• הצטרפו לפורום הפונדק

  שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
  אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

  הרשמה / התחברות
 • משוב על הבטא של פאת'פיינדר פראי
  בשעה טובה התחלנו לשלוח לתומכים את קבצי הבטא של ספר הבסיס של פאת'פיינדר בעולמות פראיים. זה הזמן שלכם לקרוא את הספר, ולתת לנו משוב על טעויות שגיליתם או הערות כלליות כדי שהספר המודפס יהיה מושלם.
  פתחנו לשם כך פורום ייעודי למשוב.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק- הקרב האחרון (5/5) [הסתיים]

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
אנחנו מתחילים!

הדמויות ושחקניהן:
אשיגה נוהירו, בידי מרתוס.
באי צ'אהו, בידי liorgonen3.
ריי הולי, בידי padron.
ריוסקה, בידי Qurrion.
שינה הואנג, בידי Nextorl.

==

עץ ההרשמה: https://www.pundak.co.il/forums/threads/38650

להזכיר, קצב התגובות הוא כ-2 תגובות לשבוע. אם אתם לא יכולים להגיב לתקופה מסוימת, אנא פנו אליי בהודעה פרטית בנושא מראש.

כהערת אגב אחרונה של 'תיאום ציפיות', העולם מתפתח פה ככול שאתם חוקרים אותו, כי זה סנדבוקס כמו שאמרתי. אם הדמות שלכם מחפשת שמועות, היא תמצא שמועות, אם הדמות שלכם מחפשת שמועות על ארגון מסוים ומתמקדת בו, פתאום יופיעו שמועות שעוסקות בארגון הזה במיוחד. איפה שהדמויות שלכם מסתכלות, שם קורים הדברים המעניינים. העולם חי וקורים דברים גם שלא קשורים אליכם, אבל זה טיפה מהאחריות שלכם לגלות דברים.

בנוסף, בסוף ההודעה בספוילר יש את איך להגיב, שאלו קווים מנחים לתגובה כאן. בנוסף, כרגיל, כול ספוילר שלא מיועד לכם אסור לקריאה.

mountains_post_process_by_ghostwalker2061-d8ddc4m.jpg


IN
המסע בהרים של חומת גן עדן הוא לא מסע קל, גם כאשר אתם על הדרך הנוחה ביותר שנמצאת בהם. במרכז הרי חומת גן עדן, שורת ההרים האדירה ביותר על גולאריון, שמפרידה בין טיאן-שיה לממלכות החיצוניות לה, אתם נמצאים על הדרך שזכתה לכינוי "דרך הזהב", ממספר סיבות שונות.

אתם מלווים שיירה ארוכה שמשלבת סוחרים ונוסעים, כול אחד מסיבותיו שלו, בדרככם לגוקה. אתם במרחק של כשבועיים מעיר המדינה הגדולה והעשירה. השיירה עמוסה בסחורות שונות, מארצות שונות ומשונות. לינגשן, שוקורו, קוואין, דטאנג-מא, ואפילו כמה מקומות יותר מפתיעים, כמו קלש- האימפריה האדירה הנמצאת ביבשת השכנה לכם, או קאולינג, ממלכת ההובגובלינים המאיימת. וכול סחורה נמצאת בקרוואן מיועד לה, עם סימון מתאים. אחד ששחור כפחם, אחד שמעוטר בפיתוחים הגורמים לאשליה שאש מלווה את הקרוואן, ואפילו אחד שמכוסה כולו בניירות עם סימנים מיסטיים- קמעות הגנה ממה שלא נמצא בפנים.

יותר מהסחורות, מעניינים האנשים. השיירה מלווה נוסעים רבים, ושומרים רבים, וההצעה האטקטיבית משכה לפה אנשים רבים. למרות שהשמועות שרצות בין האנשים הכי הרבה הן על מה קרוואנים שונים מכילים (שכן יש איסור על לפתוח את הסחורות), שמועות על האנשים הן הרבה יותר עסיסיות.

בין האנשים השונים זיהיתם מספר זהויות מעניינות...
קאטסורו הוא ראש השיירה. שם המשפחה שלו לא ידוע, והוא לבוש כאיש עשיר ומכובד. הוא טיאני, אך אף אחד לא יכול לזהות את מוצאו המדויק לא משנה כמה מנסים. הוא מאמין בקופוסאצ'י, האל הצוחק, והוא בהחלט איש של הומור טוב שמברך רבות על השגשוג שהאל שלו העניק לו. את הסמל הקדוש שלו הוא נושא בעוז, דבר שלא נהוג במיוחד בטיאן-שיה- שכן בעבר כול אימפריית לנג-ווא הייתה תחת דת אחת שלא סגדה לאף אל, אלא לקיסר הנצחי.

פנג הירוטו הוא סמוראי מכובד, שאתמול לחם כנגד הנזיר טפ קאן למולכם. הוא ניצח, ויכולות הלחימה כעת מכובדות בידי כול. הוא לובש שריון סמוראים שחור, ונראה כי מעריך את גנרל סוסומו. בניגוד לאזורים אחרים בגולאריון, בטיאן-שיה גם אלים 'מרושעים' כמו הגנרל זוכים לכבוד הראוי להם. למרות שהוא מעולם לא אמר זאת, הרוב מסכימים כי ככול הנראה פנג חבר במסדר הדאמיו השחור. הוא לא מדבר הרבה, והוא לוחם קאטאנה מיומן. היחס שלו משתנה בצורה דרסטית בין אנשים שהוא מזהה כלוחמים לבין אנשים שהוא רואה כפחות מכך.

טפ קאן הוא נזיר ממוצא טיאן-דטאנג ובעל שם קליט למדי. הוא לוחם מרשים בהחלט שיודע לזנק מטרים באוויר, הוא הוכיח לכם זאת אתמול כאשר לחם נגד פנג הירוטו, ולמרות התבוסה שלו לא נראה שהוא מאוכזב אפילו מעט. הוא איש דברן, אפילו שמדבר יותר מידי, אבל גם אם תעצרו אותו באמצע לא נראה שמצב הרוח שלו נפגע אף פעם. הוא נראה תמיד מוכן להגן על השיירה מכול פגע כאשר הוא מקבל משמרת, למרות שהרבה מפקפקים בכישורים שלו לזהות סכנה.

