• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ הודעות וחיפוש שחקנים ומנחים

סטטוס
נעול לתגובות.
*נותן כאעפה לסקייטר בוי שלא כתב פה שיש מקום אחד פנוי בהרפתקה "הדרך להר הקודש"*

:eek:rcteeth:

יש מקום אחד פנוי בהרפתקה של סקייטר בוי :flame:

אוקי אני הולך לפתוח הרפתקה חדשה,"MASTERS OF ARCANE" , בעולם שאני כתבתי שקוראים לו HALOS או "הלוס בעברית,ההרפתקה מבוססת קשות על קסם ולכן, מי שלא אוהב לשלב קסם בדמויות שלא יצטרף אבל אם היא גרועה אל תרדו עליי אני רק מתחיל^^

OK יש לי 3 מקומות פנויים בהרפתקה , נא להסתער..... o_O :eek: :( :) :D :p :mad: :lol: :cool: :confused: :rolleyes: :twisted: :devilish: :cry: :oops: ;) :!: :confused:: :idea: :arrow: :eek:rccooldark: :bones: :flame: :mrgreen: :| :eek:rcteeth: :eek:rc: :eek:rc?: :eek:rcidea: :eek:rcwink: :eek:rcwaagh: :eek:rcoops: :eek:rcsmile: :eek:rctoungue: :eek:rcshock: :eek:rcmad: :eek:rccool: :eek:rclol: :eek:rccry: :eek:rcnuts:

אני מחפש שחקנים למשחק החדש שלי מקווה שהוא יצליח אז בואו בהמוניכם

בואו לעולם הוא השה"ם! ניסוי שיכול להיות מענין ומסובך ביותר.
נסו לשלוט בשה"ם ולתמרן אותו כך שהוא יעלה אותכם דרגות יתן לכם ציוד תוך כדי שאתם משהמים אותו. משחק שצריך להיות חביתי ושונה עד מאוד.

אוקי מקום אחרון בהרפתקה שלי שעוסקת בקסם!
ני שרוצה להבטיח את מקומו שישלח לי הודעה פרטית!!!!
מהר לפני שייגמר!
:dragon: :כדאי לכם להכנס!
*עריכה*: נו כבר, שחקן אחד....
תקשיבו לדרקון הירוק עם הפנים האנושיות!!!!
:flame: :flame: :flame: :flame: :flame: :flame: :flame: :flame:

הרשמה של 7 מקומות..
עולם פנטזיה עם תיאור גאורפי מלא..
גזעים מותרים על פי חלק ממאגר דמויות משחק מבוכים ודרקונים גרסה 3.5
עלילה מקורית- משחק הרפתקאה, בילוש, קווסט..

יאללה 7 מקומות.. דף דמות די פתוח- מקבל דפים מוגזמים בתיאור בלבד :)

אני די חדש במשחק Exalted אני מחפש שה"ם מנוסה לילמו ממנו קצת יותר על המשחק תודה

השנה היא 2053 הטכנולוגיה שינתה את האדם ובצע הכסף שיבש את דעתו
במהלך החמישים שנה האחרונות העולם המשיך במירוץ הטכנולוגי המטורף שלו
מחלפי ענק וכבישים בעלי 32 מסלולים החליפו את הנוף המועט שעוד היה בו
האדם גילה טכנולוגיה חדשה ובה הומצאה סגסוגת חדשה של מתכת שמאפשרת בעזרת טכנולוגיה חדישה להפעיל מערכות בגוף בעזרת המתכת
העולם נהיה קטן הגלובליזציה תפסה תאוצה וכיום גבול בין מדינות הוא דבר פורמלי בלבד היום הממשלות הן ממשלות בובה והמושכים בחוטים הם תאגידי ענק שכסף חשוב להם יותר מחיי אדם

אתם חבורה של רצי צללים - שכירי חרב אשר אינם רשומים באף מערכת ממסדית מבחינת המדינה אתם מעולם לא נולדתם ולכן לא אכפת לאף אחד אם תמותו
אתם נשכרים ע"י כל אדם שיש בידו מספיק כסף לשלם לכם לשירות שדורש בדר"כ פעולות בלתי חוקיות ומאוד מגוונות

בואו הירשמו להרפתקה מדהימה בשיטת מרוצללים - אני מבטיח שהרפתקה כזו עוד לא עברתם...

דבר ראשון: תפתח את ההרפתקאה כע נפרד.
דבר שני: איפה נרשמים???? כבר הרבה זמן אני רוצה לשחק הובא או עתיד. אני אתגבר על השיטה האיך לומר... ע הפנים. אני מקווה שנשחק יותר פרי פורם מאשר אם חוקים.

מהשו יכול בבקשה לצרף אותי למשחק שלו או לעשות חדש ואני יצטרף :rolleyes:

נ.ב
תשלחו לי הודעה פרטית.

אם העץ הזה עדיין פעיל ומחפשים פה שחקנים אז אני מחפש משחק,

שה"מים אני לרשותכם לחקירה צולבת!!! ;)

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה