• הצטרפו לפורום הפונדק

  שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
  אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

  הרשמה / התחברות
 • משוב על הבטא של פאת'פיינדר פראי
  בשעה טובה התחלנו לשלוח לתומכים את קבצי הבטא של ספר הבסיס של פאת'פיינדר בעולמות פראיים. זה הזמן שלכם לקרוא את הספר, ולתת לנו משוב על טעויות שגיליתם או הערות כלליות כדי שהספר המודפס יהיה מושלם.
  פתחנו לשם כך פורום ייעודי למשוב.

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/4 - המשחק נסגר

liorgonen3

פונדקאי ותיק
נוק מושך בכתפיים, "יכול להיות שזה לא היה מיוחד, אבל העניין שהוא מדבר לעצמו בשני קולות שונים." הוא מסביר. "חשבתי שלאור העובדה שלבחור יש טופר במקום יד, אמורה לעורר קצת תהיות." הוא אומר, מבטו על בן האנוש שהבאתם. "ומה הקטע שלו?" הוא שואל.
 

yds

פונדקאי ותיק
טאריס תופס את כתפיו של האיש ומטלטל אותו ''אחד האנשים שלנו אמר שאתה הנפח. אם אתה לא הוא, אתה יודע איפה הוא? הייתם אסורים באותו בניין''
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
"אין לי מושג." עונה בן האנוש. "אין לי מושג מי אמר לכם שאני נפח, אני בסה"כ סוחר מתכות... פחח אם תרצה, אני עובר באיזור הזה, אוסף מתכות ישנות, ממחזר אותן או מכין מהן משהו אחר, ומוכר את זה בכפר הבא." הוא עונה.


בפונדק -
זולגין ואוסקר מגיעים לחדר, הם כבר שומעים מבחוץ את הקולות בחדר.
"לא," אומר קול שלא שמעתם קודם, "לא אכפת לי איזה שבועה נשבעת זה הגוף שלי."
"טיפש" אומר קולו של הלואה, "נשבעתי לשכון בגוף של אחר, והגוף שלך רק מונע ממני להמשיך הלאה"
אתם נכנסים פנימה, ורואים את האלף עומד מול מראה ולמעשה מדבר לעצמו לבד. כשאתם נכנסים הוא פונה אליכם, ובקולו של הלואה, "גוש הבשר הזה מסרב לזנוח את חייו." הוא אומר, "כדי שאוכל להמשיך הלאה אני חייב שלא יהיו עוד חיים בגוף הזה."
"בבקשה מכם" אומר הקול השני, ונראה לכם שזה קולו של האלף "תוציאו ממני את הדיבוק הזה, מאז הרגע שהתעורתתי הוא מנסה לגרום לי לחתוך את הצוואר שלי."
 

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
לאחר שנל רואה שנוק כנראה סיים לומר את דבריו וטאריס מתכנן ללכת לחפש אחרי הנפח הולכת אל החדר אחר האחרים סקרנית לדעת מה קורה עם הלואה ואם יש סיכוי שהדרואיד חזר.

OUT:
מניח שנל לא שומעת את הדברים מכיוון שנשארה קצת עם נוק.
 

Qurrion

פונדקאי ותיק
"כבר שוכנעתי שאי-אפשר לסמוך על הלואה." אומר אוסקר וניגש צעד אחד קרוב יותר לדרואיד. "כיצד אתה מציע להסיר אותו? אתה המומחה כאן."
 

amitf0123

פונדקאי ותיק
״אתה לא הולך להסיר את הלואה מאן. אתה מת ונותן לו לעבור הלאה או שאתה מאבד את הנשמה שלך תחת כוחו האגדי. הבחירה היחידה שלך היא הדרך בה תמות. בחר את האחת שבה אנחנו עושים נזק לפיות״.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
"מה?" שואל האלף בקולו. "לא." הוא עונה. "אני ממש לא הולך למות או לאבד את הנשמה שלי." הוא ממשיך. "זה הגוף שלי, מספיק לי שה...גריפון הזה תקוע בי, אני לא הולך לוותר על החיים שלי."


בנתיים, בעוד טאריס רץ חזרה לבית הגדול, והרן יוצא לדרכו, השניים נפגשים באמצע הדרך מהכפר לאחוזה.
 

amitf0123

פונדקאי ותיק
״אז לך תמות בצלקת או משהו תחזור לחיים למחרת מאן. או שזולג׳ין יבדוק עם בוסמנדי. בכל מקרה אתה חייב לתת לו לצאת, לא משנה לי מה תבחר״ אומר זולג׳ין, כרגע לא פונה לאלימות. בנתיים.
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
"לך אתה תתאבד בצלקת." עונה האלף בכעס לזולג'ין. "מספיק." הוא אומר בכעס, "כל עוד אני שולט בגוף הזה, אני הולך לטפל בטפיל הזה. אני חוזר לתמ'-אדרה." הוא מתקרב לצאת מהדלת, לחלוף על פני אוסקר זולג'ין ונל
 

Qurrion

פונדקאי ותיק
אוסקר נעמד בדרכו של האלף. "שאלתי אותך איך אפשר להוציא אותו מהגוף שלך. או שאתה עונה לי על השאלה, או שאני הולך להסכים עם הטרול."
 

amitf0123

פונדקאי ותיק
״אז תן לי לקרוא לבוסמנדי. והוא יציע לך לעשות דיל מאן. דיל שבו אתה יוצא חי והלואה עוזב את גופך, השאלה היא מה אתה מוכן לשלם״ זולג׳ין מוכן לשלוף גרזן ולתקוע לבחור בגב במידת הצורך, אבל מה כבר יש לדרואיד להפסיד.
 

yds

פונדקאי ותיק
טאריס מעיף מבט בהרן "בוא לעזור לי, יש לי תחושה שאתה יותר טוב ממני בלחפש אנשים, ואנחנו צריכים למצוא את הנפח הזה."
 

liorgonen3

פונדקאי ותיק
"אני מניח שזה קשור למה שהברון ההוא עשה לי." הוא עונה לנל, הוא אינו עונה לזולג'ין, לא צריך להיות מומחה כדי להבין שכרגע האלף מתעלם ממנו, מהדיברוים שלו על "לואות" ועל זה שהוא פחות או יותר אמר לו לפני דקה ללכת להתאבד.
 

padron

פונדקאי ותיק
הרן מביט בטאריס ואומר לו מבלי לעצור - "ממה ששמעתי הוא לקח את הרגליים שלו וברח מכאן איך שהוא השתחרר מהברון. אני בדרך למצוא מטרה משנית שלי כרגע כי אני לא סופר סומך על הלואה שיעמוד במילה שלו."
 
Top Bottom