• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק- הקרב האחרון (5/5) [הסתיים]

נאגאטו:
נאגאטו לא מרגיש בנוח בקרבת היצור, אך לא נעצר להתעסק איתו. הוא היה בבירור עסוק, והוא לא רצה להפריע לו. אלא אם האחרים ירגישו אמיצים מספיק להתמודד מולו, לא ימות לפני שיהרוג כמה מהם. צעדיו הכבדים ומהירות ריצתו הבהירו להם טוב כי כל עוד הם לא יעמדו בדרכו, לא יסבלו את להב חרבו.

IN
מזרחה לגבול של לינגשן ושוקורו זוהי הממלכה של שוקורו, שנפרדה לפני שנים מלינגשן בעקבות ההתערבות של שוגון השמש, טוריאקה, שחיסל את המושל המקומי והמושחת והפריד את הממלכה מלינגשן. על הגבול, שוכן מבצר טאופון, מבצר שפעם היה לא יותר ממחנה פשוט לחיילים של לינג-שן ונהפך לבסיס ממנו שוקורו מגנה על כול הגבול מפני לינגשן והצבא האדיר והמאיים שלה.
IN
היצור לא מסתכל עליך, אבל הוא נראה מסוכן. יצור שאולי לא יהיה יריב שקול לך בקרב, ועם זאת... המחזה שמולך נראה מחריד. עשרות ומאות מן היצורים מעטרים את הקירות, מצרצרים בקול. הם אוכלים מן הצמחים שעל הקירות, מגופות של יצורים קטנים שהם תפסו, וכמה בני אדם בבירור. אם מישהו יוכל לטפל בדבר, זה לא יהיה אתה, לבד אתה תמות כמו כול הטרף של היצורים הללו, אך נראה שבמקום הזה, הנטוש בעקבות רעידת אדמה, הטורפים האכזריים החליטו למצוא לעצמם קן.

IN
אתה מתקדם משם, מסתלק מן המקום, משאיר את המאורה המוזרה של היצורים מאחוריך. אתה מגיע לסדרת אבנים גדולות, שממוטטות מטה. אם תטפס עליהן, תמצא את הדרך החוצה בבירור, אך הטיפוס נראה כעבודה קשה כעת. אתה מסתכל אל השמש, שכבר לא עומדת במרכז השמיים, אתה צריך למהר אם תרצה להגיע על מנת למלא את חובתך לשינה.

נאגאטו:
נאגאטו ממשיך להאיץ עוד ועוד ועוד עד אשר הוא כמטר מהאבן הראשונה, והוא מזנק מעלה בכל כוחו, מנסה לתפוס את הקצה העליון שלה, ומשם ממשיך לטפס מעלה במלוא המהירות.

META
בדיקת קפיצה לגובה עם ריצה: 17+11 = 28, קפיצה של 7 פיט (2 מטרים לגובה)
בדיקת טיפוס: 18+13 = 31. אם זו אבן טבעית (ד"ק 25) חלקה (ד"ק +5), נאגאטו מטפס עם רבע ממהירותו. אם זו אבן טבעית רגילה, נאגאטו מאיץ את הטיפוס שלו (ד"ק +5) כדי לטפס בקצב חצי המהירות שלו במקום רבע.

IN
אתה מתקשה בטיפוס, מוצא את עצמך עולה לאט. אתה מתקדם לכיוון האור, ומצליח למהר מספיק, על מנת להגיע מעלה לפני שהשמש נעלמת והשקיעה מתחילה. אך אתה מוצא את עצמך ברחוב טחוב ונסתר למדי, יוצא מתוך האדמה.

"זה היה מרשים, אתה יודע?" אתה שומע קול מתוך האפלה מדבר אליך, קולו של יצור קטן, שמדבר מלמעטה. אתה עומד לגובה, אך החשכה המכסה את רוב הרחוב, למעט המקום המואר בו אתה עומד, מסתירה ממך אותו.

IN
יצור קטן ונמוך שאתה מזהה בבירור יוצא מן הצללים מולך. עורו אפור, פניו נראות זדוניות מעט עם תווי פניו החדים והבולטים, והוא לבוש בבגדים נינוחים שבבירור נועדו לבית, המכסים קעקועים. הוואיאנג מסתכל עליך בעיניים שצבעם דומה לצבע הים בשעות הלילה.

"היי, הירגע. אתה זה שפרץ לחצר שלנו, אז אני חושב שמגיע לי לדעת קודם- מי אתה?" הוא שואל. על פי התנועות וצורת הדיבור, למרות שלא פגשת הרבה וואיאנגים בחייך, אתה מבין שהוא לא וואיאנג צעיר.

IN
"היי, אתה זה שנכנס לכאן בלי רשות" הוא אומר.
"בנוסף, זו הדרך הלא נכונה. אלא אם אתה מחפש את הגינה של דודתי, שמאוד לא תשמח אם מישהו יפריע לה בזמן הקעקוע של הצעירים. עכשיו הירגע, הדרך החוצה קרובה, אתם הגזעים הגבוהים תמיד כאלו לחוצים בחשכה" הוא אומר, ומסמן לך לבוא איתו אל תוך הצללים של מהם הוא הגיע.

IN
אשיגה זוכר כמה פרטים, רואה את הזיכרונות בצורה מטושטשת.

פוגוהארה היסאו מתהלך בלילה בארץ אלף הכספות, במה שנראה כמו פטרול. הוא מסתכל על כול האזרחים בורחים למראה המדים הצהובים והלהבים המוכרים. הוא ממך בדרכו ברחוב, מעיין בכמה דפים, שהכתב שלהם לא ברור בכלל בזיכרון, האדמה לא ראתה אותם, אך זה יכול להיות מקרה שהוא מתעסק בו.

לפתע מתוך הקהל, שמתפצל כנהר מסביב לאיש, נעצרים כמה אנשים. היסאו לא רואה אותם, עסוק בדפים, והוא מתמתח לעצמו, מפהק פיהוק קטן. שבעה אנשים עוצרים מסביב, הפנים שלהם לא ברורים, מטושטשים, אך הם כולם בני אדם, טיאנים. חרבות, אלות ממוסמרות, חניתות שבקצה שלהן להב ארוך, הם מכינים את הנשקים. אחד מהם שולף כלי מוזר, בעל ידית אחיזה וגוף ארוך המתפצל ממנו.

ואז, בצעקה, שישה קופצים קדימה. היסאו מגיב במהירות, מפיל את הדפים מידיו, ולמרות העייפות שלו שולף את שתי החרבות במהירות אדירה. הוא חוסם נשק אחד ודוקר מיד בתגובה.

האיש השביעי מרים את הכלי המוזר שבידו, ולוחץ עליו, וקול פיצוץ נשמע באוויר. כלי שנוצר בארץ רחוקה, אך המסחר בו בגוקה הלך והתחזק ככול שעבר הזמן. האנשים נבהלו מהקול הרועם שבאוויר, הסתלקו לחלוטין.

האנשים התקיפו, מכה אחר מכה. הוא פצע אותם, נלחם, אבל הם היו חזקים ורבים ממנו. "לא תוכלו להשתיק את האמת!" הוא צעק, אך האיש שאחז באלה הממוסמרת רק דרך על המסמכים שעל הרצפה וריסק את בית הריאות של היסאו. "אבל נוכל להשתיק אותך!" הוא אמר, ונתן מכה נוספת "אני רק מחכה לראות את 'הפנים היפות' האלו כשנסיים איתן" הוא צחק עם חבריו.

במהירות, זה הפסיק להיות קרב. האנשים הכו מכה אחר מכה וריסקו את עצמותיו של היסאו, גם לאחר שנשמתו עזבה את גופו. האיש השביעי הביא שק "תכניסו אותו לפה, הוא שווה גם במותו" הוא אמר, והם עשו כדבריו, מעמיסים על עצמם שק נוטף דם, ובורחים משם.

אשיגה מתעורר. בעולם החיצוני עברה כדקה וחצי, והוא מרגיש את עצמו מזיע בזעה קרה. האכזריות, השנאה, האדמה ספגה אותן, והתחושה נוראית.
IN
ברגע ששינה קמה, היא מרגישה את הכוח שלה צונח. היא חלשה יותר, החוויה המנטלית הקשתה עליה מחשבתית, והיא מרגישה את הכובד של החפצים שעליה. הערפד מזנק מעלה מן השולחן, ונוחת ליד הדלת, מסמן שהסתיימה הסעודה והשיחה הקטנה שלכם. "הגורל כבר התחיל בתנועתו" הוא אומר, חושף את הסימון הקסום שעל מצחו כאילו כתגובה לכך.

