• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מאפיה בליפדולפולפ! המשחק נסגר, הוספתי טיפים ורשימה שחורה.

נתחיל מלענות על הטיעונים של רוי:
- על חלק לא הבנתי איך אני אמור לענות, והיה אחד שבו הבאת ציטוט ממאפיה קודמת שהיה לי לא רלוונטי ולקח לי הרבה זמן להבין את ההקשר - ועד שיכלתי להגיב עליו היה מאוחר מדי
- אני כבר הבנתי שזה לא נכון להשתמש בזה, כי גם מאפיונרים נקבעים לא ע"פ ותק. השתמשתי בזה בעיקר בגלל שלא הייתה לי דרך להגיב על מה שאתה אומר, ורק אח"כ הבנתי שזה טעות
- ירדתי מזה כבר, כי ראיתי שזה נכון רק עליי - במחשבה שנייה תשאלת גם את עמית, ככה שזו לא הייתה צורת המשחק שלך
- מה שיש לי לתרום למשחק מעבר לעוד הצבעה בלינץ' זה עשיית חקירה משל עצמי, ועוד משהו שאני שומר לכרגע

ועכשיו לרשימת ה"מעניינים" שלי:
דינרבלו - מגיב בהודעות פרווה תלושות שלא מוסיפות כלום לדיון או בכלל
ירינארק - הולך בעיוורון אחרי רוי. רוי דיבר ביום הקודם על מישהו שנגרר ומישהו שרוצה להגרר, ירינארק מרגיש כמו הסוג השני.
דארקמו - מה שהוא כתב לגבי זה שיחשדו בו אם אני מאפיונר הדליק לי נורה אדומה בראש
טומאץ' - יותר, יותר מדי ניטרלי, קצת מרתיע אותי

Spinning Mangos אמר/ה:
- על חלק לא הבנתי איך אני אמור לענות, והיה אחד שבו הבאת ציטוט ממאפיה קודמת שהיה לי לא רלוונטי ולקח לי הרבה זמן להבין את ההקשר - ועד שיכלתי להגיב עליו היה מאוחר מדי
- אני כבר הבנתי שזה לא נכון להשתמש בזה, כי גם מאפיונרים נקבעים לא ע"פ ותק. השתמשתי בזה בעיקר בגלל שלא הייתה לי דרך להגיב על מה שאתה אומר, ורק אח"כ הבנתי שזה טעות
- ירדתי מזה כבר, כי ראיתי שזה נכון רק עליי - במחשבה שנייה תשאלת גם את עמית, ככה שזו לא הייתה צורת המשחק שלך
- מה שיש לי לתרום למשחק מעבר לעוד הצבעה בלינץ' זה עשיית חקירה משל עצמי, ועוד משהו שאני שומר לכרגע

ירינארק - הולך בעיוורון אחרי רוי. רוי דיבר ביום הקודם על מישהו שנגרר ומישהו שרוצה להגרר, ירינארק מרגיש כמו הסוג השני.
אתה שומר לכרגע הודעה שאתה על סף לינץ'? למה לא,תכתוב אותה אחרי הלינץ'.
נ.ב:הולך בעיוורון אחרי רוי? זה חדש.

למי שמתעקש לא להבין - אין הודעות אחרי המוות. הודעות כאלו יימחקו, יחד עם כל ציטוט שלהן. באופן מפתיע יש חוקים במשחק הזה, ואתם תכבדו אותם.

אני רוצה להסב את הזרקור לדקה למישהו שאחרת לא היה זוכה לשום בדיקה. אלדרין. קודם כל, קשה לגבש נגדו תיק כי ההודעות שלו ספורות וקצרות. אחפר לספור את ההודעות שלו מכאן ועד עמוד שלושים ומשהו על שתי ידיים. זה לא כל כך נורא בפני עצמו, אבל ההודעות האלו קצרות להחריד. אני גם חושד שהוא משחק כאומר הן לרוי. זה יכול לנבוע מהערצה כנה, אבל זו גם דרך משחק מצויינת למאפיונר (אני עדיין לא בטוח בזה. הוא לא תומך בכל דבר שרוי אומר או משהו נחרץ כזה, אבל הוא מחכה את הסגנון שלו טיפה וכו׳).

אני אשמח לראות את אלדרין מגיב לזה.

