• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/4 - המשחק נסגר

נל, אלפית צעירה בשריון עור שמעליו שתי רצועות המכילות מגוון מבחנות משונות, היא הראשונה להתיישב לצד הרעגי. חיוך עולה על פניה המנומשות לפני שהיא מציגה את עצמה בפניו, "היי, קוראים לי נלתנרה".
אם זאת, עיניה הירוקות נודדות כמעט מיד אל עבר הלנה ואפשר לראות מעט היסוס והתלבטות על פניה לפני שהיא אומרת: "שמעתי ששם המשפחה שלך הוא נגן להב.." נראה שהיא רוצה לומר יותר, אך היא עוצרת את עצמה ומחכה לתשובה.

זולג'ין הוא כנראה הטרול הראשון שראשיד אי פעם ראה. עורו ירוק כסבך, שיערו הארוך והלבן פרוע ויש לו שתי צמות פרועות שקשורות מול גופו. אוזניו הארוכות בעלות מספר רב של עגילים, וכל גופו מקועקע במה שנראה כסימנים שבטיים בצבע סגול. פרט לפיסת הבד הסגולה שתלויה מניביו הגדולים ומסתירה את פיו הוא אינו לבוש בפרטים רבים. פרווה מכסה את חלציו ופיסות שיריון עץ שנראות יותר טקסיות מפרקטיות קשורות לרגליו. אבל לא נראה שהטרול מתבייש במשהו, גופו שרירי וחסון ואפשר לחשוב שאפילו אין בו פיסת שומן. הליכתו גאה ועיניו מציגות ביטחון ואפילו יהירות כלשהי. על גופו ישנם לפחות עשרה גרזנים שונים, מה שמראה שאין ספק שמדובר בבחור מסוכן.
הטרול מתקרב לשולחן, לא מדבר ובוחן את הקשיש, לא מעביר את מבטו בכלל לנערה. "בן זקונה" הוא אומר לרעגי. לעומת מה שהייתם מצפים המילים לא נאמרות בזלזול, אלא בטיפה של כבוד.

"מצויין" אומרת הלנה, "עכשיו חסר לנו רק.." היא מביטה לעבר הדלת "אה, נפלא" היא מוספיה כאשר שומר נוסף נכנס לפונדק, מלווה פנימה חצי אלף. "כולם פה." היא מסמנת לשומר להביא את חצי האלף לעברה. "ביקשתי שכולכם תהיו פה מסיבה פשוטה, אתם זרים, אתם לא מוכרים, ואף אחד פה לא יודע למי אתם קשורים." היא אומרת לכם, ומסמלת לשומר לצאת החוצה, כנראה לשומר שאף אחד שלא צריך לשמוע את השיחה לא ישמע את השיחה.

OUT
הייתי מבקש פה מאביעד לתאר את עצמו, אבל אני קצת חוסך זמנים, הוא יתאר את עצמו אחרי התגובה הזו
IN
"אנחנו חושדים שסירואנים הצליחו להסתנן לתוך נמל חירות, מצאנו כמה מקרים שאנחנו יכולים להגדיר כניסיון של סירונה להשפיע על החברה שלנו ולפגוע בנו. אבל." היא מייד מוסיפה, "אין לנו הוחכות, ואין לנו מישהו שאנחנו יכולים להאשים." היא מסבירה, "יש הרבה רמי דם בנמל חירות, חלקם באמת באו לפה כי הם לא מאמינים בגישה של סירונה שצריך להרוג את בני האדם, ולחלקם פשוט לא אכפת מהמאבק הזה, הם רק שמחים לחיות מחוץ לטיר-נא-נוג." היא מתחילה להתהלך מעט בחדר בחוסר סבלנות, "בעוד פחות משבוע יתקיים הנשף של האדמירל, שם כל "מנהיגי" בני התמותה והרבה רמי דם יהיו, ואנחנו מניחים שזה יהיה המקום שבו הם ינסו לתקוף." היא מוציאה עוד שלוש פיסות קלף, מעבירה אותם לשני הרעגים ולחצי האלף, "לכולכם יש הזמנות לנשף, אתם תגיעו לנשף, תאתרו את הסוכן של סירונה, ותמצאו מספיק הוחכות כדי שנוכל לטפל בו." היא מתיישבת בחזרה בעצבנות, "אסטל הבטיחה לשלושת אלה" היא מסתכלת על הרן,זולג'ן ונל, "עשרים וחמישה אלף מטבעות זהב אם הם יצליחו לעשות את זה, אני רשאית להכפיל את הסכום הזה בתמורה לשת"פ מצד שניכם" היא מדברת לעבר הרעגי ולעבר חצי האלף. "מיותר לציין שעד שתשיגו את ההוחכות הנדרשות, המשמר לא יוכל לסייע לכם נגד איש, ואנחנו לא נוכל ליצור איתכם קשר עד לאחר הנשף, מחשש שהסוכן יבחין בנו ויזהר יותר. אם זאת, ברגע שתשיגו את ההוחכות הנדרשות, אתם צריכים להביא אותם אלי ואלי ישירות, לא לאסטל, לא לאדמריל ולא לאף שומר אחר. אם הראיות יספיקו, אני אעביר אותם לאסטל. ונטפל בסוכן כולנו יחד."

