• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הנהלה חדשה

סטטוס
נעול לתגובות.
היינו רוצים שזו תהיה מתיחה, אבל האמת היא שהזקן פשוט לא מתפקד. אולי הבחנת בכל התאקלים שהיו לו עם שאר ההנהלה בחודש האחרון.
אנחנו עוד לא יודעים מה זה אומר על ההוצאה לאור של הפונדק, אבל בכל אופן החלטנו להדיח את האיש הזקן מתפקידו. פסקיטייגר חסם את כל הרשאות הניהול שלו.

דבר ראשון, זה נראה כמו מתיחה, למרות שאני יודע שזאת לא.
דבר שני, למה להחליף את הסמל של הפורום?

אני מציע שאם כבר מדיחים מישהו מתפקידו, שהכל יהיה בהצבעה דמוקרטית.
אני מצביע לגנדלף כשליט הפונדק הבלתי מעורער, ואני רוצה שהסמל יהיה זה:
Wookie-head03psd.jpg

או זה:
tumblr_m29po8C37D1qf2smbo1_500.jpg

---
חג 1אפריל שמח!

ויוה לה רבולוסיון!! אני מתנדב להיות הבכיר שמודה במגוון פשעים נוראיים במרתפיו של פסקיטייגר ומוצא להורג לאחר משפט פומבי!!!

aramil אמר/ה:
למה אתה חושב שזו לא מתיחה? (אפשר להגיד שעכשיו כבר עבר פסח ולעשות הכה את המנהל ב"הנהלה החדשה"?)
עריכה: אולדמן עדיין ראש קבוצה של מנהלים גלובאליים
אם כבר עורכים את קבוצות המנהלים מה קורה עם הומיניד? נראה לי שהיא החליפה אווטר לפני חודש (במקום ראש של חתול)
או... ופיסקי, טכנית אתה הראש קבוצה של המנהלים הראשיים ומשגיחי הפורום אז תוכל לטפל בבוט בכרוז?
אה, ועוד משהו, אולד עדיין מנהל הכרוז והמשוב

יופי, עכשיו אני יכול לומר שאני וותיק מספיק כדי למחוץ שני מנהלים ראשיים תחת העכבר שלי כל פעם שבא לי להיכנס לדף הכללי! :mrgreen:

נ.ב
מתיחה יפה, אבל אחרי הצבעים שפגעה חזק לא שכחו לכם...

הויקינג אמר/ה:
aramil אמר/ה:
למה אתה חושב שזו לא מתיחה? (אפשר להגיד שעכשיו כבר עבר פסח ולעשות הכה את המנהל ב"הנהלה החדשה"?)
עריכה: אולדמן עדיין ראש קבוצה של מנהלים גלובאליים
אם כבר עורכים את קבוצות המנהלים מה קורה עם הומיניד? נראה לי שהיא החליפה אווטר לפני חודש (במקום ראש של חתול)
או... ופיסקי, טכנית אתה הראש קבוצה של המנהלים הראשיים ומשגיחי הפורום אז תוכל לטפל בבוט בכרוז?
אה, ועוד משהו, אולד עדיין מנהל הכרוז והמשוב
פססט... אני אגלה לך סוד:
זה ברור שזאת מתיחה!!!!!!
נסיון יפה, מנהלים.

1 באפריל שמח!

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה