• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [3/4]

סטטוס
נעול לתגובות.
Xyr
"לשיעור הבא אני מניח. לדעתי נמשיך עם עיניים פקוחות ואוזניים כרויות לדברים מוזרים נוספים. בנוסף כדאי ללכת לשאול אנשים אחרים שהיו ביער - בטוח אנחנו לא היחידים שנתקלו במשהו מוזר." אנריקו אומר.

liorgonen3

"אני סומך על כך שזה יסתדר." הוא אומר. "בכל מקרה, דיברנו יותר מדי. הגיע הזמן ללכת."

padron

"אני לא חוש שעוד מישהו היה ביער." הוא אומר והיום חולף לו.
סוף השבוע מגיע ואתם מקבלים, למזלכם, את ההודעה על כך שהעונש שלכם יתקיים בשבת בערב, בעוד שהיציאה להוגסמיד נקבעה ביום ראשון.
השעה כעת היא שעת בוקר של יום שבת, כאשר העונש שלכם יתקיים בשעה 8 בערב אצל האגריד.

Xyr
אנריקו מרגיש שמשהו לא בסדר שאין תשובות לגבי המכתבים - מעולם לא היה מצב שכל כך הרבה זמן הוא לא קיבל תשובה לאף מכתב. הוא מחליט ללכת לחפש את פרופסור קרוגר כדי לדבר איתו אודות החשדות שלו בנושא.

liorgonen3

אתה הולך אל חדרך. השאר כבר ישנים.
בוקר המחרת מגיע מהר מכפי שחשבת. היציאה להוגסמיד נקבעה לשעה 11:00 בבוקר.
אתה קם בבוקר אל יום מלא בשמש, ציפורים מצייצות ואוויר נקי.
"בבבבוקר טווב." קייל מפהק. "היום הוגסמיד, מה? חושב שיקרה משהו?"

padron

אתה קם, בשעה מוקדמת יחסית בבוקר והולך אל משרדו של הפרופסור קרוגר.
"יבוא," הוא אומר לאחר שאתה דופק בדלת.
המשרד מרוהט בדלילות, מלבד שולחן עץ עבה שלצידו יושב הפרופסור.
הוא עוסק בכתיבה על גליונות קלף. בקצה המרוחק של המשרד ישנה מיטת עץ פשוטה ומאחורי הפרופסור, ארונית ספרים מלאה.

ליזי

"יהיה בסדר." היא אומרת, עדיין קצת קפואה. "מה היה הדבר הזה? לא ידעתי שיש נחשים בגודל כזה ביער."

padron

"מה הדבר?" הוא שואל ומביט לעברך בעוד שהוא מניח על ארון הספרים את הקלף שכתב.

liorgonen3

"אוקיי." הוא מפהק - ולאחר שאתם אוכלים ארוחת בוקר, אתם יוצאים אל העיר הוגסמיד.
העיר נראית לך שמחה וצבעונית יותר מאשר השנה שעברה ומשום מה גם מלאה יותר אנשים.

Xyr
"פרופסור, יש לי תחושה שמשהו לא בסדר עם הינשופים. אני אישית שלחתי במהלך השבוע האחרון לא מעט מכתבים ולא קיבלתי אפילו תשובה אחת - מעולם לא קרה לי דבר שכזה. הורי ורוב האנשים האחרים להם אני כותב תמיד משיבים לי תוך יומיים לכל היותר. וממה ששמעתי - ואני שומע די הרבה מהדברים שקורים בהוגוורטס - בודדים התלמידים שקיבלו תשוובת על מכתבים ששלחו. המסקנה היחידה אותה אני יכול להסיק היא שמישהו, בדרך כלשהי, מיירט את הינשופים עם המכתבים היוצאים. לכן החלטתי להעלות את הסוגייה בפניך כראש הבית. לשמוע מה דעתך אודות הנושא. " אנריקו מציג את חשדותיו.

liorgonen3

המוני אנשים מסתובבים ברחוב, המלא מבדרך כלל. אתה שם לב שלאן שאתה הולך, קייל בעקבותיך.
"לאן הולכים?" הוא שואל. איש לא פונה אליך.
קבוצה של תלמידי גריפינדור הולכת לכיוון פונדק ראש החזיר, חלק מביטים בך בעוינות. "הזבל שמסתובב פה בטח קשור אליך." אומרת לכיוונך אחת - תלמידה נאה עם שיער חום ארוך. "למה שלא תלך אליהם?" היא אומרת בזמן שהיא נכנסת אל ראש החזיר.

