• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק- הקרב האחרון (5/5) [הסתיים]

ריוסקה:
ריוסקה מצמיד את כפות ידיו זו לזו ומרכין את ראשו בפני הילדה. "אני מודה לך מעומק ליבי, גבירתי הצעירה. אקבל כל מה שיש ביכולתך להציע. אם כך, לילה טוב, גבירתי."
ריוסקה עוזב את כוס השיכר החצי-גמורה שלו ועולה לחדרו. הוא אולי יכל לדבר עם עוד כמה משוכני הפונדק, אך הוא היה בספק כי היה להם דבר מה נוסף להציע לו. ובכל מקרה, הוא הרגיש כיצד הוא מאבד שליטה על גופו ומחשבותיו. קצות אצבעותיו איבדו תחושה ורגליו הרגישו כאילו היו עשויות קש. הוא היה חייב לישון, להוציא את הרעל מגופו לפני הבוקר.

IN
"אעביר לך את המקום למפגש לחדרך, כאשר תתעורר".

אתה פונה לחדר, הולך לישון. מחר הפגישה, וייתכן שיהיה עדיף כי תתנקה לפני המפגש, אך כעת זהו הזמן לישון. השמש הקיצית חמה ולא מועילה מבחינת היגיינה עצמית.

אתה פונה לישון, ונרדם בקלילות... חלומותיך נודדים... וכאשר אתה מתעורר, לבדך בחדר האישי שלך, אתה מוצא שהועברה לחדרך חבילה קטנה. החבילה כוללת תה, על חשבון הפונדק החביב, על מנת להנעים את הבוקר שלך- וכיתוב.

הגג של בית ההימורים עיני הנחש, מחר באישון הלילה

IN
"תשכח מהפחדים שלך, מהדברים שעוצרים אותך. הדרך שלך מכוונת אותך למעלה, אז תסתכל מעלה, ותתחיל להתקדם" הוא אומר לך, וקולו נשמע צלול לחלוטין כאשר אתה עוצם את עיניך.

IN
שינג-שי פותח את עיניו, אך לא רואה דבר.
"עליך להסתכל ללא עיניים, לשמוע ללא אוזניים" אומר הנזיר, שקולו נשמע רגיל פעם נוספת "עליך לעלות למעלה מבלי לפחד מחוסר הידיעה, הדרך כבר תחשוף את עצמך לפניך" הוא מורה.
IN
בית הדגים של יא הוא בכיוון אחר של הנמל, לא הכיוון אליו היא ויוקו פנו מקודם. מקום יותר מקומי, של דייגים קשי יום שחיים בעיר. לאט לאט, פחות ופחות זרים נראים, ויותר אנשים רגילים, בעלי חיים שקטים. צ'אהו מסתכלת על הקירות. אלו כבר לא פרסומים של בתי הימורים חדשים, שכן כול בתי ההימורים כאן כבר מוכרים על ידי התושבים. במקום זאת, היא רואה כרזות על אנשים שאיבדו חתולים, דירות למכירה, ואפילו היא רואה שלט- אלף מטבעות זהב על הראש של אישה שקוראת לעצמה "ארקאנה", ודיוקן שמראה תמונה של מישהי שנראית כמו נינג'ה בלי אף מאפיין מזהה, שגורם לך לשאול את עצמך איך מישהו אמור לזהות בכלל את הארקאנה הזו.

בסופו של דבר, את מגיעה לבית הדגים של יאן. המקומיים עומדים שם בתור, כולם מחכים לקנות דגים ליום החדש, שכן השמש זרחה רק לאחרונה. הם באים עם סלים, שקים ורשתות. מסביב, את רואה אנשים זרים דווקא ששומרים על המקום בשעמום, דואגים לסדר.

