• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

40K : הבי ספורט או פאסט אטאק ל IW

Dragon_Master

פונדקאי ותיק
בקיצור,אני רוצה לקנות צבא 500 נק' של IW .
הבנתי שאני צריך ליוטנט ושתי יחידות של IW ..אבל,מה כדאי לקחת בתור השלמה ל-500?
פרדטור? דרדנוט? עוד יחידה של IW ?
מה כדאי?

Money is not a problem . :lol:

עזרתי למישהו לבנות רשימה פעם(אולי לך? לא זוכר כבר) הקיצר הכי טוב זה סגן זול, 2 יחידות ירי ואובליטרטור, הכי פלאפי וגם די אפקטיבי, ויותר זול מטנקים למיניהם, ובכלל טנקים זה מלוכלך ב-500 נקודות, אתה אף פעם לא תפסיד ככה אבל זה ישעמם תחת.

השאיפה שלי היא לנצח,ואני לא מכין רשימה כדי להפסיד מידי פעם. :twisted:
דרדנוט מול אוב' מול פרדטור.מה היתרונות וחסרונות של כל אחד?

מממ..בורשט עם טבסקו.

פרדטור פשוט יורה יותר טוב אבל עולה הרבה ופגז אחד יכול להוריד אותו, וחבל

דרדנוט יותר זול אבל פחות משוריין ויורה פחות טוב. לא ממליץ

אני ממליץ על האובלי, הוא זול, אתה יכול להתאים אותו למה שבא לך והוא לא מת כ"כ מהר...

ני יגיד שוב אובלי שיראה כאילו הרבה אנשים הצביעו בשביל זה.
אובלי יותר זול לך, נתחיל בזה, יש לו שני פצעים, שלא כמו הרכבים, הוא לא ימות מהר, יש לו הצלת בלתי פגיעה, הוא יכול לעשות DS מאחורי רכבים(שאני לא חושב שיהיה כי זה צ'יזי אנשים קלטו כבר לא שמים ב-500 נקודות רכבים).
אם אתה ממש רוצה שחק צ'יזי טוטאלי, קח 2 יחידות של 5 "ערומות", סגן עם ציוד מינימלי וכל השאר דחוף רכבים כמה שיכנס, אתה תנצח בטוח, אבל האם תהנה? לפי דעתי לא, וגם מי שנגדך כנראה לא ישחק נגדך יותר עד שתשנה.
ואת הדרד לא לוקחים סתם, צריך ךדחוף לו ריינו בשביל מחסה, בלי זה הוא פשוט לא יגיע, פשוט אין סיכוי.

ליוטננט עם ביוניקס, יכולת אינפילטרייט + פיוריוס צ'ארג' וסט שלם של לייטנינג קלאוז

2 יחידות CSM, לשתיהן אינפילטרייט + פיוריוס צ'ראג', בשתיהן 5 חיילים

יחידה של CSM עם מלטה גאן ופליימר רגיל, עם אינפילטרייט ופיוריוס צ'ארג', מצורפת לליוטננט

אובליטרייטור

מה אתה אומר?

יותר ירי.

סגן עם קאי גן, אפשר לשים infiltrate.

יחידה של שמינייה עם הבי בולטר, פלזמה, אפשר לשים infiltrate.

יחידה של שמינייה עם משגר טילים, פלזמה, אפשר לשים infiltrate.

אפשר גם ריינו אבל זה סתם עוד כסף ולא באמת נחוץ.

אובלי.

כל השאר סתם תדחוף מתנות לסגן, עדיף לא לשים עוד נחתים כי זה יצא לך עוד קופסאות.

הרשימה של בלודלטר נשמעת לא רעה.
במיוחד שעכשיו גיליתי שיש אובלי' בכ"כ.
בלודלטר-ביחידות של ה IW לא כדאי לשים לאסקאנון אחד? במקום המיסל לאנצ'ר.

רשימת 500 חדשה-

1 Chaos Lieutenant (HQ) @ 95 Pts
#Infiltrate [15]
Kai Gun [25]
Daemonic Strength [10]

1 Obliterator Cult (Elites) @ 70 Pts
Power Fist; Autocannon; Heavy Bolter; Lascannon; Missile Launcher; Flamer;
TL Meltagun; TL Plasma Gun
#Daemon Armour [0]
#Daemonic Aura [0]

7 Chaos Space Marines (Troops) @ 164 Pts
CC Weapon (x7); Bolter (x5); Heavy Bolter (x1); Plasma Gun (x1)
#Infiltrate [3]

1 Aspiring Champion @ [30] Pts
#Infiltrate [3]

7 Chaos Space Marines (Troops) @ 174 Pts
CC Weapon (x7); Bolter (x5); Lascannon (x1); Plasma Gun (x1)
#Infiltrate [3]

1 Aspiring Champion @ [30] Pts
#Infiltrate [3]

Models in Army: 18

Total Army Cost: 503

מה אתם אומרים?

לאסקאנון בעיקרון יקר ב-5 נקודות יותר ולא ממש נחוץ, אבל בגלל שאתה במילא מקבל אחד בקופסא של הIW אז כן, אפשר.
עכשיו שאני חושב על זה, את הרשימה תכננתי על הקופסא הרגילה, כי שם מקבלים גם פלזמה גאן והבי בולטר, אז אם לא חשובים לך ה-6 או משהו ביטים שאתה מקבל בקופסא של הIW, או סתם חסרים לך 20 שקל(או אולי יותר לא זוכר אם יקרו גם את זה), אז תקנה קופסא אחת שלהם ואז כל מה שחסר לך זה פלזמה גאן אחד, שזה לא רע בכלל בתור התחלה(כמעט לגמרה פרקוסי-פרי)
הAC מיותרים למדי, הם לא יעזרו לך במיוחד אם אין להם כלום, אבל מכיוון שאין לך יותר נקודות ספייר, ושאר הדברים שאני יכול להציע יעלו לך עוד קופסאות, תשאיר ככה.

שחק שניים-שלושה משחקי פרוקסי לראות שאתה בטוח אוהב את הרשימה.

Bloodletter אמר/ה:
עכשיו שאני חושב על זה, את הרשימה תכננתי על הקופסא הרגילה, כי שם מקבלים גם פלזמה גאן והבי בולטר, אז אם לא חשובים לך ה-6 או משהו ביטים שאתה מקבל בקופסא של הIW, או סתם חסרים לך 20 שקל(או אולי יותר לא זוכר אם יקרו גם את זה), אז תקנה קופסא אחת שלהם ואז כל מה שחסר לך זה פלזמה גאן אחד, שזה לא רע בכלל בתור התחלה(כמעט לגמרה פרקוסי-פרי)
.

לא ממש הבנתי מה רשמת כאן.
וכדאי להוריד את ה AC-אים ולהוסיף במקומם חיל רגיל?

חזרה