• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחק פורום - ערבות שיידרן [ הופסק ]

סטטוס
נעול לתגובות.
כאשר היא מורידה את הקסדה , היא מוצאת קסדה ריקה לגמרי , אבל צחוק מרושע מהדהד בראשה של אלווינג .
החרב שלו נהפכת לאפר , וכך גם כל חפציו , ואותו צחוק מרושע נשמע , הפעם באזני כולם.

אלווינג בועטת בכעס בקסדה, ונועצת את חרבה בין שרידיו המתפוררים של האביר האפל.
"זה בשביל אבא שלי, מנוול" היא ממלמלת, ובועטת שוב בקסדה המתפוררת "מסור דרישת שלום חמה בגהינום... ואל תדאג, מהר מאד אשלח עוד חברים שלך אחריך לשם, שלא ישעמם לך".
אז, היא שולחת מבט ביתר הדמויות, ומעלה חיוך מרוצה, כאומרת בלא קול:
'אמרתי לכם שאדרוך על השרץ הזה'.
אגב כך, היא גם בודקת מה נשאר מהיצור, מלבד הקסדה המתפוררת שלו. אם היא לא מוצאת שום דבר, היא מחזירה את החרב לנדן.
"טוב ויפה שקפצת לבקר ולבדוק מה שלומי, סר דיאן" היא אומרת "ומה כעת?"

ooc: הייתי מציע שתאיט את הקצב קצת, שאר השחקנים נשמטים מהמשחק.

אוקיי , אז אכתוב היום עוד תגובה אחרונה , ומחר כבר יש לימודים אז קצב המשחק יהיה איטי במקצת.

האביר עצמו השאיר שאריות חצים , חלקים שרופים מגלימתו , והרבה מאוד אפר שחור .

"אם כך נתקדם" אמר דייאן , מורה לקבוצה ללכת אחריו , ואתם יוצאים בהליכה אל עבר האגם הדגול...

"וכעת בזבזנו זמן!" אומר אורופין בקול תוקף "בגללך בזבזנו זמן וכעת אנחנו בטוחים, למעשה תמיד הייתי בטוח, שהאבירי המוות יודעים שאנחנו בדרך!" אומר אורופין ואוחז בפיגיונו למקרה שיקרה משהו. הוא מסתובב וממשיך ללכת למקום שממנו באו.

אלווינג שולחת בו מבט זועף.
"בגללי בזבזנו זמן?" היא רותחת "אמור לי בבקשה, האם אתה במקרה גובלין שהתחפש לעלף, או שסתם יש לך מלט בין האוזניים? בגללי, אם כבר, היצור הנחמד ההוא לא יזיק יותר לאף אחד, לא יטבח כפרים, ולא יסתובב אחרינו ויתקוף אותנו מאחורה בדיוק כאשר נתקל בחברים שלו מלפנים"
עיניה בוהקות בכעס.
"אתה גם טורח לחשוב לפעמים?" היא מטיחה בו, ומתכרבלת בגלימתה.

"למען האמת" אומר דייאן " מאליד הוא זה שעשה את עיקר הנזק ( ואגב זה נכון מאוד , אם חץ התותח לא היה נורה , מישהו [ ותאמינו לי ] היה נהרג.
, אבל שוב בואו לא נשוויץ , יש דרך ארוכה , והרבה דברים יקרו..."

"ואת טורחת לחשוב לפעמים? מאיפה בידיוק את יודעת שהוא מת? מתי חיסלת לאחרונה אבירי מוות?" משיב אורופין באותו הקול "לדעתי הוא היה מחסל אותך בלי למצמץ לולא תקפנו אותו והסחנו את דעתו" מוסיף אורופין.

אלווינג מנידה ראשה בבוז.
"לידיעתך, הרגתי אנשי צללים רבים יותר מאשר אתה יכול להבין, כאשר הייתי בארצות הספר. ולגבי הגולם הגדול ההוא, שהיה רק מנסה לרדוף אחרי ביער, עם השיריון הכבד והמגן שלו. הייתי מריצה אותו במעגל ומכניסה אותו למארב שהוא לא היה יוצא ממנו - וכבר היו לי כמה תוכניות".

ooc: וזו האמת. לא כל מצבי הקרב הולכים לפי גלגולים רגילים; אביר בשיריון מלא שמחפש סייר עלף בתוך יער הוא כמעט אבוד. תכננתי לארגן לו מלכודת של עץ נופל (ואם אפשר, גם בוער), שהייתה מוטמנת לו בתוך שביל יער צר ומתעקל, שהיה מונע ממנו (בגלל השיריון הכבד שלו) כל סיכוי להתחמק לצדדים.

אתם מתקדמים ביער , הרבה מאוד פעילות נשמעת משני צידי הדרך , אלווינג לינדה ואורופין רואים כמה כפריים אשר חוגגים מסביב למדורה .
אתם עולים על דרך כפרית , כעת אתם רואים שלט עץ רעוע שעליו חרוט " ערבות שיידרן" , אתם נכנסים אל תוך כפר , לפי מה שאתם רואים הוא גדול מאוד.
אנשים מברכים אתכם לשלום , אתם עוברים כעת ביריד שיש בעיר. המוני אזרחים נוהרים אל עבר המתחם של היריד , לפתע משהו קטן זז במהירות , ומתנגש בריצתו בדייאן , ובאורופין , וקופץ כמעט מרוב שמחה כאשר הוא נעמד מול מאליד.
גמד קטן ושעיר , נעמד לידו , ואז אומר " תותח? תותח אש , זה באמת אתה? "
הגמד מתחיל לקפוץ במקום כמו משוגע , ומיד לוקח את מאליד ומכניס אותו ליריד.