אתם יוצאים, כול אחד מכם עובר ליד הערפד, ומבטו הלא מתפשר מבהיר לכם שהוא רוצה כעת שתפעלו, והעובדה שאתם הם האנשים שיביאו שינוי מגעילה אותו במידה רבה. היחיד שמקבל מבט קצת פחות זועם זה שינג-שי, שמקבל מבט של זלזול, כדרישה שיתחזק כבר.

בחוץ, הדאמפיר מזיז בתנועות מגושמות ואיטיות את החפצים שהבאתם, השריונות המגודלים, החניתות הענקיות. על פי מה שזה נראה, שינג-שי וצ'אהו הביסו ענקים לפני שהם הגיעו לכאן. הדאמפיר קורא להם, מסדיר איתם את התשלומים, לפני שאתם עוזבים.

META
שינה עייפה [Fatigued] עד השינה הבאה שלה.
IN
הדאמפיר מסדר את הציוד שלכם בחוסר שביעות רצון. "אבי חייב להביא לכאן עובדים נוספים, זה יותר מידי כבד..." הוא מתלונן, ואז פונה אל הקופה, מוציא משם את שני חפצי הקסם.

"שיקוי המעצים את החוסן הגופני, וגלימה המסוגלת להפוך את הפה שלכם לחייתי לרגע אחד, שבו ניתן לפגוע באויב חלש" הוא אומר, "חפצים מוזרים מעט, ואני לא מצליח לזהות מי היוצר שלהם, אבל זו עיר גדולה, אז זה לא שאני לא נתקל בחפצים ממקור מסתורי בכול יום" הוא אומר באנחה.

"כיצד תרצו את התשלום שלכם? מטבעות, שטרות חוב, אבני חן, העברה בנקאית. אמליץ במיוחד על האחרון, לא מומלץ להסתובב עם כול כך הרבה כסף בשוק-תחתית" הוא אומר, בעודו מגיש לכם דף עליו רשום המספר 8280.00, כאשר המספר בבירור נרשם במטבע הנפוץ בטיאן-שיה- מטבע הכסף. מחישוב מהיר של שינג-שי, שכבר מורגל במכירת ציוד, זה יותר ממה שהייתם אמורים לקבל, בבערך 10%.

META
LOOT
השיקוי הוא שיקוי של חוסן הדוב
הגלימה היא גלימה של ניבים

צ'אהו ושינג-שי (ושינה?)
"טוב. זה היה..." צ'אהיו לא מוצאת מילה טובה להגיד. "אבל אני מניחה שזה מספיק ליום אחד." היא פונה לשינג-שי. "אני מאוד מודה לך על העזרה. ואני מקווה שלא הייתי יותר מידי בעיתיית. אבל אני חושבת שאחזור עכשיו בחזרה לפונדק..." היא מהנהת. "אם כי אני אעבור כנראה בשוק בדרך."

IN
אתם מוכרים גם את השיקוי, והמספר גדל ל-9780.00, ואת הגלימה אתם שומרים אצלכם.

שינג-שי גם מוכר את הציוד האישי שלו. את השיקויים של הבלתי נראות, את המטבעות הקסומים והמקודשים לאל ממון, קאטאנה מלאכת מחשבת, שני שינובי שיזוקו, בגדים שנועדו לנינג'ות, זוג שיקויים קטנים וכמה פסלונים- כמה שמדמים שטנים, אחד שמדמה מפלצת מן המיתולוגיה הוונדרנית. בסופו של דבר, הדאמפיר מחשב את המחיר ומשלם בהתאם.

רגע לפני שאתם הולכים, לאחר שסידרתם את התשלומים, שאתם רק צריכים לבחור באיזו צורה לקבל, הדאמפיר מביא לכם זוג מכתבים. בתוכם, יש הזמנות לנשף, שנועדו לכם ולבן או בת זוג לבחירתכם, אחד לאציל צ'או צ'ן, ואחד לאצילה באי צ'אהו. "אבא אמר שהאצילה האחרת השיגה הזמנה בעצמה. הוא אמר על כך שבשביל הגורל שלכם, תצטרכו להשיג כוח בעיר, והאצולה שלכם היא כסכין חד" הוא מצטט בבירור בלי הנימה בה נאמרו הדברים, בדיבור איטי עם קמצוץ של שעמום בתוכו.

התאריך של הנשף הוא להיום בערב, ואתם רואים את המיקום על הכרטיס. אין לכם הרבה זמן להתארגן, אבל זה אפשרי אם תצאו במהירות.