OUT
אביעד תתאר את עצמך בבקשה.
תעלו את עצמכם לדרגה 5

ניתן לראות חיוך על פניו מלאי הכוויות של האקושין - הוא הולך להגן על האנשים של נמל חירות ולשמור על החופש שלהם.
הוא לבוש בשריון שרשראות פשוט ומגן פלדה על גבו, שעומדים בסתירה ללבוש הדרואידי המסורתי שמתחת לשריון הזה. נראה שלבישת מתכת לא מפריעה לו למרות שזה ברור שהוא גדל אצל הדרואידים בנאו גאנה.
"אהלנה סיפרה לי עליכם," הוא אומר לכולם "ואשמח לסייע במה שאוכל. מהי ההתקפה הצפויה של רמי הדם?"

האקושין חושד קצת - אם אסטל והאדמירל הם הגורמים הבכירים הוא לא רואה סיבה למדר אותם מהתכנית הכי חשובה - מה שחסר להם הוא שכמה מפקדים יחשבו על זה בעצמם ויהרסו אחד לשני את המאמצים. עולות בדעתו שתי אפשרויות: או שהלנה חושדת בו שהוא הבוגד, או שהלנה נמצאת בצד של הבוגדים ומנסה לברר כמה הם מוסתרים, או איזה משהו מושחת אחר. אז האם אפשר לבטוח בהלנה, או שהיא בצד של הבוגדים? הוא לא מצליח להחליט, כנראה הוא פשוט יעבוד איתה.
meta
זיהוי מניע : 12

"אנחנו לא יודעים" עונה הלנה, "יכול להיות שגם לא יקרה כלום בנשף, אבל זה האירוע הכי סביר לפגוע בנו." היא מסבירה, "גם אם הם לא יצליחו לפגוע באדמירל, הם יוכלו לפגוע בכל מי שמאמין בשלום וחזק מספיק כדי לקדם אותו."

"אז אנחנו אמורים להגיע לנשף ולחשוף את הסירונאים," אומר האקושין בעודו מעיין בהזמנה שלו, "אבל אין טעם לשאול את הכבש אם בתוך העור שלו מסתתר זאב - לא נוכל פשוט לשאול אנשים אם הם סירונאים ולצפות שהם יענו לנו בכנות. אז איך אנחנו אמורים להשיג את ההוכחות האלה?" הוא שואל.

"תעשו עבדות מחקר קודמת." אומרת הלנה, "תדברו עם האנשים מהחברה הגבווה, תראו מה המטרות שלהם, מה הם מתכננים ורוצים, תנו להם לרכל על השכנים שלהם ועל החברים שלהם, מישהו כבר ייצור לכם בנק מטרות, ובנוסף," היא מוסיפה, "אתם תמיד יכולים לחפש מי יתנהג בצורה חשודה בנשף ולעקוב אחריו."