טווילאקה היא וואיאנגית, היחידה בכול השיירה. הגודל הקטן שלה עוזר לה להתגנב על אנשים מאחורי גבם, ועורה האפור מכוסה הקעקועים השחורים רק הופך את זה למפחיד יותר בלילה. היד שלה זריזה לשלוף את הפגיון המעוקל שלה, שנשלף לעתים ללא סיבה גם באמצע שיחות. הרוב מתארים אותה כמעט משוגעת, אבל הרבה מהאנשים מנצלים את העובדה שהיא עובדת איתכם כדי לדבר איתה. רוב הוואיאנגים נשמרים לעצמם, טווילאקה היא יוצאת דופן מיוחדת, גם אם מאיימת.

קרוארג, עם השם שובר השיניים, הוא יצור מאוד מוזר. העור שלו ירוק לחלוטין, והוא גדול ונראה מסוכן. הרוב חשבו כי הוא הובגובליני בדמו, אך הוא רק החל לקלל בזעם כול מי שאמר לו זאת. הוא אומר כי הוא חצי אורק, גזע שכול מי ששמע על אזור הים הפנימי שמע עליו, אך רק מעטים מכם ראו בימי חייכם. חלק טוענים שהוא בכלל משקר, שהוא פשוט הובגובלין חזק במיוחד שמנצל את זה שאף אחד לא יודע איך אורקים נראים בשביל שלא ידעו על זהותו. אתם מרגישים שהשמועה הזו טיפה יותר מידי מטופשת. בלי קשר, קרוארג מסתובב עם גרזן ענק וספר לחשים, שילוב מוזר שבכול מקרה אחר היה מעניין אנשים, אבל אף אחד לא טורח לשים לב לכך.

פנזאק, טנגו בעל מזג איום ושנאה מוזרה לכול מי שאינו טנגו, שאוחז בארבע חרבות על גבו- כול אחת שונה מחברתה. אף אחד לא אוהב לשמוע את הקול הצווחני שלו, אז אף אחד לא מדבר איתו. על פי הבגדים שלו ומספר קמעות, נראה שההרפתקה האחרונה של פנזאק הייתה על גבי ספינה.

חוץ מזה, כולכם השומרים של קרוואן לינגשני משוריין או בעלי מקום ישיבה כנוסעים מאוד קרוב אליו. וכמו שאר האנשים במסע הזה, גם ארבע האנשים שאיתכם מושכים תשומת לב...

(בהודעה הראשונה, תארו את עצמכם לקבוצה! כרגע ממש, אתם הולכים אחד ליד השני עם הקרוון).

==
In
טיאן שיה היא מקום זר לך, ולאגודת מגלי הארצות. המוצא שלך מתאים, אבל אתה עדיין מרגיש פה כזר- האנשים, המוסכמות, אפילו הקסם במקום- כולו שונה ממה שהכרת רוב חייך. האגודה גם היא, חסרת טביעת רגל עמוקה במקום, ולא יכולה לסייע לך רבות. לפני שיצאת אל המשימה האחרונה שלך, אמארה לי, קפטנית המסע של גוקה- שאחראית על רוב המשימות של האגודה בטיאן שיה- העניקה לך במתנה ספר קטן, מדריך שטח למגלי הארצות, שנועד בשביל לעזור לך לבחור את הפעולה המתאימה בכול פעם שאתה נתקל במצב לא צפוי. אתה מוצא אותו יעיל משציפית, למרות שזה תחליף עלוב לתמיכה שיש לסוכני האגודה באזורים אחרים בעולם.

המשימה הנוכחית שלך היא ללוות את הקרוואן, על מנת לחזר את הקשרים עם ראש הקרוואן- קאטסורו. האגודה העניקה את שירותי ההגנה שלך בחינם לחלוטין לקאטסורו על מנת להבטיח את החברות שלו. העובדה שהוא קיבל היא כבר צעד אחד לקראת רכישת בן ברית חדש לאגודה.

ומבחינת משימות משניות... יש לך שתיים. אמארה לי, בנוסף לשירות שלה באגודה, היא ראש ארגון לשכת פנסי הנייר, שמנסה לתעד את ההיסטוריה של טיאן-שיה ולחשוף את ההיסטוריה שלה. כעת, היא מנסה להעריך אותך, ואתה יודע זאת. היא ביקשה ממך לתעד כול מידע שאתה יכול להשיג- החל ממקומות של מנזרים ועד לכתבים מיסטיים שמצאת.
אבל אתה מרגיש סקרנות בנוגע למה שנמצא בתוך הקרוונים. הסחורות האלו, חלקן מרגישות קסומות רק מלהסתובב ליד הקרוואן. אתה רוצה כול כך להציץ, ולעתים כאשר אף אחד לא מסתכל... אתה כמעט שוקל לעשות זאת. זה לא יכול להיות כזה מסוכן, נכון?

מידע נוסף שיש לך:
אתה הקשבת במיוחד לשמועות על הציוד שנמצא בקרוונים, ולכן שמעת מגוון גדול שלהם. אלו הדברים שאומרים שאתם מובילים: תבלינים ותה מרחבי הממלכה, משלוח מסוכן במיוחד של אש אלכימאים, כלי מלחמה קסומים מקאולינג ההובגובלינית, משלוח גדול בצורה מוגזמת של אורז שבתוכו יש סחורות לא חוקיות, תכשיטים גנובים מכספות שוקורו ולינגשן, חפצי אומנות שמקודשים לאלה שיילין, ועתק רב עוצמה שאפילו האלים עצמם לא יכולים להתנגד לכוחותיו אם יופעל כנגדם. איזה מהדברים נכונים? אתה לא יודע.

בניגוד לכול שאר האנשים במסע, אתה מיד מזהה את הגזע של חצי האורק קרוארג, ויותר מכך, אתה גם מזהה בקלות את המבטא. הוא מגיע גם מאבשלום. אתה כנראה היחיד שיכול למצוא עם האורק שפה משותפת. אולי הוא מביא חדשות מהבית.

ולבסוף, פנזאק… הטנגו הזה… משהו בחושים שלך אומר לך שיש בו יותר מהנראה, ואלו לא החושים הרגילים שלך שמדברים ,אלא החושים העל טבעיים שלך. אלו שנותנים לך את הכוחות המיוחדים שלך. אולי גם לפנזאק יש כוחות דומים, או שאולי הוא מסתיר משהו… ברגע שאתה מתמקד עליו עם כוחותיך אתה מרגיש את הסקרנות משתלטת עליך כמעט.
Out
בהודעה הראשונה תציג את עצמך בזהות בה אתה משתמש.
In
לפני המסע הזה, בעוד הקרוואן חנה, ניצלת את הזהויות הרבות שלך בשביל להשיג פה מידע. צל הדרקון לא נתנו לך אז משימה, ואתה ראית את המסע הזה כהזדמנות לחזור לגוקה לסדר מספר עניינים לאחר משימה מחוץ לגוקה. הזדמנות למסע מעניין ולחזור הביתה בצורה בטוחה- עם כול כך הרבה שומרים מסביב לשיירה הזו- אתה לא תצטרך לנקוף אצבע בשביל להגן על השיירה. הצטרפת כנוסע כמובן.

העניין הוא, שרגע לפני היציאה, צל הדרקון כן נתנו משימה. גם כאשר הם שלחו אותך להוכיח את עצמך, הם לא משחררים במיוחד, ומביאים לך לעתים תכופות משימות שונות כאשר הם שומעים על התוכניות שלך. יש לך הרגשה שיש להם קוסם חיזוי שנועד ייעודית לעקוב אחריך, אבל זו תיאוריה שלעולם לא תוכל לבדוק.

לאחרונה אחד מהסוכנים של צל הדרקון נעלם, והוא נשא בידיו הרבה מידע על המנזרים השונים בחומת גן עדן. בעוד שאף אחד לא מצפה ממך להשיג את כול המידע, חלקים ממנו יהיו יעילים. המשימה הראשית שלך היא לנסות לשכנע את השיירה לעצור במנזר אליו תגיעו בעוד יומיים למנוחה, ולהשיג משם כמה שיותר מידע.

כמשימה משנית... אתה יודע כי כול מידע על המנזר ממנו הנזיר הגיע (שהוא אחד שלא שמעת עליו בחיים) יהיה יעיל. הבעיה עם הנזיר הזה היא לא שהוא לא מדבר, אלא שהוא מדבר יותר מידי, אבל אתה מאמין בעצמך שתוכל לקחת את החלקים החשובים מהמידע שלו.

בנוסף, זה הידע הנוסף שיש לך, ממה שקרה לפני צאת השיירה:
שאנג-רן סחר לאחרונה עם אחד מהאנשים בשיירה, ואחד מפתיע- הטנגו פנזאק. הטנגו קנה ממנו כמות מכובדת של מלח, שידוע בסגולותיו כנגד רוחות ויוקאי שונים. שאנג-רן כמובן לא הולך בלמה לקוחותיו קונים את מה שהם קונים, אך הטנגו לא רמז מעולם על קשר לרוחות...

שינג-שי הצליח לגנוב חפץ מאחד מאחד מהקרוונים, במשימה מסוכנת במיוחד! למען האמת, הוא הצליח לגנוב משהו, רק שהוא לא בטוח מה הוא הצליח לגנוב. אבן שחורה עם סימן שהוא מעולם לא ראה בימי חייו, ונראה שיש בה מספר חרכים מוזרים. יש לו הרגשה מעט רעה בנוגע לחפץ, אבל הוא כעת בידיו. מה אתם מובילים בשיירות האלו?

לבסוף, שועל קטן שמע שיחה מכמה מהאנשים בשיירה. הסיבה למה התנאים להצטרפות לשיירה היו כה אטרקטיביים היא שהסחורה שמובלת פה, ספציפית חפץ אחד, משכה אנשים לא רצויים. יש בוגד בין האנשים, ולכן- בעל השיירה העדיף לשכור המון אנשים ממקורות שונים על מנת לוודא שכמה שיותר יגנו עליו מהבוגד. הוא לא מאמין שהאנשים שהוא שכר יכולים לשתף פעולה, הם לא קרובים מספיק אחד לשני. כמובן שיש רבים, כמה עשרות, אבל אין מכנה משותף למספיק מהם בשביל ליצור רוב.
In
את הצטרפת למסע הזה כנוסעת, בעצתו של יוקו. ממש כמה ימים לפני תחילת המסע, מכתב הגיע מיוקו ואמר שהפעם הבאה שתיפגשו תהיה בגוקה, ושתבואי בהקדם. הוא אמר כי יש לו מתנה בשבילך, אבל שבעקבות הטבע של מכתבים הוא לא יכול לחשוף את הפרטים- את לא בטוחה אם הוא סתם ניסה לגרום לעצמו להישמע מסתורי מכפי שהוא, או שיש קשר ליורש האחרון.

כך או כך, עלית על השיירה הארוכה כנוסעת, לאחר שקיבלת הצעה מאוד אטרקטיבית. בעוד שקיבלת מספר שאלות ממתעניינים על העיניים המוזרות, רוב תשומת הלב מופנית לאנשים הרבה יותר מעניינים ממך, שזו הקלה.

