נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

משחקי הרעב, התחרות ה70 - עץ משחק (התחלנו!)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
dragons
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

Re: משחקי הרעב, התחרות ה70 - עץ משחק (התחלנו!)

שליחה על ידי dragons » 29 דצמבר 2013, 20:33

ליאור-
ספוילר
הצג
בינתיים אני עוצר, כי אני רוצה שכולם יגיעו לארוחה באותו זמן. אני לא יכול לרוץ איתך קדימה.
ירינארק-
ספוילר
הצג
out
אני יודע שזה קשה, אבל תשתדל
in
"תודה. אני מעדיף שהמחוז שלנו יזכה בפרסים כדי שיהיה לנו מספיק מזון סוף סוף לשנה אחת. לפחות הם יחזיקו עוד שנה בלעדי, אולי אחד מהאחים שלי יצליח למצוא עבודה. שמעתי על כישורי הכנרות שלך. אם רק יכולת לכנר בזמן מופע המרכבות זה ימשוך נותני חסות על בטוח. מה שכן, אני לא חושב שמנהלי המשחק יתרשמו מהכנרות שלך. הם מתעניינים בדברים שיעזרו לך לשרוד בזירה. אבל את צודקת בקשר לקרן השפע. צריך להיות ממוקדים על מה שרוצים, אחרת הקרייריסטים יהרגו אותך כשתנסה להחליט מה לקחת. אני עדיין לא בטוח בקשר לחברות... מה זה יעזור לנו בכלל?"
דרגוניין-
ספוילר
הצג
"אני לא אכרות ברית עם בוגד" היא אומרת בנחישות. אז נראה שהיא חושבת מחדש, הישרדות מול כבוד. "חוץ מזה, איזה ערך יהיה לך בזירה? סביר להניח שלי יהיה עוד פחות ממך, אבל אני צריכה סיבה כדי לקחת בוגד כבן ברית"
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 29 דצמבר 2013, 20:47

לוקיאיוס
ספוילר
הצג
לוקיאיוס מחייך לתגובת הנערה והולך לחדר שלו לפגוש בסטיילסט שלו
שמעו את זה ברקע הודעותי
dragons

שליחה על ידי dragons » 29 דצמבר 2013, 21:40

דינרבלו
ספוילר
הצג
חכה בסבלנות. זה אחרי האוכל. אם אתה הולך לאכול זה בסדר, אני מחכה שהאחרים יגיעו אליה.
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 29 דצמבר 2013, 23:16

ספוילר
הצג
הוא מחייך.
|שתי סיבות. אני רופא מנוסה ו...יצא לי לעבוד עם הצוות של משחקי הרעב."
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
dragons

שליחה על ידי dragons » 29 דצמבר 2013, 23:18

דרגוניין
ספוילר
הצג
היא מהססת עדיין, אבל אתה רואה שהיא מתחילה להשתכנע. היא טיפוס שורד, ולא נראה לך שיש לה ניסיון עם כלי נשק כלשהו. "אתה יודע משהו על לחימה? כי את זה אני אצטרך מאוד. אם יש לך משהו כזה, אז עשינו עסק, ואני דורשת שתלמד אותי את זה"
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 29 דצמבר 2013, 23:31

ספוילר
הצג
"לחימה, זה עוד נושא שדורש אימון אצלי." אומר בכנות ובלי בושה.
אבא סטאלין
dragons

שליחה על ידי dragons » 30 דצמבר 2013, 00:14

דרגוניין
ספוילר
הצג
"רופאים יודעים על מיקומים פגיעים בגוף האדם, אם תהיה מוכן ללמד אותי את זה, אשמח לחסור אליך, אפילו שאני לא יודעת מה להציע בתמורה מלבד הבנה בצמחים ותרופות, שסביר להניח שאתה יודע. למרות שאני בטוחה שאני יכולה ללמד אותך הרבה על צמחי מאכל. למדתי לימוד מקיף על צמחים, גם על צמחי מאכל, ותמיד הייתי סקרנית בקשר לצמחי מאכל, להיות מסוגל להאכיל את עצמך מן הטבע. גם חשבתי על זה שאני אולי אבחר למשחקים, עם כל האסימונים שהחתמתי. אז אולי בכל זאת יש לי מה לסייע. יש לנו עסקה?"
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 30 דצמבר 2013, 00:42

ספוילר
הצג
"יש לנו." מחייך ולוחץ את ידיה.
"ננסה להרחיב את הברית כמובן."
אבא סטאלין
dragons

שליחה על ידי dragons » 30 דצמבר 2013, 01:05

דרגוניין
ספוילר
הצג
"מי עוד אתה חושב שיסכים להצטרף? אנחנו שני מיועדים ללא ניסיון לחימה." אתה רואה שהיא עדיין לא בוטחת בך במאה אחוז, אבל שוב, היא שורדת. כנראה שתצטרך להציל את חייה בזירה כדי לזכות באמונה המלא, או לפחות משהו דומה. מוניטין של בוגד הוא אף פעם לא דבר טוב, במיוחד כשאתה מנסה ליצור בריתות.
כל אלה שעוד לא הגיבו : אל תילחצו אם אתם חושבים שאתם מאחור, יש לי כמה "נקודות מפגש" שאני אחכה עד שכולם יגיעו אליה לפני שאמשיך לקטע הבא.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 30 דצמבר 2013, 01:27

ספוילר
הצג
"החלשים. כמובן." אומר בביטחון. "נלקט את אלו שנחשבים לחלשים ונפיק מכל אחד את המיטב. נביס את הקרייריסטים ומשם... נצטרך לבגוד זה בזה."
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
yarinarc
תשובות: 2

שליחה על ידי yarinarc » 30 דצמבר 2013, 08:20

דרגונס
ספוילר
הצג
"תראה, למדתי קצת בחיים שלי, ולמדתי שאם תתיידד עם איזו נערה יפה שמושכת אנשים בכישרון כלשהו, אתה עשוי להשיג חלק מאור הזרקורים ואולי גם כמה נותנות חסות שפשוט לא יכולות לראות אותך בהמנון של הקפיטול, מתי שמציגים את המתים על השמיים. עכשיו, אני ממש מקווה שהסטייליסט או הסטייליסטית שלי יהיו יותר נחמדים מאתה יודע מי (מעבירה מבט חטוף על אשת הקפיטול) ויהיו פתוחים לרעיונות נוספים, אבל גם אם לא סמוך עליי ששמיעה טובה זה לא רק למוזיקה." היי, הוא ישרוד קצת, אולי הוא יגיע לשמונה האחרונים אפילו, מי יודע?
האדם הכי מסוכן הוא מי שעושה דברים רעים למטרות טובות.
dragons

שליחה על ידי dragons » 30 דצמבר 2013, 15:11

דרגוניין-
ספוילר
הצג
"בסדר גמור. זה בהחלט מעלה את הסיכויים שלנו לשרוד. וסביר להניח שזה הסיכוי היחיד שלנו נגד הקרייריסטים. אני חושבת שכדאי שנתארגן, ארוחת הערב בעוד עשר דקות (תגיד אם אתה משהו אחר חוץ מזה או לא)
ירינארק-
ספוילר
הצג
"אני לא בטוח שלתפוס חלק מאור הזרזקורים שלך הוא מה שאני רוצה להסתמך עליו, אבל מצד שני אין לי הרבה דברים אחרים להסתמך עלייהם, אז אני צריך להיאחז בכל שבב סיכוי שאני יכול. אז את מציעה שאם נהיה ידידים ואת תכנרי תוך כדי מופע המרכבות, יהיה לנו סיכוי להרוויח קצת נותני חסות? נשמע הגיוני."
צוות טייפון
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 30 דצמבר 2013, 17:36

ספוילר
הצג
OUT
מתי אנחנו נגיע לקפיטול?
IN
נד מתרווח אחורה, שוכב על הכריות הרכות ברכבת. הגוף שלו מתרפה, אבל המבט הקר לא משתנה, לא מראה אמון או פתיחות.
"מה אנחנו יודעים על המיועדים האחרים?" הוא שואל
"זה אמין כמו חדשות מברי" פתגם ידוע
dragons

שליחה על ידי dragons » 30 דצמבר 2013, 17:40

אראגורן (יאי, האינטרנט חזר אני מבין)
ספוילר
הצג
"אתם לא יודעים כלום. נוכל לצפות באיך הם נבחרו אחרי ארוחת ערב. זה כל המידע שתקבלו עלייהם עד שנגיע מחר לקפיטול ונתחיל את האימונים." אומר המאמן שלך
צוות טייפון
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 30 דצמבר 2013, 17:48

ספוילר
הצג
IN
"טוב" נד אומר קצרות. הוא פונה לסטייליסט שלהם "אני יודע שזה קצת לא מקובל, אבל חשבתי שאולי תוכל לשתף אותנו ברעיונות" הוא מנסה לחייך ולשמור על טון קליל כשאומר "בכל זאת, אלה החיים שלנו"
OUT
הוספתי יתרון שינה קלה
"זה אמין כמו חדשות מברי" פתגם ידוע
שלח תגובה