• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • הרישום המוקדם לדרקוניקון 2022 נפתח!
    ההתרגשות בשיאה, וההרשמה המוקדמת למשחקים והפעילויות בדרקוניקון 2022 יוצאת לדרך הקדימו להרשם כי המשחקים מתמלאים מהר קישור להרשמה המוקדמת דרקוניקון, 25-26 אוגוסט, דן פנורמה תל אביב

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק- הקרב האחרון (5/5) [הסתיים]

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
IN
אתה לא מצליח להרגיש את הגוף שלך, כול מה שאתה מרגיש זו תחושה שאתה עטוף, נחנק. ולפתע אתה נוחת, ואתה מוצא את עצמך על ראש של הר, מסתכל למרחק, אתה על ראש של הר, ולצידך המוני הרים ומצוקים שאתה יכול לראות רק את ראשם. שכבת עננים שחורה מתחתיך מסתירה את העומק של המקום הזה, אבל על פי הרוחות הקפואות אתה יודע שאתה נמצא במקום גבוה במיוחד. אתה מסתכל, ולא מבין לאן הגעת.

ואז אתה רואה אותם, מאחוריך, כאשר אתה מסתכל. קבוצה של כעשרים אנשים, מסתכלים עליך, מחייכים. "ברוך הבא, לבית החדש שלך" הם אומרים ואז הם צוחקים. הקול שלהם זה אותו קול צחוק שנשמע מהגלימה, ושנשמע מסביבך, אבל עכשיו הוא לידך, והוא אנושי הרבה יותר. "כדאי שתתרגל לשאול הפרטי הזה, כי אתה הולך להיות כאן לנצח" הם אומרים בקול משולב, מדברים כאיש אחד.
 

Qurrion

פונדקאי ותיק
נאגאטו:
נאגאטו לא עונה להם, במקום זאת הוא מסתובב ומביט אל עבר הצוקים האחרים. לאחר שהביט מספיק, הוא הולך לכיוון השני, רחוק מהאנשים, ומנסה לרדת מהצוק.
 

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
IN
אתה יכול לראות, אין לאן לרדת בקלות, ואז אחד מהאנשים מגיע מאחוריך, מתנגש בך. אתה מאבד לרגע את שיווי המשקל שלך, כמעט נופל, וברגע האחרון מחזיר אותו ומסתובב, מתרחק כמה צעדים מהמצוק. אתה מסתכל עליו, הוא איש גדול ושרירי, שיער קצר מאוד על ראשו, העיניים שלו קטנות משאר הפנים שלו מה שגורם לכול הגוף שלו להיראות מוזר. אתה שם לב שיד אחת קצת גדולה מהשנייה ורגל אחת קצת קטנה מהאחרת, הגוף שלו בבירור לא פרופורציונלי.

"בשאול הזה, הנשמה שלך לא תמות, אבל היא תיכלא. כול הנשמות שכלואות כאן הן כלים בידי הגלימה. וכול נשמה שנמצאת בראש ההר, היא מנשמות ששולטות בגלימה. אתה יכול לנסות לברוח, אבל אתה תגלה מהר מאוד שאחרי שתיפול, הדבר היחיד שיישאר לך זה לטפס, בתקווה יום אחד להיות בראש ההר שוב" אומר האיש שדחף אותך, ואז הוא צוחק צחוק מטורף, "ואתה הולך ליפול, כי ההר הזה כבר צפוף מידי" הוא אומר, ומסתער אליך. אתה מנסה לעצור אותו, אבל הוא בבירור לא מוכן להיעצר, והוא ואתה מחזיקים זה את זה. כרגע, בכוחות שווים, אבל אתה יכול לראות שמבחינת שרירים הוא חזק ממך, ולאט לאט הבדל הכוח הזה מתחיל להיראות.

"אתה הולך ליפול, ולבלות את עשרים השנים הבאות שלך בגיהינום הזה בטיפוס אל ראש ההר" הוא צוחק.
 