ניתן לומר כי המשימה העיקרית של צ'אהו היא כרגע להגיע לגוקה... אך גם יותר מכך. היא יודעת כי האנשים של היורש תמיד מתעניינים בחפצי הקסם שעוברים באזור, וצ'אהו אפילו שמעה שמועה אחת (שאפילו היא יכולה לזהות כמופרכת, אבל השמועה קיימת) על עתק רב עוצמה שנמצא בשיירה. אם היא תצליח להציץ ולגלות על כמה מהחפצים הקסומים שהשיירות מובילות כאן... המידע עשוי להיות יקר ערך.

כמשימה יותר משנית, יש את קרוארג המוזר. כמו כולם, צ'אהו מעולם לא ראתה חצי אורק, אך כאשר חצי האורק הזה מסתכל עליה... היא מרגישה כאילו הוא יודע משהו. היא רוצה לגלות זאת, אך הוא נראה מאיים במיוחד עם הגרזן הענק שלו (ספר הלחשים קצת פחות מאיים).

מידע נוסף שצ'אהו הצליחה להשיג:
צ'אהו היא יחסית חברותית ונחמדה, והיא מדברת עם הרבה אנשים. טפ קאן התגלה כאיש שיחה מעניין, גם אם הוא תמיד מאריך בדברים, והוא סיפר לה שאחת מהעגלות מובילה חפץ שמקודש למנזר שלו. יש לה הרגשה שהוא פלט את זה בטעות, כי אין אף שמועה בנושא שהיא שמעה השבוע- והיא שמעה השבוע הרבה שמועות.

בנוסף לכך, קאטסורו גם התגלה כאיש נחמד, והוא המליץ לצ'הו להתרחק מטווילאקה. למרות שייתכן שיש לוואיאנגית מידע מעניין, קאטסורו אמר שכדאי לשמור מרחק. למען האמת, הוא נחמד מספיק בשביל שאולי שיחה איתו תוכל להניב עוד מידע יעיל.

לבסוף, צ'אהו מרגישה בחילה כאשר היא הולכת ליד הקרוון המכוסה ברונות ההגנה. היא לא בטוחה אם הקסם משפיע עליה בצורה מוזרה, או שהוא משפיע על כולם ככה והם לא מראים זאת פשוט...
In
על האיש הפשוט ריוסקה, עבר מסע די משעמם. הוא הצטרף כנוסע, בין אם זה סתם מהתעניינות בעיר הגדולה גוקה או שאולי יש לו שם פגישה עם אחד מאנשי הקשר שלו. כך או כך, המסע הזה לא היה דבר מעניין. כבר חודשים ששוגון השמש לא שלח לך גם אף משימה, ולמרות שזה הגיוני- שכן הוא ממעט בכך ככול שהוא יכול, זה קצת מפתיע אותך. שוגון השמש תמיד אהב שיש לו כלי נוסף להשתמש בו מחוץ לשטח הממלכה, ולא היסס לשלוח לך מידי פעם בקשות- שכן הייתם כה קרובים בעבר. אתה זוכר שהוא אמר זאת לפני שנים, בשיחה עם יועץ ששמעת במקריות- "אני משחק פה במשחק הגדול של טיאן-שיה, עם שחקנים הרבה יותר גדולים. אבל הכוח שהם מחזיקים בו גורם להם לשחק גרוע, ולכן כול אחד מהכלים שלי עשוי לגרום להרס אצלם".

אבל בכול זאת, כן היו דברים מעניינים במסע. צורת הלחימה של הנזיר והסמוראי השחור הן כבר משהו להתעניין בו, ולחקור עליו, הידע הזה על אומנויות הלחימה שלהם הוא משהו שמעניין אותך מעט, אך יש עוד משהו...

פנג, הסמוראי השחור- זו לא הפעם הראשונה שאתה רואה אותו. ראית אותו פעם בשוקורו, בחצרות האצילים, למרות שלא ראית אותו מעולם ישירות מול שוגון השמש. אתה לא בטוח מה הקשר שלו, אולי הוא תושב שוקורו ואולי יש לו עסקים יותר מעניינים עם הממלכה שלך... אבל אתה יודע שתוכל לגלות.

בנוסף לכך, גילית את הדברים הבאים:
נראה שמשלוח אורז גדול עובר כאן, וחלק גדול ממנו הוא אורז משוקורו. כנראה אחד מהאנשים שמממנים את המסע הזה הוא מהממלכה שלך, וכנראה ראש השיירה יודע יותר בנושא.

הוואיאנגית נותנת לך תחושות מסוכנות, ולא רק בגלל שהיא 'משוגעת' או כי יש לה חיבה לסכין. אתה רגיל לאנשים כמוה, אי אפשר לסמוך עליהם. העובדה גם שהיא תמיד מסתובבת בקרבה לקרוון שלכם גורמת לך אפילו יותר לחשד, למרות שהתירוץ שלה הוא שהיא התחברה לאחד מהאנשים כאן.

לבסוף, אתה מתעניין בסחורות שמגיעות מהארצות היותר מסוכנות. קאולינג, לינגשן. למרות שלא כולם יחשיבו אותן כמסוכנות, אתה יודע שאלו ארצות שהן אויבות של הממלכה שלך. אתה מתעניין מה יש בתוך הקרוונים ההם. בקרוון מכוסה סימני ההגנה יש לך פחות עניין, למרות שסקרנות טבעית בנוגע אליו תמיד יש.
In
זה היה חודש די מעצבן בשביל שינה.

לפני כמה חודשים, שינה מצאה רישומים ישנים של העסקים של משפחתה, אצל אחד מרואי החשבון שהיו קשורים למשפחתה בפו-לי. תמורת שוחד יפה שלקח לה הרבה זמן להרוויח, הוא העניק לה את המסמכים- שלא היו רבים כמו שהיא רצתה. באותו הזמן, היו לה קצוות חוט טובים יותר לרדוף אחריהם, ולכן היא עשתה זאת- אבל תמיד טוב לשמור קצוות חוט פתוחים בתיק.

לפני חודש, נגמרו לה קצוות החוט האחרים, אז היא החלה לעקוב אחר הרישומים. היא עברה בין כמה מקומות, שרובם היו בתי עסק שכבר נהרסו, נסגרו, והוחלפו. בפעם היחידה שהיא הצליחה להגיע לבית עסק שהיה כבר פתוח, לקח לה כול כך הרבה זמן להשיג את המידע. היא זוכרת את הציטוט המדויק של האיש כאשר הוא נזכר במה מדובר: "אה כן, אבי סיפר לנו את הסיפור! משפחת אצולה שעצרה ממש בכפר שלנו, והייתה זקוקה שאבי בעצמו יתקן על פרסות הסוסים שלהם! הוא אמר לי שהם שילמו לו בברקת, וסיפר את הסיפור לכול מי שרצה. הנה, הוא אפילו השאיר לי שרשרת עם טבעת ברקת עליה שהוא הכין מהשרשרת שהם שילמו לו- זה קמע לאושר!" הוא אמר, ואז הראה לשינה. זה לא היה יעיל באף צורה או דרך.

כרגע שינה בדרכה לגוקה, לא כי יש לה מידע, אלא כי גוקה היא המקום הטוב ביותר למצוא מידע. הרישומים דיברו על מספר עסקאות עם בתי עסק בגוקה, ושינה ממשיכה לסחוב את הרישומים בתיקה. אולי האנשים שם יודעים משהו על מה שקרה לביתה, עדיין נמצאת התקווה- למרות שהדפים האלו כרגע נראים כמו בזבוז כסף מוחלט. זה אפילו לא קצה חוט מרוב שהסיכוי נמוך, אבל זה כול מה שיש כרגע לשינה.

אבל אתמול בלילה, לפני שהיא הלכה לישון, היא שמה לב לשם מוכר על הדפים שהיא לא נתנה לו הרבה חשיבות לפני זה- שכן היא התמקדה על בתי העסק והאזור שלהם. אחד מבעלי העסקים נקרא קאטסורו... שמו של בעל הקרוון. המשימה הראשית כרגע, היא להיאחז ברמז הזה עד סוף המסע, אולי זה יהיה שווה משהו.

מעבר לכך, שינה גילתה שהוואיאנגית מוצאת בה חברה טובה מהצפוי. היא לא יודעת למה, אבל מאז שעזרה לוויאנאגית בעת צרה (בעיה קטנה שהייתה לה עם תשלומים, מכתבים, ומסים שהסתבכו כולם- ושינה עזרה לה לחשב את הבלאגן המתמטי בנושא)- הוואיאנגית מדברת איתה הרבה יותר. אבל שינה מרגישה תחושת בטן אולי העזרה היא רק תירוץ לוואיאנגית... אף וואיאנגית לא חברותית עד כדי כך בכזו קלות, גם לא טווילאקה שלא בדיוק ישרה בראשה.

בנוסף לכך, זה המידע שאת יודעת:
תיאוריות על האנשים והקרוונים עפות באוויר בכול שנייה, ושינה מקשיבה לכולן. מהמעניינות שבהן, היא שמועה על הסיבה לתנאים הנהדרים לנוסעים ושומרים על השיירה. על פי השמועה, יש בוגד בשיירה, ולכן נשכרו כמה שיותר שומרים ממוצאים מגוונים וכמה שיותר נוסעים ממוצאים מגוונים קיבלו הצעות אטרקטיביות- ככה בעל השיירה רוצה לוודא שהבוגד יהיה בנחיתות מספרית. הרי עד שהוא ישכנע מספיק לעבור לצידו כדי להיות רוב, ייגמר המסע!

בנוסף לכך, יש שמועה עקשנית על פנג. הסמוראי השחור מרשים רבים, אך יש שאומרים כי הוא בעצם הבעלים של הקרוון מקאולינג. ואיך הוא הפך לבעלים של קרוון הובגובליני? רצח את הבעלים הקודמים, כמובן.
==

Out
כללי אצבע לכתיבת הודעות:
כול הודעה מחולקת ל-IN, OUT ו-META. כמובן, ניתן לדבר באאוט גם בקבוצת הוואטסאפ, אבל אם במקרה יש לכם אאוט בהודעה שלכם, אז להשתמש בתגית המתאימה.

אם ההודעה שלכם לא מיועדת לכול השחקנים, יש לשים אותה בספוילר. בראש הספוילר כתובות *כול דמויות השחקן שבסצנה, כולל הדמות שלכם*, זה עוזר על מנת לעקוב אחרי קווי העלילה.

במידה ואתם מגלגלים קוביות, למרות שלפורום יש את אופציית הקוביות (שאני לא אפסול אם אין לכם גישה לדבר אחר בכתיבת ההודעה)- אני מעדיף כי תגלגלו את הקובייה בעצמכם. אני שם עין על התוצאות, ואני אישית חושב שמערכת גלגול הקוביות רק מזיקה. לכן, אעדיף גלגול ידני שיתועד בפורום פשוט.

וכמובן: "דיבור", 'מחשבות', פעולות.

יתווסף בהמשך: כללי האצבע לכתיבת ההודעות בקרבות, שבתקווה יהפכו את הקרבות לנוחים וזורמים.

בהצלחה לנו!
 

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
שינה היא אישה נאה ותמירה שלבושה בבגד גוף בצבע סגול-כהה, כמעט שחור, שנראה כרקום ממשי, אך גמיש ומבריק יותר. שיערה בצבע חום, כהה גם כן, ואסוף בפקעת מסורתית של פו-לי. היא מסתכלת על האנשים בעיניים חדות בצבע כחול ירקרק, יותר דומה לצבעו של הים מאשר לצבע הטורקיז.
מעל לבגד הגוף שלה, היא לובשת בגדי אצולה בצבעי כחול ושחור, ושרשרת ירקת תלויה על צווארה, על האבן הגדולה שבמרכזה חרוטה המילה "חן", מילה שבהחלט מתאימה על מנת לתאר את האישה החיננית עם חרב הקודאצ'י החגורה למותנה.
בחינה נוספת תגלה שלמעשה היא אינה גבוהה כפי שהיא נראית, אלא הולכת על נעליים מוגבהות מסוג שאינו נפוץ במיוחד בטיאן-שיה.
האנשים הרבים שניסו להתחיל איתה שיחה, בעיקר בגלל יופיה, גילו שהיא קרירה במקצת. זה לא שהיא אנטי-חברתית, אלא נראה שהיא אומרת לאו דווקא את מה שאנשים רוצים לשמוע, אלא את האמת. והיא עושה זאת בצורה צוננת מעט, דבר שמרחיק מעט אנשים- אך לא מספיק כדי להפוך אותה לבודדה.

