• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מאפיה בליפדולפולפ! המשחק נסגר, הוספתי טיפים ורשימה שחורה.

אל תצביעו למגו. תחשבו שניה! אנחנו לא בטוחים שאנחנו רוצים לשחזר את היום הקודם. אף אחד לא עשה חושבים בלילה?

אה כן. ורק עכשיו אני הגעתי למחשב- אז תנו לי זמן לקרוא הכל.
תורידו הצבעה ותנו לי הזדמנות לשכנע אתכם.

אני מעתיק פה את 2 הציטוטים הגדולים שלי נגד מנגו. יש את ההודעה המקורית וההודעה שהייתה חלק מהדיון שלי עם מנגו.
שימו לב שלא כתובים שם 3 דברים:

- ההתנהגות שלו על "מילים אחרונות" מזכירה את דארקמו במשחק שהוא שיחק מאפיונר.

- ההודעות המייגעות ושטף המלל שכולל התחמקויות מזכיר את קינג במשחק שהוא שיחק מאפיונר.

- מנגו משתמש ב4 תירוצים ראשיים כדי להתחמק:

"אני לא מבין" (ודארקמו צדק כשהוא אמר שהוא לא מבין את הטענות הטובות נגדו).

"אני חדש, אתה וותיק, עזוב אותי!"

"אתה בא רק על חדשים!"

"יש לי מה לתרום! תורידו ממני הצבעות!"

rui אמר/ה:
2MUCH אמר/ה:
סרדומין, לשמור את כל החיילים אצלך זו בדיוק הטקטיקה הלא נכונה. גם אם אתה עיירה, זה עוזר מאד למאפיה. המשחק האידיאלי הוא להתלכלך- אתה מאשים תמיד ותמיד מוכן להדוף מעצמך אשמה. במשחק כזה אתה עוזר לצד שלך, לא משנה מה הוא. להיות קורא שקט, או ״לפחות להשאיר את החיילים אצלי״ זה המשחק הכי גרוע והכי מאפיונרי. עצם ההודאה בשיטת משחק כזו הייתה מביאה אותך לסף לינץ׳ אם הייתה מנוסה יותר.

Saradomin אמר/ה:
דבר נוסף, כל הקטע של ה'קומוניסטי-קפיטליסטי'. עוד טריק פסיכולוגי לדעתי. טענה? רוי מדבר כמו 'קומוניסט' (למרות שלא יוצא לך ממש): קורא לרוב "חבר" מתרגש (כאילו) על שחקנים שהוא טוען שהם קפיטליסטים ארורים, וכו'. בכל זאת, הוא טוען בכל תוקף שהוא לא קומוניסט! מה שגרם לי לחשוב שרוי בעצם מנסה לבלבל את כל מי שמנסה להחשיד אותו בטענה הזו, שהוא מתנהג כמו קומוניסט אבל מוחה זאת בכל תוקף. זה מבלבל והשחקנים חושבים לעצמם: "טוב, זה לא מוביל לשום מקום, בואו נעזוב את החלק הזה ונחפש רמזים אחרים".
rui אמר/ה:
רעיון אחר שבא לי מזה.

6. החבר דינרבלו
7. החבר אלדרין
11. החבר darkmo10
13. החבר omer2511
14. החבר mike wolvesfury
15. החבר Dark sith
18.החבר Saradomin

כל אלו לא הגיבו הרבה, אם בכלל. בוא ננסה לנתח כל אחד מהם.

החבר סרדומין - גם הוא ברשימת החשודים שלי. מעבר לכמה תגובות על החוקים ומחיאה קלה נגד הצבעות אקראיות, זה נראה שהוא בחר להיות הקורא השקט שלנו. הגיב לאחרונה לקינג על רוסית (המשפט צודק, אגב).
שוב, רוי, אתה מתבצר במבצר הנוח, המוגן והקומוניסטי שלך ושולח את חיילך למקומות אחרים. יש סיבה לכך שאני ה"קורא השקט" כאן. טענה? להפך ממך, רוי, אני גם יושב לי במבצר שלי, אבל במקום לשלוח חיילים למבצרים אחרים, אני שומר אותם אצלי. אני לא מגלה את החשדות שלי בפומבי כשלא צריך, כדי למנוע ממני להיכנס לדיון ולמשוך תשומת לב מיותרת. זו הפעם הראשונה שלי במשחק מאפיה כלשהו, ולכן הטקטיקה הזו לא פועלת במאה אחוזים, עובדה, רוי חושד בי. מדוע רוב ההודעות שלי הן שאלות על החוקים ומחאה אחת על הצבעות אקראיות? כדי ליצור את הרושם שאני שחקן חדש במאפיה, שעוד לא מבין את החוקים כמו שצריך ומתלבט מה להגיב.
כל הקטע הזה עם המשימות הוא בדיחה, וקינג אמר את זה חמישים אלף פעם. הניסיון שלך להאשים עם זה הוא דחיפה ללינץ׳ נטו. ואם הטיעון שלך, או של כל אחד אחר (א...כאלה בעבר) הוא פסיכולוגי תדעו מראש שזה מגוחך. לפני שמישהו מאיתנו יהיה ברמה לעשות דברים כאלה יקח עוד המון זמן.
אם אתה צריך ליצור רושם כדי שיתעלמו ממך, כנראה אתה מאפיונר. שוב, הסיבה היחידה שדברים כאלה הם איכשהו נסלחים היא שאתה מאד מאד ירוק.

סימנתי בקו את מה שאני רוצה לדון עליו.
לא נכון. מנגוס כן השתמש פה בפסיכולוגיה, אם חושבים על זה לעומק. לקחתי לי קצת זמן שקט והגעתי למסקנה שאני רואה אותה כטאוני בגלל שהוא אומר 2 דברים:

א' - אני חדש. שים לב שעומר לא אומר "אני חדש, זה למה אני טועה" כל רגע.

ב' - בגלל הבדיחות. תכלס, הוא פטר את זה ב"קלוש" אבל יש מצב שדארקמו עלה פה על משהו.

בנוסף לזה תמיד יש את קריאת המצוקה:

אלדרין אמר/ה:
רוי - ביקשת לשמוע את דעתי:

החשודים שלי הם כאלה:
א. מר מנגואים - מכל הסיבות שכבר נכתבו,אבל בעיקר בעיקר מהטיעון שכתבתי שגם מנגו התעלם וגם אתם - הוא אשכרה קרא לנקסטורל לעזור! הוא ראה שהוא מפסיד וקרא לנקסטורל לעזור!
אם עכשיו רוי יתקוף אותי,ואני פשוט יכתוב סרודמין בוא תעזור,הם עלו עלי!!!111 הייתי מצביע לעצמי. מנגואים ונקסטורל - תסבירו את עצמכם מיד.
ב. מר נקסטורל. מהסיבות הנ''ל.
ג. סרודמין,כמו שכתבו לפני. ויודעים מה - גם אם הוא איש עיירה,לפחות רצחנו לורקר (כמו שכתבתי את זה כבר אי שם ).
ד. דראקמו - הכי פחות חשוד,אבל אם יתברר שמנגו הוא אזרח אז הוא החשוד מספר אחת,איך לא.
ה. רוי ?
ו. דארק סית'?

