• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחק מקוון "רוכבי הדרקונים" (3/6) נגמר! תודה לכל השחקנים!!!(היגיון, פנטזיה, דרקונים!)

אדראן וYDS
אתם מגיעים לחנות, ופוגשים את האלכימאי, בן אנוש רזה לבוש חלוק מעבדה, שמערבב חומרים רנדומליים
הוא מופתע לראות את מארלוק, ואומר בשמחה "אתה הלקוח השני שלי שחוזר לאחר הפעם הראשונה", ואז אומר בידידות לדרג'י "שלום לך, ידידי הקטן, מה שמך?", לאחר מכן הוא ניגש אל שולחן העבודה שלו ומוציא מתוך מגירה כל מיני חפצים מעניינים ומשונים, החל מזכוכית זהובה ועד מעין טלסקופ מוזר
מגדל
הוא מביא חוזה והעסקה נחתמת
נקרו
אתה מביא את העץ אל המחנה, שם לבינתיים הודלקה מדורה

הל ואדראן
דרג'י מחייך אליו "חבר שלי אמר לי שאתה מוכן לסחור אך ורק בחפצים מעניינים. מה בנוגע לאלו?" הוא שולף שלושה חפצים שונים מהכיס, ואלו הם(לפי הטבלה של טקטיקה):
3 אבני קלע שעליהן מגולפות פנים מבהילות
כלוב ברזל ובתוכו חיפושית אקזוטית
שן שבורה של טרול
הוא מגחך אל האלכימאי "זה יספיק?"

אדראן וYDS
OUT
אתה יכול לשלוח לי קישור לטבלה? מצידי בכל מקרה אתה יכול להמציא דברים כל עוד זה לא מוגזם
IN
הוא מהרהר קצת ואומר "המשחת ריפוי שווה יותר, תציע עוד", בעודו שולח מבטים חמדניים לעבר הכלוב עם החיפושית
השומר לבינתיים הולך
מגדל
ג'סטס הולך ליידך, כשאתה מגיע לשער אתה לא רואה אף אחד, אבל שומע שומר אחד רוטן על "קנדרים ואורקים"

הל ואדראן
Out
http://www.tactica-games.co.il/wp/wp-content/uploads/2012/07/דברים-שמוצאים-בכיסים.pdf
in
דרג'י מחטט בכיסים שלו, ולבסוף מוציא קונכיה קטנה, שעליה מצוייר הסמל של פולוך, אל הים. "מצאתי את זה במקדש של פולוך, הכוהנים העניקו לי את זה כאות תודה אחרי שהצלתי אותם מגרגלת מרושעת שעמדה להפיל סלי לחם ענקיים על ראש ההר של המקדש שלהם!"הוא מתבונן בה במבט מהורהר "היא בטח קסומה או משהו כזה!"

אדראן וYDS
האלכימאי אומר "אני רוצה את זה, אם זה קסום ואם לא, אני מוכן לתת על הכל את המשחה"
מגדל
השומר אומר "הם הלכו לאלכימאי ברחוב העורב הירוק"
נקרו
OUT
אפשר פשוט לקרוא לך דני? מרגיש לי ממש מוזר לקרוא לך נקרו
IN
הוא מודה לך ומזמין אותך ללכת לישון

הל
דארון מודה לו אבל נשאר במקום.הוא רק רצה לדעת איפה הם.הוא מסתכל בינתיים על הסביבה שלו,ומנסה לראות אם יש בקהל מישהו עם מקלות ישרים וקצרים.
הוא מגרד בהיסח הדעת את הלחי של ג'סטס ומציע לו נתח בשר.

מגדל
מה הכוונה מקלות ישרים וקצרים? נבוטים? מקלות הליכה? חיצים?
ג'סטס אוכל את הבשר שלו ואומר לך בזעף שהוא מעדיף ללכת לארמון של טארלון, ולא לחכות לקנדר והאורק, שכנראה נגרר אחריו

הל
מקלות לחיצים.זה הדבר שהוא מחפש.
In
דארון מסכים איתו אבל אומר:אם אנחנו מחכים כאן,בוא קודם נרוויח משהו.אני רוצה לעשות מכירה פומבית על כמה דברים שיש לי".
שהם:2 מ"ר עור, 31 מחטים, 1 ספלים,3 סכינים, 4 סטים של סכו"ם.כל הדברים חוץ מהעור הם מעצם.אין מחיר התחלתי,נראה מה אנשים יציעו.

אדראן וyds
תשאל את yds, הוא הקנדר אחרי הכל...
מגדל
מציעים לך על כל המחטים 30 צ'רן, על העור 15, על 2 סכו"ם 10, על סכין אחד 5 ועל הספל 10
מאותר מוחר שמציע 50 מקלות על 35 צ'רן
נקרו
אל תתחכם איתי, לך לישון

מגדל
תערוך
YDS ואדראן
הוא חושב רגע ואז מושיט לך להב זכוכית כחולה קטן
נקרו
הדרקון אומר "אעיר אותך"
OUT
דרקוני יללה הם דרקוני שמירה איכותיים מאחר והם בעלי חושים מחודדים (חוש ממישוש, שלכמעט שום דרקון אין), והיללה שלהם רבת עוצמה, לעיתים נקראים דרקוני בנשי

חזרה