• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק- הקרב האחרון (5/5) [הסתיים]

שינג-שי
שניג מחייך לעצמו כשהוא מרגיש את המעקב - קצת אקשן ואולי הוכחה לשבט שהוא לא חלש כמו שהם נוטים לחשוב. הוא מחפש למקום שקט להיכנס אליו בעודו שולח את ידו לתוך בגדיו וגורם לחרבו לחזור לצורתה האמיתית. כשהוא נכנס לסמטה הוא מסתובב אחורה. "מי שם? אני יודע שאתה בעקבותי - תראה את עצמך." הוא קורא בקול.

צ'אהו

"אני מבינה." אומרת צ'אהיו. "ובכן אני אנסה לעזור לך, אבל אם כך הדבר אני אשמח שתיתני לי לנהל שיחה פרטית פה" היא מבקשת מהלא-קיטסונה. "אחרי זה אני בהחלט אצטרך את העזרה שלך..." היא עוצרת לדבר. "יש לך דרך לדעת מי המשורר שממנו נוצרת?" שולאת צ'אהיו, "את מקושרת אליו בדרך כלשהי?"

אשיגה מהנהן לעצמו וממשיך ללכת בדרך שמכווינים אותו. ידו משחקת בהיסח דעת עם הקשת שעל גבו כשהוא חושב על הדרכים השונות בהן המפגש הקרוב יתרחש.

IN
השקט מסביבך כמעט רועש, אין תגובה. ואז ננעץ בקיר לידך חץ דק, עליו מגולגלת מגילה, שנפתחת בעדינות וחושפת את הכתב שעליה.

'הסוף לצל הדרקון' כתוב שם באותיות טיאניות ארגמניות. אתה מסתכל על המקום ממנו החץ יצא, אבל לא רואה דבר. אבל אתה יודע שזה התחיל.

META
גלגל יוזמה!
IN
"אין לי שום דרך לכך, וזה בסדר! אשאיר אתכם לבד" היא אומרת, ואז בחיוך קליל היא נעלמת מעיניכם כלא הייתה. את מסתכלת במעט הלם, ממש לא ציפית לזה.

"אני מחכה שאת תמשיכי" אומר האיש, נראה שמנסה בכוח להתעלם ממה שקרה הרגע עם הקיטסונה.
IN
אתה לא צריך לחכות הרבה בשביל המפגש הראשון. מאחוריך מגיעים שלושה אנשים, כולם לבושים בבגדים אדומים בוהקים עם דרקונים מעוטרים עליהם. אחד מהם צועק לך "תסתובב" בקול לא מתפשר. אתה היחיד בסמטה, ואתה יודע שהוא מדבר אליך.
IN
אתם מתקדמים ברחובות של הנמל, עד שאתם מגיעים אל שער טורי אדום וקטן שניצב באמצע הרחוב, ממש לא קשור אל הסביבה שלו. שערי הטורי הם שערים אדומים שאמורים להוביל אל עולם הרוחות במיתולוגיה הטיאנית, והם מונחים לרוב באזורים של טבע בהם קאמי ואוני הם יצורים נפוצים, לא באמצע העיר ברחוב הנמל.

אתה רואה את איוואקי קד קידה אל השער. "תעשה כמוני, או שתישאר מאחור" הוא אומר, מבהיר לך שהוא רוצה שתעקוב אחרי כול צעד שהוא מבצע.

ריוסקה:
ריוסקה קד לשערים עוד לפני שאיוואקי מגיע לאמצע המשפט שלו.
"פושימי אינארי-טיישה." ריוסקה מחייך קלות, אינו מרים את ראשו עדיין, "כך השערים האלו נקראים בארצי. קראתי כי הם נבנו עבור הקאמי של שועלים, אורז, סאקה, תה ומסחר, דברים חשובים מאוד מהיכן שאני מגיע."