אלדרין אמר/ה:
מנגואים,למה לעזאזל עדיין לא ענית לי על ההתנהגות המאפיונרית הזאת?

נקסטורל, אני מעוניין לשמוע מה יש לך בראש לגבי הויכוח שלנו

ניתוח תגובה: היי,חברים (מסויימים מאוד),עלו עלי,בואו תצילו אותי!!

עריכה: לא ראיתי את ההודעה שלך,חברוי -

שוב,כתבתי לפי הסדר. דארק סית' לגמרי לא חשוד.
ברשימה הוא אחרון = הוא הכי פחות חשוד. וכן,ברור - כל אחד חשוד מבחינתי. מההתחלה.

כי בתכלס, הוא קרא רק לנקסטורל. לא לעוד אנשים. לנקסטורל בלבד.
ככל שאני קורא את הוויכוח הזה מחדש אני משוכנע יותר שמשהו מסריח פה. יש מצב למאפיונר שלישי?

rui אמר/ה:
לא. אני חכם מכדי להסיר אותה.

יותר מדי 'טעויות'.
יותר מדי העברות אשמה (אפילו על אלה שמגנים עליך!)
יותר מדי בדיחות, פליטות פה וסקרי רופא (אחד, אפילו ציני, זה אחד יותר מדי)

אתה לא עיירה מנגו. אתה שחקן מעולה, והיה לי לעונג לשחק נגדך, אבל אתה לא עיירה.

דינרבלו - אתה מדבר אלי? רק עכשיו התעוררת?...

rui אמר/ה:
טייגר - כי אתה בא, מאשים, ולא עומד עם זה. אתה משאיר לנו להתדיין. זה לורקר.
במהלך שיטוטיי בעץ (קריאה מחדש) שמתי לב לציטוט יפה של גאלאן.

גאלאן אמר/ה:
דארקמו- נופ, אתה לא יוצא מזה בכל כך קלות. אני יצאתי עליך די ברצינות והצבעתי לך. אתה התעלמת ממני לחלוטין ורק פנית אל ההודעה השנייה שלי, שהיא חסרת כל תוכן (כן, אני לא בטוח בעצמי במאה אחוז. הסיטואציה הזאת הזויה, קשה לי להת בטוח בעצמי במצב כזה. מובן מאליו בעיניי).

בכל מקרה, מנגואים ודארקמו, הדיון שלכם צמח לממדי ענק. אתם זוכרים את ההודעות של קינג ונרוביאן שאף אחד לא קורא כי הן משעממות וארוכות? זה.
לא יעזור להגיד לכם לסדר כי אתם לא עושים את זה, אז לכל הפחות תעשו את זה- בוחרים נושא אחד (׳מנגו כתב בדיחה פוליטית׳) ותדונו רק עליה ולא על שום חלק אחר בדיון. ככה עוד אנשים חוץ משניכם יוכלו להבין על מה לעזאזל אתם מדברים. כשהדיון מיצה את עצמו, עוברים לחלק הבא.

ירין, איפה אתה? היית פעיל בהתחלה ואז נעלמת. סאראדומין- אני לא יודע אם זאת הסיבה, אבל אם אתה לא כותב הודעות כי אין לך מה להגיד תגיב ״קראתי, אני חושב על תגובה״ או משהו בסגנון. זה מראה על רצינות ונראה הרבה יותר טוב ממישהו שנעלם ברגע שהוא צריך להגיב תגובה ארוכה יחסית.

סימנתי את זה יפה. הדיון הזה באמת מזכיר לי את נרוביאן וקינג, ואני זוכר שאני פשוט לא קראתי את זה, כי שניהם היו כותבים כל כך הרבה...
ומה שעוד שמתי לב זה שאסטרטגיות ההתחמקות של קינג (שהיה אז מאפיונר) זהות לאסטרטגיות של מנגו - 'טעות' של מתחילים/'טעות' בלא לראות שיש חסם ולדחוף לתוכנית השוטר, הצפה כוללת בטקסט.

rui אמר/ה:
אתה שוטף בטקסט (יחסית, גם אם הוא מפוזר) ומתרץ את הכל ב'טעות'. יש גבול ל'טעויות' עד שזה נהיה טעויות. ואני חושב שהיו לך הרבה טעויות, לא?
אני לא קונה את העניין של "ראיתי אותו מחובר אז קראתי לו". רצית לקרוא לי? כשאני תוקף אותך? זו אמורה להיות מנחת שלום או משהו?

אההה, והזכרת לי עוד נקודה (אולי עוד טעות שלך) - זריקת אחריות מאין כמוה. רק עכשיו שמתי לב שדארקמו לא צחק ולא טעה. כמעט כל הודעת הגנה שלך התחילה או נגמרה במישהו אחר בעייתי. פעם אחת עוג, פעם שנייה לורקרים. מעבר לכך שפשוט רכבת על ההתקפה שלי על עמית, ואת זה למדתי כבר במשחק הראשון שלי לא לעשות אלא אם אתה מאפיונר.

אז או שאתה עוקב אחרי (ומונהג, לא טוב) או שאתה רוצה להיות מונהג, שזה מעולה בשבילי, כי זה אומר שתפסתי לי מאפיונר.

שלא לדבר שלא נגעת בנושא סרדומין-גנדלף. פוחד על החברים שלך?

בקשר לקטנוניים - אני מסכים איתו שהייתה כאן פסיכולוגיה. הוא צודק לחלוטין - הבדיחות והחמימות שלך גרמו לי להרגיש קרוב אליך יותר, כטאוני (קח את זה כמחמאה). יחד עם הרבה לאמאסו לא ראיתי דרך האשליה.

rui אמר/ה:
תפסיקו להצביע לסרדומין! אתם לא קולטים שהוא כבר מת? די, אין לו מה לדבר. כל דבר שהוא יגיד רק יוכיח שהוא מאפיונר! יש לנו פה עסק עם בעיה גדולה יותר, עם מאפיונר מתוחכם יותר! תצלבו את סרדומין מחר, לפני שדארקמו ימות לחינם/אני אמות. אחרי שתגלו שסרדומין מאפיונר (כי הוא מאפיונר) תהרגו את גאנדלף, כי הוא הגן עליו. אחרי זה, בהנחה שמנהיג כלשהו (גאלאן/אני/דארק סית') יחיה (תלוי ברופא) נוכל לחפש את האחרון, שאותו אני מחשיב כנקסטורל/טייגר/מייק.