IN
אשיגה מהנהן.
"מובן ומוסכם."
הוא מספר לקפטן על הפונדק בו הוא שוהה (הוא שקל לרגע להסתיר את המידע ולבקש שהדם יגיע ללשכת פנסי הנייר, אבל יש לו תחושה שאם האגודה לא יודעים עכשיו איפה הוא שוהה הם יגלו זאת כמה דקות אחרי שהוא יעזוב.) ועומד לעזוב לפני שהוא נזכר בדבר מה.
"אם הליגה תוכל לספק לחברי האגודה שיעסקו בחיפוש אחר הרוצח מעבר בטוח לשוק-תחתית זה יתקבל בברכה. כל אחד מחברי האגודה מסוגל להגן על עצמו, אבל בנושא רגיש כמו זה כדאי לנטרל כמה שיותר סיוכנים מיותרים."

OUT
תוכל לפרט קצת על אנשי האגודה בטיאן שיה/גוקה? כרגע אני מכיר רק שתי דמויות, אמארה לי ויאמאדיאן, אני אשמח לעוד קצת מידע כדי לדעת מי יקבל את המידע ויהיה קשור לחקירה.

IN
אתה עוצם את עיניך, וקולו של נזיר הדרכים מדריך אותך, בעודך הולך קדימה. אתה מנסה ללכת מעלה, אך אתה לא מרגיש עליי, ופשוט מתקדם הלאה בדרכך.

כאשר אתה פותח את עיניך, אתה רואה את עצמך באותה החורבה. אתה בטוח כי הנזיר רימה אותך, עד שאתה רואה את אור השמש הנשבר בין האבנים של הבניין ההרוס.

אתה חזרה בגוקה, לא ברור כיצד.
IN
צ׳אהו רואה סימנים מוזרים מבין החולצות של כמה מהמוכרים, בזכות הקסם של הטבעת, אבל היא מתקשה להבין מה שגוי.

״האם את זקוקה לעזרה?״ שואל אחד מהאנשים המפטרחים באזור. יצור נמוך הנראה כבן אנוש קטן במיוחד, שעל גבו יש קשת ואשפת חצים, ובהחלט מעורר את סקרנותך בנוגע לטבעו.
IN
אין תשובה.

META
בדיקת כוח או פירוק מתקנים.
IN
״אדאג כי תוכלו להשתמש במעבר שיש לנו כאן בבסיס״ הוא אומר ״המבנה שמעל שייך לנו, הוא דרך הכניסה שלנו למקום הזה״ הוא אומר.

״עוד משהו?״ הוא אומר בנוקשות, בבירור רוצה שתצא.
OUT
זהו הבסיס של לשכת פנסי הנייר, מה שאומר שבנוסף לאמארה לי, ישנם ספרנים רבים והרפתקנים טיאניים רבים, משרתים שונים ואנשי מקצוע שעובדים בשביל האגודה. ״הממונה עליך״ היא אמארה לי, אבל זה המקום שמאחד את כול הרפתקני האגודה. הפועלים בטיאן-שיה. לא המצאתי את כול הדב״שים ששם, אבל אם תיכנס למבנה של האגודה ותתחיל להתעניין בחבריה אני מבטיח לך שהם יופיעו בהדרגה.

שינה נושכת את שפתה לרגע במחשבה ומתעסקת מעט עם המנעול. "פריצת מנעולים זה בהחלט לא הצד החזק שלי." היא אומרת ונסוגה לאחור, "אשיגה, תרצה לנסות?"
בינתיים, היא מנסה להזכר בכל פרט ופרט שהפקיד סיפר לה על המקום הזה. ועל תזרים המזומנים שמוביל אליו.
META
פירוק מתקנים: 5+1= 6. אני מאמין שגם אם אני אבזבז קוביית השראה ואכפיל את התוצאה במקרה הטוב ביותר, זה לא יספיק. אז אשאר עם 6.
OUT
עוג, אני מרגיש שפספסתי משהו בסיפור של הפקיד פשוט. אשמח אם תוכל לתמצת את כל מה שהוא אמר לי מחדש. לקרוא את מה שהוא אמר פעם נוספת לא עזר.