"אני מניח שאנחנו יכולים להסתובב בבתי המרזח ולהתחיל להתיידד עם אנשים, ואם תתני לנו מטבעות נוכל לשחד בעזרתם משרתים. אם יש לך, או למישהו כאן, עוד דרך לחלוב את המידע הזה אשמח לשמוע."

"זולג'ין לא מתעסק בדברים האלה. אני אלך להתעסק בדברים של ואם תצטרכי אותי, פשוט תקראו לי מאנס" אומר זולג'ין, ללכת להסתובב בחברה הגבוהה של התרבות הזו לא מעניין אותו. אם הם היו חזרה בשטחים הטרולים הוא יכל לעשות משהו, אבל פה הוא מעליב כל אחד כמעט. הוא פשוט יילך להשיג לעצמו לבוש כוהנים לקראת הנשף. "רק תשיגו לנו אישור להכניס נשקים, אם צריך שיהיו עטופים במחסומי-שלום. אתם משתמשים בכלל בחרא הזה?".

"אנשים לא אמורים לבוא לנשף עם נשק." עונה הלנה, "פקודות מהאדמירל, כמובן שהאופנה האחרונה כוללת הגעה לאירועים האלה במדים מלאים ולבוש טיקסי, אז אני מניחה..." נראה שהיא חושבת לרגע, "אני מניח שנוכל לספק לכם כמה חרבות כהות או אפילו גרזן כהה, אבל זה יראה מוזר אם כל אחד מכם יכנס עם מדים לנשף." היא מוסיפה, "תבחרו שנים מכם ונוכל למכור בלוף שאתם אנשי צבא ממקום כלשהו, אני אולי יכולה להכניס אחד מכם בתור שומר ראש של מישהו, אבל זה יגביל משמעותית את המקומות בהם הוא יוכל להיות במהלך הנשף." היא מציעה.
"בסופו של דבר האירוע הזה אמור להיות נקי ופשוט, ולא אמור להתפתח לקרב, ברגע שתמצאו את הסוכן אנחנו נדאג לעצור אותו בדיסקרטיות אם המשמר, ואם משהו יסתבך, אני אהיה שם יחד עם מספיק חיילים כדי לעצור אותו."

"עזוב כסף - איומים עובדים לא פחות טוב. פשוט צריך להתחיל לשאול שאלות בצורה הנכונה את האנשים הנכונים. בנוסף העולם התחתון לרוב יודע לא מעט על מה שהולך במקומות כמו הנמל פה - נלך לחפש אותם ונוציא מהם מידע." הרן אומר. "ואני מציע שנביא לך פשוט לפני הנשף את הנשקים שלנו ותשמרי אותו בהישג יד אם יתפתח צורך בו במהלך הנשף. ואני חושב שכדאי שזולג'ין יסתובב בנשף כשומר ראש של אחד מאיתנו - ככה הוא יהיה חמוש ולא יעורר חשד. אני לא סומך על שום דבר שיישאר פשוט. " הרן מוסיף לאחר רגע של מחשבה נוספת.

נל משחקת מעט עם שני הנדנים הקפיציים שקנתה בשוק יומיים קודם לכן, יודעת שתוכל להכניס בעזרתם את אחת מהפצצות שלה וסכין. לכן, היא אומרת להלנה "אני אצטרך שמלה עם שרוולים ארוכים."
עם זאת, כשהנושא הזה סגור מבחינתה ונראה לה שכל האחרים סיימו לדבר, נל חוזרת לנושא הקודם שהעסיק אותה תוך התעלמות מחוסר תשובתה של הלנה, "נאמר לי שגנטית את לא יכולה להיות נגן להב..."

"מה זה משנה?" אומר האקושין בהיסח הדעת, בעודו ממשיך לעיין בהזמנה, לראות מה כתוב בה ומי הוא אמור להיות. "בכל מקרה, אני מניח שאם זו פיה נזדקק לנשקי ברזל קר או ללחשים שמאפשרים להתגבר על העמידות של פיות לנזק, וגם לאיזה קסם הגנה, אם למישהו כאן יש את האפשרות."

חזרה