גאלאן באמת מגן על סרדומין וגנדלף. מה אתה יכול לומר לי על התגובה של סרדומין מעבר ל"מחשידה מאוד מאוד", הו מר נצביע לדארקמו אבל נחכה לתגובה מסרדומין?

כל הראיות בהודעה הזאת מביאות אותי למסקנה הבאה - מנגו הוא מאפיונר.

Spinning Mangos אמר/ה:
1. כשרציתי לקרוא לך עוד לא היו לך חשדות גלויים כלפי.

Spinning Mangos אמר/ה:
@נקסטורל - יפה! זה כל מה שביקשתי, תגובה!
ביקשתי שתגיב נקודה. לא אכפת לי אם לטובתי או אם לרעתי העיקר שהגבת
בגלל שאתה מתעקש כל כך, הנה תגובה ארוכה

רגע, מה זה משנה? רק רצית תגובה, לא?
אנחנו צריכים להתעקש כל כך בשביל תגובה ארוכה ממך. מעניין.

מאפיונר!

מגנוס מנסה להראות שהוא חלק מקבוצה, ולתלות את האשמה לחקירה האגרסיבית של עמית בי.

Spinning Mangos אמר/ה:
רוי - אתה חוזר לתשאל את עמית? חשבתי שעזבנו אותו כבר, החלטה שלך

עוד נקודה מעניינת היא מנגוס גורר אחרים לדיונים.
שימו לב איך הוא גורר אותי ואת נקסטורל, מבלי שאנחנו בכלל התערבנו.

מאפיונר!

Spinning Mangos אמר/ה:
טיעונים נוספים יובעו בהמשך...
ונקסטורל (תודה לרוי) - אני רואה פה wifom לגבי ההשחקן הלא חשוב ואני בטוח שאתם תגידו שאני מוריד ממני תשומת לב אבל זו נקודה

Spinning Mangos אמר/ה:

באמצע החקירה של דארקמו הוא שואל אותו מה הוא כבר עשה לו ולמה דארקמו בחר בו. ניסיון לשלום? משא ומתן?

Spinning Mangos אמר/ה:
יש לי שאלה אלייך דארקמו? אתה רואה אותה עושה פה איזשהו מהלך נגדך? אני רק חוקר אותך כי אתה משליך כל מה שיש לך עליי בדיוק כמו שאני עשיתי לעמית ואני מנסה להבין את זה.

נוסיף לסלט את כל זריקות האשמה כל פעם שמישהו פתח עליו תיק:

מאפיונר!

Spinning Mangos אמר/ה:
הצבעתי לעמית? אפשר לשאול לאן גאלאן נעלם בכל העסק, כי נראה לי שמאז שסיימתם לתקוף אותי הוא פשוט התאדה

Spinning Mangos אמר/ה:
אה אוקיי, כנראה פספסתי את זה o.0
סרדומין ועומר, נראה לי שהגיע הזמן שתתחילו לגבש דעה כלשהי, וגם אם לא, בבקשה הצטרפו יותר לדיון
ודרגולד - זה שהדיונים הולכים במעגלים רק אומר שדעה נוספת תוכל לשבור את המעגל

Spinning Mangos אמר/ה:
רוי, האמת שאתה מרגיש קצת כאילו אתה מנסה לתפוס יותר מדי אש, ובכך שיחשבו שאתה מוכן להקריב את עצמך (כמובן בנוסף לדיבורים שאתה מוכן למות)

Spinning Mangos אמר/ה:
speaking of lurkers - מה עם העוג הברברי? עברו כבר יומיים מאז צאת השבת, והייתה לו פה רק תגובה אחד

@דארקמו - להכניס מסר סמוי לבדיחה? מה אתה הקונספירטור מהקיבוץ שלי? נראה לי שאתה מגזים מעט.
@גאלאן - כשכתבתי לגבי המדריך שלך שהשתמשתי בכל אחד מהדברים בו ואז אמרתי שזו מקצועיות לזרוק את הכל באוויר ככה, הייתי ציני

Spinning Mangos אמר/ה:
דבר ראשון, אני לא רוצה ע"ד מתלרקר

מצד אחד אתה אומר שאתה מתנהג כמו עצמך גם כטאוני וגם כמאפיונר, אבל מצד שני אתה אומר שהייתי מתלרקר אם היית מאפיונר, אז אתה סותר את עצמך.
כדאי שתחליט...

Spinning Mangos אמר/ה:
אה אוקיי דארקמו, הבנתי למה את מתכוון, כאילו שהוא הבין איזשהי תוכנית-על שלי ושיתף פעולה? אין לי דרך לענות לך על זה חוץ מזה שאתה חוזר לקונספירציות, אומנם לא כמו מקודם אבל כן, ולאט לאט אתה מוסיף אנשים לרשימה שלך, לאחר שהתחלת רק איתי

האנשים שדארקמו מכריז שקשורים אליי:
- דארק סית' (מגן עליי מדארקמו האכזר)
- נקסטורל (גורם לי להשמע רע - אין לי דרך להפוך את זה לציניות o.0)

ודארקמו הכריז שהוא לא מאשים אף אחד חוץ ממני, אין זה מוזר מעט?

הודעה ההחזרה.

אחרי ההודעה הזאת אני לא מגיב. אני עשיתי את שלי, שאף אחד אחר לא יאמר "רוי התעצל". אחרי זה באה הרשימה השחורה שלי. תקראו טוב טוב בבקשה.

Spinning Mangos אמר/ה:
אני מצטער מראש אבל אני נאלץ לעשות את זה דרך הציטוט כי אחרת יעבור כבר הזמן של סרדומין לפני שאני אסיים

rui אמר/ה:
קינג אמר שאם סרדומין עובר את השעה 8 הוא הלינץ' של היום. ואז נדפקנו בגדול.
סול - זאת הייתה הודעה לגאלאן.

rui אמר/ה:
2MUCH אמר/ה:
סרדומין, לשמור את כל החיילים אצלך זו בדיוק הטקטיקה הלא נכונה. גם אם אתה עיירה, זה עוזר מאד למאפיה. המשחק האידיאלי הוא להתלכלך- אתה מאשים תמיד ותמיד מוכן להדוף מעצמך אשמה. במשחק כזה אתה עוזר לצד שלך, לא משנה מה הוא. להיות קורא שקט, או ״לפחות להשאיר את החיילים אצלי״ זה המשחק הכי גרוע והכי מאפיונרי. עצם ההודאה בשיטת משחק כזו הייתה מביאה אותך לסף לינץ׳ אם הייתה מנוסה יותר.

