• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בני המפלצות -עץ משחק [3/3] (חופשיטה,פנטזיה) - גמרנו

tkhag1
אחרי שאתה מתרענן ומחדש את נשקיך, אתה יוצא לרחוב ורואה מוות. עשרות גופות מתות, בצורות שונות, אורקים ובני אדם.

דון
הם פצועים קשה אך חיים.

כולם, אני נאלץ להקפיא את המשחק לשבוע הקרוב.

אני טס לגרמניה, ולכן לא אגיב. אולי אגיב למשחקים אחרים [כדי לא לתקוע אותם], אבל לכם אצטרך להקפיא.

סליחה ותודה, ונתראה עוד 9 ימים בערך, דרגוניצן.

ניצן
פריטיגר עומד כמה רגעים, קפוא. המשמר הלבן... אין סיכוי שהוא ילך לשם. אבל מונה... ואז צצה מחשבה בראשו. הלנה.
״אל תמותי לי״, הוא לוחש למונה המעולפת, כשהוא רץ לעבר הלנה. ״הלנה!״, הוא צועק. ״בבקשה!... תעזרי לי, מונה על סף מוות!...״.

ח'אן
אדם רוכן לצד חבריך. הם מעולפים, אבל אם תעיר את הלנה היא תעזור.

דון
אדם אחר - אחד מאלו שנלחמו - רץ לכיוונך.
"הלנה!" הוא צועק. "בבקשה!.. תעזרי לי, מונה על סף מוות!"

ממשיכים? אם כן זו הייתה התגובה האחרונה שלי:
tkhag1 אמר/ה:
dragonitzan
אני שולף חוט חנק ומתחיל לעבור בין הגופות, יתכן שאני אמצא כמ אנשים שמתחזים למתים או גופות שלמות יחסית בשביל השד שלי.

ניצן
פריטיגר מביט לרגע בחשדנות באדם, אך הוא מתעלם ממנו במהרה. הוא רץ אל הלנה, מניח ברכות את מונה על העשב, ומטלטל את כתפיה של האלפית כחולת העור. ''הלנה! תתעוררי! מונה גוססת!''.

אני רוצה לדעת: מי עדיין משחק? אתם מעוניינים במשחק?
בגלל שרק שניים פעילים באמת, אני שוקל לסגור את המשחק. והייתי רוצה לדעת - האם אתם רוצים שזה יקרה? כי בקצב התגובות הנוכחי אי אפשר לשחק...

ח'אן
הלנה קמה.
"מה?... מי?.. מה קרה?.."

אלישע
הוא נאנח בראשך, והגופה קמה. היא מתעוותת בכיוונים בלתי אפשריים כשהעצמות נרפאות, ועיניים שחורות נפקחות לכיוונך.
"אדון," הוא אומר. ושולף את חרבו של האורק. "תודה לך, ולהתראות. הייתי ממליץ לך להעלם מכאן עד סוף היום."

שאלה טובה למחשבה...
לא נעים לי לומר, אבל אני שוקל לפרוש. אני לא יודע למה, אבל התגובות ''כבר לא באות אלי''. זה ממש לא דבר שאני נלהב לעשות. זה המשחק הראשון שנרשמתי אליו לפורום, ולמרות שבדיעבד הדמות שכתבתי היא לא הדמות הכי טובה בעולם, אני התחברתי אליה. אני גם יודע שאתה רוצה שהמשחק יימשך ויגיע להיכל התהילה, ולא נעים לי לרסק את זה.
ובכן, אני לא בטוח. זה המשחק הראשון שלך בפורום. זה לא כמו בקבוצה בחיים האמיתיים, ודברים אחרים עלולים להשתבש. זו לא בושה לא להצליח לסיים את המשחק הראשון שלך בפורום. אז... אם אתה מרגיש נכון לסגור משחק גוסס כדי לתכנן אחד חדש בעולם הזה, רענן ובעל-לקחים, תעשה את זה.
אגיב אחרי שאראה מה התוצאות.

חזרה