וסדר העדיפויות שלי לא פגום, רוי, זה פשוט שאתה לוקח את היותו של מנגוס מאפיונר כמובנת מאליה.

ואני עדיין חושד טיפה במייק, שעשה סימון מטרות למאפיה.

ני רוצה להסב את הזרקור לדקה למישהו שאחרת לא היה זוכה לשום בדיקה. אלדרין.

אני מסונוור.
דרמתי ביותר. :rolleyes:

קודם כל, קשה לגבש נגדו תיק כי ההודעות שלו ספורות וקצרות. אחפר לספור את ההודעות שלו מכאן ועד עמוד שלושים ומשהו על שתי ידיים. זה לא כל כך נורא בפני עצמו, אבל ההודעות האלו קצרות להחריד.

אז בעצם לא אמרת פה כלום.
כן,ההודעות שלי יחסית קצרות. אגב,טומאץ',לא שמתי לב למגילות הענק שאתה כותב.

אני גם חושד שהוא משחק כאומר הן לרוי. זה יכול לנבוע מהערצה כנה, אבל זו גם דרך משחק מצויינת למאפיונר (אני עדיין לא בטוח בזה. הוא לא תומך בכל דבר שרוי אומר או משהו נחרץ כזה, אבל הוא מחכה את הסגנון שלו טיפה וכו׳)

קודם כל,תמכתי בו אך ורק בחשדות נגד מנגו,כמו שעשו רבים אחרים. אני לא רואה בזה שום פסול.
שנית כל,זה מאפיה שניה (ולא,אני לא אומר אל תחשדו בי או משהו כזה - תקראו את ההמשך: ) שלי אז אין לי באמת כל כך סגנון יחודי = אני מחכה מישהו,אם תרצה לקרוא לזה ככה.
שלישית כל - אני חייב לציין שזה נראה כמו הסחת דעת מושלמת ממנגו,למרות שאתה לא נראה מאפיונר אז אולי זה סתם וויפום.

rui אמר/ה:
עוג - הוא לא מת ממזמן. דארקמו ביטל הצבעה.

קמפיין התעמולני? מה זאת, מערכת בחירות? אתה מנסה להציג אותי רע כי אני לוקח עמדה ומפקד. כן, אני מנהיג את הלינץ' על מנגו. לא, אני לא מתבייש. יש לי מעל למה שצריך כדי להוכיח שהוא מאפיונר. אתה בוחר להתעלם מזה ובצורה שמזכירה אותו ללכת על תירוץ - אנשים עוקבים אחריך בעיניים עצומות. זה לא נכון בכלל. כל מי שהצביע למנגו לא הצביע כי הוא מטומטם, לא ראה את ההודעה הענקית שלי שמספרת פרט לפרט למה מנגו מאפיונר. אני מציע שתסתכל עליה שוב.
יש הבדל בין מה שאתה עושה ל"מנהיג לינץ'". ב"מנהיג לינץ'" אתה מנסה לשכנע את כולם להצביע כמוך, ומוביל לינץ' נגד מישהו- בו בזמן שיש עוד דיון או כמה דיונים מאחורי זה, שלא עוסקים בזה. זה קורה ברוב המאפיות. במה שאתה עושה אתה פשוט נותן מגילות ענק של הוכחות נגד מישהו וכול אחד שלא מצביע נגדו שואל "למה אתה לא מצביע נגדו? צריך עוד הוכחות?" עד שהוא משתכנע. מה שיוצא מכך שגם אם מתחיל כאן דיון על נושא אחד, בגלל זה שאתה לוחץ על כולם להגיב למנגו הדיונים האלו נשכחים ורק נשאר הדיון על מנגו. אני רואה כבר מה היה קורה ביום הבא שלי הדיון של שנינו- אין שום דבר לעשות, כי אין כמעט שום רמזים על מי מאפיונר חוץ ממנגו- שכבר מת. מצב די אידיאלי למאפיה, לעיירה אין אפילו קצה חוט, ובדדליין הם צריכים להרוג מישהו בלי חשדות מבוססים. זה מצב מעולה למאפיה.

rui אמר/ה:
darkmo10 אמר/ה:
הוא חשד בי. ז"א שאם מנגו אזרח אנשים כנראה יורידו את רוי (אני אתמוך) ואם יגלו שהוא מאפיה יורידו אותי. yay

מעבר לניגוד שיש פה, אני אשמח לדעת מה גורם לך לא להצביע כשביום הקודם הצבעת. מה נשתנה בלילה הזה?
דיברתי עליך בחלק השני. אם מנגו לא מאפיונר ואתה כן, יורידו אותי. וגם אם אתה לא, יכול להיות שיורידו אותי.
העוג הברברי אמר/ה:
רוי- למה אני לא מצביע למנגו?

כי למרות שמנגו נראה לי מאפיונר במלוא מובן המילה, ההצבעה הבאה תוריד אותו, ולפני שאני מוריד עליו את הגרדום אני רוצה לבדוק את החשוד השני. שהוא- במקרה או שלא- דווקא אתה.

ולמעט האגרסיביות- אתה מוביל כאן את כולם לעשות את מה שאתה רוצה- ואם אתה מאפיונר, זה בהחלט להוביל צאן לטבח.

אתה מופיע אולי כמה רשימות שחורות של שחקנים, אבל למעט הצבעות אקראיות, אף אחד עוד לא אמר משהו יותר גדול מ״אתה אגרסיבי!!אחדאחדאחד״ (אם נצטט אותך) עליך. ובזכות טענות ענק אתה מצליח למשוך כאן את כולם להצביע, אני לא בטוח אם זה כי הם סומכים עליך בעיניים עצומות, משתכנעים ממך או סתם לא רוצים לאסף טענות משל עצמם אבל מה שזה לא יהיה- אתה מצליח להנהיג אותם.

אני ממש לא אתפלא אם מנגו הוא מאפיונר, איתך, וכול מה שאתה עושה הוא להוציא אותו להורג כדי שהשאר לא יחשדו בך- כי בגלל הטעויות שלו אין ספק שהוא יהרג בכול זכות גם בלעסיך. זו תיאוריה WIFOM-ית בטירוף, אבל אני זוכר שאני הייתי מאפיונר עשיתי בדיוק את זה, אני מניח שדארקמו יזכור- הוא היה אז הקורבן.

אז בוא נסכם את הטענות עליך.
0. אגרסיבי בלה בלה בלה, זה ב-0 כי פשוט נראה שהפעם אתה לקחת את התפקיד של KR בתור האגרסיבי, וכמו שאצל KR זה לא החשיד אותי גם כאן זה לא מחשיד אותי- זו דרך קבילה לחלוטין לשחק מאפיה. אז אני לא מצפה שתענה על זה.
1. אתה מוביל את כולם, ובזכות האגרסיביות גם אף אחד לא אומר ״לא״
2. בזכות האגרסיביות גם אתה מוחץ כול טענה אחרת, כמו שדראגולד אמר- חוץ ממנגו אין עוד קצוות חוט. ואני לא אתפלא אם תצשיך להוביל את העדר אחרי הלינץ׳ על מנגו.

נראה לי שסיימתי, ואני תוהה למה עשיתי את הטענות במספרים אם אני מצפה ממך לענות רק על שניים. אבל נתעלם מזה, כי אין לי כול לשנות באמצע הלילה מהאייפון. אז נשאיר את זה ככה.
סיבה נוספת לא להצביע היא בשביל לא לבזבז את היום - אחרי שנשמע מה כולם חושבים, יהיה נהדר להצביע.
וטענה נוספת נגד רוי הייתה טענה פסיכולוגית - רוי מסיט טענות נגדו באמצעות המשימה שלו בצורה מוגזמת. קינג תומך בו (GM תומך בשחקן!!!!!!!!!!11אחד) אבל יכול להיות שהוא משתמש במשימה כתירוץ.

תגובה למנגו עוד פחות מחמש דקות.

Spinning Mangos אמר/ה:

-אין מאוחר מדי לתגובה.
-נהדר. אין ספק שבמאפיה הבאה תהיה מוצלח יותר. אבל אתה עדיין לא עונה על כל מה שאמרת עליו "אני חדש".
-אין לי מה להגיד על זה, חוץ מזה: think before doing.
-עצבנת אותי. חקירות היה לך יומיים לעשות ולא עשית. ואם אתה שומר כשהולכים להרוג אותך, זה דופק את העיירה. הייתי הורג אותך בגלל זה, אבל אני עדיין רוצה לנסות למצוא חשדות רציניים אחרים.

darkmo10 אמר/ה:
רוי מסיט טענות נגדו באמצעות המשימה שלו בצורה מוגזמת. קינג תומך בו (GM תומך בשחקן!!!!!!!!!!11אחד)
אכן הייתה לו משימה, אי שם ביום הראשון, ואני חושב שמאז הוא הפסיק לדחוף מסרים קומוניסטיים להודעות שלו על בסיס יומי. בכל אופן, אם טומאץ' היה מדבר איתכם דרקונית של skyrim ומישהו היה מאשים אותו על בסיס זה שהוא מאפיונר, הייתי תומך בטומאץ' כי זו המשימה שלו, ולא משנה מה התוצאות של ההתנהגות שלו.

