• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

גרגויל

פונדקאי ותיק
וירדו עומד לצד החלון בקומת הקרקע, רובה הקשת שלו טעון ומוכן לירות בבריון הראשון שיגיע לטווח המתאים, בזמן שהוא נמצא במחסה טוב מהחיצים והקליעים שהבריונים ירו עליו. בקרב הזה הוא מתכוון להיות הרבה יותר זהיר. חליפת השריון עומדת כמה מטרים מוירדו, מול הדלת, כך שהבריונים יאלצו לעבור אותה לפני שהם יפגעו בו ובחבריו.
 

The Traveler

פונדקאי ותיק
טאלין
סאנקה מחבקת אותך עם זרועה, עוזרת לך לקום ולצאת מביתה. אור הירח המלא מסנוור אותך כשאתם יוצאים החוצה אל הרחוב, קרירות הלילה הצוננת משום מה מקפיאה אותך עד שד עצמותיך. אבל סאנקה שם לתמוך בך, וחום גופה מהווה לך שמץ של נחמה, בעודכם פוסעים לאט לכיוון גולגולת-טרול.

אתם מתמקמים במקומותיכם, מתכוננים להפתיע את הפולשים. כשלפתע נאגה צווחת בראשו של הולבר ומראה לו שני אנשים נוספים המתקרבים לפונדק, אנשים שהיא אינה מזהה בחשכה - האחד שעון על גבי כתפיה של השנייה. הם באים מהכיוון הנגדי ממנו מתקרבים הבריונים.
 

גרגויל

פונדקאי ותיק
"כרגע הבעיה שאנחנו יודעים איך לפתור נמצאת מולנו, וכרגע אני חושב שאוזאק והבריונים שלו הם הבעיה החמורה יותר, תשלח את הנאגה שלך להבין לאיזו צרה נכנסנו פה, וקצת יותר מידע מ"שני אנשים צולעים לכיוון הכללי שלנו"."
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"הראייה שלה טובה משלי." הולבר אומר במשיכת כתפיים כשהוא לא מעביר לנאגה הוראות נוספות כדי שתמשיך לתצפת על כל הסביבה ותזהה פרטים נוספים על האנשים במידה ויתקרבו יותר.
 

The Traveler

פונדקאי ותיק
חברי הכנופייה מהסכין השחור מתקרבים עוד ועוד אל דלת המסבאה, ואתם נדרכים ומתכוננים לקרב. הם נעמדים בהיכון ברחוב מחוץ לבניין, ווירדו יכול לראות ממקום מחבואו את הדרו האקדוחן שירה למוות בטאלין, טוען את האקדח שלו.
אוזאק מתקרב לדלת, בנחירת זעם הוא לוקח תנופה ובועט בה בחוזקה. פעם. פעמיים. שלוש, והדלת נשברת מהציר ועפה פנימה. ההובגובלין האכזרי מתכופף ונכנס דרך ההריסות... ומיד נוצח על ראשו דלי מלא מסמרים חלודים. הוא זועק בכאב כשהמלכודת של אוכל חינם שורטת את כל גופו. זה הזמן שלכם לפעול.

טאלין
זה היה מסע קשה, אבל אתה וסאנקה כמעט מגיעים לגולגולת-טרול. עיניך עוד לא הסתגלו לחשיכה אבל לפתע אתם שומעים קולות נפץ, צעקה כלשהי ונשקים שנשלפים - נראה שבדיוק כמו מוקדם יותר היום, הגעתם למקום בדיוק כשמתחיל קרב.

META
יש לכם סיבוב הפתעה אחד לפעול לפני שנכנס לסדר יוזמה (אתם יכולים כבר לגלגל יוזמה תוך כדי). האויבים נוספו למפה שנשלחה בווטסאפ.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
טאלין
"אני לא יכול להשאיר את החברה האלה לחמש דקות מבלי שהם יפתחו במלחמת כנופיות." הוא כמעט מחפש את החרב שלו, אבל נזכר שהוא זנח אותה, הוא יודע שגופו עדיין לא בנוי ללחימה, הוא מרגיש איך הכל נע לאט מידי סביבו. הוא רק תוהה אם הקסם שלו עוד יכול לעבוד. "בואי נסיים את מה שהם התחילו."
 