Saradomin אמר/ה:
דבר נוסף, כל הקטע של ה'קומוניסטי-קפיטליסטי'. עוד טריק פסיכולוגי לדעתי. טענה? רוי מדבר כמו 'קומוניסט' (למרות שלא יוצא לך ממש): קורא לרוב "חבר" מתרגש (כאילו) על שחקנים שהוא טוען שהם קפיטליסטים ארורים, וכו'. בכל זאת, הוא טוען בכל תוקף שהוא לא קומוניסט! מה שגרם לי לחשוב שרוי בעצם מנסה לבלבל את כל מי שמנסה להחשיד אותו בטענה הזו, שהוא מתנהג כמו קומוניסט אבל מוחה זאת בכל תוקף. זה מבלבל והשחקנים חושבים לעצמם: "טוב, זה לא מוביל לשום מקום, בואו נעזוב את החלק הזה ונחפש רמזים אחרים".
rui אמר/ה:
רעיון אחר שבא לי מזה.

6. החבר דינרבלו
7. החבר אלדרין
11. החבר darkmo10
13. החבר omer2511
14. החבר mike wolvesfury
15. החבר Dark sith
18.החבר Saradomin

כל אלו לא הגיבו הרבה, אם בכלל. בוא ננסה לנתח כל אחד מהם.

החבר סרדומין - גם הוא ברשימת החשודים שלי. מעבר לכמה תגובות על החוקים ומחיאה קלה נגד הצבעות אקראיות, זה נראה שהוא בחר להיות הקורא השקט שלנו. הגיב לאחרונה לקינג על רוסית (המשפט צודק, אגב).
שוב, רוי, אתה מתבצר במבצר הנוח, המוגן והקומוניסטי שלך ושולח את חיילך למקומות אחרים. יש סיבה לכך שאני ה"קורא השקט" כאן. טענה? להפך ממך, רוי, אני גם יושב לי במבצר שלי, אבל במקום לשלוח חיילים למבצרים אחרים, אני שומר אותם אצלי. אני לא מגלה את החשדות שלי בפומבי כשלא צריך, כדי למנוע ממני להיכנס לדיון ולמשוך תשומת לב מיותרת. זו הפעם הראשונה שלי במשחק מאפיה כלשהו, ולכן הטקטיקה הזו לא פועלת במאה אחוזים, עובדה, רוי חושד בי. מדוע רוב ההודעות שלי הן שאלות על החוקים ומחאה אחת על הצבעות אקראיות? כדי ליצור את הרושם שאני שחקן חדש במאפיה, שעוד לא מבין את החוקים כמו שצריך ומתלבט מה להגיב.
כל הקטע הזה עם המשימות הוא בדיחה, וקינג אמר את זה חמישים אלף פעם. הניסיון שלך להאשים עם זה הוא דחיפה ללינץ׳ נטו. ואם הטיעון שלך, או של כל אחד אחר (א...כאלה בעבר) הוא פסיכולוגי תדעו מראש שזה מגוחך. לפני שמישהו מאיתנו יהיה ברמה לעשות דברים כאלה יקח עוד המון זמן.
אם אתה צריך ליצור רושם כדי שיתעלמו ממך, כנראה אתה מאפיונר. שוב, הסיבה היחידה שדברים כאלה הם איכשהו נסלחים היא שאתה מאד מאד ירוק.

סימנתי בקו את מה שאני רוצה לדון עליו.
לא נכון. מנגוס כן השתמש פה בפסיכולוגיה, אם חושבים על זה לעומק. לקחתי לי קצת זמן שקט והגעתי למסקנה שאני רואה אותה כטאוני בגלל שהוא אומר 2 דברים:

א' - אני חדש. שים לב שעומר לא אומר "אני חדש, זה למה אני טועה" כל רגע.

ב' - בגלל הבדיחות. תכלס, הוא פטר את זה ב"קלוש" אבל יש מצב שדארקמו עלה פה על משהו.

בנוסף לזה תמיד יש את קריאת המצוקה:

אלדרין אמר/ה:
רוי - ביקשת לשמוע את דעתי:

החשודים שלי הם כאלה:
א. מר מנגואים - מכל הסיבות שכבר נכתבו,אבל בעיקר בעיקר מהטיעון שכתבתי שגם מנגו התעלם וגם אתם - הוא אשכרה קרא לנקסטורל לעזור! הוא ראה שהוא מפסיד וקרא לנקסטורל לעזור! אני קראתי לו כי אני נבהלתי ורציתי מישהו נייטרלי שיגיד לכם להוריד הילוך - לא הייתה לי בעיה שאתם תוקפים אבל לא הייתי מוכן לכזו אינטנסיביות לא. אתה קראת לו כי אתה ראית שאתה מפסיד ובצדק לדארקמו בוויכוח. אתה ניסית להביא מישהו להגנתך כדי שהוא ירד מהגב שלך, וכשהתברר שהוא היה נגדך אתה אפילו ניסית להסית אליו ולהאשים גם אותי על הדרך - תודה רוי. wifom של נקסטורל. "לא רוצה עורך דין מתלרקר" על נקסטורל.
אם עכשיו רוי יתקוף אותי,ואני פשוט יכתוב סרודמין בוא תעזור,הם עלו עלי!!!111 הייתי מצביע לעצמי. מנגואים ונקסטורל - תסבירו את עצמכם מיד.
ב. מר נקסטורל. מהסיבות הנ''ל.
ג. סרודמין,כמו שכתבו לפני. ויודעים מה - גם אם הוא איש עיירה,לפחות רצחנו לורקר (כמו שכתבתי את זה כבר אי שם ).
ד. דראקמו - הכי פחות חשוד,אבל אם יתברר שמנגו הוא אזרח אז הוא החשוד מספר אחת,איך לא.
ה. רוי ?
ו. דארק סית'?

אלדרין אמר/ה:
מנגואים,למה לעזאזל עדיין לא ענית לי על ההתנהגות המאפיונרית הזאת?

ניתוח תגובה: היי,חברים (מסויימים מאוד),עלו עלי,בואו תצילו אותי!!

עריכה: לא ראיתי את ההודעה שלך,חברוי -

שוב,כתבתי לפי הסדר. דארק סית' לגמרי לא חשוד.
ברשימה הוא אחרון = הוא הכי פחות חשוד. וכן,ברור - כל אחד חשוד מבחינתי. מההתחלה.

כי בתכלס, הוא קרא רק לנקסטורל. לא לעוד אנשים. לנקסטורל בלבד. אני שוב חוזר שהתסכלתי בדף הראשי וראיתי שהוא היה מחובר, אפשר לעתור לאולדמן שיתן לוג של שחקנים מחוברים? ואני שוב חוזר ואומר שאני לא קונה את זה. נוח מדי. רצית מישהו, בין אם מסויים או לא, שיתערב לטובתך ושיצדיק אותך בפני דארקמו הקשוח. הפסדת את הקול שלו אז סגרת עליו "איתי" (עאלק) וניסית להסיט את הדיון אליו.
ככל שאני קורא את הוויכוח הזה מחדש אני משוכנע יותר שמשהו מסריח פה. יש מצב למאפיונר שלישי?

rui אמר/ה:
לא. אני חכם מכדי להסיר אותה.

יותר מדי 'טעויות'. אתה צודק, אני גרמתי לזה להראות חשוד, רוב המקומות שכתבתי טעויות זה מקומות שבאותו זמן לא רציתי להודות שאני משחק עם הראש בקיר וקיוויתי שתבינו
יותר מדי העברות אשמה (אפילו על אלה שמגנים עליך!) פחדתי שאם אני אקח אחריות (ואני עדיין פוחד) שאתם תגידו שאני מודה באיזשהי אשמה
יותר מדי בדיחות, פליטות פה וסקרי רופא (אחד, אפילו ציני, זה אחד יותר מדי) אני לא באמת התכוונתי לזה, אתם לא מכירים את זה שכשקורה לכם דבר טוב אז אתם (בדרך כלל בלב) מבקשים עוד - ואני בטח שלא תכננתי שיענה (אפילו מהחדשים לא הייתי מצפה שיענו) ושוב, אני באמת לא מאמין לך. בין אם זה היה ציניות או לא (לא), אתה ניסית לחשוף את הרופא. זה מעשה שרק צד אחד יכול להרוויח ממנו. זה לא הצד של העיירה.

אתה לא עיירה מנגו. אתה שחקן מעולה, והיה לי לעונג לשחק נגדך, אבל אתה לא עיירה.

דינרבלו - אתה מדבר אלי? רק עכשיו התעוררת?...

rui אמר/ה:
טייגר - כי אתה בא, מאשים, ולא עומד עם זה. אתה משאיר לנו להתדיין. זה לורקר.
במהלך שיטוטיי בעץ (קריאה מחדש) שמתי לב לציטוט יפה של גאלאן.

גאלאן אמר/ה:
דארקמו- נופ, אתה לא יוצא מזה בכל כך קלות. אני יצאתי עליך די ברצינות והצבעתי לך. אתה התעלמת ממני לחלוטין ורק פנית אל ההודעה השנייה שלי, שהיא חסרת כל תוכן (כן, אני לא בטוח בעצמי במאה אחוז. הסיטואציה הזאת הזויה, קשה לי להת בטוח בעצמי במצב כזה. מובן מאליו בעיניי).

בכל מקרה, מנגואים ודארקמו, הדיון שלכם צמח לממדי ענק. אתם זוכרים את ההודעות של קינג ונרוביאן שאף אחד לא קורא כי הן משעממות וארוכות? זה.
לא יעזור להגיד לכם לסדר כי אתם לא עושים את זה, אז לכל הפחות תעשו את זה- בוחרים נושא אחד (׳מנגו כתב בדיחה פוליטית׳) ותדונו רק עליה ולא על שום חלק אחר בדיון. ככה עוד אנשים חוץ משניכם יוכלו להבין על מה לעזאזל אתם מדברים. כשהדיון מיצה את עצמו, עוברים לחלק הבא. ההודעות שלי היו באותו זמן רק התגוננויות מדארקמו, שברובן ציטטתי את הטענות שלו ועניתי/התחמקתי מהן אחת אחת בבקשה. הוא מודה שהוא מתחמק. I rest my case.

ירין, איפה אתה? היית פעיל בהתחלה ואז נעלמת. סאראדומין- אני לא יודע אם זאת הסיבה, אבל אם אתה לא כותב הודעות כי אין לך מה להגיד תגיב ״קראתי, אני חושב על תגובה״ או משהו בסגנון. זה מראה על רצינות ונראה הרבה יותר טוב ממישהו שנעלם ברגע שהוא צריך להגיב תגובה ארוכה יחסית.

סימנתי את זה יפה. הדיון הזה באמת מזכיר לי את נרוביאן וקינג, ואני זוכר שאני פשוט לא קראתי את זה, כי שניהם היו כותבים כל כך הרבה...
ומה שעוד שמתי לב זה שאסטרטגיות ההתחמקות של קינג (שהיה אז מאפיונר) זהות לאסטרטגיות של מנגו - 'טעות' של מתחילים/'טעות' בלא לראות שיש חסם ולדחוף לתוכנית השוטר, הצפה כוללת בטקסט.

rui אמר/ה:
אתה שוטף בטקסט (יחסית, גם אם הוא מפוזר) ומתרץ את הכל ב'טעות'. יש גבול ל'טעויות' עד שזה נהיה טעויות. ואני חושב שהיו לך הרבה טעויות, לא?
אני לא קונה את העניין של "ראיתי אותו מחובר אז קראתי לו". רצית לקרוא לי? כשאני תוקף אותך? זו אמורה להיות מנחת שלום או משהו?

אההה, והזכרת לי עוד נקודה (אולי עוד טעות שלך) - זריקת אחריות מאין כמוה. רק עכשיו שמתי לב שדארקמו לא צחק ולא טעה. כמעט כל הודעת הגנה שלך התחילה או נגמרה במישהו אחר בעייתי. פעם אחת עוג, פעם שנייה לורקרים. מעבר לכך שפשוט רכבת על ההתקפה שלי על עמית, ואת זה למדתי כבר במשחק הראשון שלי לא לעשות אלא אם אתה מאפיונר. כתבתי על זה למעלה גם אני.

אז או שאתה עוקב אחרי (ומונהג, לא טוב) או שאתה רוצה להיות מונהג, שזה מעולה בשבילי, כי זה אומר שתפסתי לי מאפיונר.

שלא לדבר שלא נגעת בנושא סרדומין-גנדלף. פוחד על החברים שלך?

בקשר לקטנוניים - אני מסכים איתו שהייתה כאן פסיכולוגיה. הוא צודק לחלוטין - הבדיחות והחמימות שלך גרמו לי להרגיש קרוב אליך יותר, כטאוני (קח את זה כמחמאה). יחד עם הרבה לאמאסו לא ראיתי דרך האשליה.
כנראה שהאשליה גדולה ממה שחשבת, עם יש לה שכבות שבה אתה חושב שאני מאפיונר [color=#FF0000ופה אגיב גם לגאלאן. משימת פורום זה דבר אחד, בדיחות זה דבר אחר.[/color]

rui אמר/ה:
תפסיקו להצביע לסרדומין! אתם לא קולטים שהוא כבר מת? די, אין לו מה לדבר. כל דבר שהוא יגיד רק יוכיח שהוא מאפיונר! יש לנו פה עסק עם בעיה גדולה יותר, עם מאפיונר מתוחכם יותר! תצלבו את סרדומין מחר, לפני שדארקמו ימות לחינם/אני אמות. אחרי שתגלו שסרדומין מאפיונר (כי הוא מאפיונר) תהרגו את גאנדלף, כי הוא הגן עליו. אחרי זה, בהנחה שמנהיג כלשהו (גאלאן/אני/דארק סית') יחיה (תלוי ברופא) נוכל לחפש את האחרון, שאותו אני מחשיב כנקסטורל/טייגר/מייק. כאן אני לא מגן אלא שואל למה אתה מחליט שאחד מהם הוא הרופא? אתה בעצמך אמרת שהתפקידים מחולקים אקראית ופה אתה מנסה להוציא לי מילים מהפה כמו מאפיונר טוב. מעבר לכך שאין לי שום דרך לדעת על הרופא (ואתה רומז שיש לי), אני אמרתי "במידה והרופא יגן עליהם". לא אמרתי מי הרופא, לא אמרתי מה הרופא. רק אמרתי רופא. ואתה ממשיך לשקר.

