• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Life Is Strange

אני יודע מה המשחק, ואמנם לא שיחקתי אבל ראיתי מישהו עושה playthrough (שבמשחק כזה זה פחות או יותר כמו לשחק אותו חחח). אז רציתי לדעת אם מישהו מכיר כי רציתי קצת לדון בנושא (הפרק הרביעי נגמר בסוף מעניין- אני אפסיק עכשיו בגלל ספוילרים, ורציתי לשטוח תיאוריות על המשך הסיפור אם במקרה מישהו כאן שיחק).

לא שיחקתי, אבל אני שחקן נלהב(ביותר) של כל המשחקים של telltale, שלפי דעתי הם גאוניים(פרט לtales from the borderlands שגרם לי לפרוש בפרק הראשון).
אם הוא דומה בסגנון ואתה ממליץ, אשחק :) ואז גם אוכל לדון על המשחק ועל הסוף...

ממה שראיתי הוא אחלה משחק. אני לא מכיר כל כך משחקים אחרים של החברה, אז אני לא יכול להגיד לך אם הוא דומה. אני יודע שהוא היה מעניין ודי מותח, ומעבר לזה אני לא אכתוב כדי שלא יהיו ספוילרים.

Gandalf אמר/ה:
לא שיחקתי, אבל אני שחקן נלהב(ביותר) של כל המשחקים של telltale, שלפי דעתי הם גאוניים(פרט לtales from the borderlands שגרם לי לפרוש בפרק הראשון).
אם הוא דומה בסגנון ואתה ממליץ, אשחק :) ואז גם אוכל לדון על המשחק ועל הסוף...

אכן, The Wolf among us הוא אחד המשחקים הטובים ביותר שיצא לי לשחק בחיי, לצד הגדולים באמת כמו Bioshock וPortal.

אני דווקא כן שיחקתי, משחק נחמד, אמנם לא שווה את מחירו. לא עושים פה הרבה דברים, בעיקר הולכים ומצלמים. משהו שנחמד הוא מערכת מיוחדת, שמעשיך משפיעים על תוצאות המשחק, מה שדווקא יוצר יותר משחקיות.

חזרה