"טווילאקה." היא אומרת לוואיאנגית שהולכת לצידה, לא נרתעת כלל ממראה המאיים או מהפגיון המעוקל שבו היא אוהבת לשחק בזמן שיחות, "האם לקעקועים שלך יש משמעות?"
זהו לא מראה נדיר במיוחד לראות את שינה מדברת עם הוואיאגנית. נראה שהשנייה פיתחה חיבה מסוימת לשינה.
 

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
In
כולכם עומדים ליד הקרוון, ולכן כולכם שומעים את דבריה של הוואיאנגית. את חלקכם הם מעניינים יותר ואת חלקכם פחות, אבל הוואיאנגים לא נוהגים לחשוף את עצמם ואת מנהגיהם רבות, כך שזה מעניין לשמוע.

"יש להן הרבה משמעויות!" היא אומרת, ומיד הפגיון מתחיל להצביע על קעקועים שונים. "את זה קיבלתי כשהתבגרתי, זה מסמן את האהבה שלי לקוצץ!" היא אומרת, ואת מבינה שקוצץ זה השם של הפגיון שלה "זה מסמן את המסעות, זה מסמן את העזיבה... וזה... זה מיוחד..." היא מחייכת חיוך מאיים בעודה מצביעה בפגיון על הקעקוע שעל עורפה. שינה, בזכות הקרבה שלה והיכולת לזהות דברים שבמהירות, מזהה שהקעקועים האלו הם לא רק קעקועים, אלא בחלקם קעקועים ובחלקם... צלקות, שילוב מוזר שלהם שיוצר את דוגמאות מיוחדות על גופה של הוואיאנגית. קשה לראות זאת מרחוק, בגלל עורה הכהה, אבל מקרוב כול כך...
 

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
"מיוחד?" שינה שואלת, מציינת לעצמה את הפרט המעניין שגילתה. "מה משמעותו?" היא צריכה לבדוק אם כל הוואיאנגים מקעקעים את עצמם ככה, או לפחות מצלקים את עצמם. אבל כנראה זוהי רק טווילאקה ה...מיוחדת.
 

מרתוס

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
אשיגה הוא גבר הנראה בסוף שנות העשרים שלו/תחילת השלושים, יש לו פנים צרות ומבנה גוף מתאים, רזה אבל לא כחוש, שריריו נראים בבירור אבלא לא מנופחים כמו של לוחמים רבים.
יש לו עיניים ירוקות בהירות ושער שחור חלק שמעט שערות לבנות התחילו לצוץ בו שמגיע כמעט עד בסיס צווארו.
אישגה מתגלח בקביעות מדי יום, אך כבר בשעות הצריים ניתן לראות "צל" על פניו.
הוא לובש אפודת שריון העשויה מעשרות דוגמאות V חופפות העשויות מעור מוקשה כאשר במרכז כל V נמצא קשקש מתכת כסופה. השריון משאיר את זרועותיו חשופות ועליהן הוא מרכיב צמידים ורצועות מעור ומתכות בעיצובים שונים, בניהם ניתן לראות כי זרועותיו מקעקעות בדמות דרקונים (דרקון על כל זרוע) אדומים מתפתלים כך שזנב הדרקון מתחיל באיזור הכתף והראש נח על גב ידיו של אשיגה.
על גבו הוא נושא קשת ארוכה מעץ כהה ועל מותניו הוא חוגר חגורת כיסים שנראית כאילו כיסיה מלאים בכל חפץ קטן ושימושי למסע שניתן לרצות, ועוד הרבה חפצים נוספים לא נחוצים כמו גולות זכוכית, תחבושות מלוכלכות ואפילו ספר או שניים בכיסים האחוריים יותר.
חדי העין יבחינו כי אשיגה אינו נושא עליו שום דבר חדש, כל הציוד שלו וחפציו נראים ישנים. מהאיכות הטובה ביותר ותקינים לחלוטין, אבל כאלה ש(כמו בעליהם) אותו הזמן כבר נראים בהם.
אשיגה נושא עימו גם מצפן מוזר למראה עם אבן כחולה עגולה וסדוקה במרכזו, המצפן לא יאמר דבר לרוב האנשים אך עבור חלק מהם הוא יסמן את שייכותו של אשיגה לאגודת מגלי הארצות, ארגון שמוקמו בים הפינימי וכמעט ללא נוכחות באיזור.

במהלך המסע אישגה מתגלה כאדם חביב וסקרן שנהנה לדבר עם אנשים, גם אם לרוב הוא מעדיף להיות בצד המקשיב של השיחה ולא בצד הדובר, לרוב ניתן למצוא אותו לא מעט מסתובב ומדבר עם טפ או קסטורו אבל הוא דיבר כמעט עם כל אחד מהנוסעים והמלווים של השיירה, והוא כנראה היחיד שמבלה זמן מרצון בחברת פנזאק.

