• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק- הקרב האחרון (5/5) [הסתיים]

"הנערה היא מטילת לחשים, כך שלא יהיה קל כל כך לחסל אותה. היא לא ישנה, כך שמתנקש באישון ליל יורד מהפרק. אם אכן תשלח מישהו לקחת את חייה, תאלץ להתמודד גם עם החברים שלה- שאחד מהם הוא הסמוראי השחור ששכרתי כשומר ראשי. על מנת להשמיד אותה בהצלחה, תאלץ לשלוח לפחות ארבע נינג'ות מיומנות- בפשטות, אני לא מאמינה שהיא שווה את המאמץ, את חייהן של בין שתיים לשלוש נינג'ות, ואת הכסף שהמבצע הזה יעלה לך."
META
33 דיפלומטיה. סוף סוף גלגול טוב.

ריוסקה:
"ובכן, אני בהחלט לא מניף דגל בוער לכל כיוון, אם לזה אתה מתכוון." ריוסקה חשב על כיצד עיניו של אשיגה סרקו אותו בקפידה, ללא הצלחה, מספר שבועות לפני כן. הוא ידע כי אימוניו הרבים הפכו אותו לנייטרלי לחלוטין, אפילו עבור לחשים וקסמים של אחרים, אך האם זה עבד כאן, במקום הלא מוכר הזה?

IN
"יש לי את המשאבים שלי, אינני זקוק למי שידאג לי" הוא אומר בפשטות, מבטו הרציני נח עלייך. "אם את רוצה 'להציל' את חיי העכברושה הקטנה הזו, אז אני רוצה שתתחילי בלתת לי את המידע שבאת לשתף. את רוצה מישהו שיסייע לך נגד היורש- ואהיה מוכן לכך, אבל לא בחינם" אומר יי-סיאן.

"ואם לא צ'אהו, אני רוצה מישהו אחר שישמש כדוגמה. או שתביאי לי את צ'אהו, מהתיאור שלך נשמע שאת יכולה להביא אותה לכאן בקלות, או שתביאי לי את אחד מהמשרתים האחרים של היורש. אני רק זקוק למטרה, ואת כרגע מנסה לעמוד בין המטרה הנוכחית לביני. לו לא תזוזי, אני חושש כי את עשויה להיפגע" יי-סיאן אומר, פניו עדיין מלאות בזעם שלו מהנשף. נראה שהוא בכוח גורם לשינה לסבול מעט יותר בשביל כול דבר אותו היא רוצה להשיג בסיטואציה זאת.
OUT
במה תקפת?
IN
העיניים הרבות מסתכלות עליך, בוהות מכול עבר. אתה מרגיש בפחד מחלחל. והם מתקרבות אליך, אתה כמעט פונה לאיזו סמטה עד שאתה רואה מתוך הצללים והערפל שיש בה עיניים אדומות ענקיות שאתה עוד רגע נתקע בהם.

איוואקי לפתע שולף את הנונצ'אקו שלו. "משהו בא אלינו, תהיה מוכן" הוא אומר, ממשיך עדיין להתקדם "ואל תעצור, אנחנו לא נמצאים במקום לעצור בו" הוא אומר לך.

"אני שוהה בסמטת הלשון המצולקת, אך אני אגיע מחר בצהרי היום לכניסה של השכונה הזאת כדי לקבל תשובה.
אם איש מכם לא יגיע אני אעזוב את המקום ולא אטריד אתכם יותר."

IN
אתה מניף את החרב שלך באוויר- לכיוון ממנו אתה מרגיש את הסכנה, אך היא לא פוגעת בדבר. פעם נוספת, אתה מרגיש רוח מהירה עוברת לידך, אך דבר לא פוגע בך או בכפילים שלך הפעם. אתה עדיין לא בטוח היכן היריב שלך, וכיצד הוא תוקף אותך.
IN
הם מהנהנים, "סמטאות הלשון המצולקת, מקום מעולה לעניין הזה" הם אומרים ואתה שומע קולות צחוק מהם. אתה לא יודע אם באמת תגיע כאן לתשובות, או שרק דחית את ההתקפה עליך.

"ועכשיו, תסתלק לפני שאנחנו נזכה באותך בעוד כמה צלקות על הגוף שתוכל להציג לאומן שלנו" מאיים הבחור שמולך בכעס.

אשיגה פונה ללכת, היצור האל-מת שלו נשאר מאחור לעוד מספר שניות, מסתכל בבריונים ונוהם בצליל חלול לפני שהוא פונה ועוקב אחר אשיגה.
במהלך ההליכה אשיגה יוצר לעצמו פתק מנטלי להביא לפחות אחד מהחבורה יחד איתו מחר.
OUT
אני אשתמש ביכולת Future Gaze רק כדי לוודא שלא יקרו שום הפתעות בדרך החוצה.
הוא ישחרר את האל מת ברגע שהוא יוצר מגבולות השכונות של ניבי הדרקון.
אם יש לי מספיק זמן ביום אשיגה ינסה למצוא היכן נמצאים חבורת הזקנים של הוואיאנג, לגלגל משהו?

"ומה אם הייתי אומרת לך, שאעזור לך להפיל את הליידי נאי יאן פיי ממגדל השן שלה?" שינה אומרת במתיקות שפתיים, גלגלי השיניים שבראשה חגים ומסתובבים. גם עם המידע שסיפקה ארקאנה, זו לא תהיה משימה קלה. ועדיין, זה יאפשר לה להשיג את הרצונות שלה- ולהגן על הנערה.