אלווינג הולכת אחריהם, די בהסתייגות, מפזרת את שערה על כתפיה וסוקרת בזהירות את הסביבה - גם כדי לחפש סכנות אפשריות, וגם בכדי לבדוק האם יש דברים מעניינים באיזור (אנשים מעניינים או חשודים, דוכן ביריד שמתעסק עם קשתות, או אפילו סייר/ברבארי שהיא מכירה מארצות הספר).

אני ימשיך בערב בסדר חברה.
יש על היריד שמירה , ויש שם כמה תחרויות , אני אכתוב אכל בערב ( שעה מדויקת - 8:00 )

"מגניב יריד! סוף סוף משהו לטעמי!" לינדה מסתובבת בכל החנויות והפעילויות ומנסה לעשות חיים ולקנות עד שתתפוצץ (אני יודע שזה לא בדיוק מתאים למשחק אבל זה האופי של הדמות).

אני מבקש ממכם ( במיוחד מברד ) להגיב יותר , תכתבו לפחות 2 הודעות ביום...

תודה :p
אני ימשיך בצהריים , בתקווה שאין לי שיעורים , ואם יש אז בערב

כן , מה אתם עושים?
ביריד יש מלא דוכנים , רובם לא של קניות , אלא בעיקר שעשועים , אתם רואים שהגמד הקטן לקח את מאליד אל קבוצה של גמדים קטנים , והם כעת רוקדים מסביבו.
יש שם מלא דוכני אוכל , וקצת של קניות דוכן של מוצרים שימושיים...

מה אתם עושים? ( שוב )

ooc: כבר כתבתי לך מזמן מה אלווינג עושה. אני מחכה שתגיב ותתאר אם יש משהו מהדברים שהיא חיפשה.

ic: אלווינג מפזרת את שערה מאחורי ראשה, מתנתקת מהאחרים (למרות שהיא עדיין פוקחת עין על מה שקורה להם), ומתקרבת לחנותו של עושה הקשתות.
"תראה לי מה יש לך" היא אומרת, שולחת עין בוחנת על המבחר (ועל המוכר עצמו), אגב שהיא מסחררת מטבע זהב על אצבעה".
היא בוחנת בעין מיומנת את החיצים השונים, ומחפשת חיצים משוננים אכזריים ומשובחים, וגם חיצים יותר טובים, כמו חיצי אש וכ"ו יתקבלו בברכה.

לאחר שהיא מסיימת עם החיצים, היא מעלה חיוך מתקתק על פניה ומזמינה ספל בירה מדוכן סמוך, תוך שהיא ממשיכה לחפש אנשים חשודים, וגם מנסה לראות מי יפתח איתה בדברים.

ובזה, היא מתרחקת ונבלעת בהמון הרב שנמצא ביריד

ooc: פרשתי מהמשחק.

רוב האנשים שם הם איכרים פשוטים , ילדים וקצת מאוד גמדים...
אין אף אחד שהיא רואה חשוד .
בחנות החיצים המוכר הזקן , בוחן אותה טוב .
"אמממ... נראת מיומנת , גוף טוב ,כן...." הוא קד קידה קטנה , ואז אומר " את נראת קשתית לא רעה גברת , אולי תתענייני בקשת חדשה? " הוא מרים ידו אל מבחר קשתותיו.
"יש לנו כמה חדשות , ואחת , האחת שהבאתי מיום פרישתי , הקשת היפה הזו " הוא מרים ממקום מוסתר קשת יפהיפיה , מעוטרת בחירוטי כסף יפים , אשר זוהרים באור לבן .
"קשת הטהרה" אומר בכבוד , מראה אותה לאלווינג. " כל רוע שנפגע מקשת זו , חוטף גל הארה לבטנו , החץ בעצם משתנה לקסם האגדי הזה כאשר רוע , ורק אחד חזק , מופיע מול אוחז הקשת".
"עוד אפקט מעניין" אומר , ומניח חץ כמתכונן לירות , והחץ , אחד מן הפשוטים שראתה אלווינג בחיה , משתנה , וחודו נהיה מעוקל וקטלני.
"אחד מן האפקטים הנדירים והחזקים ביותר" אומר...

ואז , כאשר הוא עוצם עיניו כמתהנג , אלווינג מזהה מי הוא , הוא אחד מלוחמי יער
הפרא , אחד מששת גיבורי העולם!
אך כרגע נראה שכאב גב יכול בקלות להרוג אותו...

לידה מסתובבת ומחפשת דוכן מגילות, היא שואלת כל אחד בדרך אם יש ואיפה. אם היא תמצא היא תעשה קניה גדולה 8)

אין שום מישהו שמוכר מגילות , למעשה , אין דוכן קסם אחד , הגמדים משחררים את מאליד ( " הקטנטנים ביקשו ממני שאשחק איתם... הם הכירו אותי כאגדה ! " ) ,
אתם רואים שאלווינג נעלמה.
דייאן מבקש מכולכם להישאר במקום , הוא מרגיע אותכם , ואומר שהיא בטח עושה צרכים.
אורופין רואה שעיניו חסרות הבעה , שני אישוניו לא ממוקדים בדבר , ואם משהו עובר לידו , הוא לא שם לב לזה...
הוא היחיד שרואה את זה , מה הוא עושה?

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה