• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Israel ESP- עץ משחק. (5/5)

אלכס (דרגוניין), קונור (מוריד), נטע (דני)
"מי? מי לא?! פסיכולוגים! פסיכיאטרים! פסיכיקקים!" הפעם, הקופיץ מפלח את ליבה של נטע האשלייתית, גורם לאשלייה להתפוגג. אלכס מרגיש דקירת כאב קטנה, בקושי מורגשת.

נקסטורל
זאב עומד וחושב למשך כמה שניות, המסיכה החדשה על פניו, ואז אומר: "משהו פה לא בסדר. מישהו אחר שם לב לזה?" הוא מביט סביב "למה המטרה נשארה קפואה בלי תזוזה? היא אמורה להיות מחוץ לגבול השליטה של הכוח של נטע, אז מה בעצם קורה פה? ברמודה," הוא פונה אל השותף החביב "אתה יכול לתקשר איתם? לוודא שהכל בסדר שמה?"

דני- מגן דוד השתגר משם, שים לב.
אני חושב שכדאי שפשוט תכתוב את ההודעה מחדש ותשים כמובן בספוילר.

זאב (טסוקימארו)
ברמודה שולף את מכשיר הקשר ומנסה. אבל לא קורה כלום. "מוזר, אולי אנחנו מחוץ לטווח?" הוא מציע, מבולבל מעט.

נקסטורל
"באמת?" מתפלא זאב. הוא מהרהר לרגע ואז אומר "זה לא מוצא חן בעיני. יש לנו דרך אחרת לתקשר עם הקבוצה שלי? אם לא, ברמודה, אולי כדאי שנחזור לשם. כל העסק עם זה שהיא לא זזה נראה לי משונה מלכתחילה."

אלכס (דרגוניין), נטע (דני) וקונור (מוריד)
אלכס מתחיל להרגיש מסוחרר קצת, לשמור כל כך הרבה אשליות פעם אחרי פעם... זה מתיש.
"לא ניסו?" היא פוערת את פיה בצחוק מטורף, הקופיץ חולף הפעם מבעד כל האשליות במכה, גורם לאלכס לדקירת כאב רגעית אך עוצמתית. "הם ניסו! הם ניסו! הם אפילו עבדו עלי! אבל הבנתי את הקטע ועבדתי עליהם בחזרה!" היא חוזרת לצחוק, הקופיץ מסתחרר באוויר לפי הקצב של צחוקה.

זאב (טסוקימארו)
"אבל אתה לא יכול לעזוב! מה יקרה אם היא תתעורר? היא תחסל אותנו!" אחד השוטרים צועק, הוא שמע את השיחה שלכם.

נקסטורל
אני דוחה את החשק לענות משהו בסגנון: "שוטרים חמושים על ילדה בצינור? באמת אין לכם סיכוי.", ובמקום זאת פונה שוב לברמודה: "אתה יודע שמשהו פה לא בסדר. אין למשטרה אספר נוסף שיכול לשמור פה בזמן שאני הולך? וחוץ מזה, מתי הם מגיעים עם המשקפת התרמוסקופית?" בינתיים הוא מנסה לבדוק אם הרדיו שלו עובד. "צוות, אתם שומעים? מה מצב העניינים שם?"

"שיחקו את עצמם חברים שלי." אשלי אומרת והקופיץ נורה, פוגע בקונור, שורט את כתפו. הוא בקושי הצליח לחמוק מפגיעה בזרוע עצמה. "בדיוק כמו שאתם מנסים עכשיו!"

זאב (טסוקימארו)
"אין לנו הרבה אספרים. לפי מה שאני יודע, יש... שבעה. אתה, נטע, אלכס, קונור, סול, אני ושרה. סול בבית החולים, הכוח של שרה לא יעזור כאן, וגם לא שלי. נשארתם אתם." הוא מתנשף עמוקות לפתע ונשען על קיר חצי בנוי, "נראה שהשיגור לקח לי יותר כוח משציפיתי. אוכל להשתגר פעם אחת, אולי עוד פעם אבל בפעם השנייה לא אוכל לשלוט במיקום."

נקסטורל
זאב חושב במשך כמה רגעים ארוכים. אז הוא מוסר את התוכנית שלו: "ברמודה, אני לא בטוח בכלל שלקחנו איתנו את אשלי כהן. ואולי כן לקחנו אותה, אבל היא נפגעה בצורה כלשהיא- אני לא יודע אם הכוחות שלה תקינים עכשיו. אתה תישאר כאן, מוכן בכל רגע להעביר את הצינור, עם אשלי בתוכו, למקום מבודד וריק. תקראו לפה לסול לתגבורת." באמת תהיתי מה קרה לו מאז השוד ההוא... עולה המחשבה בראשו "אם השוטרים לא יכולים להגן על עצמם, שיתפנו. אני בינתיים אבדוק מה מצב הקבוצה שלי. מה הכיוון?"

"מה גרם לי?!" היא צועקת, הקופיץ משתלח קדימה אל נטע, אבל היא מצליחה להתחמק ממנו ולתפוס אותו באוויר, "הניסויים! המחטים!"

זאב (טסוקימארו)
"יהיה יותר מהיר אם אשגר אותך. אאסוף את סול מבית החולים בדרך חזרה. אני בטוח שהם יוכלו לטפל בעניין פה."

OUT
אנשים, באמת שנמאס לי לחכות שכולם יגיבו, אז מעכשיו אני אגיב ישר אחרי שיהיו תגובות. אני רוצה לסיים את המשחק הזה, ואני רוצה לסיים אותו יפה, אז קדימה.

זאב (טסוקימארו)
"בוא." ברמודה מתחיל ללכת אל ניידת המשטרה הקרובה ונכנס, אחריו, נכנס זאב ואז ברמודה משגר אותם חזרה.
"הנה." הוא מתנשף ממאמץ כשאתם מגיעים לאחר שבריר שנייה קרה למדי.

חזרה