Qurrion

פונדקאי ותיק
נאגאטו:
נאגאטו אולי לא היה חזק כמו הבחור הזה, אבל היו לו הרבה יותר יתרונות ממנו. שניים מהם היו גוף פרופורציונלי ושיווי משקל.
הוא התכופף בכוונה, נותן לאיש לעמוד מעליו ולדחוף אותו מטה, אך הדבר רק חיזק את מרכז הכבידה של נאגאטו, וייצב את עמידתו כנגד האויב. הוא שלח בעיטה ישרה אל עבר הברך ברגלו הקטנה של האיש, והשתמש בכוחו על מנת להדוף אותו הצידה, המומנטום מושך את האיש השרירי קרוב יותר לקצה מנאגאטו.
"אז מה שאתה אומר... אני שולט בגלימה אם אני זורק את כולכם מהצוק?" הוא מסתכל אל עבר תשעה-עשר האנשים האחרים.
 

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
IN
"השנאה-הבוערת-בחשכה, כך קוראים לגלימה הזו" אומר האיש, מתקרב אל הקצה, אבל לא נופל, והוא תופס את היד שלך, מושך בכול הכוח. אתה מרגיש את התנופה הכואבת כמעט קורעת אותך מהמקום, אבל אם לא תתנגד, הוא יפיל אותך מהצוק.

"ואתה מוזמן לנסות, הוואי לינג שלטו בגלימה הזו כבר זמן רב, לא תוכל להביס את כולנו. במקום הזה, אין שום קסם או כוח, זהו כוח השנאה שלך שיניע אותך בחשכה" הוא אומר ומושך ביד שלך פעם נוספת.
 

Qurrion

פונדקאי ותיק
נאגאטו:
נאגאטו לא מתנגד כלל. להיפך, הוא מזנק מהאדמה ברגע שהאיש מתחיל למשוך אותו, ומשתמש בתנופה כעוצמה נוספת, ודוחף את שתי רגליו בכל כוחו אל חזו ובטנו של האיש, מטיח אותו הרחק ממנו ומעבר לקצה. אילו היה בשר-ודם, זה היה שובר את עצמות רגליו, וידו הייתה נשברת רק מהמשיכה, אך הוא לא היה בשר-ודם כרגע.

"אתה אומר את זה... אז למה אתה עדיין תקוע כאן?" נאגאטו מביט מעבר לקצה, באיש הנופל למטה, ומסתובב חזרה אל עבר תשעה-עשר הנותרים. "מי הבא בתור?"
 

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
IN
האיש נופל בצעקה מטה, נעלם בין העננים. אתה מסתובב ומסתכל על האחרים. "אתה טיפש אם אתה חושב שתוכל לנצח את הוואי לינג בשנאה?!" הם אומרים לך, צוחקים. חמישה מהם באים לכיוונך, לכול אחד מהם נשק שונה. פטיש, חרב אדירה, מטה, נונצ'אקו, שוריקאנים. האחד עם המטה מתחיל להכות בך, משתמש ביתרון במרחק, כאשר האחד עם השוריקאנים מתחיל לזרוק אותם לכיוונך, מנסה לפגוע ברגליים שלך. "אתה רק אחד, אנחנו הוואי לינג, אתה תיכשל" אומר לך האיש האוחז בפטיש.
 

Qurrion

פונדקאי ותיק
נאגאטו:
"אם ככה אתה חושב, לא פלא שלא ניצחתם אותי עדיין." אומר נאגאטו, רגוע כמו תמיד. הוא תופס את ראש המטה, ומושך את האדם אליו, משתמש בו על מנת לחסום את את השוריקאנים. הוא תופס את הצד השני של המטה, ומצמיד את האיש אל גופו, חונק אותו בעזרת המטה תוך כדי שהוא מפריד בינו לבין האחרים. בפרץ אחד של כוח, הוא מניף את האדם הצידה, זורק גם אותו מעבר לצוק, בעודו ממשיך לאחוז במטה שלו בידיו.
"הבא."
 

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
IN
המטה משתנה בידיים שלך לקאטאנה שלך.
האנשים מסתערים עליך, חמישה במכה. אגרוף אחרי אגרוף, מכת נשק, אתה לא יכול להתחמק מספיק טוב על מנת שלא להיפגע, אבל אתה בהחלט יכול לתמרן. אין להם תיאום, כול אחד מהם מנסה לפגוע בך, מנסים להפיל אותך, לדחוק אותך לקצה.
 

Qurrion

פונדקאי ותיק
נאגאטו:
נאגאטו מרשה לעצמו לחייך מעט. הוא אפילו לא מנסה לפגוע בהם, הוא רק מתחמק בצורה שבא תסבך את ההתקפות שלהם, ותגרום להם לפגוע אחד בשני. עם הכאוס בהתקפות שלהם, ההתקפות ללא תיאום, הוא לא היה מאוכזב בשלב הזה. היה להם את כל הזמן הזה, אבל הם היו בטוחים שמספרים רבים זה כל מה שהם צריכים על מנת לנצח, שהם לא ניסו לתאם ביניהם. הם שמו רגל לעצמם, ולנאגאטו רק נשאר לדחוף אותם על מנת שיאבדו את שיווי משקלם. אחד אחרי השני, הוא דחף אותם מהצוק למטה. הוא אפילו לא היה צריך לנסות יותר מדי, הם עשו את רוב העבודה בשבילו.
"הבא."
 

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
IN
אתה מעיף אותם אחד אחרי השני, אבל לפתע אתה חוטף בעיטה עוצמתית, שכמעט מעיפה אותך לחלוטין. אחד מהם, שנראה כמו נזיר, פשוט כיוון את הבעיטה שלו היישר לעבר הלסת שלך וכמעט ריסק לך את הלסת והעיף אותך מטה. יש עוד שניים שנראים גם כמו נזירים, ונראים החזקים מבין הקבוצה. "אתה מיומן, אבל לא מספיק. אתה רק שלחת אותם להפסקה זמנית, הם עוד יחזרו אלינו, ואתה תיפול" אומר הנזיר שבעט בך בלסת.
 

Qurrion

פונדקאי ותיק
נאגאטו:
"עשרים שנה... הראשון אמר?" נאגאטו מתרומם לאט, מעסה את לסתו. "אני יכול לחכות."
הוא מתרחק מהקצה, ועובר למגננה, מרים את הקטאנה שלו. הייתרון שלו הוא שהם לא יכולים לתקוף אותו בפזיזות, והוא מסוגל להדוף את ההתקפות שלהם עם הישג גדול יותר. הלהב שלו היה מסוכן. הוא חיכה שאחד מהם יתקוף על מנת לשסף כמה מהגפיים שלהם.
 

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
IN
אבל האחרים מסתערים, בינתיים. אתה לא יכול להתמקד בנזירים, בגלל שכול האחרים מתקיפים אותך, תופסים אותך ומנסים להעיף אותך. בינתיים, הנזירים מתקדמים בדיוק ברגעים בהם אתה לא יכול להגיב ובועטים בך בעוצמה, ואתה מתקרב אל הקצה, מתקרב לנפילה.
 

Qurrion

פונדקאי ותיק
נאגאטו:
אבל האנשים לא היו מאורגנים. זה לא היה קשה מדי לחמוק כך שהאנשים עמדו בדרכם של הנזירים. למעשה, זה הפך את הקרב לקל יותר עבורו.
נאגאטו החל לברוח מסביב לפסגה, נותן לכל אחד להשיג אותו במהירות שלו על מנת שיוכל להתמקד בקבוצה קטנה יותר של אויבים כל פעם. בשבילו זה היה משחק המתנה, הטקטיקה הטובה ביותר של אויביו הייתה לחכות, אך הם זרקו אותה מהצוק יחד עם האיש הראשון. עכשיו כשכולם תקפו אותו יחדיו, הוא השתמש במספרים שלהם נגדם.
 

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
IN
אתה מפיל את כול האנשים, אבל נותרו רק שלושת הנזירים, והם עומדים מולך. "אצלנו אתה לא תוכל לעשות את הטריק הזה" הם אומרים, והם מסתובבים מסביבך, מזנקים ממקום למקום. בהם אתה לא יכול לפגוע בכזו קלות, והם תוקפים בתיאום מושלם. לחסום אחד אומר שהאחרים יפגעו בך.
 

