• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /
דיוגנס
נק"ן פורום
127

פוסטי פרופיל הודעות אודות

• תכף מסיים את משחק המחשב "pathfinder wrath of the righteous". ממש מוצלח!
    • תודה
    רגשות: BadBug ו-ליזי
    דיוגנס
    דיוגנס
    liorgonen3 liorgonen3 יש בקינג מיייקר מבוך אינסופי??
    דיוגנס
    דיוגנס
    BadBug BadBug קינגמייקר מומלץ ממש גם הוא. אני אישית יותר אהבתי את חרון הצדיקים, בגלל היכולות המיתיות. אבל בהחלט שניהם ממש מוצלחים. למי שלא מכיר פאת' הייתי מציע להתחיל עם קינגמייקר.
    • תודה
    רגשות: BadBug
    liorgonen3
    liorgonen3
    המשחק עצמו סבבה, אני חושב שהוא קצת פחות כבד מWOTR, אבל הוא סה"כ נחמד ועם קונספט מוצלח, אני אטען שהדבשי"ם שם יותר טובים.

וכן, הDLC האחרון שיצא לקיינמגקר מאפשר מצב של מעין מבוך אין סופי.
    • תודה
    אלפים הם בעצם בני אדם שלבשו מסכות...
    נבו74
    נבו74
    אם ככה אז גם אלף
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    לא, אלפים זה ברבים. וזה ויכוח מטומטם, אם זה היה ממש חשוב לי הייתי שואל את המורה שלי למתמטיקה (מהתוכנית לנוער מוכשר במתמטיקה של אוניברסיטת בר-אילן).
    • תודה
    רגשות: נבו74
    נבו74
    נבו74
    תוכנית לנוער מוכשר בבר אילן- נשמע מגניב.
    וזה באמת ויכוח מטומטם.
    יש אנשים שמדליקים את האור וחושבים. יש אנשים שחושבים בחושך.
    • תודה
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    צודק. אולי... חושך הוא מחשבה שטחית, לא מספיקה. בחושך אתה מניח שמה שאתה עושה מספיק. באור אתה מוודא את זה.
    ואז מה שאני כתבתי ההשערה הקודמת היה בחושך מוחלט...
    האיש הצעיר
    האיש הצעיר
    זה גם לא מסתדר, כי אז השאלה שלי היא לפי זה מחשבה בחושך ולא באור...
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    אה, כן, לפי ההגדרה הראשונה היא בחושך ולפי השנייה היא באור. הי הראשונה מתייחסת לכיצד אתה חושב והשנייה לתהליך החשיבה...
    הנבל החדש של המיני מערכה שאני בונה הוא כהן עוצמתי עם פיצול אישיות שאיבד את הזיכרון, שעובד במקביל גם אל סדר רוע וגם אל סדר טוב...
    זה עומד להיות כל כך כיף לפזר רמזים במערכה על דבר כזה!
    החתימה שלך היא מאומנות המלחמה של סאן-טזו, נכון?
    דיוגנס
    דיוגנס
    אכן כן! ספר נהדר, שבדיוק סיימתי לקרוא לפני כמה שבועות, יחד עם כמה פרשנויות. ממש אהבתי, במיוחד את המשפט הזה.
    lonewolf
    lonewolf
    מגניב! עוד לא קראתי אותו, בעיקר בגלל שרשימת הקריאה שלי מלאה כרגע.. אבל זה בתוכנית.
    דיוגנס
    דיוגנס
    מומלץ מאוד, וגם לקרוא אותו בנחת. תחשוב טוב על מה שהוא כותב, יש שם דברים עמוקים מאוד. אגב, ההגיה העברית הנכונה של השם היא "סון דזה", לפחות לפי מה שאני יודע.
    הידד! בדיוק סיימתי להביס חבר בדו קרב אגדי! אני שיחקתי swashbuckler בדרגה 20, והוא שיחק אנטי פלדין בדרגה 20. שיחקנו הטוב משלוש, וניצחתי אותו בשתי קרבות ברצף..
    • אהבתי
    רגשות: I Am A Druid
    the dark lord
    the dark lord
    הוא ניצח ליפני? או שבקרבות הראשונים?
    דיוגנס
    דיוגנס
    חחח לא... אולי בעתיד, זה הדו קרב הראשון שערכנו.
    הקרב הראשון היה יחסית צמוד, אך הובלתי עליו בצורה ניכרת, ובסוף ניצחתי.
    בקרב השני, הפעלתי עליו יכולת שדורשת הצלת קשיחות (ד"ק 30) או למות. לא ידעתי אז שיש לו הצלת קשיחות +36... אבל יצא לו 1 טבעי! זה היה ממש מבדח, וסיום עצוב לקרב יפה כל כך :LOL: . האמת שקצת התבאסתי, אבל זה מה יש...
    הידד! בדיוק סיימתי להריץ את ההרפתקאה הראשונה בעיר שבניתי! מדובר בעיר מסתורית, בעיקר עם תעלומות ותככים פוליטיים בין הגילדות השונות.
    • תודה
    רגשות: The oldman
    דיוגנס
    דיוגנס
    אכן! עולם נחמד מאוד, תודה רבה לכל היוצרים. מדובר בערך 200 שנה לאחר התקופה המתוארת בספרים, ככה שדברים השתנו מאז...
    The oldman
    The oldman
    מגניב לגמרי, אם תרצה לפרסם הודעה איזה שינויים עשית לעולם, אשמח לקרוא
    דיוגנס
    דיוגנס
    The oldman The oldman האמת שלא עשיתי שינויים מפליגים בעולם, זה פשוט נוח לי יותר כדי להתאים את העולם לאיך שאני להריץ - אם משהו פחות נראה לי בעולם, או שאני רוצה להוסיף משהו קטן על מה שכתוב בספר יותר פשוט ונוח לעשות זאת אחרי שהגדרתי את העולם כ200 שנה אחרי...
    באופן מהותי לא שיניתי שום דבר.
    אין כמו לגלגל בחיסרון דאבל 20 טבעי...
    • משעשע
    • אהבתי
    רגשות: kosem10 ו-The oldman
    גרגויל
    גרגויל
    זה כי עדיין לא זכית לתענוג שהוא לזרוק דאבל 1 טבעי ביתרון
    • משעשע
    רגשות: kosem10
    דיוגנס
    דיוגנס
    חחח אכן. אם כי אצלנו יש כלל שאם גלגלת אחד טבעי בהתקפה, אתה מגלגל שוב, ואם יצא שוב אחד טבעי אתה פוגע בעצמך עם נזק מינימלי של ההתקפה (כאילו יצא 1 בכל קוביות הנזק). וכבר קרו מקרים...
    tkhag1
    tkhag1
    מה שבאמת מעניין זה תחת איזה מצב...
  • טוען...
  • טוען...
חזרה