אם מישהו מגזים עם המשימה שלו ואתם רוצים לעודד אותו "לרדת לאדמה", אתם תמיד יכולים להשתמש בHate Vote [לא שזה נראה לי נחוץ במיוחד. רוי צמצם באופן רציני את השימוש שלו במילים מוזרות, וטומאץ' משתמש במילה אחת בפוסט]. זה שהוא דוחף סיסמאות או חושב שהוא דרגונבורן לא נותן לאף אחד תירוץ להאשים אותו במאפיונריות/להצביע לו. זה שהוא מגזים עם זה - בטח. בשביל זה יש הצבעות חינוך. אני הצבעתי לאנשים כי הם התלרקרו - לא בגלל שהם בחרו בסגנון משחק שקשה לי לפצח אותו, אלא בגלל שהם תקעו את המשחק.

כנ"ל אם דארק סית' היה משתמש ביותר מדי לאמאסו ליותר מדי זמן, וכנ"ל אם דינרבלו היה חופר בפוסטים רק בשביל לנצח במשימה שלו, וכנ"ל אם כל אחד מכם היה מגזים יותר מדי.

רוי-

היום השני נפסק- ואני ממש אשמח אם תחזור לסמל הקודם שלך כי ממש אהבתי אותו ועדיין לא התרגלתי לסמל החדש.
rui אמר/ה:
בוקר טוב, חברים. כולנו נהיה חופשיים היו ממאפיונרים תחת ידו החזקה של סטאלין מנהיגנו.

טוב, ריכזתי פה הערה לכל אחד ואחד, פשוט כדי שאף אחד לא יאמר שלא הועלתי ליום השני מעבר להובלת לינץ' על מאפיונר.

דארק סית' - אני יכול לנסות להבין את החשד בי, אבל אני נכשל. זה בגלל שאני אגרסיבי? כמו כן אני ארצה לדעת למה אתה לא מצביע למנגו. בעיקר כשכבר הצבעת אליו.

כי עשיתי חושבים בלילה. אני לא אמהר לסגור לינץ' על בן אדם שאני כבר לא בטוח שהוא מאפיונר.
החשד שלי בך נובע מהעובדה שאתה היחידי שגאלאן רב איתו (ואולי זה נשמע מעט, או הרבה, פתטי אבל הוא מת עכשיו). גאלאן ערני. הוא שם לב לדברים ורואה דברים שאנשים לא רואים. הוא ירד עכשיו. ואיפה סול? אה נכון! גם הוא לא כאן- מאפיונר שלח לו "בטעות" את רשימת המאפיונרים ועכשיו הוא הוחלף. אופס. שניהם רבו איתך, שניהם איימו עליך. אתה היית השחקן הכי דומיננטי במשחק- אבל בשניה אחד מהם יכול להפוך את הקערה על פיה.

darkmo10 אמר/ה:
מבטל הצבעה כי אני רואה שרוי וירינארק דוחפים חזק מדי ללינץ', וכמו שדראגולד אמר, חבל לבזבז את היום על לינץ' - לינץ' יהיה בכל מקרה, והוא יהיה על מנגו (אלא אם כן רוי יתחיל להחשיד אנשים יותר מדי) וכמו ששחקנים טובים ממני אמרו (אני לא יודע אם במאפיה הזאת) - חוסר דיון טוב רק למאפיה. אז רוי - תסביר לי למה עדיף ישר להרוג אותו ולא לדבר קצת ואז להרוג אותו? הוא במילא די שרוף.

מסכים לגמרי. לשחזר יום אחד לא יעזור בשום דבר.

rui אמר/ה:
נקסטורל אמר/ה:
רק מחשבה, אולי אתה ועומר מאפיונרים ואתה מנסה להגן עליו?