גאלאן באמת מגן על סרדומין וגנדלף. מה אתה יכול לומר לי על התגובה של סרדומין מעבר ל"מחשידה מאוד מאוד", הו מר נצביע לדארקמו אבל נחכה לתגובה מסרדומין?

כל הראיות בהודעה הזאת מביאות אותי למסקנה הבאה - מנגו הוא מאפיונר. ההגנות לעיל וגם ההתקפות.

Spinning Mangos אמר/ה:
1. כשרציתי לקרוא לך עוד לא היו לך חשדות גלויים כלפי.
בקטע הזה דארקמו עוד היה זה ששואל אותי וממש לא אתה ו? מה זה קשור? רצית מישהו, ופנית אל אחד לא אגרסיבי כי פחדת שהוא יתמוך לחלוטין בדארקמו. לא חשבת, בתור אחד לא זהיר, שאבין אותך?

Spinning Mangos אמר/ה:
@נקסטורל - יפה! זה כל מה שביקשתי, תגובה!
ביקשתי שתגיב נקודה. לא אכפת לי אם לטובתי או אם לרעתי העיקר שהגבת
בגלל שאתה מתעקש כל כך, הנה תגובה ארוכה

רגע, מה זה משנה? רק רצית תגובה, לא?
אנחנו צריכים להתעקש כל כך בשביל תגובה ארוכה ממך. מעניין. מה הקשר בין זה שרציתי תגובה לבין זה שאני לא כותב תגובות ארוכות? כי צריך להתחנן בפניך. טאוני צריך לתת בכיף, רק ממאפיונר צריך לחלץ בכוח את המילים שלו, כי לרוב כולם פוחדים לקחת צד!

מאפיונר! מאפיונר!

מגנוס מנסה להראות שהוא חלק מקבוצה, ולתלות את האשמה לחקירה האגרסיבית של עמית בי. לא נכון, אני אומר שבשלב מסוים ראיתי שאתה שואל אותו וחשבתי שאם אני אפריע לך אז אתה תחשוד שאני ועמית מאפיונרים אז לא רצית להתערב בחקירה כי חששת מתשומת ליבי, אבל קפצת על עמית כאילו הוא חיה ואתה הנמר. מעבר לניגוד המטורף, למה שאחשוד בך שאתה מאפיונר בתקופה ההיא? פרנואידיות.

Spinning Mangos אמר/ה:
רוי - אתה חוזר לתשאל את עמית? חשבתי שעזבנו אותו כבר, החלטה שלך

עוד נקודה מעניינת היא מנגוס גורר אחרים לדיונים.
שימו לב איך הוא גורר אותי ואת נקסטורל, מבלי שאנחנו בכלל התערבנו. אני שאלתי את זה בגלל שהופתעתי הופעת ממה? זה בכלל לא קשור.

מאפיונר! מאפיונר!

Spinning Mangos אמר/ה:
טיעונים נוספים יובעו בהמשך...
ונקסטורל (תודה לרוי) - אני רואה פה wifom לגבי ההשחקן הלא חשוב ואני בטוח שאתם תגידו שאני מוריד ממני תשומת לב אבל זו נקודה

Spinning Mangos אמר/ה:

באמצע החקירה של דארקמו הוא שואל אותו מה הוא כבר עשה לו ולמה דארקמו בחר בו. ניסיון לשלום? משא ומתן? ניסיון להבין, למרות שעכשיו שאני עובר על התגובות מחדש של אותו זמן, באמת התנהגתי בצורה שהיא מצד אחד אגרסיבית, ומצד שאני פחדנית ופאסיבית אז אתה מאפיונר.

Spinning Mangos אמר/ה:
יש לי שאלה אלייך דארקמו? אתה רואה אותה עושה פה איזשהו מהלך נגדך? אני רק חוקר אותך כי אתה משליך כל מה שיש לך עליי בדיוק כמו שאני עשיתי לעמית ואני מנסה להבין את זה.

נוסיף לסלט את כל זריקות האשמה כל פעם שמישהו פתח עליו תיק: כתבתי על זה למעלה גם אני.

מאפיונר! מאפיונר!

Spinning Mangos אמר/ה:
הצבעתי לעמית? אפשר לשאול לאן גאלאן נעלם בכל העסק, כי נראה לי שמאז שסיימתם לתקוף אותי הוא פשוט התאדה

Spinning Mangos אמר/ה:
אה אוקיי, כנראה פספסתי את זה o.0
סרדומין ועומר, נראה לי שהגיע הזמן שתתחילו לגבש דעה כלשהי, וגם אם לא, בבקשה הצטרפו יותר לדיון
ודרגולד - זה שהדיונים הולכים במעגלים רק אומר שדעה נוספת תוכל לשבור את המעגל

Spinning Mangos אמר/ה:
רוי, האמת שאתה מרגיש קצת כאילו אתה מנסה לתפוס יותר מדי אש, ובכך שיחשבו שאתה מוכן להקריב את עצמך (כמובן בנוסף לדיבורים שאתה מוכן למות)

Spinning Mangos אמר/ה:
speaking of lurkers - מה עם העוג הברברי? עברו כבר יומיים מאז צאת השבת, והייתה לו פה רק תגובה אחד

@דארקמו - להכניס מסר סמוי לבדיחה? מה אתה הקונספירטור מהקיבוץ שלי? נראה לי שאתה מגזים מעט.
@גאלאן - כשכתבתי לגבי המדריך שלך שהשתמשתי בכל אחד מהדברים בו ואז אמרתי שזו מקצועיות לזרוק את הכל באוויר ככה, הייתי ציני

Spinning Mangos אמר/ה:
דבר ראשון, אני לא רוצה ע"ד מתלרקר

מצד אחד אתה אומר שאתה מתנהג כמו עצמך גם כטאוני וגם כמאפיונר, אבל מצד שני אתה אומר שהייתי מתלרקר אם היית מאפיונר, אז אתה סותר את עצמך.
כדאי שתחליט...

