• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • בואו להנחות משחק בדרקוניקון - ההרפתקה עלינו!
    צוות המשחקים שלנו ישמח לסייע לכם להריץ הרפתקאה בכנס וגם לספק לכם הרפתקאות מוכנות ממגוון שיטות, פרטים בנושא.

פורום הפונדק

דיוגנס
דיוגנס
מי שמעוניין:
מצורף קישור לקובץ עם הפרטים על העיר (בלי הפרטים של העלילה הספציפית שלנו).

העיר מיל
I Am A Druid
I Am A Druid
תככים פוליטיים זה תמיד כיף. וגם תעלומות. זה הת'מה של רוב המשחקים שלי, עם ממש מעט קרבות.
lonewolf
lonewolf
שאלה קטנה- כמה אנשים כיכר השוק מקבלת? כמה גופות יוצאות ממנה בכל יום?
וגם, על מה ההרפתקה? כלומר, מה עושים בה?
דיוגנס
דיוגנס
lonewolf lonewolf: מה הכוונה "כמה אנשים כיכר השוק מקבלת"? אתה מתכוון שטח ההכיכר? וסליחה על השאלה, אבל מה זה משנה כמה מתים יש לעיר ביום? אני יכול להמציא לך מספר, אך לא ראיתי בזה צורך...
את ההרפתקאה שאני מריץ בעיר לא צירפתי, מדובר בקובץ נפרד עם חטיפה של כוהן שומרון, שבכלל מתחזה לעצמו, וסיפור מורכב ומגניב :D
lonewolf
lonewolf
כלומר, עד כמה עונש מוות נפוץ? לא מספר ממש, אבל הוצאות להורג מתרחשות כל שעה? כל יום? כל שבוע? כל חודש?
דיוגנס
דיוגנס
אה, זה תלוי בעיקר ברצון של המנחה. באופן כללי רוב הגילדות הגדולות שומרות סדר, והמשמר נמצא בעמדת כוח, ככה שאין הרבה הפרות סדר משמעותיות, במיוחד לא כאלה שגורמות לתלייה. אך כמובן המנחה הוא הקובע...
Larkin
Larkin
העיר נמצאת באיי הסערה?
Top Bottom