מפגש פונדקאים יוצא לדרך בפריק
חשבנו להחזיר מסורת עתיקה, ולערוך מפגש פיזי של חברי הפונדק, בחנות החדשה של פריק באבן-גבירול בתל-אביב שהזמינו אותנו להתארח ולשחק. אז מתי אתם יכולים? מה אתם רוצים שיהיה במפגש? ממתינים לכם בנושא: יש עניין במפגש פונדקאים בפריק?.

מחפש המלצות למשחקים זוגיים

דיונים על משחקי לוח ומשחקי קלפים, המלצות על משחקים, שאלות חוקים, אסטרטגיות, היכן לרכוש, ועוד.
OdedBD

הודעה#1 » 02 מאי 2017, 23:07

מחפש המלצות למשחקים שכיף לשחק בזוג
הכיוון הוא שלא יהיה ארוך כמו קאטן.
שלא יהיה בנוי רק על זריזות כמו דאבל או המון משחקי קלפים [ספיד וכו']
יכול גם להזמין מחול..

תודה רבה!

סמל אישי של המשתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

הודעה#2 » 03 מאי 2017, 20:18

הי עודד,
לא ברור לי אילו משחקי לוח אחרים ניסית בעבר, אבל הנה כמה מומלצים לזוג, תגיד מה מעניין אותך ואשמח להרחיב.
שמיכת טלאים, משחק לוח מהיר ומאתגר לשניים, שבדיוק בימים אלה סיים תרגום לעברית ומגיע לחנויות: שמיכת טלאים - משחק לוח חדש בתרגום לעברית
קרקסון הוא משחק הנחת אריחים שעובד גם ב-2, Carcassonne - קרקסון, משחק של אבירים, שודדים ועוד - הפונדק הוא גם מתאים ליותר שחקנים, אם רוצים גם להרחיב את מעגל השחקנים, וגם קל ללימוד.
יש את Star Realms, קרב קלפים בחלל עד המוות - הפונדק שהוא משחק בניית חבילות מהיר ופשוט, ומציג מצוין את הז'אנר הזה.
פסטיבל המנורות, Lanterns, פסטיבל הקציר: משחק חגיגי לכל המשפחה - הפונדק, הוא אחלה משחק בשניים (אשתי אוהבת אותו והיא לא גיימרית) שגם עובד ביותר.

במידה שמעניין משחק יותר טקטי ופחות "משפחתי" אז Star Wars: X-wing miniatures game - הפונדק הוא משחק מצוין עם הרבה פוטנציאל להרחבות. זה משחק מיניאטורות של תנועה על מפה, אז צריך לאהוב את זה וכמובן יש אלמנט של בניית הצי שלך.
באותו אופן, יש את Dice Masters, קוביות, גיבורי על וליגת הצדק - הפונדק אני אישית מעדיף אותו: גם גיבורי-על, וגם יותר מהיר ובלי כל המיניאטורות.

יש עוד המוני משחקים ולכן ניסיתי להתמקד בכאלו שיש עליהם מידע זמין בעברית. אם תרצה עוד מידע, בכיף
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: מבוכים ודרקונים 5 באיי הסערה (דרקונים בשמי צור - רשומות מבוכים ודרקונים 5)
משחק: מרוצללים 5, וגם משחקי לוח בכל הזדמנות :)

אורח

הודעה#3 » 04 מאי 2017, 22:17

תודה רבה OLDMAN
זה משחקים לי ולאשיתי, והכיוון הוא קצת פחות מלחמה.
הזמנתי את שמיכת טלאים ומקווה שנהנה.
ומתלבט על Carcassonne שנראה לי קצת ארוך ודומה לקאטן
ועל הפיכה שחבר המליץ

סמל אישי של המשתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

הודעה#4 » 05 מאי 2017, 11:08

גם אני קניתי את שמיכת טלאים לאותה מטרה :)
קרקסון לא דומה בכלל לקטאן מבחינת מכאניקה. כמו שאמרתי יש גם את lanterns, ועוד שני משחקים טובים לזוג:
https://www.shutupandsitdown.com/review-jaipur/ משחק קטן וחמוד לזוגות.
Splendor הוא משחק מצוין שעובד גם בזוגות. הנה סקירת וידאו

בנוגע להפיכה, אישית פחות מחבב אותו כמשחק לזוג. הוא עובד יותר טוב עם יותר אנשים. Coup - הפיכה, משחק קלפים של תככים ובריתות - הפונדק
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: מבוכים ודרקונים 5 באיי הסערה (דרקונים בשמי צור - רשומות מבוכים ודרקונים 5)
משחק: מרוצללים 5, וגם משחקי לוח בכל הזדמנות :)

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד