• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/4 - המשחק נסגר

"לכפר הזה יש ברון?" נל שואלת בהפתעה "בטח יש פה משהו שהפיות מעריכות כדי שברון יהיה אחראי על הכפר הזה.." נל מקווה שזה יעודד את הברמן להמשיך לדבר ולא מבינה מספיק בדקויות חברתיות כדי להבין שהחקירה שלה עלולה להעמיד אותו על המשמר או להסוות את העניין שלה.

הברמן מתחיל לנקות את אחת הכוסות שלצידו, "אנחנו על הגבול עם הצלקת, לא חסרים פה אנשים שיורדים משם דרומה בחיפוש אחר צרות, ומדרום לשם כדי לחפש מקלט." הוא אומר לאוויר, "אנחנו חסרי חשיבות, אבל המיקום שלנו נוח מספיק כדי לשים עלינו ברון. לא שהוא נמצא כאן כרגע." הוא מזכיר

"אלפים?" נל שואלת, שוכחת לרגע את הסיבה המרכזית לשמה הגיעו לכפר ומנסה לבדוק אם עוברים כאן אלפים שאולי יודעים על המשפחה שלה, "אלפים מההר?"

OUT:
מקווה שאני זוכר נכון שהכפר הזה נמצא ליד תמ-ארדה.

הברמן מנסה לחשוב " היה פה אחד, לא מזמן האמת, אלף מתמ-אדרה, נחת באמצע הכפר על הגריפון שלו, האחד לא נראה מאז, השני מקשט את החדר של הברון..." הוא אומר. "האמת שאני בספק שהוא מת, היו מציגים אותו לראווה או נותנים לו עונש נורא ממות או משהו... הברון לא התייחס לאלף יותר מידי."

השיכור שכבר לא בדיוק שיכור מהנהן בשקט "הברון עזב את הכפר, הלך לפגוש את הנסיך... לדון באיך להעניש את הבחור שהם תפסו." הוא אומר, מניח שהרן יודע את השאר

"כן..." עונה הברמן, "אבל אני בספק שתצליחי להשיג אותו, הוא נעול כרגע במרתף של הבית הגדול בעיר, בפקודנת הברון של המקום..." הוא מסביר, שוקל מילים, "את רואה את הנערה שם?" הוא מצביע על נערה כפרית, נל רואה את אוסקר ואת טאריס בדיוק נפרדים ממנה, "אחיה דיבר יותר מידי, הוא ביקש מהאלף שיאמן אותו." הוא מסביר ומחפש לרגע בפונדק מישהו, מצביע על שיכור שמנהל שיחה עם הרן, "הבת שלו והבחור המדובר היו זוג, אז בתור עונש על החוצפה של הנער, הברון... העניש אותו בכך שפגע בה, מן הסתם הנער לא אהב את הרעיון וקרא לכולנו לעשות משהו, ועכשיו הוא נעול ב"כלא" שיש לנו כאן. הברון הלך למצוא את הנסיך כדי... לברר מה לעשות עם שאר הכפר."

"תודה." נל אומרת לברמן ונראה שהיא באה לומר לו משהו נוסף אך היא עוצרת בעצמה, משלמת לו על הארוחה ומשאירה טיפ נדיב.
לאחר מכן היא ניגשת אל האחות מפני שהיא חושבת שהיא מקור המידע הטוב ביותר כעת, מכיוון שהיא בטוח תרצה לעזור לאחיה, דם מדמה. "שלום, הייתי רוצה לשאול אותך כמה שאלות בפרטיות." כמו תמיד חוסר הטאקט של נלתנרה בולט.

הנערה מסכתכלת על נל, "את מוזמנת לשאול אותי, אבל זה הכי פרטיות שתקבלי היא אומרת." ברור שהיא לא הולכת לדבר עם נל ללא קצת שכנוע.

"דרואיד???" שואל השיכור, "אתה מדבר על האלף?" הוא שואל, מתעלם מהשאלה על יצרן הנשק. "אותו אני בכלל לא ראיתי מאז הפעם האחרונה"

הדלת נפתחת בעוצמה, בכוח מספיק כדי לגרום לכל החדר להשתתק, ולכל אחד מכם להביט לכיוון הכניסה.

"מדברים על החמור" אומרת הנערה לנל, "כל מה שקרה לאח שלי הוא באמת האחד הזה."

"שהוא הופיע." עונה השיכור, מצביע על האלף בעודו עושה צעד בודד פנימה

הקעקועים של פני האלף מבהירים היטב שהוא מתמ-אדרה, למעשה עם קצת רקע תוכלו אפילו לזהות מה חלק פירושם.
הוא פוסע צעד אחד בודד לתוך הפונדק הומה האדם, לפני שהוא נופל על פניו, מתרסק בחבטת איברים שלא משאירה מקום לספק, הוא התעלף.

כל זה עוד היה יכול להיות הגיוני בהתחשב בנסיבות, אם לא גבו העירום והמצולק בכוויות, ואם לא העובדה שידו הימנית, שפרוסה קדימה, מסתיימת בטפרי ציפור ולא באצבעות.
אין איש נוסף מאחוריו, נראה שהמסכן גרר את עצמו לכאן בשארית כוחתיו, יהיה הדבר שקרה לו והוביל אותו למצב הזה.

האלף נשאר חסר הכרה בעוד הרן בוחן אותו, כשהרן בחון את הקעקוים, הוא מבין שהם אמורים לייצג את מעמדו של האלף הזה והתפקיד שלו בחברה של תמ-אדרה, הוא היה בודק עוד משהו אם לא היה מבלה את הרגע הבא בתחושת כאב תהומית, בעודו מרגיש את ארובת העין שלו נשרפת מתחת לרטייה שלה.
כמות הקסם שדולפת מהאלף הזה קובעת ברמה כלשהי להרן, הוא אפילו לא מצליח להבין מה סוג הקסם כרגע, רק שיש שם הרבה קסם, מהרבה סוגים שונים.
הוא חושב שהוא שומע... נהמה.

חזרה