אשיגה היה עסוק בכתיבה באחד הספרים שלו (משהוא שהוא נוהג לעשות מדי פעם) אבל כאשר הוא שמע את שינה מדברת עם טווילאקה הוא הרים את ראשו והפסיק לכתוב, הוא מקשיב לשיחה בעניין ברור, הבעה סקרנית על פניו.
 

padron

פונדקאי ותיק
שאנג-רן הוא בן אנוש בשנות העשרים לחייו, שערו חום ועיניו שחורות. הוא גבוה למדי - ורחב כמעט כמו שהוא גבוה. הוא לובש בגדי מסעות פשוטים למדי, וכל מי שרואה אותו מייד שם לב לשני דברים - משקפיו ושפמו העבות.
שאנג-רן תמיד הולך לצד הקרוון ומוביל סוס ועגלה קטנה. במהלך המסע, הוא התגלה כאדם די חברותי ופטפטן שנהנה לדבר ולהקשיב.
כרגע, הוא מאזין בחצי אוזן לשיחה של שינה וטווילאקה, ובהיסח הדעת הוא משחק עם חשבונייה קטנה. כפי שהוא עשה מספר פעמים במהלך המסע, הוא ממלמל לסוס בזמן שהוא צועד. "תאמין לי עצלן, יש לך חיים טובים. אני דואג לך לאוכל, מחליט על הדרך ואתה פשוט הולך. אין בעיות, אין טרדות, אין מאיפה תגיע הארוחה הבאה - בשביל זה אני כאן. היה יכול להיות נחמד להתחלף מדי פעם. לפחות עוד מעט נהיה בבית." הוא מכניס את החשבוניה לכיסו ומתחיל להסתכל סביבו. כשהוא רואה את טפ קאן סמוך אליו הוא מחייך - הוא כבר הבין בזמן שהמסע לקח עד עתה כי הנזיר תמיד שמח לדבר - תכונה אותה שניהם חולקים. "נזיר! נראה לי כי הצעדה משעממת אותך כפי שהיא משעממת אותי! מה דעתך שנחלוק סיפורים כדי להעביר את הזמן?" הוא שואל אותו בחיוך רחב.
 

Qurrion

פונדקאי ותיק
ריוסקה נראה כאדם כאדם פשוט לגמרי, ומשאיר מעט מאוד רושם. הוא לבוש בבגדי בד דהויים בצבע תכלת, לראשו כובע איכרים רחב שוליים המסתיר את רוב פניו, ועל כתפיו מין גלימה עשוייה קש המגנה עליו מפני השמש והגשם. לירכו חגורה קטאנה, אך הוא לא שלף אותה מאז שהצטרף לשיירה, והיא נראית ישנה וחלודה, לא נשק מרהיב או מאיים. את רוב הנסיעה הוא בילה בישיבה במקומו מבלי לפנות לאיש, אך אנשים בעלי חושים חדים או נסיון יכלו לראות שעיניו פקוחות לרווחה והוא סורק את סביבתו כל הזמן. כאשר מישהו פנה אליו, הוא דיבר בנימוס ועם חיוך רחב, אך לא היה קשה לזהות ששניהם היו מזוייפים במידה מסויימת, והשיחות איתו נגמרו במהירות בה החלו.

נראה שבסופו של דבר השיעמום החל להשפיע עליו, כי הוא ומזנק ממושבו, ומתחיל ללכת לכיוון אחד הקראוונים האחרים.

שה"מ:
ריוסקה ניגש אל המקום בו יושב פנג הירוטו, הסמוראי השחור. "בחיי, זה היה קרב מרשים ביותר לצפייה, הלא כן?" הוא שואל בנימה החברותית שלו את האיש.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
צאיהו היא נערה, צעירה, האופן בו היא צועדת, הדרך בה היא אוכלת. רבים יגידו שהיא צעירה מכדי לנדוד. רבים עוד יותר יגידו שהיא לא בנויה לחיי נדודים.
שיערה הלבן והארוך מקנה לה מראה ייחדוי, בנוסף לעובדה שהיא נראית מעט לבנה מהרגיל. יופיה המסנוור בולט מאוד, ואפילו מבעד לגלימות המסעות האפורה שלה, אשר בה היא מתעטפת במעט קנאות, ניתן לראות את מבנה גופה הצנום.

יצא לכם לשמוע כבר את נגינתה בלילות ובהפסקות, יאף אל פי שאין עוררים שהיא מקומית, נראה ששירה אינם, את המנגינה היא מחליפה משיר לשיר, מזמרת אגדות ושירי גבורה על מקומות רחוקים.

צ'אהיו פחות מתעניינת בשיחה, היא מתקדמת מעט קדימה לראש השיירה, מנסה לזכות בשיחה עם קאטסורו, מקווה שיהיה לו הזמן הפנוי לדבר איתה.
 

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
כולכם נמצאים בשיירה, אז כולכם יכולים לראות מה קורה עם האחרים. הקשבה זה כבר עניין של כמה קרוב אתם הולכים.

אשיגה ושינה-
"כן, זה קעקוע מאוד מיוחד, קיבלתי אותו במתנה" אומרת טווילאקה בחיוך "אם תרצי, בואי בערב, אראה לך מה המתנה הזו יכולה לעשות" היא אומרת כמעט בלחישה ואז מניפה את ידה ומקפיצה את הסכין באוויר, מסיחה את דעתך מהקעקוע.

"קוצץ עצבני" היא אומרת "לא נותנים לו לקצוץ, הוא רוצה לקצוץ, אז הוא מאוד עצבני". היד האוחזת בסכין רועדת, כמעין אות לאישור.

שאנג-רן-
הנזיר מופתע, אבל שמח לחברה. "כמובן, האח שאנג-רן" הוא אומר "יש לי סיפורים רבים, אפילו פעם אחת פגשתי דרקון! אמתי לחלוטין, לא ראיתי אותו הרבה זמן, אבל הוא דיבר אליי!" הוא אומר לך, "למען האמת... טכנית פגשתי שני דרקונים, אבל זה שונה... אתה מבין, האח שאנג-רן, לא ראיתי את הדרקון בפעם השנייה, כי הייתי עסוק מידי בהשתחוות אפיים...." הוא מתחיל בלי לשים לב בסיפור השני כבר.

ריוסקה-
"כן, קרב מרשים" אומר פנג, הסמוראי השחור, איך אין הרבה אושר מהניצחון בקולו, והוא בוחן אותך מכף רגל ועד ראש.

