמעט ולא משנה.
-לא אשקר, אהבתי את זה ששם המשחק התחבר ישירות לקו העלילה שלי.
-אני לא מכיר את גולאריון כמעט, אבל לפי המשחק נראה שמדובר במשהו עצום, הרגשתי כאילו נגענו רק בפיסה קטנה בארץ אחת בתוך יבשת אחת העולם ושייקח שנים לחקור את הכל.
-הדרך לא הייתה חלקה כל הזמן והיו פעמים שחשבתי שהמשחק יתמסמס, אבל העוג הברברי שהיה שה"ם נהדר משך קדימה ונתן סיום שהיה שווה את הדרך.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
אני גרוע בדברים סיכום כאלה, אז אני אנסה לעשות את זה קצר.
אני שמח שהייתי חלק מהמשחק הזה, אני יודע שהיו כמה נקודות שנהנתי יותר וכמה נקודות שנהנהתי פחות, אבל עוג הוא שה"מ נהדר ותמיד הצלחנו למצוא את הדרך לגרום לזה לעובד ולמשחק להיות כיפי.
צ'אהיו הייתה דמות מאוד חריגה בשבילי, גם בגלל שזו הדמות הראשנה שאני משחק שהיא נגדית למין שלי, וגם בגלל האופי שלה, ניסתי לצאת מהמקום הנוח שלי, ואני מקווה שלפעמים יצא מזה משהו מוצלח.

בסופו של דבר, אני מאוד שמח שהמשחק הזה התחרש, היה הרבה נקודות שחששתי שהוא יפול, אבל אני שמח לראות שזה לא קרה, אני שמח שיצא לי לשחק עם כל אחד מהאנשים שהיו במשחק הזה, ואני בטוח שבלעדיהם המשחק לא היה אותו דבר.

וכמובן שתודה לעוג, אתה שה"מ נהדר, ואף על פי שידענו חילוקי דעות לא מעטים, אני עדיין נהנתי להיות חלק מהמשחק שלך, ואני מקווה שיצא לי להינות להיות חלק מהמשחקים שלך בעתיד.
 
Top