"הנערה לא משטה באדם." שינה עונה בקרירות, "היא יכולה לשמש כמקור מידע, ולהרוג אותה יהיה בזבוז של משאבים." היא חוזרת על הטיעונים הקודמים שלה, מחשבותיה רצות. היא שפטה את יי-סיאן שגוי, חשבה שלמרות שהוא בליגה הזהובה יש לו כבוד. היא טעתה, וכעת היא צריכה לשכנע אותו לא להרוג את הנערה. אחרי הכל, יש בה כל כך הרבה פוטנציאל. היא בוחנת את האציל הזחוח שמולה, מנסה להבין איזו סיבה יכולה לגרום לו לשנות את דעתו.
META
19 זיהוי מניע. מנצל נקודת השראה כדי להוסיף ק6 לגלגול: סה"כ 20.

אשיגה
אשיגה מסתובב, ידיו מורמות בפוזה לא מאיימת שמבליטה את הדרקונים על זרועותיו.
"אני מאמין שאתם מכירים מישהו שאני מחפש." הוא אומר בקול חסר רגש משפתי האבן שלו.

IN
"זהו לא שער מהסוג הזה, למרות שהשער הזה דומה במהותו. אבל מי שיצר את השער הזה, מי שבנה אותו, לא היו אלים של אורז ומסחר, אלא עובדים של דמות מסתורית שרק מעטים מעזים להעלות את שמה בקול בגוקה" הוא אומר לך, לוקח סכין קטן ונועץ ביד שלו, יוצר סימן של שלושה עיגולים במבנה משולש המחוברים ביניהם בקו דק, והדם שלו נוזל מהפצע הזה. לאחר מכן, הוא נותן לך את הסכין, מראה על הפצע שלו, ואז לוקח בקבוקון קטן שמהריח מכיל סאקה ושופך באיטיות על הפצע שלו, נותן לאלכוהול להיספג בו, ומשחרר אנקת כאב קלה. הוא מחכה שתעשה בדיוק כמותו.
META
אתה מתחיל.
IN
אתה מרגיש משהו מתקרב אליך, מאחוריך. אתה לא רואה דבר, אבל יש לך רגע אחד להגיב, רגע אחד לפני שזה יגיע אליך.
IN
"ייתכן. סבסטיאן תמיד אמר לי שהוא הגיע על מנת לעזור לי לעלות לשיא הפריחה שלי" הוא אומר, וזהו משפט שגם את שמעת מסבסטיאן "בעבורי, זה היה בדרך הקוסארי-גאמה, וזה גם היה תואם לו. הוא היה ממש כנינג'ה עם הקוסארי-גאמה, עודד אותי תמיד להמשיך להילחם ודיבר על שבועת הנאמנות שיום אחד אצטרך לחתום. היית בטוח כי הוא מגייס אותי, אך לפני שיכולתי לשנות משהו, הוא נעלם".
IN
יי-סיאן מסתכל על שינה "איזה משאבים?" הוא שואל, בצורה המחושבת מכולן. שינה יודעת שאם היא תצליח לשכנע אותו בערך כולשהו, אפילו קטן, לצ'אהו- היא תוכל לשכנע אותו. אבל הכעס הילדותי כמעט של האיש גורם לו לרצות נקמה, וכמו הצבע שהוא כה אוהב ללבוש- הוא רוצה לראות את הדם נשפך. דמה של העיר הזו יוקז בשביל הליגה הזהובה.
IN
"אנחנו רואים מתחזה, זה מה שאנחנו רואים. אתה חושב שהקעקועים העלובים שלך מראים משהו?" אומר אחד מהבריונים, וחושף קעקוע של דרקון קיסרי, שמרקד בכוח קסום ועולה ממפרקי ידו אל כתפו, גדל ככול שהוא מתקדם מעלה.

"זמן ללמד אותך לקח" הם אומרים, ומוציאים אלות ונוצ'אקו. אחד מהם מתקרב אליך במהירות, ואתה רואה אותו עם אגרוף נשלח אל הבטן שלך, מחייך ברוע. הוא בבירור רוצה להראות שהוא שולט בסיטואציה, ורוצה אלימות.

צ'אהו
"במקרה שלי הוא גורש." עונה צ'אהיו, "אבי לא אהב את הדברים שהוא לימד אותי, ולכן גירש אותו מהבית שלנו." היא מראה את הנבל שלה, "זו הייתה המתנה האחרונה שלו לפני שהוא עזב אותי, אני מודה שלא חיפשתי אותו תקופה ארוכה, אבל עכשיו יותר מתמיד אני חושבת שהעצה שלו הייתה עוזרת לי." היא מודה לו, "אבל נראה לי שהדבר שהוא לימד אותנו הכי טוב זה להסתדר בלעדיו." היא אומרת לו לבסוף, "אולי זה מה שהוא רצה שינחה אותנו."