IN
ניבי הדרקון לא עוקבים אחריך, נותנים לך לצאת מכאן בשקט.
META
אתה מוזמן גם לגלגל כאן דיפלומטיה (איסוף מידע) או ידע (מקומי), יש לך זמן לחפש את הזקנים הוואיאנגים.
IN
את רואה אותו עוצר. את שאפתנית, יותר ממה שהוא ציפה, ולהציע את המוות של מנהיגת גוקה אינו דבר שאנשים עושים כדבר של מה בכך.

"היא הייתה כלי יעיל זמן רב, אהובה, צייתנית, גם אם היא לא מרוצה מאיתנו וכרגע בוגדת בנו, המוות שלה יעורר יותר מידי הדים שלישיים. אלא אם הוא יתוכנן בקפידה מדויקת, בה היא תצא אל מול כול אנשי העיר כבוגדת. הזיכרון שלה צריך להיות מוחתם. ואני לא יודע אם את מסוגלת בכלל להציע לי דבר כזה" הוא אומר, בשורה האחרונה מסתכל עלייך, כאילו מנסה להוכיח אותך בכך שאת משטה בו, אך מאחורי ההצהרה יש גם רגשות נוספים- והחשוב שבהם זו התעניינות בהצעתך.
IN
היצורים מכתרים אתכם, אתם עוצרים, לא מסוגלים עוד להתקדם. מאות עיניים קטנות, כולן בוהות בכן, כולן רעבות, וכולן משתמשות בצללים כמחסה.
זמן להילחם.

META
כך בחרת, אז גלגל יוזמה.
IN
"אם כך, הגרסה הטובה ביותר שלי נועדה להרוג אנשים כמוך" הוא צוחק.

"למה הגעת הנה? למה חיפשת אותי? אני עוד לא לחלוטין מאמין שלמדנו תחת אותו המורה, אבל אני רוצה לדעת" הוא דורש ממך.

שינג-שי
שינג מתחיל לפקפק בכך שהאויב בכלל קרוב - ייתכן והרוח שהוא חש היא למעשה חצים. אולם הוא מחליט לנסות שוב להקשיב ולתקוף עם חרבו - כשלון נוסף והוא ינסה להימלט.
Meta
Perception: 12+10=22
התקפה:20+8=28
וידוא חמורה: 14+8=22
נזק אם פגע:2+4=6 (10 אם חמורה)

IN
אתה לא מצליח לזהות דבר מסביבך, ופעם נוספת אתה מעיף את חרבך אל האוויר. שקט, ואז עוד שני משבי רוח מהירים וכפיל צללים נוסף שמתפוגג. האויב לא נראה קרוב, ואתה רק מכה באפלה. חששות מתקרבים אליך, כאילו מן המקום עצמו בו אתה נלחם, שאתה מאכזב את אותם המאסטרים שאימנו אותך. כאילו חלק מהרוח של כול אחד מהם טמוע בקירות של המקום הזה.

IN
אשיגה משתמש שנית בכוח המסיכה ומנסה להשיג מידע ספציפי יותר הפעם לגבי הזקנים הוואיאנגים שאולי יוכלו לספ]ק לו מידע בנוגע להיסטורית הקעקועים שלו.

META
נסיון להפוך את זה לקצת יותר סביר, מגלגל את כל הקוביות ביחד ומשתמש בממוצע
[dice:gtea]725501:0[/dice:gtea]
[dice:gtea]725501:1[/dice:gtea]
134/6=22.3
11/6=1.8
בממוצע, למרות שה1 הטבעי די הוריד לי אותו ביחד לשאר.

IN
"עצה בנוגע למה?" שואל האיש, נראה שבכלל לא מבין את הבעייתיות שבסיטואציה. נראה שהחיבור דרך המורה שלכם הוא בעבורו חיבור עמוק יותר ממה שההיכרות שלכם הייתה אמורה להכתיב.
IN
הצללים מלאי העיניים רוקדים מסביבך, אבל אתה מצליח להבין בנקודה בה העיניים מרוכזות יותר ובכמות רבה יותר. אתה מוכן להילחם, ואתה מצליח להגיב מהר יותר מאלפי היצורים לסיטואציה הקרבית הזו.

META
אתה מתחיל.
IN
לצידך רצים זוג שועלי צללים קטנים המתקדמים איתך. אתה מצפה להתקפה שתגיע, אבל דבר אינו מגיע. עם זאת, תצטרך לחזור באותה הדרך בה באת, ואתה לא יודע כמה רחוק האויב שלך יעקוב אחריך- והאם הוא רואה אותך בכלל כרגע. מתי תוכל להרגיש בטוח מפניו?
META
הצעה למכאניקה חלופית, לאחר מחשבה מרובה.
יש לך 4 גלגולים להשתמש בהם בכול פעם שאתה משתמש בכוחה של המסכה. בכול גלגול, אתה יכול לבחור להתמקד ולנסות לשמוע דברים אחרים מהעיר. כול המידע שאתה משיג הוא מידע מאנשים ואירועים שהתרחשו בעיר, ושום מידע מעבר לכך לא יכול להתגלות. בכול גלגול, אתה יכול לבחור באיזו לאיזו מיומנות ממיומנויות הידע תרצה להגביל את הגלגול (שכפי הלחש, נותר גלגול תפיסה)- וכך המידע שתקבל יהיה בנושא המתאים.

ההגבלות הן כך: הגלגול הראשון תמיד חייב להיות מקביל לגלגול ידע (מקומי), אתה יכול לגלגל מספר פעמים גלגולים המקבילים לאותה המיומנות- כול פעם בעבור גלגול- וכך אתה יכול להשתמש בתוצאה הגבוהה מבין הגלגולים, בכול פעם שאתה מגלגל בדיקה שמקבילה למיומנות שאינה ידע (מקומי) אתה סובל ממחסר 5- לגלגול שלך.

נשמע לך מקובל? אם כן, אשמח שתגלגל עכשיו כניסיון ראשון לכך.

חזרה