Spinning Mangos אמר/ה:
אה אוקיי דארקמו, הבנתי למה את מתכוון, כאילו שהוא הבין איזשהי תוכנית-על שלי ושיתף פעולה? אין לי דרך לענות לך על זה חוץ מזה שאתה חוזר לקונספירציות, אומנם לא כמו מקודם אבל כן, ולאט לאט אתה מוסיף אנשים לרשימה שלך, לאחר שהתחלת רק איתי

האנשים שדארקמו מכריז שקשורים אליי:
- דארק סית' (מגן עליי מדארקמו האכזר)
- נקסטורל (גורם לי להשמע רע - אין לי דרך להפוך את זה לציניות o.0)

ודארקמו הכריז שהוא לא מאשים אף אחד חוץ ממני, אין זה מוזר מעט?

2MUCH אמר/ה:
mike wolvesfury אמר/ה:
amitf0123 אמר/ה:
אני לא מאמין שעומר הוא מאפיונר, כמו שנאמר הוא בן 9 וזו המאפיה הראשונה שלו, הוא לא יודע איך להגיב לדברים, לרצוח את מנגוס יכולה להיות טעות, אבל כרגע הוא החשוד העיקרי של רוב האנשים במשחק, ואין לנו חשוד גדול יותר ממנו.
אני היחיד ששם לב שמנגוס נעלם פתאום?

לא זכור לי שבחוקים היה כתוב שרק אדם מעל גיל 10 יכול לקבל את תפקיד המאפיה. מה הקשר בין גיל השחקן לתפקיד שלו?
האם בגלל שאני השחקן (כנראה) הכי מבוגר פה הופך אותי לרופא(שכידוע הוא זקן ומלומד)?
לעומת זאת, החוק קובע שרוב רובם של השחקנים הם אנשי עיירה, ולכן מניחים ששחקן הוא איש עיירה עד שיש עדויות שמצביעות אחרת. בקשר לעדויות, אתם צריכים לזכור שחוסר הניסיון שלו מסביר דברים שהיו חשודים בשחקנים אחרים.

זה טוב שאתה מגיב, עומר, אבל הגנה על שחקן אחר זה משהוא שגם איש עיירה היה עושה.

נ.ב. מישהו זוכר האם היו לגאלאן חשדות כל שהם במישהו? זה יכול להיות קצה חוט.
הוא חשד בי. ז"א שאם מנגו אזרח אנשים כנראה יורידו את רוי (אני אתמוך) ואם יגלו שהוא מאפיה יורידו אותי. yay
ואני לא חושד בעומר יותר מבאחרים, אבל גם לא פחות. ומי שלא נמצא פחות מיום הוא לא לורקר ולכן זה בסדר להגן על לא לורקרים שהואשמו בלורקריזם.

לסיום, אני אשמח לשמוע את חשדות מנגו בצורה מסודרת (ולא, אנחנו לא נשמור אותך בשביל שתגיד אותם מחר) ואת הטענות של סית'.
אבל אם תהיו מוכנים להשמיע טענות רק אם- - אז עדיף כבר שלא נשמע.

darkmo10 אמר/ה:
הוא חשד בי. ז"א שאם מנגו אזרח אנשים כנראה יורידו את רוי (אני אתמוך) ואם יגלו שהוא מאפיה יורידו אותי. yay

מעבר לניגוד שיש פה, אני אשמח לדעת מה גורם לך לא להצביע כשביום הקודם הצבעת. מה נשתנה בלילה הזה?

darkmo10 אמר/ה:
לא יורידו אותי אם הוא מאפיונר...
אני פשוט רוצה לשמוע מה יש למנגו להגיד, כי אני עוד לא בטוח ב100% שהוא מאפיונר, ואם הוא אזרח והוא ימות יהיה מעניין לבחון את החשדות שלו.
אני מסכים,אבל אני מקווה שבפעם הבאה שהוא יכתוב יהיה לו ממש מה להגיד ולא רק דברים כמו "די להתעלק עלי!" אלא האשמות מוצקות על אנשים פה.
אם הוא יכתוב עוד פעם הודעה כמו בעמוד הזהב אתה יכול להסכים איתי שזה די מוזר שאין לו מה לומר?

רוי- למה אני לא מצביע למנגו?

כי למרות שמנגו נראה לי מאפיונר במלוא מובן המילה, ההצבעה הבאה תוריד אותו, ולפני שאני מוריד עליו את הגרדום אני רוצה לבדוק את החשוד השני. שהוא- במקרה או שלא- דווקא אתה.

ולמעט האגרסיביות- אתה מוביל כאן את כולם לעשות את מה שאתה רוצה- ואם אתה מאפיונר, זה בהחלט להוביל צאן לטבח.

אתה מופיע אולי כמה רשימות שחורות של שחקנים, אבל למעט הצבעות אקראיות, אף אחד עוד לא אמר משהו יותר גדול מ״אתה אגרסיבי!!אחדאחדאחד״ (אם נצטט אותך) עליך. ובזכות טענות ענק אתה מצליח למשוך כאן את כולם להצביע, אני לא בטוח אם זה כי הם סומכים עליך בעיניים עצומות, משתכנעים ממך או סתם לא רוצים לאסף טענות משל עצמם אבל מה שזה לא יהיה- אתה מצליח להנהיג אותם.

אני ממש לא אתפלא אם מנגו הוא מאפיונר, איתך, וכול מה שאתה עושה הוא להוציא אותו להורג כדי שהשאר לא יחשדו בך- כי בגלל הטעויות שלו אין ספק שהוא יהרג בכול זכות גם בלעסיך. זו תיאוריה WIFOM-ית בטירוף, אבל אני זוכר שאני הייתי מאפיונר עשיתי בדיוק את זה, אני מניח שדארקמו יזכור- הוא היה אז הקורבן.

אז בוא נסכם את הטענות עליך.
0. אגרסיבי בלה בלה בלה, זה ב-0 כי פשוט נראה שהפעם אתה לקחת את התפקיד של KR בתור האגרסיבי, וכמו שאצל KR זה לא החשיד אותי גם כאן זה לא מחשיד אותי- זו דרך קבילה לחלוטין לשחק מאפיה. אז אני לא מצפה שתענה על זה.
1. אתה מוביל את כולם, ובזכות האגרסיביות גם אף אחד לא אומר ״לא״
2. בזכות האגרסיביות גם אתה מוחץ כול טענה אחרת, כמו שדראגולד אמר- חוץ ממנגו אין עוד קצוות חוט. ואני לא אתפלא אם תצשיך להוביל את העדר אחרי הלינץ׳ על מנגו.