"לא מתחזה"
אשיגה אומר בעודו לוקח צעד אחורה בנסיון להתחמק במהירות מהאגרוף, שולח יד אחורה לגעת בקשת שלו.
אני צריך להשאיל חלק קטן מהסיפור שלך.
בין אשיגה לבריון בוקעת מהארץ יד שלדית למראה ומתוך האדמה מזנק צילו של זיכרון של הבעלים הקודמים של הנשק.
היצור נראה כמו אלף שמת לפני דורות, עור יבש ומתוח על על פני העצמות והשרירים שנשארו כמו גופה שהתייבשה או מומיה ללא התחבושות. היצור לבוש בשרדי שריון שהיה מפואר בעבר והוא נוהם ללא מילים בטון שיכול להיות כעס, עצב, או משהו בניהם.
"יותר כמו קרוב משפחה רחוק שבא לבקר."
קולו של אשיגה חסר כל רגש מאחורי פני האבן שלו, מה שהופך את מילותיו הבאות למרתיעות במיוחד.
"יש לי כמה מילים להחליף עם מי שהעניק לך את הקעקועים האלה. אתה יכול להוביל אותי אליו, או שאני אלמד את מה שאני צריך מהדרך בה הם ישפיעו על גופתך."
META
Necromantic Servant
אם הדיבור ייתן לי את הזמן הנדרש אני גם אשתמש בMind Fear על הבריון שדיבר.
(As a standard action, you can expend 1 point of mental focus to cause a living creature to succumb to fear.

The target must be within 30 feet of you, and it can attempt a Will saving throw to negate the effect. If the target fails the save and has a number of Hit Dice less than or equal to yours, it is frightened for 1d4 rounds. If the target fails the saving throw and has a number of Hit Dice greater than yours, it is instead shaken for 1d4 rounds. This is a mind-affecting fear effect.)

שינג-שי
"ראו את כוחו של הדרקון." שינג אומר ומרכז את כוחו. הוא פונה אל הכיוון פותח את פיו ויוצאת שאגת דרקון אדירה - אולי זה לא שקט במיוחד, אבל מטרתו כאן היא להפגין כוח ולא לנסות להיעלם.
Meta
מנצל 2 נקודות צ'י כדי להפעיל Breath of the ancestor - נשק נשיפה, חרוט 15. ד"ק 15 לחצי נזק, 13 נזק קול.

ריוסקה:
ריוסקה חוזר על תנועותיו של היאקוזה עם הסכין על ידו שלו, ואפילו מנסה לחקות את ההיסוס והכאב שמעשה שכזה יגרור באדם רגיל, שכן הוא היה אדם פשוט עבור אלו שרואים אותו מבחוץ.

META
יש לי כל-כך הרבה תוספים לבדיקת "להישאר בזהות שלי" שאני לא הולך לטרוח לגלגל תרמית אפילו.

IN
האיש לוקח את הנבל מידך, מתנהל איתו לא בזהירות שהיית רוצה שהוא יתנהל בה. אבל הוא נראה לא מרוצה שהוא מסתכל. "לא, יש פה את הסימן שלו" הוא אומר שהוא מצביע על חותמת האומן שנותרה על הנבל שלך. הוא נראה ממש לא מרוצה מזה.

"כיצד זה יכול להיות? כיצד אדם שלימד אותך נגינה הוא אותו אדם שלימד אותי לחימה? ולמה שהוא יעשה את זה?" הוא שואל, דופק על השולחן בכעס כאשר הוא לא מבין, מניח את הנבל שלך לידך.
IN
הם מסתכלים על השלד שעולה מתוך האדמה. אבל יש בהם היסוס מסוים.