META
LOOT
IN
בנוסף לכרטיס המשותף עם צ'אהו, אתה מקבל כרטיס אישי. המחיר הרשום עליו הוא 35285.00 מטבעות כסף, בהחלט גבוה יותר ממה שהוצע לצ'אהו, אך הציוד שלך שווה זאת.

META
שוריקנים של זעם דרקון השמיים
כלי נשק ספציפי
עלות: 14301 מ"ז.
הילה: הילת עוצמה חזקה. דרגת מטיל: 13.
תיאור
מראה: 5 שוריקנים אלו נראים כשוריקנים שחורים וחדים, מאיכות מעולה. סימנים מאגיים חרוטים עליהם, על אחד מהם אחד שמסמן את דרקון השמיים, שנשיפתו הזועמת משחררת ברקים אכזריים. אלו שנפגעים בידי השוריקנים מוצאים את הסימן המאגי שעל השוריקן מעטר זמנית את בשרם.
היסטוריה: השוריקנים שימשו את שבטי הנינג'ות השונים והתגלגלו מיד ליד זמן רב. הם נוצרו בידי שבט צל הדרקון לפני מאות שנים, אך המקום האחרון אליו הם הגיעו, לפני הבעלים הנוכחיים, היה לידי נינג'ות המשרתים את הארכישטן ממון.
נתונים: 5 שוריקנים אלו הם שוריקן ברק 1+, שכאשר הם פוגעים באויב הם משאירים עליו למשך דקה את סימן הברק. לאחר ש-3 אויבים או יותר נושאים את סימן הברק ועומדים כך שכול אחד הוא במרחק של עד 9 מטר (30 פיט) ממישהו אחר הנושא גם הוא את סימן הברק, כפעולה רגילה ניתן לקרוא במילת הפקודה ולהפעיל את כוחם של השוריקנים. כול המטרות סופגות 5ק6 נזק ברק (הצלת תגובה בד"ק 15 לחצי נזק).
יצירה
דרישות: יצירת נשק ושריון, שרשרת ברקים, חזיז ברק; עלות 6650 מ"ז, 5 מ"כ.

מטבעות של מחיר דמים
חפץ פלא- ללא מיקום
עלות: 5000מ"ז.
הילה: הילת תהפוכה בינונית. דרגת מטיל: 9.
תיאור
מראה: זוג המטבעות האלו נמשכים ותמיד נותרים קרובים זה לזה, בצורה קסומה ממש. המטבעות הזהובים-אדומים מעוטרים בסימנו של האל ממון, ונראים בתחילה פשוטים, אולי מעט גדולים ממטבעות זהב רגילים. כאשר הם מוחזקים בשתי הידיים באגרוף, מה שמפעיל אותם, הם הופכים נוזליים לזמן קצר ועוטפים את הידיים או הטפרים של המחזיק בהם בזהב מותך.
היסטוריה: המטבעות הללו היו מתנה שנלקחה אישית מן השטנים שמשרתים את הארכישטן ממון, כאשר הם הגיעו למישור החומר כתוצאה מן הברית החדשה עם משפחת ריסואן, לפני עשרות שנים. המתנה הזו ניתנה על מנת לפתות את משפחת ריסואן להתמיד בעבודה של ממון ולהשחית אותם אף יותר, ומילאה את תפקידה היטב.
נתונים: כפעולה מהירה, ניתן להפעיל את המטבעות כאשר אתה נושא מטבע אחד בכול יד. המטבעות מעניקים להתקפה לא חמושה או להתקפה טבעית של טפרים תוסף הקסמה של 1+, את התכונה הקסומה בוער (כך שהם גורמים 1ק6 נזק נוסף בכול התקפה) ואת היכולת לעקוף הפחתת נזק של קסם וברזל קר. המטבעות פועלים למשך 10 סיבובים, שניתן לחלק במהלך היום, אך לכבות את השפעת המטבעות זוהי פעולה רגילה.
יצירה
דרישות: יצירת נשק ושריון, Fiendish Obedience, ניב קסום מוגבר, Fiery Shuriken, היוצר חייב להיות סוגד לארכישטן ממון; עלות 2500 מ"ז.