שינג שי
שינג מצחקק לעצמו למראה השמש - מי יודע מה היה כאן? הוא מחליט שזה הזמן לחזור להיות שאנג וללכת לגילדת הסוחרים - הוא ירחרח לחפש מקומות להרוויח בהם כסף מהיר. הוא מנצל את זה שהסמטה ריקה ומחליף צורה לשאנג.

IN
אתה מתעורר, יורד מטה. התוכניות שלך ידרשו יותר מאדם אחד, ואתה מתעורר בדיוק לראות את אשיגה ושינה יוצאים, לא מספיק מהיר בשביל לעצור אותם מלקחת ריקשה וללכת במהירות. הם נראים כאילו משהי מטריד אותם.

אתה, לעומת זאת, מאמין כי להתנקות לפני שתגיע לליידי נאי יאן פיי יהיה דבר נכון. תוכל גם לנסות להרוויח מעט כסף בעיקר, או לנסות להשיג מידע נוסף על כול הנושאים של העיר הזו- הוואי לינג, ליידי נאי יאן פיי, שוק תחתית או אפילו היורש האחרון.
IN
שינה ואשיגה שניהם יכולים להשקיע זמן לפרוץ את המנעול. הדבר אולי ימשוך תשומת לב לא רצויה, אבל לא נראה כי יש מגבלת זמן או סיכון בבית הזה.

OUT
הפקיד טיפל ושמר על הבית, אך שמע קולות מוזרים של ילד שהפחידו אותו כאשר הוא טיפל בבית. הוא האמין כי זו תעלומה שתוכלי את לפתור, שכן הוא לא יודע את העבר של שושלת הואנג ומה שקרה בבית. כן, בבית כרגע לא נראה אף סימן למה שהוא אומר, חוץ מהעובדה שהוא במתב ממש טוב ביחס למקום ולאוכלוסיה שגרה פה, וזה שהוא נטוש שנים ארוכות.
IN
״אם כך, גבירתי הנאה, תחילת התור נמצאת כאן״ הוא אומר בקריצה וחוסר נימוס שמתאים לזר- קסיג׳אן, זו הייתה המילה הטיאנית לזר, ומשמעותה הייתה ״איש מהמערב״ או ״מערבי״, בהתחשב במקומה של טיאן-שיה כיבשת המזרחית ביותר בעולם. אך בקונטקסט המתאים, היא גם יכלה לומר ״זר״ ו״ברברי״. ענייני נימוס שכאלו היו הסיבה לעניין.

התור ארוך, ומלא במקומיים, בעיקר מן המבוגרים יותר, למרות שגם ילדים ונערים שבאו בשביל הוריהם נמצאים שם. אם צ׳אהו תרצה להשתלב, היא תצטרך להשתלב, וזה ייתן לה זמן להתבונן.

META
צ׳אהו יכולה לגלגל בדיקת זיהוי מניע אם היא נותרת.
IN
גוקה היא עיר שחיה בלילות, אך לאחר שאתה מחליף את בגדיך לבגדיו של הסוחר, אתה יודע כי אם תנצל כרגע את הזמן על העניין הזה, העניין אומר ככול הנראה לילה לבן. זה לא שלילה לבן אחד יהרוס אותך, אך האם אתה בטוח שתרצה לקחת אחד יום לפני הפגישה עם ליידי נאי יאן פיי?

צ'איהו
"האמת היא שאני אשמח עם תעזור לי." אומרת צ'אהיו, "אני מחפשת משהו.. מעניין." היא רומזת, בעוד כוח הקסם שלה נע לאט לאט לעבור, מנסה להשפיע. "אתה נראה לי כמו מישהו שיכול לעזור."
META
charm-hex
ד"ק 18 רצון. במידה והוא נכשל העמדה (attitude ) שלו כלפי צ'אהיו עולה ב1 למשך 6 סיבובים. (כאילו הצליחה בבדיקת דיפלומטיה.)

חזרה