• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פגישה , או אולי כנס אצלנו....

לרשום את קהילת רמת השרון:
נועם טנגלווד
אני נאקרולאסט
עומרי ליונהרט
אופק או מן
קומרד' יונתן פניס
אבי לורד אוף דה אנד
בוזגלו שלא בפורום
אימרי בן האיכר
ניר לורד דלקאת'
ומיכאל לחובר

אוקיי , הרשימה שלנו כוללת 32 מוזמנים ( מחיאות כפיים ).
אז כך , אנדב עכשיו מעט יותר פרטים:
קודם כל , אני ואייס מן ארגנו אצלו שינה ( אני לא חושב שיש אופציה שזה יהיה בלי שינה ) , יום אחד , והוא מנסה לסדר עוד יום.
אנחנו ( הנהלת הכנס שכוללת אותי ואת אייס ) מבקשים להביא שק שינה , ו10 שקל ( ארוחת ערב - על האש ).
כנראה שאייס ישכור סרטים ( הגיוני שכן ) ונראה אותם בערב ( סרטים מגניבים כממו מת לצעוק וכאלה ) .
מה שכן , יושנים בגינה ( אל דאגה , גם אני אשן עם שק שינה בגינה ) , נעשה הרבה קרבות , יצטרפו לקהילה עוד 7 משתתפים חדשים ( לפחות מאצלנו ) נרביץ בלילה למיכאל ולדוקטור , יהיה כיף .
עכשיו התאריך שאני חושב שהוא ה -10 לשביעי , מקובל?

saruman אמר/ה:
אוקיי , הרשימה שלנו כוללת 32 מוזמנים ( מחיאות כפיים ).
אז כך , אנדב עכשיו מעט יותר פרטים:
קודם כל , אני ואייס מן ארגנו אצלו שינה ( אני לא חושב שיש אופציה שזה יהיה בלי שינה ) , יום אחד , והוא מנסה לסדר עוד יום.
אנחנו ( הנהלת הכנס שכוללת אותי ואת אייס ) מבקשים להביא שק שינה , ו10 שקל ( ארוחת ערב - על האש ).
כנראה שאייס ישכור סרטים ( הגיוני שכן ) ונראה אותם בערב ( סרטים מגניבים כממו מת לצעוק וכאלה ) .
מה שכן , יושנים בגינה ( אל דאגה , גם אני אשן עם שק שינה בגינה ) , נעשה הרבה קרבות , יצטרפו לקהילה עוד 7 משתתפים חדשים ( לפחות מאצלנו ) נרביץ בלילה למיכאל ולדוקטור , יהיה כיף .
עכשיו התאריך שאני חושב שהוא ה -10 לשביעי , מקובל?

סבבה כל עוד זה לא באוגוסט אני עלבטוח בא

עריכה:
חאוואט אמר/ה:
10 שקלים זה כלום.
ברמות המפגש עלה 20 שקל (לא כולל פיצה)
אני מציאה לכה לבדוק עלויות. (מפגש צריך לעלות מעל 20 שקל בטוח)

תיראה הפעם זה בבית פרטי לכן המקום לא עולה כסף ואנחנו די הרבה לפי מה שהוא אמר לכן זה המחיר

חזרה