• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

|~Rust~|

האלמנט הכי שולת!!1 - ?

• אש

הצבעות: 35 92.1%
  • אופל

הצבעות: 0 0.0%
  • אוויר

• מים

• קרח

• אדמה

• חשמל

הצבעות: 1 2.6%
  • דשא

• טכנולוגיה

• קסם

הצבעות: 2 5.3%

• סה"כ מצביעים
    38
וורד לא דביל, אתה כותב מילים בצורה נכונה, אבל אלה לא המילים שאתה מתכוון אליהם.

יש לך הרבה בלבולים טפשיים, כמו לדוגמא, באמצע הפרק השני אופל זורק את אופל על הקיר.

ממש יפה וומש מעניין, אבל יש כמה דברים שלא הבנתי

כשהם נילחמו עם אופל, אופל אמר שאוויר משהו על קרב בין אור לאופל.. מה הקשר?

עם יש אלמנט אופל לא צריך להיות אלמנט מאזן?

אתה כתבת שאש זאת לא הדמות הראשית, אז למה הוא עושה הכל? [כיאילו, חוץ מהסיור של דשא וטכ'

אבל חוץ מזה זה ממש ממש טוב, תמשיך...

darknes אמר/ה:
וורד לא דביל, אתה כותב מילים בצורה נכונה, אבל אלה לא המילים שאתה מתכוון אליהם.

יש לך הרבה בלבולים טפשיים, כמו לדוגמא, באמצע הפרק השני אופל זורק את אופל על הקיר.

אני טוב... מצטער שוב XD
אין מה לעשות עם דברים כאלו כל עוד אין לי כוח לקרוא את זה שוב אחרי שאני כותב את זה.
ואין לי כוח... אני ממש עייף בשעות שאני כותב את זה (ולפני השינה יש לי הכי הרבה השראה)
לכן מיד אחרי שאני כותב אני מפרסם וסומך עליכם שתסתדרו ;)

2 הסיבות לשגיאות האלו הן: 1 - עייפות. 2 - מהירות כתיבה בכדי לא לאבד השראה.
את הקרב של טכ' ודשא בסוף הפרק השלישי כתבתי ממש מהר... הרגשתי שאסור לי להאט בחלק הזה.

darknes אמר/ה:
אוויר הוא גם אלמנט קדוש... הוא נראה כמו מלאך ויש לו חרב שעושיה מאור... אתה רוצה רמז יותר מובהק?
טוב שמישהו שם לב. עכשיו תתחילו לשים לב לעוד רמזים ששתלתי.
אם לא תמצאו אותם עכשיו, זה לא יהיה מגניב כל כך כשאני אחשוף אותם בהמשך. :mrgreen:

ולכולם:
לשלוט ב10 דמויות זה די בעייתי ואני מנסה לעבור בין הראשים שלהם במשך הפרקים.
אבל לפעמים כדי להקל על עצמי, אני מציג פרק מנקודת המבט של מישהו אחד.
למשל הפרק הראשון היה בבירור מנקודת המבט של אש. ולמרות שהתרגלתם לכך וכנראה קיבלתם אותו כגיבור, הוא לצערכם, לא הגיבור. מפני שהגיבור האמיתי של הסיפור הופיע לפניו. :rolleyes:
(וגם ככה כבר אמרתי יותר מדי)

עכשיו להתחיל לחפש רמזים? אין כוח כרגע, אולי מחר, אבל לפי מה שאמרת שהדמות הראשית היא לפני אש אז היא מיק כי כתבת
"מיק..."
אש בכל מקום. ילד תמים בעל שיער אדום עומד ועיניים פעורות קפא במקומו ולא זז. הבית בו עמד היה מוקף להבות.
כמובן וכמובן
... מי זה... שהוא שכח... משהו עם מ'... וק'... מה הוא איבד?
או שמיק זה התחלה של שם של האיש הבא
באותו הזמן, רק מספר מטרים מהחוף, מנגינה שקטה המזכירה מעט מנגינת חליל בדיוק הסתיימה. נער צעיר, לובש חולצה ומכנסיים בצבע חום בהיר ושני צמידי מתכת בצבע זהה, ירד מעץ והכניס אוקרינה קטנה וחומה לכיסו. הוא הביט אל קצה החוף כדקה... ואז החל ללכת לכיוון השני...
אז מה קשור לחום ומתחיל במיק?

ועוד רמז אפשרי
טוקיו?! אז... איך זה שאתה מדבר עברית?!" שאל אש.
האלמנטים מדברים עברית

מיכאל...האם האווטר שלך נתן לך את המוזה לקרין?

מעולה
החלק הזה היה ממש טוב
אני חשבתי שאדמה יכול להפוך את עצמו לגולם אבן עצום...אבל,כמו שכבר אמרתי:חפיף.

כל עוד אני נהנה זה בסדר.המשך כך!

יאללה פרק 5!

לאו ירוק הגלימה אמר/ה:
ייפ, יאללה פרק 5! רק שאלה אחת, טכ'=חשמל?
אתה יודע אתה יכול לשלוח למישהו את הטקסטים שיעבור עליהם לפני שאתה מפרסם אותם פה...והוא יעבור עליהם בשעה שהוא לא ישן בה.
עזוב - עד שהוא יעבור עליהם אני יכול לעבור עליהם בעצמי.
אני מאמין שאתם יכולים לשרוד למרות השגיאות. שאגב אלו לא שגיאות כתיב ברוב המקרים - אלא חיסור או חילוף אותיות עקב מהירות וחוסר שינה. ;)
דוגמאות: 'האו' במקום 'הוא', 'אל' במקום 'לא', 'מוטי הניגר מחליף שמן מנועים' במקום 'סמבה צוחק כשהוא ערום על מקל כביסה'... וכו'.

אגב טוב שהזכרת לי את הקטע עם 'להפוך לגולם אבן ענקי' בקשר לאלמנט אדמה.
(לא שזה מה שהוא עושה כמובן -_-) אני באמת הייתי צריך יותר לפרט איך הם תוקפים.
אגב, אלמנט חשמל ואלמנט טכנולוגיה לא קשורים. אבל אם תשים לב גם אלמנטים כמו קרח או מים יכולים להיות מבוססים על אותו הדבר בדיוק כמו שטכנולוגיה בעצם מבוססת על חשמל.
מצד שני, אתה יכול להגדיר גם גלגל כטכנולוגיה. ואתה יכול גם להגדיר קרח כאוויר קר.

מיכאל,השגיאות בפרק חמש כבר לא חפיף. ועוד בצהריים[לא מאוחר כמו שאתה אומר =P ]
יש גם כמה קטעים שמאד קשה להבין איזה מילה/שורה מתיחסת לשניה. נסה לסדר את הפרק האחרון.

יאללה פרק 6!

jewish_Tyranid אמר/ה:
מיכאל,השגיאות בפרק חמש כבר לא חפיף. ועוד בצהריים[לא מאוחר כמו שאתה אומר =P ]
יש גם כמה קטעים שמאד קשה להבין איזה מילה/שורה מתיחסת לשניה. נסה לסדר את הפרק האחרון.

יאללה פרק 6!

נווו אין לי כוח... תשרדו.
כבר הזכרתי שהסיפור הוא רק גירסת בטא... יש מלא באגים XD

*עריכה*
חיפשתי את השגיאה שהזכרת בקשר לצהריים... לא הבנתי מה הבעיה?
זה כבר יום חדש אתה יודע... גם צהריים יכול להיות מאוחר אם קמת מוקדם מספיק.

אם דשא יודע לעשות פוטוסינטזה הוא יבלה הרבה במעבדות...חוץ מאוקראיני אחד שיחטוף סרטן אור אף בן אדם לא השיג את היכולת המופלאה הזו.

מיכאל אם אתה רוצה שיקראו את הסיפור תדאג שהוא יהיה קריא, או משהו כזה. אני במילא אקרא אותו אם תעשה שגיאות. :mrgreen:

מיכאל מה עם מכות? מה עם דם? מה עם יפנים מתים?

לסיכום הנושא של שגיאות הכתיב - אם אתם רוצים שאני אקרא כל פרק לפני שאני מפרסם אותו ואתקן שגיאות שבמילא אתם יכולים לחיות איתן, אני בספק אם אני אוכל לעמוד בקצב הנאתי של פרק ביום (או יותר)

... אז תשרדו ;)

לאו ירוק הגלימה אמר/ה:
אם דשא יודע לעשות פוטוסינטזה הוא יבלה הרבה במעבדות...חוץ מאוקראיני אחד שיחטוף סרטן אור אף בן אדם לא השיג את היכולת המופלאה הזו.
מיכאל אם אתה רוצה שיקראו את הסיפור תדאג שהוא יהיה קריא, או משהו כזה. אני במילא אקרא אותו אם תעשה שגיאות. :mrgreen:

מיכאל מה עם מכות? מה עם דם? מה עם יפנים מתים?

לא קשור. אנשים שיכולים לירות כדורי אנרגיה זוהרים, ולהדוף כדורים כאלה עם הידיים בלבד, יבלו קצת יותר במעבדות...

אבל זה לא עקרוני, אני לא אומר שדשא יכול לעשות פוטוסינטזה, אני אומר שדשא מקורב לצמחים ששונאים חושך.

חזרה