רק מחשבה, אולי הוא בן 9 וזאת מאפייה ראשונה שלו, וזה למה הוא לורקר ולא מגיב ברצינות.

אתה כל הזמן אומר שהעובדה שמנגו משתמש בטיעון שהוא חדש זה אומר שהוא מאפיונר. אבל לך מותר להשתמש בטיעון הזה על אחרים?

אהם
mike wolvesfury אמר/ה:
amitf0123 אמר/ה:
אני לא מאמין שעומר הוא מאפיונר, כמו שנאמר הוא בן 9 וזו המאפיה הראשונה שלו, הוא לא יודע איך להגיב לדברים, לרצוח את מנגוס יכולה להיות טעות, אבל כרגע הוא החשוד העיקרי של רוב האנשים במשחק, ואין לנו חשוד גדול יותר ממנו.
אני היחיד ששם לב שמנגוס נעלם פתאום?

לא זכור לי שבחוקים היה כתוב שרק אדם מעל גיל 10 יכול לקבל את תפקיד המאפיה. מה הקשר בין גיל השחקן לתפקיד שלו?
האם בגלל שאני השחקן (כנראה) הכי מבוגר פה הופך אותי לרופא(שכידוע הוא זקן ומלומד)?
אהם.

קינג

King Revange אמר/ה:
כנ"ל אם דארק סית' היה משתמש ביותר מדי לאמאסו ליותר מדי זמן

לא עשיתי את זה, כי לא היה לי כוח להתחיל אתה המשימה אחרי שהמאפיה השניה התחילה.

אלדרין אמר/ה:
ני רוצה להסב את הזרקור לדקה למישהו שאחרת לא היה זוכה לשום בדיקה. אלדרין.

אני מסונוור.
דרמתי ביותר. :rolleyes:

קודם כל, קשה לגבש נגדו תיק כי ההודעות שלו ספורות וקצרות. אחפר לספור את ההודעות שלו מכאן ועד עמוד שלושים ומשהו על שתי ידיים. זה לא כל כך נורא בפני עצמו, אבל ההודעות האלו קצרות להחריד.

אז בעצם לא אמרת פה כלום.
כן,ההודעות שלי יחסית קצרות. אגב,טומאץ',לא שמתי לב למגילות הענק שאתה כותב.

אני גם חושד שהוא משחק כאומר הן לרוי. זה יכול לנבוע מהערצה כנה, אבל זו גם דרך משחק מצויינת למאפיונר (אני עדיין לא בטוח בזה. הוא לא תומך בכל דבר שרוי אומר או משהו נחרץ כזה, אבל הוא מחכה את הסגנון שלו טיפה וכו׳)

קודם כל,תמכתי בו אך ורק בחשדות נגד מנגו,כמו שעשו רבים אחרים. אני לא רואה בזה שום פסול.
שנית כל,זה מאפיה שניה (ולא,אני לא אומר אל תחשדו בי או משהו כזה - תקראו את ההמשך: ) שלי אז אין לי באמת כל כך סגנון יחודי = אני מחכה מישהו,אם תרצה לקרוא לזה ככה.
שלישית כל - אני חייב לציין שזה נראה כמו הסחת דעת מושלמת ממנגו,למרות שאתה לא נראה מאפיונר אז אולי זה סתם וויפום.
אז אתה יודע מה זה תיק חלש. הצלחת פחות או יותר להפריך את ההאשמות נגדך. אבל למה אד הומינם ומתקפה אישית?

טומאץ':
אבל למה אד הומינם ומתקפה אישית?

:eek:rc?: אין לי מושג מה אמרת עכשיו.

עמיתפ:
א. אני מסכים איתך חלקית. רוי - מה יקרה עם מנגו אזרח?
ב. הודעה אחת לפני הרצח של סרודמין רוי כתב שהוא אזרח,עד כמה שזכור לי.
זה יכול להיות גם שהוא פשוט ראה שסרודמין ימות,ואז הוא הקדים רפואה למכה. אבל אולי זה שוב המוח הוויפומי שלי. :rolleyes:

העוג הברברי אמר/ה:
rui אמר/ה:
עוג - הוא לא מת ממזמן. דארקמו ביטל הצבעה.

