• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

D&D Beyond מגיע בגרסה המלאה שלו ב- 15 לאוגוסט

הגרסה המלאה תרחיב על הבטא שזמינה כרגע בחינם ותציע את התוכן המלא מהספרים. עם זאת אליה וקוץ בה - צריך לרכוש את הספרים בגרסה דיגיטלית, במחיר של 30 דולר לספר ו- 25 דולר להרפתקה.
מנוי חודשי לאתר יעלה 3 דולר ו- 6 דולר למנוי קבוצתי של עד 12 אנשים, כשהספרים שנרכשו זמינים לכולם.
שזה יותר זול מ d&d insider בטווח הארוך, כי שם אמנם לא היה צורך לרכוש ספרים, אבל המחיר החודשי היה גבוה יותר...

בפועל, זה נראה נחמד, אם כי יותר נוחות (גם למנחה שיכול לרכז את כל דפי הדמות במקום אחד) מאשר חיוני כמו שאינסיידר היה למהדורה ארבע.

נ.ב. ראיתי המון אתרי גיקים כלליים מפרסמים את זה, קוטרו, Engadget, the verge ועוד - מפתיע לטובה שחדשה כזו מגיעה למיינסטרים...

בקצרה, זה אתר שמאפשר לבנות דמויות ומהווה מאגר מידע של חוקים של מבוכים ודרקונים 5. אפשר לנסות אותו בחינם כאן: www.dndbeyond.com
לאחר שהסתכלתי על זה קצת יותר, נפלה בי ההבנה שאחרי שרכשתי את שלושת ספרי הבסיס, וולו ונניח את סטראהד, אם אני רוצה להריץ את זה אני צריך להשקיע עוד 145 דולר ?!?! זה בזמן שחברות נורמליות מציעות גרסת PDF בחינם או במחיר הרבה יותר מוזל. זה כמעט כמו המחיר שבו רכשתי את הספרים מלכתחילה....

ובניגוד למהדורה 4, במהדורה חמש אין באמת צורך בכלי ממוחשב, זה סתם Nice to have.
מכשפי החוף צריכים להוזיל את מחירי הספרים ועדיף למצוא דרך (קוד?) לאפשר לבעלי גרסה פיזית לרכוש את הספר הדיגיטלי במחיר מוזל...
במלים אחרות, אני בחוץ... מאכזב

זה כלי שמשלב SRD ביחד עם יוצר דמויות בעטיפה נוחה לשימוש. רק שאין באמת SRD מלא במבוכים ודרקונים 5 אלא שאתה צריך לשלם על הספרים (בנוסף לתשלום על הספר הפיזי)

חזרה