dragonian

פונדקאי ותיק
אוכל חינם מזנק בגלגול על הבר כדי לתפוס עמדה לפגוע בהובגובלין. 'יאפרראוי!" צוחק, אבל הצחוק שלו נשמע אכזר. חייתי. צמא דם.
ביד אחת אוחז בתליון ובשניה בפיסת ברזל קטנה.
הילה סגולה זורחת סביב התליון ועוברת לפיסת הברזל הקטנה.
"הורס המסיבות
צריך לפסל להדמות
כדי שהחגיגה תמשיך
ואותו גם נגחיך!" ומטיל את פיסת הפלדה מצביע על ההוב גובלין.
----


מטיל אחיזת אדם.
גלגול הצלה חוכמה כנגד 12

יוזמה
[dice:w0q62s5o]740980:0[/dice:w0q62s5o]
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
הולבר שומע את המסמרים נופלים וממתין כמה שניות לפני שהוא נע אל החלון, מטיל לחש שינה ומתרחק ממנו למקרה שהלחש לא יעבוד.

META:
יוזמה: 18+2=20
תנועה: אל G7
פעולה: לחש שינה מדרג 2 על B10. נק"פ 7D8=34 הולכים לישון (בריון 2 והאקדוחן בטווח).
תנועה: אל F6
 

The Traveler

פונדקאי ותיק
פיסת הברזל של אוכל חינם פוגעת בשריונו של ההובגובלין, אך נראה שהלחש נכשל, ואוזאק מביט באוכל חינם במבט רצחני. בנתיים הולבר רץ אל החלון וממלמל לחש פייתי. עיניו של הבריון נעצמות לאיטן והוא מתרסק על הרצפה, בעוד שלא נראה כי הלחש משפיע כלל על האקדוחן, שכעת מתחיל לכוון את האקדח שלו לכיוון החלון.
 

גרגויל

פונדקאי ותיק
יוזמה (וירדו): 11+2=13
יוזמה (שריון): 15+0=15

וירדו, רואה את האקדוחן, ואת אוזאק, מבין שהאיום האמיתי הוא האקדוחן, השאר ידאגו שאוזאק יפול. הוא מזנק מהחלון אל עבר האקדוחן, השריון צועד בעקבותיו. הוא מניף את שתי החרבות לעבר הרגליים של הדרו, מנסה להפיל אותו, כשהשריון מכה בדרו כל עוד הוא מוסח

וירדו זז ל10C
חרב 1 18+5=23 (גלגול אחר 13) משתמש בהתקפה מכשילה (האקדוחן צריך להציל כוח ד"ק 13 או ליפול) 8+1+3=12 חותך
חרב 2 11+5=16 (גלגול אחר 4) אם פגע 5+3=8 חותך

שריון זז ל10D
חבטה 1 16+4=20 (גלגול אחר 10) 1+2=3 מוחץ
חבטה 2 14+4=18 (גלגול אחר 6) 4+2=6 מוחץ
 

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
META
יוזמה עם יתרון: 18+3=21 (גלגול שני 16).

IN
אאוליס יוצא מהחלון, ומגיע לעמדה מתאימה, מוסתרת מספיק מהבריונים מאחורי הקיר אבל חשופה מספיק לדרו האקדוחן. אותו דרו מסוכן שיריותיו הפילו את טאלין בפעם הקודמת. זה היה מתאים אם אאוליס יפיל אותו עכשיו, הוא חושב לעצמו, בעודו יורה אליו חץ מדויק.

באותו הזמן הרה מזנקת קדימה, דרך השולחנות היא עוברת ויוצאת מתוך החלון, ונושכת את אחד מהבריונים, מושכת אותו בלסתותיה אל הקרקע.

META
תנועה לאאוליס- אל F21
פעולה לאאוליס- ירי בקשת כנגד הדרו האקדוחן
התקפה: 16+5=21.
פגיעה: 1+3=4 נזק חודר.
תזוזה להרה- אל E11 (יוצאת מהחלון)
פעולה להרה- נשיכה כנגד בריון 2
התקפה: 11+4=15.
פגיעה: 2+1+2=5 נזק ועל בריון 2 להצליח בהצלת כוח בד"ק 11 או ליפול שרוע.
 

