• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ הודעות וחיפוש שחקנים ומנחים

סטטוס
נעול לתגובות.
אוקיי או שאתה ממש מממש מעוות שיכלית, או שאתה מנסה להצחיק מישהו.

הרי ע"י ציטוט סתרת את עצמך, כי כתוב שם בפירוש "התוכן 'הפרטי'"- מידע שרק אותה דמות/שחקן אמור לדעת.

טוב, פשוט לפי המבנה של התגובה שבה זה היה נמצא זה היה נשמע כאילו רק לדמות מסויימת יגלו את פרטי העולם.

אני מתכוון לפרסם את כל התוכן ה"פרטי" לדמות אחת בפורום - למה שרק אדם אחד יהנה? אבל(!!!) כל השחקנים חייבים להיות מסוגלים להפריד בין דמות לשחקן. לא יכול? אל תשתתף!
עכשיו הבנתי...
יתכן שחסר איזה מקף או פסיק (בין אחת לפורום), אבל כנראה שלא קראת עד סוף המשפט אחרת היית מבין.

"אני מתכוון לפרסם את כל התוכן ה"פרטי" לדמות אחת - בפורום. למה שרק אדם אחד יהנה? אבל(!!!) כל השחקנים חייבים להיות מסוגלים להפריד בין דמות לשחקן. לא יכול? אל תשתתף!"

חוץ מזה:
ראיתי בערך 7-8 הורדות. תגובות? אין! בבקשה להגיב!

היי חבוב
טרם קראתי, אבל אני ממליץ לך לפרסם את זה בעץ חדש, כדי שאנשים שלא בודקים את העץ הזה ישימו לב. יש פה כמה שחקנים מאוד טובים שכנראה לא עושים את זה ויתנו לך פידבק בכיף.

מאחר זה מעין "מדריך" לעולם, ולא קבוצת סיפורים (כמו גאנוס לדוגמא), אני לא בטוח איך זה יתקבל. הייתי רוצה שמישהו מלבדי יקרא ויגיב - איך זה, מה צריך להוסיף (לדעתו) וכו'...

אני מבטיח לקרוא בהקדם... לא הזדמן לי כרגע(גם מכיוון שזה ממש מתיש ללחוץ על קישורים ;))

מטה הזמן

העולם.. מבולבל. פיצוץ כלשהו התרחש. אף אחד לא הבין מה בדיוק קרה, אך לפתע הכול השתבש. העבר, ההווה, והעתיד. בתקופה שבה דרקונים ורובוטים גם יחד, קסמים ויצורי אגדות, וכל דבר שהיה או שיהיה אינו דבר יוצר דופן, העולם מתחיל לקרוס. הגזעים מנסים להתרכז ולהתאחד לקבוצות- הדרקונים מתאחדים, הרובוטים מתקבצים, בני האדם, העלפים, והרשימה עוד ארוכה. כולם מאשימים אחד את השני, ויריבות מתפתחת בין הקבוצות.
הקבוצות מנסות למצוא דבר מה להיאחז בו- משהו שיסדר את העולם כפי שהם רוצים שיהיה. הם שולחים נבחרים- נבחרים שינסו להשיג את מטה הזמן, מטה קסמים עם שליטה בזמן. כל אחת מהקבוצות מקווה להשיג ראשונה את המטה, ולבחור את הזמן בו הם יוכלו לשלוט.
אבל הקבוצות יודעות שבעולם ישנם גם יצורים אחרים, מזן בלתי ידוע, בלתי מוכר. גם אם הן לא בטוחות בדיוק מה טבעו, הן פוחדות. הן יודעות שיצורים האלה שומרים על המטה, ולאף אחד מהנבחרים את היכולת להתגבר עליו לבדו. הנבחרים מתאחדים. חלקם בשמחה, חלקם בלית-ברירה. חלקם כבר מתכננים את הבגידה. אבל לבינתיים, הנבחרים יוצאים יחדיו, עם מטרה משותפת, אך גם שונה. אתם תשחקו את הנבחרים.

http://pnserver.coconia.net/forums/

אני יודע שהמשחק לא גדול מדי בשביל פורום אבל זו הדרך היחידה לרסם משחק ברמה נמוכה כזאת...
אם מישהו רוצה לשחק במשחק שירשם לשם וישלח לי הודעה פרטית עם אימייל או עם ICQ
אפשר גם לרשום חוות דעת
(לפי מה שהבנתי אפשר לפרסם פה משחקים ואין שום הודעה שאומרת שאסור לפרסם פורומים שלהם אז אם טעיתי מצטער)

Envinyatar אמר/ה:
שאלה חשובה:
זה לא סוד שהפורום חדש יחסית, ועדיין לא מורצות בו הרבה הרפתקאות. האם יש כאן שחקנים רציניים, שרוצים מנחה ועוד לא מצאו אף הרפתקאה להצטרף אליה?

אני רוצה לשחק, אם יש לך הרפתקה שאתה יודע עליה, שלח לי הודעה
תודה

אתם מוזמנים למשחק "היחידה המובחרת של בעלות הברית" נשארו עוד 4 מקומות... אתם מוזמנים

אני מחפש הרפתקה לשחק בה, אני יודע שאני מנחה, אבל אל תחשבו, אני מאוד רציני ודואג לשלוח לפחות שלוש הודעות ביום.

soulmaster אמר/ה:
אני מחפש הרפתקה לשחק בה, אני יודע שאני מנחה, אבל אל תחשבו, אני מאוד רציני ודואג לשלוח לפחות שלוש הודעות ביום.

פתחתי הרפתקה, אני אשמח אם תבוא לשחק...
"היחידה המובחרת של בעלות הברית"

אני מת להתחיל לשחק בהרפתקאות D&D רצניות ואם אפשר ארוכות
אני לפני צבא ופנויי 24\7 (עיזרו לי משמעמםלי תיכו) :cry:

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה