• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עיר ירח - עץ משחק (רשומות המוטנטים מותאם, חופשיטה 3/3)

Out
אני זורק אתכם קצת קדימה.
In
מרשואן נכנס למכונית שלו ונוסע ישר לבית שלו, מרחק של עשרה קילומטרים. הוא נוסע קצת מהר, אבל לא בצורה יוצאת דופן. לא נראה שהוא חושד שעוקבים אחריו, הוא לא מסתכל לצדדים כשהוא יוצא מהרכב.
הוא גר בשכונה נחמדה, בבלוק של בתים בעלי ארבע קומות. הוא גר בקומה השנייה.
אתם רואים את האור בסלון נדלק זמן קצר אחרי שהוא נכנס הביתה

רוברט אומר "אני אתפוס כאן עמדה ואזהיר אתכם אם מישהו מתקרב, בזמן שאתם תלכו אחד לבדוק את הדלת שלו ואחד את החלונות ומבנה הבית. מה אתם אומרים?"
נראה שרק לאחר שהוא מתחיל להגיד את התוכנית הוא נזכר שבעצם האחרים לא חיילים שלו, אלא שותפים.

”אני עדיין מסכים עם רוג’ר, אנחנו לא נראים שייכים למקום הזה במיוחד ואם אנחנו ניכנס לבניין ונתחיל להסתכל על הדלת שלו מתישהוא הוא יבין שאנחנו לא מפה. אבל יש לי רעיון למשהו מועיל שאפר לעשות, למפות את לוח הזמן שלו: מתי הוא יוצא לעבודה, מתי הוא חוזר ממנה, ולאן הוא הולך בשעות הפנאי שלו. חוץ מזה גם חשוב לזכור איך הוא חזר מהעבודה כרגע ובאיזה מסלול הוא יבע אלייה מחר.”

הכניסה ללובי סגורה, יש דלת עם אינטרקום וקודן מהכניסה לרחוב, ועוד דלת דומה מהחניון.
יש לדירה מרפסת, המעבר מהמרפסת לדירה סגור ע"י דלת.
לחלונות יש תריסים, ככה שחוץ מאור בחדרים אתם לא רואים מה קורה בפנים.
נראה שהאור בסלון דלוק

דלתות - זכוכית ואלומיניום. אפשר לשבור אותן, אבל זה יעשה רעש. יותר קל לפרוץ את המנעול, ככה גם לא מתעסקים עם הקודן.
תריסים סטנדרטיים, בהחלט ניתן לפתוח מבחוץ, אם תצליח לטפס לשם. אבל זה ישאיר סימן בוודאות.
הדלת של המרפסת, אם תצליח לפרוץ אותה, היא פתרון יותר אלגנטי. גם פחות סיכוי שמישהו יראה אותך מהרחוב בזמן שאתה עובד על המנעול.

"אוקיי חברה, אחרי שבדקנו סיכויי פריצה (רוברט מספר לכם בקשר את הספוילר שהמנחה כתב, כלומר אתם יכולים לקרוא אותו) נראה לי שאין יותר מדי מה לעשות כאן חוץ מלחכות שהוא ילך לישון או ייצא, וזה הזמן לחשוב על איך לכל הרוחות אנחנו יכולים לבדוק אם הוא משומד או לא?"

"אני לא יודע הרבה על משומדים, בהנחה שאין להם מאפיינים חיצוניים בולטים, אבל אני מניח שאדם לא תוקע חתיכות טכנולוגיה לגוף שלו בשביל לעבוד בחנות בגדים כל יום. אם הוא יעשה משהו יותר מזה, זה זמן טוב לחשוד בו."

חזרה