The Traveler

פונדקאי ותיק
אאוליס, הרה, וירדו וחליפת השריון שלו כולם מזנקים דרך החלון הפתוח אל הרחוב. הרה נותנת ביס רציני לרגל של הבריון לפני שהוא נרדם מהשפעת הלחש של הולבר. בהתקפה משותפת, אאוליס שולח חץ בכתפו של האקדוחן, בעוד וירדו חותך פעמיים ברגליו ומפיל אותו לרצפה, מה שמאפשר לשריון שלו למחוץ את הדרו עם אגרופי ברזל כואבים. הדרו משתנק, נראה שהוא לא ציפה להתקפה הזאת, אך הוא תופס את האקדח שלו ומתגלגל הצידה, מוכן לקום ולירות קליעים הרסניים בכם. כעת הקרב האמיתי מתחיל.

META
סדר יוזמה:

אאוליס - 21
הולבר - 20
אויבים - 16
שריון - 15
וירדו - 13
אוכל חינם - 8
 

The Traveler

פונדקאי ותיק
טאלין
"לא, טאלין, אתה עדיין חלש מדי! תשאר כאן ואל תזוז, אני אטפל בזה." סאנקה אומרת בנחישות, שולפת את החרב שלה ומסתערת לכיוון הקרב.

אלו מכם שעומדים בחוץ מבחינים שאחת משתי הדמויות שהתקרבו אל הבניין עוזבת את השנייה, שולפת חרב סיף ומסתערת לכיוון הקרב. מבין הצללים והחשכה יוצאת אשאורה, ממנה נפרדתם רק לפני שעות ספורות. היא לוחשת כמה מילים ולפתע שלוש אשליות מרקדות החוצה ממנה, אשליות שנראות כמו אשאורה בדיוק ומחכות כל תנועה שלה. לפתע קשה לכם לומר מי היא אשאורה האמיתית, והאם היא רצה לעזור לכם או לעזור לבריונים.

META
סאנקה\אשאורה מטילה Mirror Image על עצמה.

יוזמה מתוקנת:
סאנקה - 22
אאוליס - 21
הולבר - 20
אויבים - 16
שריון - 15
וירדו - 13
טאלין - 10
אוכל חינם - 8
 

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
IN
אאוליס מנסה לירות חץ נוסף בכתפו של האקדוחן, בעוד הרה מנצלת את התרדמת של הבריון לצידה והולכת על האיום היותר גדול ביחד עם האדון שלה.

META
פעולה לאאוליס- ירי בקשת
התקפה כנגד האקדוחן (חיסרון): 7+5=12 (גלגול שני 13).
פגיעה: 5+3=8 נזק חודר.

תנועה להרה- תזוזה ל-D11
פעולה להרה- נשיכה

התקפה כנגד האקדוחן (יתרון): 19+4=23 (גלגול שני 7).
פגיעה: 3+2+2=7 נזק ועל האקדוחן לגלגל הצלת כוח בד"ק 11 או ליפול שרוע.
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
הולבר חוזר אל החלון ומחפש אויבים, כשהוא רואה רק את האקדוחן הוא מטיל עליו קללה לפני שהוא משגר לעברו קרן אנרגיה ירוקה. לאחר ההתקפה הולבר חוזר לעמדתו ההתחלתית והמוגנת.

META:
מהירה: HEX - חסרון להצלות כח.
התקפה: פרץ קמאי: 15|16 +5=20
נזק: 6+5+3=14 (מתוכם 9 כוח ו-3 נרקוטי)
 