אתה ממשיך ללכת, עד שאתה רואה ילד קטן, לבוש מיטב הבגדים. הוא מושיט לך גליון קלף מלוכלך ונעלם.
על גליון הקלף כתוב -
מחוץ למרכז כמובן - ותו לא.

padron

"אירועים לא נעימים קרו בהוגוורטס לאחרונה, כאשר במקביל, אירוע חריג בקנה מידה בינלאומי עומד להתרחש בה. מה אתה יכול להסיק מזה?" הוא שואל.

ליזי

"זה היה נחש." היא אומרת לך. "ראיתי נחשים בגודל הזה בגן החיות, אבל אף פעם לא ראיתי אותם מתנהגים באופן כזה ולא ידעתי שהם תוקפים בני אדם. נראה לי שמשהו חשוד מאוד קרה פה." היא אומרת לך. "אני חושבת שהגיע הזמן שנתחיל לברר מה קורה."

Xyr
"אני מניח שמישהו רוצה לחבל בתחרות. הוגוורטס למעשה תחת התקפה של גורם לא ידוע. אני מניח שהינשופים הנעלמים הם חלק מזה כדי שלא ייצא מידע החוצה. השאלה פרופסור, היא מה ניתן לעשות. האם שמעת מהאגריד אודות דברים חריגים ביער? לי ולתלמיד נוסף מהבית היה אירוע משונה ביער האפל כאשר נכנסנו טיפה יותר לעומק משהיינו אמורים אולם הראיות נעלמו עד שהאגריד הגיע. " אנריקו אומר וחושב בזריזות.

liorgonen3

אתה יוצא אל מחוץ למרכז העיר הקטן יחסית של הוגסמיד.
שם, בניגוד למרכז, ישנם מעט אנשים ורובם נראים מפוקפקים.

לאחר מס' דקות בודד, ניגש אליך איש לבוש גלימת מסעות ישנה מאוד. יש לו שיער מלוכלך בצבע אפור-חום.
"אבא שלך ביקש ממני לבוא לפה." הוא אומר. "מה קורה בהוגוורטס?"

padron

"אני לא חושב שמישהו רוצה לחבל בטורניר." הוא אומר לך.
"אני חושב שיותר סביר הוא שמישהו רוצה להבטיח את קיום הטורניר למרות מה שקרה." הוא ממשיך.
"ולגבי היער, הרי שזהו עניינו של האגריד."

Xye
"אם כך ניתן להניח שמדובר במשרד הקסמים או בגורם אחר - רשמי או שאינו רשמי, אשר יש לו עניין בכך שהטורניר יתקיים ויודע שאם המידע ייצא החוצה זה יגרום לביטולו. השאלה הנוספת היא האם יש מישהו שעומד מאחורי מה שקרה או שמדובר בתאונה. אם זו אינה תאונה ייתכן שיהיו מקרים נוספים. איך ניתן לעצור ינשופים רבים כל כך פרופסור? לא שמעתי על דבר כזה קורה מעולם." אנריקו שואל.

padron

"האם יש מישהו שעומד מאחורי האירועים שקרו? אם אתה מדבר על עצירת הינשופים, הרי שמדובר במשרד הקסמים. אם אתה מדבר על האירועים האחרים, זוהי שאלה טובה שהייתי שמח לתת עליה את הדעת."
"ובאשר לינשופים, האמן לי, שיש מספיק שיטות ועם זאת שים לב שינשופים עדיין מגיעים - אם כי בתדירות נמוכה הרבה יותר. זה אומר שמי שמנסה לעצור אותם לא מצליח במאת האחוזים."

liorgonen3

"אבא שלך לא יודע לספק תשובות כרגע ולצערו אף לא קצה חוט." הוא אומר לך.
"אביך ביקש ממני שאעבור לעבוד בהוגסמיד בכדי שאהיה קרוב יותר למרכז העניינים ואני שומע לו." הוא מסביר.
"הוא אומר שלהשערתו מה שקורה הוא משהו גדול ומסוכן, אם כי לא ברור לו ממי הסכנה וכלפי מי ולכן הוא מבקש שתהיה זהיר. הוא ביקש שתארגן אנשים עליהם אתה יכול לסמוך כי סביר מאוד שתזדקק להם בעתיד. לי אסור להיכנס להוגוורטס ולכן יהיה אפשר לדבר איתי רק ביציאות אל הוגסמיד."

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה