ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 אוגוסט 2019, 21:00

צ'אהו
ספוילרהצג
"אנחנו הולכים לנמל הישן." אומרת צ'אהיו. "חוזרים לעבודה הרגילה שלנו." היא מבהירה לה. "זה יהיה פחות בטוח, הרבה פחות בטוח. אני לא מזלזלת בך, אני רוצה שתדעי את כל מה שאת צריכה לדעת לפני שעושים את זה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 24 אוגוסט 2019, 13:41

שינההצג
"ייתכן, ועדיין- זו ההצעה שלי." שינה רוכנת לאחור בחיוך, "בקרוב, כוחותיו של יורש השקרים יתקפו את גוקה. במהומה, יהיה קל להוקיע את הליידי ולקשור אותה אל ההתקפה, במיוחד אם היא לא תהיה זהירה. מבחינתך, זוהי הזדמנות פז- ואני מוכנה לעזור לך לנצל אותה. אני בטוחה שיחד, יש לנו מספיק הוכחות כנגד הליידי של גוקה כדי לזרוע בלבול וכאוס, אם כי כל הוכחה בפני עצמה היא נקודתית וקלה להפרכה, מבול שלהן בהחלט יעשה את העבודה. אם נשחק את הקלפים שלנו נכון, נוכל לערער את המוניטין שלה- לא מספיק כדי לפגוע בה לבד, אבל יספיק כדי להכין את הקרקע לבאות."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 24 אוגוסט 2019, 21:47

אשיגה
ספוילרהצג
אשיגה הולך לכיוון הכניסה אל שוק-תחתית במחשבה לחפש את הולכי האפלה אותם הוא פגש בפעם הקודמת שהוא הגיע למקום, אך הוא מתעקב בכניסה לשוק בבית היתומים, משלם את החוב שיש לו לילדים ומספר להם את הסיפורים מאחורי המזכרות שלו ואגדות שאולי מוכרות לילדי אבשלום, אבל כנראה חדשות ומיוחדות לכאלה שחיים חצי עולם משם.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 24 אוגוסט 2019, 22:56

צ'אהוהצג
IN
שתיכן שוכרות ריקשה מהירה, כאשר התלמידה שלך מנצלת את אי הנראות שלה כדי לא לשלם על הנסיעה. אתן מגיעות אל הנמל הישן, העיר העתיקה נושאת איתה את הריח של הים והדגים ביחד עם ריח של עץ ישן. אבל למה צ'אהו הגיעה לכאן? מהי התוכנית שלה?
שינההצג
IN
יי-סיאן מפנה את מבטו לכיוון החלון, חושב על העניין. הוא שותק, וכול רגע של שתיקה מורט את עצביה של שינה יותר.

"השאירי כאן חפץ עם הסמל של בית הואנג" הוא מצווה עליך. "הליגה הזהובה תשקול את הדברים שלך, והחפץ יוחזר לך- ואיתו תשובת השולטים בליגה" הוא אומר לך.

"עשי זאת, והסתלקי".
אשיגההצג
IN
זו הליכה מהירה, ושקטה. הזמן מתקתק, אשיגה מרגיש זאת. הוא מתקרב, דרך המנהרות שהוא מכיר כבר, אל האזור האפל שהוא יודע שנשלט על ידי הולכי האפלה. האזור שקט, נראה שרוב היצורים שחיו כאן הלו, הולכי האפלה כנראה עשו משהו להפחיד את האנשים הקרובים.

לפתע, אתה מרגיש להב חד צמוד לגב התחתון שלך. "כול יצור שאינו בן לחשכה שייכנס אל המקום יומת, אלו הן הפקודות. אל תזוז, אעשה זאת במהירות" אומר לך הולך האפלה מאחוריך, ויש לך רגע אחד לומר משפט לפני שתיפגע.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 אוגוסט 2019, 23:00

צ'אהו
ספוילרהצג
"אנחנו מחפשות את היאקוזה" אומרת צ'אהיו לשותפה שלה, "פעם קודמת שהייתי פה הם חילקו דגים, אני רוצה למצוא אותם שוב." היא מסבירה לה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 24 אוגוסט 2019, 23:03

צ'אהוהצג
IN
המבנה בו נמכרים הדגים עדיין קיים, למרות שזאת לא שעה ביום שרוב האנשים קונים בה דגים חיים, והמקום הרבה יותר ריק. ללכת לשם ימשוך תשומת לב.

"היאקוזה! זה מקום שעדיין לא השגתי בו חברים!" אומרת האזאטה באושר.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 אוגוסט 2019, 23:04

צ'אהו
ספוילרהצג
"כן, למעשה זו המטרה שלנו, להשיג שם חברים." עונה צ'אהיו, "אבל קודם צריך למצוא אותם... את שמעת הרבה דברים בחיים שלך, איזו שמועה את חושבת שתעניין את היאקזוה?" היא שואלת אותה
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 24 אוגוסט 2019, 23:09

צ'אהוהצג
IN
"שמועה? אני לא חושבת שהיאקוזה יתעניינו בשמועות. הם רוצים לחזור לפעם, הם פעם היו חזקים והיום הם ממש לא מה שהם היו בעבר, אם כבר משהו יעניין אותם- זה סיפורים על התהילה של פעם!" עונה לך האזאטה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 אוגוסט 2019, 23:20

צ'אהו
ספוילרהצג
"אז בואי נמצא את המנהיג שלהם ונבטיח לו כוח." אומרת צ'אהיו. "בואי ניתן לו לשמוע את מה שהוא רוצה לשמוע."
padron

שליחה על ידי padron » 25 אוגוסט 2019, 00:03

שינג-שי
ספוילרהצג
לאחר התלבטות קלה שינג מחליט לנקוט בפעולת הסחה ליתר בטחון. הוא משנה צורה לגאו שו הזקן ומתחיל לחפש מקום אליו יוכל להיכנס.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 25 אוגוסט 2019, 00:17

ספוילרהצג
"אני נלחם נגד היורש."
OUT
Fuuuuu....
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 26 אוגוסט 2019, 23:15

צ'אהוהצג
IN
"נשמע לי כמו תוכנית! אני אלך לחפש מישהו חשוב ואכוון אותך אליו!" אומרת האזאטה ונעלמת במהירות מעין. אבל את לעומת זאת מסתכלת מסביב. את רואה את המוכרים, את האנשים, את השומרים. בפעם האחרונה שהיית כאן לא זיהית בעצמך שאלו הם היאקוזה, כיצד תזהי את היאקוזה העוצמתיים עכשיו? את מסתכלת בין דוכני הדגים ובין האנשים השונים, רואה בנוסף לחנות למכירת הדגים גם חנויות קטנות של נגרים או ציידים, ואפילו בית סאקה קטן בקצה.
שינג-שיהצג
IN
גאו-שו הזקן תמיד השתלב בקלות באבי השורשים, אבל הזקנים האמתיים זוכרים מי חי ביניהם. אתה מכיר מספר סמטאות קטנות ואפילו טברנה קטנה שאתה יכול להיכנס אליה, אבל תצטרך להזכיר למקום הזה את גאו-שו, או שמישהו יעלה חשד. אבי השורשים זו שכונה מסוכנת, ומה יש לצפות משכונה שמאחרת את שבט צל הדרקון.
אשיגההצג
IN
הסכין עדיין שם, אבל לא זז. "ומה אתה רוצה מהולכי האפלה?" הוא שואל "אנו לא חיילים להילחם במלחמות של מהלכי האור" הוא אומר אליך עם כעס מסוים בקולו. מאותו הסוג של כעס של מי שדוכא כול חייו, זעם שנראה שטבוע עמוק בדובר.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 26 אוגוסט 2019, 23:21

צ'אהיו
ספוילרהצג
צ'אהיו פונה לבית הסאקה, היא תנסה למצוא אדם שמוקף באנשים אחרים, מישהו שמקבל הרבה כבוד באיזור.
היא מנסה לעשות את מה שהיא עושה הכי טוב, להיראות צעירה, טיפשה, ויפה.
padron

שליחה על ידי padron » 27 אוגוסט 2019, 08:49

שינג-שי
ספוילרהצג
גאו-שו מחליט לקפוץ לבקר בטברנה אותה הוא פקד מדי פעם בעבר. לפני כניסתו, הוא מוציא בסתר לארנק קטן ערימת מטבעות נחושת - סוג הכסף שהגיוני שיהיה לקבצן זקן שחי מנדבות וסיפור סיפורים. הוא נכנס לטברנה ומתיישב באחד השולחנות. "לא משנה כמה זמן עובר מהפעם האחרונה שאני בגוקה, תמיד אני חוזר לכאן ברגע שיש לי יום מוצלח." הוא אומר לעצמו באופן לא שקט במיוחד.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 27 אוגוסט 2019, 13:03

אשיגה
ספוילרהצג
אשיגה מתאמץ שלא לנוע, מודה בליבו על המסיכה של סורניוס שמסתירה את רגשותיו וגורמת לו להישמע רגע יותר מאיך שהוא מרגיש באמת.
"אני עבד עבור מישהוא שדואג לעיר הזאת יותר מאשר לכוחות שמכנים לשרוף אותה כדי לשלוט על האפר.
נשלחתי לכאן כדי לוודא שהולכי האפלה לא יקחו צד במלחמה הקרובה, ולבדוק את המוכנות שלכם לעזור לדאוג לכך שכאשר שני היורש והכוחת שמולו ייתנגשו הנזק שייגרם לשוק-תחתית יישאר מינמלי."
שלח תגובה