• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

טאלין
סאנקה מחייכת חיוך מופתע, ואז תופסת את לחייך ונותנת לך נשיקה ארוכה-מתוקה.
אחרי רגע שמרגיש כמו נצח היא משחררת אותך. "השלב הראשון יהיה למצוא את האבן של גולור. בבירור היא המפתח למציאת האוצר של גחלת-עד... איכשהו. ובנתיים נראה שהזנטרים, לפחות, חסרי אונים בניסיון למצוא אותה."

מקדש
"נים אומר שהוא לא יודע על מה אתה מדבר, אדון," וואלטה מתרגמת את התנועות המהירות, ונראית מופתעת בעצמה, "אבל שכדור שעשוי מאש נשמע כמו המצאה מעולה להמציא. ולך הוא מוסר שהוא ישמח ללמד אותך, אם תבוא לבקר אותו מדי פעם." היא מתרגמת לאוכל חינם, ומבטה אומר לו שהיא בבירור לא מסכימה לו לבוא לבקר.
להולבר קשה להבין אם האוטומטון דובר אמת או לא (בהתחשב בעובדה שתווי הפנים שלו לא זזים ושהוא לא משמיע קולות) עד כמה שהולבר רואה את זה, המכונה המוזר הזה כנראה לא משקר לו בפרצוף, אבל באמת אין לו דרך לדעת.

IN
אאוליס מתקדם אל הבחור, "זנתרים, קזנת'ארים, הלורד גחלת ואנחנו. אלו כול הציידים והניצודים שאני יודע עליהם. למי עוד חוץ מהם יש עניין בכול הסיפור הזה, ובנו?" שואל אאוליס, מלטף את החרב שלו באצבעותיו.

מקדש
'הו! זה יהיה נפלא!" אוכל חינם קןרא בשמחה. "יאפרראוי!' היא עוצר וחושב.
'מה שהלורד כביר אדיר הולבר מנסה להגיד שהיו דיווחים על בובה שעשתה את זה. אז אולי אתה מכיר אותה. בטח המשפחה שלך די מצומצמת. לא?'

טאלין
סאנקה נסוגה אחורה מעט. "טאלין, אם אנחנו הולכים לעשות את זה, אני צריכה לדעת דבר אחד. אני יודעת... שלעולם לא תוכל לסלוח לי על מה שעשיתי. אני לא מצפה ממך שתצליח לסלוח לי, למרות שאני לא מתחרטת על שום דבר. אבל אני מוכרחה לדעת - האם אתה תהיה מסוגל לאהוב אותי? בכנות לאהוב אותי?"

תשאול
"ובכן... הבוסית שלי עבדה עבור הזנטרים, אבל היא לא הייתה אחת מאיתנו... תשאל את החבר שלך, נראה שהוא מכיר אותה..." הגופה גונחת בחיוך שובבי.

מקדש
"נים אומר שהוא לא יצא מהמקדש מאז שהגיע לכאן," וואלטה מתרגמת, "אבל הוא אולי יודע על מי מדובר בדיווחים. הוא... אמממ, רק רגע, אני לא ממש מבינה מה הוא אומר... נים, סמן לאט יותר, בבקשה!" נים מסמן לה בשנית, ונראה שאם הייתה לה האפשרות היא הייתה מסמיקה מזעם מתחת לקשקשים. "הוא אומר שהוא הרגיש בודד כאן בעליית הגג, אז כדי להפיג את הבידוד הוא בנה לעצמו חבר, אוטומטון הדומה לו, אך שהחבר שלו ברח דרך הגג ונעלם. נים, חתיכת גוש מתכת שכמוך, זה הקש האחרון! ברגע שאנחנו מסיימים כאן אני מחרימה לך את כלי הבנייה!" נראה שגם נים היה מסמיק כרגע לו יכל.

טאלין
"אנחנו מורכבים מהעבר שלנו, אבל אנחנו מה שאנחנו בוחרים להיות" עונה טאלין, "מה שמשפיע עלינו הוא מה שאנחנו בוחרים לעשות באותו הרגע, אם לנצח יכאב לי על הדברים שעשית לי? כנראה שכן. אם זה משנה את הרגשות שלי כלפיך? לא." הוא עונה. "כל אטום בגוף שלי צועק שאני אמור להגיע לפה יחד עם ההרפרים, אם המשמר, כל בוקר שאני קם אני מרגיש שאני חי בשקר, נשבעתי לעשות דבר אחד, ואני מאפשר להפך הגמור ממנו להתקיים." הוא אומר, "ובכל פעם שאני חושב על זה, כל פעם שאני מרגיש את זה, כל פעם שאני מנסה להחליט האם אני יכול לחיות בשני מקמומות במקביל, אני פשוט מבין את התשובה הברורה מעליה." הוא אומר ומתקרב, ידו נעה לעבר סיכת ההרפרים שלו, "אני משקר לעצמי שאני עם המשפחה שלי, כאשר בפועל אני חייב לשקר לעולם כדי לעשות את מה שאני באמת רוצה לעשות." הוא תולש את סיכת ההרפרים ונותן לה ליפול על הרצפה.
"אז הנה התשובה שלך." הוא אומר לה, בעוד הנבל הכסוף נופל לרצפה ונסדק.

תשאול
"ובכן, אאוליס. אשוארה "המסכה" היא המפקדת של המטבע השחור, חלק של הכנופיה של הסכין השחור- זו שאני מנסה לפרק. היא עוסקת באימון ילדי רחוב לחברים בסכין השחור. לא ידעתי על המעורבות שלהם בחיפוש אחרי האבן "

טאלין
סאנקה מחייכת באושר. היא קורעת גם את סמל הזנטרים מצווארה ומשליכה אותו ליד סיכת הנבל.
"בוא נכבוש את העולם." היא לוחשת לך.

תשאול
"את אשאורה לא מוצאים... אשאורה מוצאת אתכם..." והגופה נופלת חסרת חיים.
"טוב, אלה היו כולם..." בארניבוס בלאסטווינד מגרד בזקנו, לא מבין במיוחד על מה הייתה השיחה האחרונה.

מקדש
"נים לא יודע למה הוא ברח. אולי היה לו משעמם!" וואלטה מתרגמת. לשאלתו של הולבר, נים מרים אצבע ואז מתחיל לחטט בחפצים שלו. וואלטה מביטה בו בחשדנות בעוד הוא מעיף זבל מתכתי וניק-נאקים לכל עבר. לבסוף, הוא שולף מכשיר מגוכך למראה שנראה כמו שילוב בין עט לבין מטריה.
max.png

"נים אומר שהוא בנה מזהה-נימבלרייטים כדי למצוא את החבר שלו." וואלטה אומרת. "הוא תכנן להשתמש בו, אבל אסור לו לעזוב את המקדש. הוא מוסר שאתם יכולים להשתמש בו כדי לחפש את החבר האובד - ברגע שהמזהה נמצא בטווח של בערך 150 מטרים מנימבלרייט שאינו נים, המטרייה תתחיל להסתובב ולהשמיע קולות תקתוק."
וואלטה לוקחת אתכם לפינת עליית הגג לרגע, כך שנים לא ישמע. "תקשיבו, אני לא יודעת לאילו צרות ה'חבר' של נים גרם, אבל אם הוא דומה לנים בכל צורה שהיא, בוודאי שהוא עלול לגרום לעוד הרבה יותר. אתם נראים לי כמו בחורים מסוגלים - אם תצליחו למצוא את הנימבלרייט השני ולהשמיד אותו, אני אוודא עם המקדש שתתוגמלו בהתאם."

מקדש
הולבר מנסה לקחת את המכשיר לפני שאוכל חינם ישים עליו יד, אבל בלי שיראה שזה בדיוק מה שהוא עושה. כשהמכשיר בידו הולבר בוחן אותו קצרות תוך שימוש בראייה הקסומה שהאדון שלו נתן לו ולאחר שהוא מסיים את הבחינה הוא מנסה לאתר חפצים קסומים אחרים בחדר.
"אנחנו נביא את זה בחשבון." הולבר עונה לוואלטה בלי להתחייב לשום דבר.

IN
"אנחנו יודעים איפה הבסיס של הקזנת'אר, ברובע הטירה" אומר אאוליס, מושך בהרה ועוצר אותה מלנשנש את היד של הגופה. "אנחנו יכולים לכוון לשם את הציד הבא שלנו" אומר אלף הפרא, נראה להוט ללכת כבר לאנשיהו. סוף סוף יש לו כיוון, סוף סוף הוא התחיל לפענח מה העניין של הציד בעיר.
מוכרת ספרים מבוגרת
מי הרג אותך? "אני... לא ראיתי... רק אש..."
מה הקשר שלך לארגוני הפשיעה? "ארגוני פשע... אין לי שום קשר לארגוני פשע... האלים ירחמו, אני לא פושעת..."
מה עשית במקום בו נהרגת? "אני רק יצאתי לקנות... מדף חדש... מהנגר... מה עשיתי, בשם האלים... למה זה מגיע לי..."
את ראית משהו מחשיד או מוזר לפני מה שקרה, אדם או חפץ? מנידה את ראשה בשלילה

זנטירי ראשון
מי הרג אותך? מושך בכתפיים
למה הרגו אותך? "כנראה שהייתי... נער שובב."
מה אתה יודע על המלחמה בין כנופיות הפשע? "הקזנטרים... היינו אמורים לצרף אותם אלינו... אבל חיות האדם האלה, התהפכו עלינו... עכשיו הבוסית אמרה לנו שהאדון... מחפש חפץ קסום, חפץ שיהפוך אותנו.... לעשירים כמו מלכים... רק היינו צריכים לקחת אותו מהננס... כמו לקחת ממתק מתינוק..."
האם ראית דבר חשוד לפני שמתת? "רק את הננס... את הפחד בעיניו כשרדפנו אחריו... ואז... אש..."
מה ידעתם על הננס? "השם שלו... דאלאקר. מעבר לזה... אמרתי לך כל מה שהבוסית סיפרה לנו..."

הננס
מה עשית במקום בו מתת? האבן של גולור... היא הייתה אצלי... הקזנטרים והזנטרים חיפשו אחריה בכל העיר... ידעתי שהם ימצאו אותי בשלב מסויים... שמעתי על חבורת הרפתקנים, שהצילו את בנו של הלורד גחלת-עד מהקזנטרים... חשבתי שהאבן תהיה מוגנת אצלם לבנתיים... הייתי בדרכי לפונדק שבבעלות ההרפתקנים... אבל שלושה זנטרים התחילו לרדוף אחרי בדרכי לשם... הייתי ממש בכניסה לפונדק, אבל אז... האש..."
איך השגת את האבן? "אני עובד עבור הלורד... דאגלוט גחלת עד... הוא שלח אותי להחזיר אליו את האבן... גנבתי אותה מהבסיס הראשי של קזאנאתאר..."
מי ידע שהאבן אצלך? "רק הלורד ידע... וכנראה גם הזנטרים גילו..."
אתה אמרת שהגעת לבסיס של קאזאנתאר. איפה זה בדיוק? "בביוב של רובע הטירה, אפשר למצוא סט מדרגות מאחורי דלת סודית... זאת הדרך הבטוחה ביותר להכנס לבסיס של קזנת'אר..."
איך נוכל למצוא את הלורד גחלת? "הוא נמצא... במחבוא, איפשהו בנברווינטר... הוא יוצר איתי קשר מרחוק..."

זנטרי שני
האם אתה יודע למי שייכת המסכה [שהנגר מצא] הזאת? "כן... אני יודע למי היא שייכת."
מה אתה יודע עליה? "היא שייכת לאשאורה 'המסכה'."
מה אתה יודע על היצוד בובה- אדם שפוצץ אותך? "אין לי מושג על מה אתה מדבר, ילד..."
למי עוד חוץ מהם יש עניין בכול הסיפור הזה, ובנו? "ובכן... הבוסית שלי עבדה עבור הזנטרים, אבל היא לא הייתה אחת מאיתנו... תשאל את החבר שלך, נראה שהוא מכיר אותה..."
ואיך נוכל למצוא את אשאורה? "את אשאורה לא מוצאים... אשאורה מוצאת אתכם..."

חזרה