Qurrion

פונדקאי ותיק
נאגאטו:
ברגע שניתן לו, נאגאטו נעמד דום. הוא סורק את שלושת הנזירים תוך כדי התגוננות, מחפש חולשה כלשהי בהתקפות שלהם, טעות קטנה שהם לא שמו לב אליה, כל דבר שהוא יכול לנצל נגדם. הוא לא התכוון לוותר, הוא הגיע כל-כך רחוק, הוא לא יכל להפסיד עכשיו.
 

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
IN
הוא יכול לראות שהם לא מאוזנים, הם מזנקים לגובה ותוקפים בעוצמה, אבל הזינוק הזה גורם להם להיות לא מאוזנים. הם חזקים, והם מנצלים את המקום הזה בשביל להמשיך ולזנק מבלי להתעייף, אבל האיזון שלהם מאוד לוקה בחסר. הם לא נלחמו בלוחמים חזקים כמוך עד עכשיו.
 

Qurrion

פונדקאי ותיק
נאגאטו:
נאגאטו ממשיך להגן על עצמו, מחכה להזדמנות בה לפחות שניים מהם קופצים עליו אחד אחרי השני. הוא נוטש לגמרי את הקטאנה שלו על מנת לתפוס את הבעיטה של אחד מהם, ובמפגן של כוח קמאי, הוא מסחרר אותו באוויר, חובט איתו בחברו, ומשליך את שניהם מהצוק, משאיר את עצמו להילחם אחד-על-אחד.

"תשעה-עשר נפלו כבר. אתה האחרון." אומר נאגאטו, הפציעות והחבטות שספג בקושי נראות על פניו. הוא נראה עייף, לא יותר. "תיכנע, תחסוך לשנינו את הטרחה."
 

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
IN
"אתה לא מבין איך המקום הזה עובד, אז אני לא אכנע" הוא אומר, מסתער עליך, ומתחיל להילחם בך. אתה מבין שהוא לא ייכנע, ומפיל אותו בקלות.

לפתע, אתה פותח את העיניים שלך, בעולם האמיתי, אתה לובש את הגלימה. אתה יכול לראות שבזמן שהם שלטו בך, נלחמת בעבורם, אבל בבירור לא במיומנות- נראה שהסחת אותם מבפנים יותר מידי בשביל להילחם במלוא הכוח שלך. הגלימה השחורה על גבך, אתה שולט בה כעת, ואתה יכול גם מבפנים להרגיש איך אתה האדם היחיד שעומד על ראש הגבעה, אתה המנצח, הגלימה לשירותך. ולפתע... אתה יכול לראות את האיש בעל האיברים הלא מאוזנים, עולה מתחתית ההר. הוא עומד לידך על ההר, אתה שולט בגלימה, אבל הוא עומד לידך.

"אתה לא יודע כלום, יאקוזה, אתה טיפש במיוחד אם אתה חושב שתוכל להביס אותנו כך" הוא אומר.
 

Qurrion

פונדקאי ותיק
נאגאטו:
"אני לא יאקוזה." אומר נאגאטו, ומתקרב אל האיש, מטיח את רגלו בפניו, מאיים להפיל אותו שוב למטה. "ואני יכול להמשיך עוד הרבה מאוד זמן. הפסגה כעת שייכת לי, וזהו הגהינום האישי שלכם."
ואז נאגאטו מפעיל לחץ נוסף, מגלגל את האיש מראש ההר חזרה למטה. הוא התיישב ונשם עמוקות. הוא הביס את כל עשרים האנשים ששכנו בגלימה, וכעת כוחה היה שייך לו. הוא הביט אל עבר אנשי הוואי-לינג שהיו סביבו, כל הילת האפלה של הגלימה נסוגה וחושפת את שריונו הנוצץ, מראה להם שהשליטה שלו.

"הפסדתם, וואי-לינג. היכנעו, ואחוס על חייכם."
 
Top