קמפיין התעמולני? מה זאת, מערכת בחירות? אתה מנסה להציג אותי רע כי אני לוקח עמדה ומפקד. כן, אני מנהיג את הלינץ' על מנגו. לא, אני לא מתבייש. יש לי מעל למה שצריך כדי להוכיח שהוא מאפיונר. אתה בוחר להתעלם מזה ובצורה שמזכירה אותו ללכת על תירוץ - אנשים עוקבים אחריך בעיניים עצומות. זה לא נכון בכלל. כל מי שהצביע למנגו לא הצביע כי הוא מטומטם, לא ראה את ההודעה הענקית שלי שמספרת פרט לפרט למה מנגו מאפיונר. אני מציע שתסתכל עליה שוב.

יש הבדל בין מה שאתה עושה ל"מנהיג לינץ'". ב"מנהיג לינץ'" אתה מנסה לשכנע את כולם להצביע כמוך, ומוביל לינץ' נגד מישהו- בו בזמן שיש עוד דיון או כמה דיונים מאחורי זה, שלא עוסקים בזה. זה קורה ברוב המאפיות. במה שאתה עושה אתה פשוט נותן מגילות ענק של הוכחות נגד מישהו וכול אחד שלא מצביע נגדו שואל "למה אתה לא מצביע נגדו? צריך עוד הוכחות?" עד שהוא משתכנע. מה שיוצא מכך שגם אם מתחיל כאן דיון על נושא אחד, בגלל זה שאתה לוחץ על כולם להגיב למנגו הדיונים האלו נשכחים ורק נשאר הדיון על מנגו. אני רואה כבר מה היה קורה ביום הבא שלי הדיון של שנינו- אין שום דבר לעשות, כי אין כמעט שום רמזים על מי מאפיונר חוץ ממנגו- שכבר מת. מצב די אידיאלי למאפיה, לעיירה אין אפילו קצה חוט, ובדדליין הם צריכים להרוג מישהו בלי חשדות מבוססים. זה מצב מעולה למאפיה.

כן. זה מה שטאוני טוב עושה. הוא מביא האשמות על מי שנראה לו רע וסוחף את כולם. זה מה שכל אחד פה צריך לעשות, אבל רק לי יש את הזמן והאומץ לעשות את זה. זה מה שכל טאוני צריך לעשות - להביא האשמות עד שמוצאים מישהו שנראה כמו מאפיונר. וזה בדיוק מה שעשיתי. טענות?

Dark sith אמר/ה:
רוי-

היום השני נפסק- ואני ממש אשמח אם תחזור לסמל הקודם שלך כי ממש אהבתי אותו ועדיין לא התרגלתי לסמל החדש.
rui אמר/ה:
בוקר טוב, חברים. כולנו נהיה חופשיים היו ממאפיונרים תחת ידו החזקה של סטאלין מנהיגנו.

טוב, ריכזתי פה הערה לכל אחד ואחד, פשוט כדי שאף אחד לא יאמר שלא הועלתי ליום השני מעבר להובלת לינץ' על מאפיונר.

דארק סית' - אני יכול לנסות להבין את החשד בי, אבל אני נכשל. זה בגלל שאני אגרסיבי? כמו כן אני ארצה לדעת למה אתה לא מצביע למנגו. בעיקר כשכבר הצבעת אליו.

כי עשיתי חושבים בלילה. אני לא אמהר לסגור לינץ' על בן אדם שאני כבר לא בטוח שהוא מאפיונר.
החשד שלי בך נובע מהעובדה שאתה היחידי שגאלאן רב איתו (ואולי זה נשמע מעט, או הרבה, פתטי אבל הוא מת עכשיו). גאלאן ערני. הוא שם לב לדברים ורואה דברים שאנשים לא רואים. הוא ירד עכשיו. ואיפה סול? אה נכון! גם הוא לא כאן- מאפיונר שלח לו "בטעות" את רשימת המאפיונרים ועכשיו הוא הוחלף. אופס. שניהם רבו איתך, שניהם איימו עליך. אתה היית השחקן הכי דומיננטי במשחק- אבל בשניה אחד מהם יכול להפוך את הקערה על פיה.

darkmo10 אמר/ה:
מבטל הצבעה כי אני רואה שרוי וירינארק דוחפים חזק מדי ללינץ', וכמו שדראגולד אמר, חבל לבזבז את היום על לינץ' - לינץ' יהיה בכל מקרה, והוא יהיה על מנגו (אלא אם כן רוי יתחיל להחשיד אנשים יותר מדי) וכמו ששחקנים טובים ממני אמרו (אני לא יודע אם במאפיה הזאת) - חוסר דיון טוב רק למאפיה. אז רוי - תסביר לי למה עדיף ישר להרוג אותו ולא לדבר קצת ואז להרוג אותו? הוא במילא די שרוף.