The Traveler

פונדקאי ותיק
אומנם החץ של אאוליס ננעץ באדמה ליד האקדוחן, אך הרה נותנת לו ביס רציני בצד והולבר פוגע בו עם קרן ירוקה בדיוק כשהוא מנסה להעמד. בפאניקה, הדרו מרים את ידיו, ולפתע בועה של חשיכה מוחלטת מכסה אותו ואת כל הסובבים אותו. במעטה החשיכה הוא מנסה לברוח. הבריון שעמד באזור נבהל כשהוא הופך לעיוור לגמרי, מנסה להכות בחשיכה את היצור הקרוב ביותר אליו, הרה, עם האלה שלו. בריון אחר רץ לעבר סאנקה ועוצר אותה, תוקף בחרב אך מצליח להשמיד רק את אחת האשליות שיצרה.
בנתיים, אוזאק שואג שאגת קרב ומסתער אל תוך הבית, לכיוון אוכל חינם. הוא מזנק בקלילות מעל הקרש הרעוע אך דבר זה גורם לו להתקל ישר בחוט שאוכל חינם מתח, והוא נופל ישר על פרצופו. עוד לפני שאוכל חינם מספיק להגיב, אוזאק מרים את אפו המדמם מהרצפה ושולח את שתי ידיו לכיוון רגליו של אוכל חינם, מנסה לתפוס אותו. באותו הזמן הבריון השלישי רץ בעקבות הבוס שלו לתוך המבנה, אך הוא לא שם לב לקרש ורגלו נתפסת, הוא חוטף מכה ועף ישר על השולחן.

META
דרו אקדוחן - מטיל Darkness (האזור החשוך מסומן בכחול). זז לF15. כל מי שהיה צמוד אליו (ורידו, הרה, שריון) יכולים להתקיף התקפה מזדמנת בחיסרון.
אוזאק - 20 בהצלה נגד הקרש, 1 טבעי בהצלה נגד החבל. נופל שרוע. משתמש בפעולה שלו כדי לתפוס את אוכל חינם. אוכל חינם צריך להצליח בבדיקת אתלטיקה\אקרובטיקה נגד 20 או להיות נטוע ותפוס ע"י אוזאק.
בריון 1 - התקפה נגד סאנקה, פגיעה, מחסל את אחת מבבואות המראה שלה.
בריון 2 - התקפה נגד הרה בחיסרון - 8 בגלגול הנמוך. בפגיעה 3 נזק.
בריון 3 - 1 טבעי נגד קרש רעוע, נופל שרוע על השולחן הסמוך.

תור וירדו והשריון
 

גרגויל

פונדקאי ותיק
התקפות מזדמנות
וירדו 5+5=10 כנראה לא פוגע (4 נזק אם כן)
שריון 10+4=14, 5 נזק אם פגע

וירדו, ששומע את ההובגובלין נופל, פוקד על השריון ללכת לתקוף את אוזאק. בזמן שהשריון צועד בכבדות בחזרה דרך החלון, וירדו ממשיך לרדוף אחרי הדרו הנמלט, מנסה לשסף אותו בחרבות שלו
שריון זז לH11
חבטה 1 (עם יתרון כי הוא שרוע) 20 טבעי 5+3+2=10
חבטה 2 7+4=11 כנראה לא פוגע (7 נזק אם כן)
וירדו זז לE15
חרב 1 6+5=11 (10 נזק אם פגע)
חרב 2 11+5=16 5+3=8 נזק אם פגע

תור טאלין
 

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
IN
לפני שהדרו מצליח להאפיל על כלל שדה הקרב, הרה מנצלת את ההזדמנות ונושכת את היד שלו בכול כוחה. בחשכה, עיניה הקטנות של הרה זוהרות קלות, כאשר היא מחפשת לאן הדרו נעלם לקראת הנשיכה הבאה שלה.

META
תגובה להרה- נשיכה
התקפה כנגד הדרו האקדוחן: 17+4=21 (אם יש יתרון- גלגול שני 17).
נזק: 1+4+2=6 נזק חודר ואם הדרו קם לפני ההתקפה של הרה, עליו לגלגל הצלת כוח בד"ק 11 או ליפול שרוע.
 

dragonian

פונדקאי ותיק
אוכל חינם צוחק. "הא! אתה מחליק למלכודות שלי, כמו חובצת גבינות מצויה שהתגלגלה בתוך חלמון של ביצי ינשודוב!" הוא מתכונן גם ללעוג לבריון
הצחוק שלו נקטע בהשתנקות בהלה, כשההובגובלין מנסה ללכוד אותו למרות שנפל במלכודת.
הוא מנסה להחליק ממנו הצידה בגמישות חתולית.
"סססק!' יורק בבהלה.

אקרובטיקה
[dice:7ix78]741330:0[/dice:7ix78]
 
Top Bottom