• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סוף העולם קרב ובא!

the Nerubian אמר/ה:
Mek31 אמר/ה:
אין מצב שתצליחו ליצור איתו קשר, שלחתי לו הודעה פרטית ליפני יותר מחצי שנה והיא עדיין לא ניקראה...
השמועה טוענת שאפשר למצוא אותו בטקטיקה בסופי שבוע.

עכשיו כדאי שתפסיקו עם הדיונים עליו או על הבורקסים, ותחזרו לנושא. איך אתם מצליחים להספים כאן כשיש לכם (אולי) יומיים לחיות?

:lol:
ניראה לך שנושמד?! בדעתי הכנה זה בסך הכל האתחלה של shadowrun
ואתה בטוח? כי אני חייב לדבר איתו...

אז עוד יומיים יש סיכוי טיפה יותר גדול מכרגיל שהעולם יושמד. איזה כיף.
מעניין כמה אנשים יקחו את זה ברצינות ויעשו משהו דרמטי (אונס, רצח...). אני אישית מקווה שאנשים לא יעשו את זה.

בהנחה שזה לא יהיה פתאומי לגמרי (אני חושב שלבלוע את כל כדור הארץ עדיין לוקח קצת זמן), אז יהיה לנו מספיק זמן למלות את כל תשוקותינו הנסתרות מהרגע שסוף העולם יוכרז עד שהוא באמת יקרה.

כן, פלאפי צודק במידה מסוימת. החור השחור שאולי יהיה צפוי לנו יהיה מיקרוסקופי, ואז הוא יגדל, כמו כדור שלג. אם הוא אכן יווצר, תוך שבוע אפשר לומר שלום לכדור הארץ. ואני שמח שזה שבוע, כי חשוב לי לי לראות את פרק 4 של העונה הרביעית של פריזון ברייק.

קשה לי להאמין שיקרה משהו... הם לא היו לוקחים סיכון כל כך גדול ואני די סומך על כל הפיזיקאים שאומרים שזה בולשיט.
וחוץ מזה, אסור לעולם להיהרס ברביעי, יום אחר כך יש לי יומולדת 17!! (כן כן... 11.9...).

Ziggy StarDust אמר/ה:
כן, פלאפי צודק במידה מסוימת. החור השחור שאולי יהיה צפוי לנו יהיה מיקרוסקופי, ואז הוא יגדל, כמו כדור שלג. אם הוא אכן יווצר, תוך שבוע אפשר לומר שלום לכדור הארץ. ואני שמח שזה שבוע, כי חשוב לי לי לראות את פרק 4 של העונה הרביעית של פריזון ברייק.

קודם כל, יש סיכוי קטן שיווצר בכלל חור שחור.
דבר שני, לפי דברי סטיבן הוקינס (עד כמה שאני לא אוהב אותו), ככל שחור שחור הוא קטן יותר, ככה הוא יותר חם (מסיבה שאני לא אפרט כאן). וככה נוצר מצב שהחור השחור המקרוסקופי יהיה סופר לוהט, ויתאדה לפני שיספיק לפרק לחלקיקים אפילו שני אוטמים בודדים. הקטע הוא, שאפילו אם הוא יספיק - סיכוי קטן מאוד, אבל אני לא שולל את זה לגמרי - עדיין יש סיכוי רק בקצת יותר קטן שהוא לא יתאדה. כל פעם שהוא לא מתאדה הסיכוי שהוא יתאדה קטן יותר.

הסיכוי שיווצר חור שחור מספיק גדול בשביל לא להתאדות, וימשיך לגדול עד שהוא "יאכל" את כל כדור הארץ, הוא בערך 1%*0.5%*1%*2%*3%*4.5%*5%*7%*8%*10%*13%.....
וככה הלאה עד *100% (ההכפלה של 2% ב5% יוצרת 0.1%, לא 10%).

כבר יש סיכוי הרבה יותר גדול שצ'אק נוריס יחליט פתאום שהוא לא אוהב את כדור הארץ...

הסיכוי שהעולם יהרס מאוד מאוד קטן, אבל יש סיכוי.
אנחנו תכננו מסיבת סוף עולם.
וד"א יש דחייה - מחר מפעילים את המאיץ אבל הניסוי של ההתנגשות לא יהיה מחר. הם כנראה עושים הרצה לראות שהכל עובד ורק עוד חודש יעשו את ההתנגשות.

נקווה שמרפי לא ידפוק אותנו...

אצלי בבית ספר כל היום ילדים צחקו על זה.. היה דווקא די מצחיק.
אני אשכרה היום הצבעתי ושאלתי את המורה "אם מחר כדור הארץ יימחק אני עדיין צריך להכין שיעורים?".

וברצינות, אני לא חושב שזה יקרה, הסיכוי כמעט אפסי.

גם אצלי,אתמול,אלה שהאמינו לי החליטו לבקש מהמורים לא לתת שיעורי בית כי "ממילא נמות,אז בו נהנה ברגעינו האחרונים"

היום היתי בבית ספר למחוננים-הציגו לנו את הקרוסי בחירה שלנו.
היה מגניב,כולם דיברו על הניסוי,כולל המורים,הויכוח היה בעיקר אם החור השחור יבלע את כולנו,או שמא לא.
וגם אצילנו עלו על הדברים הטוים בזה:הצרפתים ימותו קודם,ואיתם כל המדענים הגאונים המסתכלים המעבצנים מאוד האלה.

שני דברים:
1. גם אם יהיה חור שחור, זה לא יהיה מחר. מחר הם רק מתחילים לסובב את החלקיקים, לא להפגיש אותם זה בזה.
2. אין שום סיכוי שהוא יבלע את העולם. למעשה אין שום סיכוי שהוא יבלע ולו אלקטרון או פרוטון אחד.

חזרה