• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחקי הרעב, התחרות ה70 - עץ משחק (התחלנו!)

דרגונס
"לא.אנחנו נמצא את אנטון.הוא חייב לדעת על זה.בשם הנקמה וכל השפיות המעטה שנשארה לי.בואו איתי לאנטון."
הוא אומר למי שנשאר הוא לוקח מעט מים ושופך על יוליה ועוצם לה את העיניים.ולבסוף שורף את הגופה במדורה גדולה עם עשן.

דינרבלו-
הרחפת אוספת את יוליה מתוך המדורה שעוד שנייה היית מצית, גם אם אתה מנסה להתנגד אתה נהדף ממשהו בלתי נראה.
לאיזה כיוון אתה הולך?
חבריך הנותרים, 11 ו12, לא מתווכחים. נראה שהם קצת חוששים.

דינרבלו-
שאלתי אם קבעתם נקודת מפגש, אבל לא משנה. נגיד שקבעתם. אני אריץ.
ליאור-
אתה משקיף, ורואה שלוש דמויות על ההר. אתה לא מצליח לזהות בדיוק מי הן.
ברית ק'-
בדרך לנקודת המפגש (נגיד שקבעתם), לוקאס חוצה את שרידי היער, ומופתע לגלות את אנטון ואיזבל בקרחת היער. 11 ו12 איתו. הוא אדום וחבול מעט, ונראה שבכה קודם.
אנטון היה זה שעמד על המשמר, והוא העיר את איזבל. איחוד מחדש.

ברית ק
"בדיחה טובה 4.... אתה מצפה שאני אאמין שהולי ויולנדה מתו בקרב?"אומר אנטון בצחוק, לפתע הוא מזעיף מבט, "אתה.... אתה רציני?, איך לעזזאל.... מי היו שני התותחים שנשמעו אחרי התמונות???
דווח 4!!!" הוא אומר בצעקה

דרגונס
כמה דינר פצוע?, בכל מקרה אני עומד דרוך, כשהידיים שלי מאחורי הגב במה שיכול להתפרש כעמידה צבאית (מצב הקשב) אבל היד נחה על הניצב של הפגיון

ליאור-
רק חבול קלות, שריטה קטנה, שום דבר רציני. זה אפילו לא נחשב פצע. ל11 יש כמה שפשופים.
עריכה- זו לא יולנדה זו יוליה...

ברית ק
"שתוק.נמאס לי ממך,יוליה מתה.אני עדיין בברית הזאת אבל אחרי שהיא מתה אתה ככה צורח עלי?!הולי לא עשתה כלום רק עמדה כל הקרב עד שזרקו עליה גרזן.יוליה הלכה לעזור לה וכמכת מוות של הארורה מברית החלשים היא הרגה אותה.שתיהן מתו אחרי שניות."

ברית
OUT
אוקי הבנתי...
IN
"לפחות היו לך את שני אלה שיעזרו לך" אומר אנטון כשהוא מביט ב11 ו12, "מה הלאה? קרוליין מסתתרת מתחת לסלע במקום לא ידוע, אני רק מקווה שהקברניטים יכנסו בה מתישהו, מישהו מהחלשים שרד?"

דינר-
זה לא בדיוק מה שקרה בקרב אבל נעזוב את זה
ברית-
"בהתחשב בעובדה שרוב האנשים מתים ביום השני אני לא חושב שהקברניטים יעשו משהו, לפחות בינתיים. מה עכשיו? נלך לחפש את קרוליין? נמצא אחרים? נטיל מצור על הצוק של הילדה ההיא ממחוז שש?" 11 מתערב בשיחה.

חזרה