• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • הרישום המוקדם לדרקוניקון 2022 נפתח!
    ההתרגשות בשיאה, וההרשמה המוקדמת למשחקים והפעילויות בדרקוניקון 2022 יוצאת לדרך הקדימו להרשם כי המשחקים מתמלאים מהר קישור להרשמה המוקדמת דרקוניקון, 25-26 אוגוסט, דן פנורמה תל אביב

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/4 - המשחק נסגר

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
אם האלף חזר לעצמו, אז נל רוצה לפגוש אותו, אולי הוא יודע משהו על המשפחה שלה. לכן, היא פשוט מוותרת על החיפוש אחרי הנפח ושמה את פעמיה אל הפונדק.
 

Qurrion

פונדקאי ותיק
כאשר לאטימר נעלם, אוסקר יורה פרץ מים אל המקום בו הוא עמד קודם, מעוצבן מאיך שהרגיש כלפיו ללא כל הסבר מדוע.
"חזקה מהאלים, זה מובן מאליו, מי יחשוב אחרת...?" הוא ממלמל לעצמו ומכניס את ידיו לכיסים, הולך אחרי השאר בעודו מנסה לפלס דרך בין הקהל.

הוא ידע כיצד נפחים נראו. ידיים מפוחמות, שרירים משורגים, לרוב ללא שיער ידיים וראש, וכמעט תמיד הלכו עם סינר עור וחגורת כלים. לפחות זה היה האחד שבא לבדוק את הכלים שלהם בחווה פעמיים בשנה. הוא נותן מבט אחרון באנשים, מנסה למצוא מישהו הנראה תואם לתמונה שבראשו, ואולי "דרואיד", אך הוא היה בספק שמישהו כזה בולט יהיה כאן בלי למשוך תשומת לב מיד.

META
בדיקת תפיסה: 15+6 = 21
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
לפני שהקבוצה מספיקה להתפרק, אוסקר חושב שהוא רואה אדם שיכול לעמוד בדרישות שהוא חושב עליהן, בחור מעט נמוך ובעל גוף שרירי ומחוספס, הוא נמצא בקבוצה הגדולה של האנשים
 

Qurrion

פונדקאי ותיק
"תודה לאלים שיש לי זוג עיניים פועלות..." אוסקר לוחש לעצמו בשקט ומכחכך בגרונו, פונה לנפח. "אהה... יש מישהו שרוצה לפגוש אותך... א-אני לא בטוח מי זה, מ-מישהו חשוב אני חושב... ה-הם יגידו לך יותר." הוא מצביע על זולג'ין ונל.
 

amitf0123

פונדקאי ותיק
״אנחנו צריכים שתבוא איתנו לבחור ששלח אותנו למצוא אותך. חושב שאתה טיפה חייב לנו על הברון מאן, אתה רוצה שאני אסחוב אותך או שהפצע מציק מדי מאן?״.
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"כמו שהוא אמר לך, תבוא איתנו ותפגוש אותו" נל אומרת במעט חוסר סבלנות. "הוא לא רחוק," היא מחליטה להרחיב ובמחשבה שנייה מוסיפה: "הוא ממש כאן בפונדק."
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
בן האנוש הולך אחרי הקבוצה, הוא ממשיך לדדות אבל מסרב לקבל עזרה. "בשדות אני לא מקבל עזרה." הוא אומר, "אז למה שארצה כאן?" הוא יענה לכל מי שינסה לעזור לו.
אתם מגיעים לפונדק, ולא קשה למצוא בו את נוק, שעומד בכניסה למבנה והולך הלוך ושוב עד שאתם מגיעים. "מצויין" הוא אומר כשאתם חוזרים, "אני מבין שמצאתם אותו?"
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
הרן
OUT
לוקח לך שעה, קח בחשבון בהתאם למה שיקרה לשאר האנשים
IN
לאחר חיפוש שמשאיר כמה אנשים בתחושה לא נעימה, הרן מצליח להבין ארבע דברים.

* האדם שהאחרים לקחו הוא לא בדיוק נפח, הוא פחח, למעשה מדובר באחד שעובר בין הישובים באיזור ומציע תקונים קלים או יצירה של כלים פשוטים, הוא הגיע לעיירה ונעצר על ידי הברון, כנראה בגלל שהוא יודע לעבוד טוב עם ברזל, או כי יש לו הרבה ברזל בעגלה.

* הנפח שהאחרים כנראה מחפשים הוא בחרו צעיר, הוא כנראה שב לביתו בזמן שחיפשת אותו, או שמישהו החזיר אותו, הוא לא רב אומן אבל הוא כן בעל הידע ליצור נשק, אומרים שמישהו מחוץ לכפר לימד אותו לעשות את זה, אבל זה היה מזמן.

* הדרואיד הוא אלף מסלה-קלה, הוא הגיע לאחרונה לאיזור וגרם לקצת תסיסה באנשים. למיטב הבנתך האלף הזה הוא האחד שמבגינאי חולק איתו גוף.

* האלף הזה לקח לו לשולייה את אחד מענרי הכפר, ואתה מבין שהוא אח של האחת שפגשתם בפונדק בלילה הקודם, עד כמה שאיש לא רוצה להודות בזה, הוא כנראה הצליח ללמוד אותו לעשות במלאכה הדרואיד. אם כי ברמה הנמוכה ביותר
 

amitf0123

פונדקאי ותיק
זולג׳ין לא עונה לשאלה ובמקום שואל שאלה אחרת. ״איפה הלואה? אתה יכול לדבר עם הבחור הזה לא יודע אם זה הוא. איפה הלואה?״ הוא שואל שוב.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
נוק מצביע לזולג'ין לכיוון הפונדק, "בחדר, הוא התחיל לדבר לעצמו." הוא עונה, "חשבתי שכדי שתחזרו מהר."


בן האנוש מושך כתפיים ביחס לשאלה של טאריס. "מעין לי לדעת?" הוא שואל, "מה הקשר שלי אליו?"
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"למה?" נלתנרה שואלת את נוק, מקווה שיסביר למה זה משנה אם האלף מדבר אל עצמו, ותוהה אם בכלל נוק יודע שהוא יותר מאלף רגיל.
 
Top