נראה לי שסיימתי, ואני תוהה למה עשיתי את הטענות במספרים אם אני מצפה ממך לענות רק על שניים. אבל נתעלם מזה, כי אין לי כול לשנות באמצע הלילה מהאייפון. אז נשאיר את זה ככה.

1. אף אחד לא אומר לא? אתה אומר לא. דראגולד אומר לא. דארקמו אומר לא. טומאץ' אומר לא. טייגר אומר לא.
אם אף אחד לא היה אומר לא היה כבר לינץ' על מנגו ביום הראשון של המשחק. לא?

2. אם אני מוחץ טענה אחרת סימן שיש לי טענה גדולה יותר. אני לא רואה בעיה עם זה.

3. אני מנהיג אותם כי לצערי הרב אני כרגע היחיד שיש לו את האומץ לצאת על "החדש, המסכן והעזוב". יחד עם עוד 6 אנשים שפקחו פה את העיניים והבינו מה סדר העדיפויות הנכון לשחק איתו (מאפיונר>דיון).

אני רוצה להעיר למקרה שלך ושל דארקמו - המקרה שלכם היה שונה לחלוטין. המשחק הלך על דארקמו בזמן שאתה ניסית לא להגיב נגדו אבל לומר "דארקמו, אנחנו צריכים תשובות" ורק כשראית שחסרה עוד הצבעה אחת כבר סגרת את העסק כי לא רצית שיחשדו בך. אני, לעומת זאת, מנהיג את הלינץ' מול מנגו, ואם בא לך wifom ולאסאמו יחד (כי תכלס זה מה שמבינים פה, וזה הורג אותי!) - זה יהיה מהלך מטומטם למאפיונר לעשות את זה ל'אחיו' המאפיונר.

אבל אני לא רוצה לאסאמו ולא רוצה wifom. אני אומר בפשטות שהוא נראה בעיני מאפיונר, ויש לי טונות של ביסוסים על זה. בנתיים יש פה כמה אנשים שאומרים "טוב אני לא אצביע לו אבל זה לא אומר שהוא לא יהרג". אתם טועים או משקרים לחלוטין. כי כרגע יש פה 3 אנשים שאמרו את זה והוא עדיין עומד על 7 מתוך 8 הצבעות. וזה בעיקר כי טייגר לא מצביע לו וטומאץ' לא מצביע לו, ועומר מצביע לעמית על תיק מטומטם. אין לי עוד מישהו לשכנע, רק את כל המצטדקים שאומרים שצריך דיון. רוצים דיון? אין על מה לדון. רוצים לדון עלי? אפשר לעשות את זה בכיף אחרי היום הזה. אם הוא לא מאפיונר מגיע לי לינץ'. אם הוא מאפיונר אני חושב שלא נרצה לדון כבר, אבל אני אקבל את הדעה שלכם.

אני לא מבין מה יותר חשוב מלחסל מאפיונר. אפילו דיון לא חשוב יותר מלחסל מאפיונר. בהנחה שהוא מאפיונר זה גורם לנו לדעת דברים אחרים - מי לא הצביע עבורו (לא, אני לא אומר שאתם מאפיונרים, להרגע), מה זה אומר על נקסטורל, ומה זה אומר עלי.

רוצה הוכחה לכמה שאנשים מסתכלים רק עליך ובמקום ׳לפתוח עיניים׳ בעצם הולכים אחריך בעיניים עצומות?

ראה עמ׳ קודם, הודעה ראשונה של דרגוניאן, ותראה שכבר מר מנגו מת מזמן (לדרגוניאן פשוט הייתה בעיה עם ה-BBcode), הבעייה היא שאף אחד לא שם לב לכך בגלל הקמפיין התעמולני שלך, ומי יודע למה עוד לא שמו לב כאן שקרה ממש מתחת לאף של הקמפיין הזה.

מקווה באמת שמנגו מאפיונר, ולא סתם בוזבז כאן לינץ׳ על כלום.

בנוגע אליי ואל דארקמו- מה היה שונה בין כאן לשם? העובדה שבסופו של דבר הייתי מטומטם ועצרתי את עצמי מלהרוג את דארקמו כי אנחנו היינו באותו צד- ואז הפלתי על עצמי חשדות רבים.
כמו שאמרתי- התיאוריה WIFOM-ית בטערוף ואי אפשר לסמוך עליה, אבל זו עדיין תיאוריה אפשרית.

עוג - הוא לא מת ממזמן. דארקמו ביטל הצבעה.

קמפיין התעמולני? מה זאת, מערכת בחירות? אתה מנסה להציג אותי רע כי אני לוקח עמדה ומפקד. כן, אני מנהיג את הלינץ' על מנגו. לא, אני לא מתבייש. יש לי מעל למה שצריך כדי להוכיח שהוא מאפיונר. אתה בוחר להתעלם מזה ובצורה שמזכירה אותו ללכת על תירוץ - אנשים עוקבים אחריך בעיניים עצומות. זה לא נכון בכלל. כל מי שהצביע למנגו לא הצביע כי הוא מטומטם, לא ראה את ההודעה הענקית שלי שמספרת פרט לפרט למה מנגו מאפיונר. אני מציע שתסתכל עליה שוב.

נקסטורל - שמאפיונר קרא לך לעזרה.

אמממ לעוג יש כמה נקודות. אבל להאשים מישהו בגלל השקעה שהוא מאפיונר?
אולי אני תמים.
למעשה, למרות שזאת לא הוכחה ממש משפטית. (היי! זאת העיירה! הכיף של המשחק הוא להאשים באופן חסר בסיס. "ההוא צוחק" "הוא לחוץ" "יש לו פני פוקר") דוקא זה שהוא התעורר עכשיו להגן על מנגוס נראה שהם אולי ביחד.

וגם אם אני טועה זה "לא נורא", כי אז אסתכל בתגובות ואחליט בין העוג לרוי.

ככה שבינתים...
אני מצביע: מנגוס

אז זה לינץ'?

מצטער שלא הגבתי,אני שומר שבת.
אני מניח שעכשיו חסר טעם להביא טענות(דראגונין סגר את הלינץ',לא?)
אז אני רק אומר לך מנגו,פעם שניה,תכתוב בהודעה שאחרי המוות את כל החשודים שלך (במידה ואתה אזרח,כמובן).

וכל מי שאמר למה להרוג את מנגו מהסיבות של להחשיק דיון ובלה בלה בלה,
אתם לא מבינים?הכול התבצע אתמול! הרי הלינץ' של סרודמין לא בוצע על ידינו,ככה ששום דבר לא השתנה מאתמול (חוץ מזה שרצחו את גאלאלן,שעם כל הכבוד לא הפציץ אותנו בהברקות גאוניות).

קינג -
ככה היה במאפיה הקודמת. וגם זה מה שגאלאלן עשה. משהו השתנה?

מנגו -
אוקי,אז תכתוב עכשיו.

חזרה