LOOT

OUT
המכאניקה של המטבעות שונתה במעט. אם אתה מחליט שלא למכור אותם, תכתוב באאוט בהודעה הבאה ואערוך את ההודעה הזו בהתאם.
META
לקנות ולמכור בשוק של גוקה זה הרבה יותר מלקנות בשוק רגיל, והחוויה משלבת את ההימורים הידועים בגוקה.
צ'אהו מסוגלת לקנות כול ציוד לא נדיר בגוקה, אך הוא יעלה לה 5%-10% יותר אוטומטית.

עם זאת, צ'אהו מסוגלת להשתמש במספר דרכים על מנת לנסות להוריד את המחיר, והדרכים מלוות בגלגול מיומנות תואם. הגלגול הוא רק תוסף קטן, רוב הסיכוי הוא אקראי, כך שגם 40 בגלגול מיומנות או 1 טבעי לא מבטיחים הצלחה או כישלון.

התמקחות: הדרך הכי פשוטה להוריד את המחיר, צ'אהו מתמקחת על המחירים ומנסה לשכנע את המוכר שכדאי לו לתת לה כמות כסף טובה יותר. בגוקה העליונה, על צ'אהו לגלגל דיפלומטיה או הערכה. בשוק-תחתית, על צ'אהו לגלגל איום או תרמית.
חיפוש ואיסוף מידע: צ'אהו שואלת את האנשים המקומיים את השאלות הנכונות. גוקה גדולה, והמוכרים מודעים לתיירים שמחפשים ככה את העסקה הטובה ביותר דרך המקומיים, ומשלמים לאנשים מקומיים על מנת להמליץ דווקא על החנות שלהם- וצ'אהו צריכה לדעת להבדיל בין האנשים שרק מדברים בשביל כסף לבין האנשים הכנים. צ'אהו צריכה לגלגל זיהוי מניע או ידע (מקומי).
בני ברית בעיר: צ'אהו מנצלת את אחד מהקשרים שהיא יצרה בעיר, יהיו אלו עוקבי היורש האחרון, הערפד יואן שה-קאי, או ספציפית יוקו. הבדיקה הנדרשת משתנה בין בן ברית, אך לרוב זוהי בדיקה שנועדה להרשים ולהזכיר להם שאת שם ושכדאי להם לעזור לך.
קסם: דרך המיוחדת לצ'אהו, שהיא משתמשת בקסמי ההקסמה שלה על מנת לקבל את המחיר הכי טוב מכולם מבלי לבצע פשע אמתי. הסיכויים של גלגול זה חיוביים בהרבה מן האחרים, והגלגול זוהי בדיקת דרגת מטיל, עם כול תוסף שיש לצ'אהו לד"ק של לחשי הקסמה.

כיצד המערכת עובדת:
על צ'אהו לבחור באיזה מן הדרכים היא משתמשת, ולגלגל את המיומנויות המתאימות אחר כך. על פי התוצאה, אני מגלגל ק100, ועל פי הסיכויים שהיו אני משווה ובודק אם התוצאה יצאה חיובית (והושגה הנחה) או שלילית (והניסיון להשיג הנחות נכשל). על הגלגול להיות חיובי בכול הדרכים שנבחרו, או שצ'אהו לא מקבלת הנחה כלל. אך ככול שצ'אהו בחרה יותר דרכים, ההנחה שהיא תקבל גדלה משמעותית, עד לרמה שאם כול ארבעת הגלגולים יצאו חיוביים, צ'אהו עשויה להשיג את המגילות ב-75% פחות מהמחיר האמתי שלהם.

ההבדל בין קנייה בשוק-תחתית לקנייה בגוקה העליונה הוא האפשרות לקחת השפעה שלילית. השפעה שלילית היא כאשר גלגול יצא נמוך, צ'אהו יכולה לבחור לקחת השפעה שלילית, שזה לרוב אומר שהיא ברחה מבריונים, נפצעה מהתקפה של אויב, נבזזה מחפץ שהיה ברשותה, וכו'. בתמורה, הסיכויים על הגלגול של אחת מן הדרכים מגולגלים מחדש.
IN
לאחר שכולכם סיימתם את העניינים שלכם, אתם מוכנים לעלות חזרה אל גוקה העליונה. מלאים במחשבות, לכולכם יש דברים נוספים לעשות היום, והגיע הזמן שלכם להתקדם.
IN
נאגאטו מגלה שהוא במושבה קטנה של וואיאנגים. הוא מעולם לא ראה מקום כזה, בכול העיר. "אל תצפה לחזור, השבט שלי מוסתר, כמו כול השבטים הוואיאנגים בעיר. ברגע שתצא מכאן, לא תוכל לחזור" הוא אומר לך. אתה עובר בין בתים קטנים ומקומיים, בהם הוויאנגים מקעקעים את עצמם, משחקים עם ילדיהם, מתאמנים, ואתה אפילו רואה וואיאנג המחשל נשקים... כאשר ממבט קרוב אתה מזהה את הסמל שהיה על הפגיון 'קוצץ' של טווילאקה. למרות שהרבה מהדברים אתה לא רואה בעקבות החשכה שממלאת את הרחובות, שרק קרני שמש בודדות מאירות ונותנות לך תמונה קטנה על המקום.