צ'אהו-
בקדמת השיירה, יושב ראש השיירה על גג קרוון גדול, ושר לו שירים עם המלווים שלו. הוא מנגן בכלי מיתר קטן, שמזכיר גיטרה, אך שונה מעט מכך. הם שרים שירי מסע, רבים מהם עוסקים באלים, ובעושר, ובכסף, ובמעשיות שונות של נוודים.

"...וביקש הנווד: כוכב הצפון, ברכי במזל,
את מטבע הנחושת החלוד שלי,
מגיע לגוקה אני, מארץ רחוקה,
והר זהב קטן הוא כול רצוני."


האנשים שאיתו שרים גם הם, חוזרים על הבית, ונראים מאושרים. כמה מהם מעבירים בקבוק קטן של אלכוהול מאחד לשני, למרות שהם פיקחים מספיק בשביל לדאוג לקרוונים ולהיות יחסית צלולים בדעתם.
 

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
אשיגה ושינה-
שינה מסתכלת סביבה, מחפשת עשבים שצומחים בצדי דרך הזהב. "האם הקוצץ לא ישמח לקצוץ את העשבים הללו?" היא שואלת את טווילאקה, מצביעה לעבר הצמח המדובר, אם היא אכן מוצאת אחד.
META
perception- 23.
 

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
צ'אהו-
סבל מבוגר מהצוות עונה לצ'אהו: "כמובן! רק תצטרפי לשיר!" הוא אומר בחיוך מאושר, והשיר ממשיך. ראש השיירה אומר בית בקולו הערב והיפה, והאחרים חוזרים על דבריו לצלילי המנגינה, מספרים את סיפורו של הנווד המסכן.

שינה ואשיגה-
שינה מוצאת עשב עליו היא למדה בעבר. העזבוני החצוי. זהו צמח גבוה, בעל גבעולים שנחצים כול פעם לשניים, ויש לו מספר סגולות של עיכוב רעלים בקרב המרפאות המקומיות. השם שלו מגיע מכך שקשה יחסית לחתוך אותו, ולכן חלקאים המוצאים אזורים גדולים בשדות שלהם עם הצמח הרבה פעמים מעדיפים לעזוב את השטח פשוט ולא לנסות לשקם אותו למצב שיאפשר לגדל בו יבול.

"לאלא, קוצץ לא אוהב צמחים. הם לא מוציאים רעש, הם לא משיבים קרב, קוצץ אוהב אתגר. הוא אפילו רכש טעם מרושע, הממזר הקטן" אומרת טווילאקה, "הוא אוהב לחתוך תרנגולות קטנות, אני לא יודעת למה. הבטחתי לו שאם הוא יסייע לי בעבודה הזו, אני אתן לו 5 תרנגולות, אבל הוא רצה שאתן לו עשר!" אומרת טווילאקה.

ריוסקה-
"האם אתה לועג לי?" שואל פנג בזעם, כמעט קם להתייצב מולך, אבל משאיר את הספק בנושא. הוא נראה די כועס.
 

padron

פונדקאי ותיק
"שני דרקונים! פגשתי דרקון פעם וחשבתי שאני גמור. הסתבר שהוא דרקון נחמד. צחק כשהצעתי לו לקנות תבלינים. אמר שזאת הבדיחה הטובה ביותר שהוא שמע מזה זמן מה. זה היה ממש קרוב לאיזה מנזר - לא זוכר איזה אבל הרווחתי שם יופי של כסף וקניתי כמה עשבים טובים בזול. צריך לחזור לשם פעם. אולי זה המקום שממנו אתה מגיע? הייתי שמח לשמוע עליו! "
 

Qurrion

פונדקאי ותיק
"לא לא לא! לא הייתי מעז! אני רציני! לגמרי" ריוסקה צוחק קצת. "שמי ריוסקה, רציתי לדבר איתך מעט אחרי הקרב, ואולי לדעת קצת יותר מאיפה הגעת."
 

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
צ'אהו-
בנוסף לאנשים המדברים, לא הרבה דברים מעניינים קורים בשיירה. אנשים צוחקים, אנשים שרים, אפילו בקצה השיירה היא שמה לב לקוסם, מהבגדים נראה כי וונדראני, שמדגים את כוחו לכמה מהאנשים. האם היא מחפשת משהו ספציפי? אנשים מסוימים? מסתכלת ליד קרוונים ספציפיים?

שאנג-רן-
"אתה לא יכול להשאיר אותי ככה באוויר פשוט , האח שאנג-רן, ספר על הדרקון שפגשת! ועוד דיברת איתו וסיפרת לו בדיחה שהוא חשב כי היא הייתה טובה! חייב להיות לך סיפור מעניין!" אומר הנזיר בעיניים נוצצות.

ריוסקה-
"אם לא שמת לב, הנזיר דרש ממני יותר משציפיתי. זה היה קרב טוב רק אם לא הייתי נאלץ להשתמש בקסם של השריון. אבל אני בספק שאנשים כמוך יוכלו להעריך קרבות" הוא אומר, נראה שקבע מהי דעתו עליך.
 

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
שינה ואשיגה-
"את תופתעי לראות שהעשב הזה לא קל לחיתוך כפי שנדמה לך." שינה אומרת בחיוך קטן, לא נראה שהדיבור על התרנגולות מפריע לה. היא מביטה סביבה, רואה את אשיגה, ופונה אליו בשפה הטאלדאנית. "נדמה לי שעוד לא יצא לנו לדבר." היא אומרת, "אמור לי, מה אתה כותב בספריך?"
 

Qurrion

פונדקאי ותיק
"כן, אתה צודק לגמרי!" ריוסקה צוחק, עוזב את האביר, ומתחיל ללכת לקראוון בו ישב הנזיר בו נלחם פנג. ריוסקה מתקרב אליהם בהליכה, מחכה להפסקה בדבריהם, דבר אשר היה קשה משציפה לו. "מקום לאדם נוסף?" הוא שואל בחברתיות.
 
Top Bottom