האיש שאיים להכות בך ראשון מתקדם, למרות שאתה יכול לראות שהכוח האפל שלך לא השפיע על לבו. "אני מרגיש שהולך להיות לנו קשה להוריד אותך, אתה נראה עוצמתי" הוא אומר לך בפשטות "אבל טריקים פשוטים לא יביאו אותך קרוב יותר אל האדון שלנו. בוא נסגור ככה, אתה תתחפף מכאן, ואנחנו לא נגיד כלום על הכניסה שלך לאזור שלנו ועל החוצפה בה אתה מדבר" הוא אומר לך, "נשמע מקובל?"
IN
אתה מרגיש שהרעש פגע במשהו, אתה מרגיש תנועה באוויר כאשר הקול שלך מתקדם, אבל אתה לא יודע במה זה פגע, ואיפה. ואם זה פגע במישהו בלתי נראה- האיש הזה ככול הנראה כבר הספיק לזוז.

וכעת, שקט.
IN
כאשר זה קורה, אתה מרגיש את העולם שלך מתהפך. ואז... הוא באמת מתהפך. אתה רואה את השמיים הופכים שחורים לחלוטין, הבתים מסביבך טובעים אל תוך האדמה ובמקומם יוצאים מקדשים שחורים של אלים אפלים. השער האדום היפייפה מתחלף בשער כחול כהה. השמש נעלמת מן השמיים, מוסתרת בידי העננים האפלים. וכעת, אתה רואה עולם שונה לחלוטין מולך. היחיד שנמצא פה איתך, זה איוואקי, שמצביע קדימה.

"תעבור דרך השער ותתעלם מכול רוע אחר בדרך הזו!" הוא אומר לך, ואז פשוט רץ קדימה, עובר דרך השער, נעלם לחלוטין כשהוא עובר שם.

"לא באתי לכאן להילחם." אשיגה אומר בפשטות.
"אני אעזוב בלי לגרום בעיות אם תעביר מסר לאמן שהעניק לך את הסמל כי בן למשפחה שעזבה הגיע לביקור ומבקש ראיון.
אם הוא יהיה מעוניין ליצור קשר כדאי שיעשה זאת בהקדם, שכן יש לי תחושה שאני אעזוב את העיר בקרוב."
OUT
ואם הוא לא קשור אלי לא יהיה לו מושג מה המוזר הזה רוצה.

שינג-שי
שינג מושך בכתפיו - לא משנה לו ממש אם הוא פגע או לא, העיקר הכוונה במקרה הזה. הוא מתרכז לרגע ומפעיל את הצ'י שלו, מזמן את הצללים שיגנו עליו.
Meta
כפעולה רגילה מפעיל shadow clone כדי ליצור 1d4=3 צללים שפועלים כמו הלחש בבואת מראה. (מנצל 1 צ'י)

IN
הם מסתכלים אחד על השני. "אם אתה באמת מוכן לקבל את המידע הזה, תגיד לנו איפה אתה גר" אומר האיש שדיבר איתך, ואתה רואה מיד את הסיכון של לומר את המקום בו אתה גר לכנופיה מהסוג הזה.
IN
אתה עומד שם, הצללים לידך. ואז אתה מרגיש תנועה מהירה לידך, כאשר משהו חותך את אחד מהצללים שלך, גורם לו להיעלם. משהו בלתי נראה לחלוטין, שמנסה לחסל אותך.
IN
אתה נכנס, עובר בין המקדשים האפלים. העולם עשוי מצללים, הוא חצי גשמי, חצי אמתי, ואתה רואה עיר שמעולם לא ראית לפני זה. הצריחים הגבוהים מפלחים שמיים עשויים מעננים, גורמים להם לדמם דמעות שחורות שמטילות צל על גבי העיר. אתה ממשיך עם איוואקי, האדם היחיד בעל צבע במקום הזה. ואתה מרגיש שאתם יורדים, למרות שלפי המבט שלך אתם לא הולכים למטה יותר- אלא פשוט זזים ישר. אבל אז מבין הצללים אתה יכול לראות עיניים קטנות, עיניים רעבות שמסתכלות עליך, והרבה מהן. אלפי עיניים קטנות, של יצורים שאתה רק מנחש שבגודל של עכברים אבל לא באמת יכול לראות. ככול שאתה ואיוואקי ממשיכים קדימה בין המקדשים, אתה רואה עוד ועוד עיניים.

"עוררת משהו" לוחש איוואקי, לחוץ בבירור ומנקה את הזעה מעורפו "עכשיו תנסה שלא למשוך יותר מידי תשומת לב".

חזרה