הוואיאנג מחווה בידו רובד גדול. "זו היציאה, בן אנוש. אני חייב לומר, מאז רעידת האדמה, גם כאשר האדמה נפתחה, אתה בן האנוש הראשון שיצא מהחור באדמה. הייתי רוצה לדבר איתך יותר, אבל גם לי וגם לך יש חיים לפנות אליהם" הוא אומר באיזושהי קבלה של הגורל והחיים שנועדו לו.

צ'אהו, שינג-שי ושינה
צ'איהו נפרדת מהאחרים, מביטחה לפגוש אותם בהקדם.

צ'אהיו
צ'איהו פועלת בשוק העליון של גוקה, בתחילה היא נותנת רק לקסם האישי שלה לעבוד, היא למדה לדבר עם אנשים לשכנע אותם, להיראות מסכנה שצריך, או מאיימת. לאחר שהיא מבינה שהיא תצטרך יותר, היא פונה לקסם שלה, לומדת לנצל אותו נכון יותר, חכם יותר. מסוגנן יותר. ואיזה מקום טוב יותר מהשוק העליון של גוקה לעבוד בו על אנשים חלשי מוח ואופי
META
פועל ב2 דרכים, דיפלומטיה וקסם.

דיפלומטיה -30 סה"כ

דרגת מטיל (בונוסים שאני לא יודע עם להחשיב, תניח שליריב יש -2 לרצון בגלל קללת עין רעה, תניח שהוא צריך להציל אחרי זה נגד הקסמה או לנוע צעד עלי בסולם היחסים, יש לי +1 לד"ק של לחשי הקסמה, ו+1 לדרגת מטיל על הקסמם אדם/מפלצת.)
(+11 דרגת מטיל, לא כולל אף אחד מהבונוסים הנ"ל) 2+11=13

אשיגה נרעד, עוברות עוד כמה שניות עד שהוא חוזר לחלוטין להווה ומסוגל לקום על רגליו ביציבות.
הוא פונה ליאמדיאן שמסתכל עליו.
"אני חושב שמצאתי לנו קצה חוט."
הוא מתאר את מה שראה, את הדפים בהם פוגוהארה היסאו התעסק, את שבעת התוקפים והנשק הזר בו הם השתמשו כדי להבטיח את ניצחונם, ולבסוף את מה שנאמר על הסתרת האמת ושווי הגופה.
"..למרות זאת, הם כנראה השאירו כאן מספיק מגופתו של "הסמל צין" כדי שלהבי הפרפר יוכלו לזהות ולשרוף לפי המסורות שלהם.
זה לא סיפק לנו תשובות ברורות, אבל לפחות עכשיו יש לנו מידע לעבוד איתו.
אנחנו יודעים שפוגוהארה ידע משהו או חקר אותו, משהו שמישהוא אחר מנסה להסתיר גם במחיר של הריגת להב פרפר ומשיכת תשומת הלב שלהם. אנחנו גם יודעים שלפחות חלק מהגופה שלו נלקחה, אני לא יודע לאיזה מטרה גופה של אאסימר יכולה לשמש, אבל אני בספק אם יש הרבה אנשים בעיר שיהיו מעוניינים בדבר שכזה, אם הם מכרו אותה ייתכן שנוכל למצוא את הקונה.
ההערה על "הפנים היפות" יכולה אולי לרמוז שהתוקפים הכירו את פוגוהארה, אבל באותה מידה ייתכן שפשוט כך הוא תואר להם."