מסכים לגמרי. לשחזר יום אחד לא יעזור בשום דבר.

rui אמר/ה:
נקסטורל אמר/ה:
רק מחשבה, אולי אתה ועומר מאפיונרים ואתה מנסה להגן עליו?

רק מחשבה, אולי הוא בן 9 וזאת מאפייה ראשונה שלו, וזה למה הוא לורקר ולא מגיב ברצינות.

אתה כל הזמן אומר שהעובדה שמנגו משתמש בטיעון שהוא חדש זה אומר שהוא מאפיונר. אבל לך מותר להשתמש בטיעון הזה על אחרים?

אהם
mike wolvesfury אמר/ה:
amitf0123 אמר/ה:
אני לא מאמין שעומר הוא מאפיונר, כמו שנאמר הוא בן 9 וזו המאפיה הראשונה שלו, הוא לא יודע איך להגיב לדברים, לרצוח את מנגוס יכולה להיות טעות, אבל כרגע הוא החשוד העיקרי של רוב האנשים במשחק, ואין לנו חשוד גדול יותר ממנו.
אני היחיד ששם לב שמנגוס נעלם פתאום?

לא זכור לי שבחוקים היה כתוב שרק אדם מעל גיל 10 יכול לקבל את תפקיד המאפיה. מה הקשר בין גיל השחקן לתפקיד שלו?
האם בגלל שאני השחקן (כנראה) הכי מבוגר פה הופך אותי לרופא(שכידוע הוא זקן ומלומד)?
אהם.

קינג

King Revange אמר/ה:
כנ"ל אם דארק סית' היה משתמש ביותר מדי לאמאסו ליותר מדי זמן

לא עשיתי את זה, כי לא היה לי כוח להתחיל אתה המשימה אחרי שהמאפיה השניה התחילה.

אני רוצה להדגיש שהעלבת אותי כרגע במישור האישי. גם אם אני מאפיונר אני בחיים לא אשלח בכוונה לאזרח רשימה. בחיים לא.
גאלאן רב איתי על wifom. זהו. האם זה מספיק לחשד? אפילו לא.

דארק סית' - לא. אבל זה פאקינג ילד בן 9. איפה הנשמה שלך?

amitf0123 אמר/ה:
אתה גם אמרת שסרדומין 100% מאפיונר, אבל הוא התגלה כאזרח, אז מה אם אתה טועה הפעם?

שקרן. עד כדי כך נואש להאשים אותי?

rui אמר/ה:
סרדומין לדעתי אזרח טועה. אני לא חושב שהוא מאפיונר, אבל אני לא יודע.

ועכשיו למנגו.

Spinning Mangos אמר/ה:

- אין דבר כזה מאוחר מדי. עובדה שאתה חי עכשיו. פשוט לא היה לך מה להגיב על זה.

- זה לא משנה את זה שבמשך כל הדיון אמרת את זה והמשכת שוב ושוב להתחמק מההאשמות של דארקמו. כל דבר שני "אני חדש!"

- לא הבנתי לאיזה סעיף זה הולך. לא האשמתי אותך בקפיצה על עמית, אף על פי שהייתה שם.

- מעבר לכך שלא עשית חקירות אתה שומר מידע לעצמך? הא. מעניין. מאוד. רוצה לחלוק?

אין לי איך להגיב על רשימת ה"מעניינים" שלך כי זה לגיטימי לגמרי.

yarinarc אמר/ה:
האמת,הסתקרנתי ממה שיש למנגוס לומר,נראה אם ההודעה בהמשך תעזור לך.
תחייה בינתיים מנגוס
מוריד הצבעה ממנגוס

נ.ב:עוד מישהו שם לב שיש לנו סוף סוף אפשרות לשים קליפ מיוטיוב ולא רק את הכתובת?

הנה. המחיר של זה שרק אני נלחם פה לטובת העיירה. אנשים מתחילים להתקפל.

יש לי הודעה שלמה על מנגו. יש מישהו יותר חשוד מכלללללללל הדברים שהוא עשה? דברו.

חזרה