• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פגישה , או אולי כנס אצלנו....

טוב נו אם זה ביולי אני האלץ לבטל את השתתפותי.
אבל תהנו ;) .
אני חושב שאם 10 שקל אוכל אתה לא יכול לעשות כלום כי תזכור שגם צריך קצת אוכל בבוקר או בצהריים או משהו

ברכות! לא יודע למה... אה כן על הכנס
אני מאחד את הרמה"שניקים תחת דגל קומוניסטי...
ונקרו לא יגיע כי הוא יהיה בארה"ב חודש לא יודע למה ונראה לי שגם הוא לא יודע
בקשר לאוכל לדעתי תהיה ארוחת ערב מסודרת אבל אנשים תביאו אוכל מהבית!
אם תהיו באמצע קרב או אם לא תגיעו בזמן שיהיה לכם למקרה חרום גם לרעבים ביניכם שצריכים שתי ארוחות כמוני
"אתם תיראו, דרכו של הקמצן הי הדרך הטובה ביותר"

מכיוון שאני ראיתי איך החברה פה מתארגנים על אוכל אני חושבשאתם צריכים להשאיר את זה לי... שאלו את אמיר איזה תאבון יש לי והעובדה שאני גר בקיבוץ מקלה על זה כי חבילת המבורגרים כמו שהם קנו ב15 שקל עולה לי 5 אז תבינו לבדאת החיסכון... יותר אוכל (הרבה יותר)
so are you with me? yey or ney?

KING_Louen Leoncoeur אמר/ה:
אז מתי המפגש????
השאלה הזאת מטומטמת כי התשובה בדף הקודם אבל ביגלל שאני נחמד אז הינה התשובה:

saruman אמר/ה:
אוקיי , הרשימה שלנו כוללת 32 מוזמנים ( מחיאות כפיים ).
אז כך , אנדב עכשיו מעט יותר פרטים:
קודם כל , אני ואייס מן ארגנו אצלו שינה ( אני לא חושב שיש אופציה שזה יהיה בלי שינה ) , יום אחד , והוא מנסה לסדר עוד יום.
אנחנו ( הנהלת הכנס שכוללת אותי ואת אייס ) מבקשים להביא שק שינה , ו10 שקל ( ארוחת ערב - על האש ).
כנראה שאייס ישכור סרטים ( הגיוני שכן ) ונראה אותם בערב ( סרטים מגניבים כממו מת לצעוק וכאלה ) .
מה שכן , יושנים בגינה ( אל דאגה , גם אני אשן עם שק שינה בגינה ) , נעשה הרבה קרבות , יצטרפו לקהילה עוד 7 משתתפים חדשים ( לפחות מאצלנו ) נרביץ בלילה למיכאל ולדוקטור , יהיה כיף .
עכשיו התאריך שאני חושב שהוא ה -10 לשביעי , מקובל?

תודה שרשמתם אותי עכשיו גיליתי את זה ע"י טנגל .
אני חושב ש10 שקל זה לא כלכך מספיק תעשו חשבון ותראו אם זה בסדר.
חוץ מזה ינאי אמר שקונה אוכל ביותר זול אז אני אומר yey...

אני קיבוצניק יש לי הנחה של יותר מ30 אחוז על כל דבר כמעט ובאוכל זה קצת יותר אפילו אני חושב שחבילת נקניקיות כפולה כזאת של טירת צבי עולה אצלי 10 שקל בעיר זה עולה כפול בעעעעעעעע

( סארו טוחן בשר אצל אייס )
כמו שאני רואה , יהיה הרבה מקום , יהיה הרבה אוכל , ואם אתם רוצים תביאו גם , אבל אנחנו נארגן את הארוחות העיקריות ( בוקר , צהריים , ביניים וערב ).

אה רגע...לרשום את דניאל?
ואת ינאי? ( הוא לא ביקש ממני נכון? אם כן אז הטעות עמי ואני מבקש סליחה ואני כבר ארשום אותו [ רק שיומר לי אם לרשום אותו ] ).

אוקיי , אני רוצה שכל מי שיושן אצל אייס שישלך לי הודעה פרטית ( כי בעצם בגלל זה אני עושה את הרשימה ).

דוקטור וואנג , אתה גר בחיפה , לכן אני רושם אותך אוטומטית , ינאי , אם אתה בא גם אני רושם אותך , דוד , אותך גם , תאמרו לי בהודעה פרטית מי רוצה ( אגב מיכאל , כן גם אותך .... ).

חזרה