IN
צ'אהו משתמשת בקסם האישי שלה בחנויות העליונות, וגם בקסם האמתי שיש ברשותה. מוכרים מתווכחים, צועקים, מציעים מחיר טוב יותר אחד מהשני כאשר הם עומדים באותו הדוכן, הם נלחמים ביניהם מי יציע לך מחיר יותר טוב. החוויה מהממת, העיר הזו חיה ממסחר, וזה בדם של כול סוחר כאן. בסופו של דבר, היא מצליחה למצוא כמה הצעות טובות במיוחד. היא בספק שהיא תצליח למצוא הצעות זהות בעתיד, אך עם העיר הזו, מי יודע.

אחרי הקניות, צ'אהו תצטרך להתארגן במהירות, אם היא מתכוונת ללכת לנשף האצילים אליו היא הוזמנה.

META
צ'אהו הצליחה בהימור בשני הגלגולים. לכן, המחיר למגילות ולנבל ירד מ-110% ל-80%.
IN
אתה יוצא מהמקום, וכמו שהוואיאנג אמר, אחרי זמן מה כאשר אתה מסתכל אחורה, אתה לא מבין באמת איך יצאת לרחוב. הקיר נראה סגור, הבתים צפופים מידי בשביל לאכלס שכונה כמו שראית. מוזר.

אתה מתקדם, על מנת להיפגש עם שינה.
IN
יאמאדיאן מקשיב, פותח כמה ספרים, מסתכל. אתה לא בטוח אם הספרים קשורים בכלל, או שהוא רק קורא בשביל להפעיל מהר יותר את המחשבות שלו.

"לחישוביי, שני השמות של האיש, אמרו שייתכן שהוא היה בעבודת מסווה מסוימת, והיה ידוע בשתי צורות. הגיוני שאם הוא עזב את השם פוגוהארה לפני זמן רב, זה למה הוא הוצג לנו בתור הסמל צין."
"בנוסף, לגבי הנשק הזר שתיארת, ראיתי כמה כאלו במציאות. הם מיובאים ממקום רחוק בים הפנימי, מדבר בשם שממות המאנה, שם הם פותחו לראשונה, ושם נמצאה 'האבקה השחורה'- החומר שמפעיל את הנשקים הללו. ללא טיפה של קסם, ככול הידוע לי- שממות המאנה מהסיפורים הם מקום בו הקסם לא עובד, והאנשים נאלצו למצוא דרכים שונות להתפתח. מרתק. אך לנושא, השוק הגדול ביותר לאבק שריפה בגוקה, ובכול טיאן-שיה לחישוביי, נמצא בקן העכברושים. שכונה גדולה בעיר תחתית, בה שוכנים רוב הולכי-העכברוש של העיר. זה עשוי להיות רמז, לחישוביי".
"אך לסיום, אמליץ לך לא להתעכב על הפנים היפות. זה עשוי להיות רמז, לא אפסול זאת, אך לחישוביי ייתכן שהם רק התייחסו לעובדה שאאסימרים, בני המלאכים, הם יפים מטבעם ואולי הוא ניסה להקניט אותו על העובדה הזו בצורה מסוימת. מעטים הם אלו שיתארו אאסימר, במיוחד בן למלאכי אזאטה, כ'מכוער'."

השעה יורדת כעת, קצוות החוט הללו יצטרכו לחכות למחר, אם תרצה ללכת לנשף אליו נריוס השיג הזמנה בעבורכם.
IN
בדרככם החוצה משוק-תחתית, כול אחד בדרך שלו, אתם פוגשים זה בזה. השמש יורד... בקרוב הגיע הזמן שתלכו לנשף, שינוי כה חד ממה שעברתם היום.
IN
לאחר ששינה נפרדת ממך, אתה מבין שכדאי שתארגן עצמך מהר אם תרצה שצ'או צ'ן יופיע בנשף אליו הוא הוזמן. יש לך זמן מה להתארגן, אבל לא יותר מידי.

שינה וריוסקה מתקדמים לפונדק בדממה. שם, הם נפרדים- כל אחד ניגש לחדרו, להתכונן.
לאחר חצי שעה, שינה מוכנה. היא לובשת את השמלה המסורתית האיכותית שלה, אותה היא שומרת לאירועים מיוחדים בלבד. שיערה אסוף בפקעת הדוקה, סיכה משובצת אבני חן סגולות מותירה את התסרוקת במקומה. נראית כפרח נוצץ.
"כדאי שנזוז." היא אומרת, האפיריון כבר מחכה בחוץ לאחר שהיא הזמינה אותו דרך בעל הפונדק ביום הקודם. "אין לנו את המותרות לאחר."

חזרה