• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קוד הצבעים החדש של הפורום

PeskyTiger

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
לאחרונה היו בפורום תלונות רבות של משתמשים על משתמשים אחרים, שלאחר בירור קצר העלו שנבעו מחוסר הבנה של הטון שאליו כיוון כותב ההודעה.

בשל כך, החלטנו להכניס לפורום קוד צבעים חדש, כדי למנוע את אי ההבנות הללו בעתיד:

שחור "רגיל" יסמל טון ניטרלי וענייני.
ירוק יסמל כעס קל או חוסר סבלנות.
סגול יסמל סארקזם.
כחול יסמל התלהבות.
צהוב יסמל גועל.
אדום שמור להודעות מנהליות ולmod voice.

מעתה והאלה יש לצבוע את את הודעתכם בצבע המתאים. מי שלא יבצע זאת יקבל אזהרות, ובאנים בהתאם.

סרקאזם- המילה שאתה צריך להשתמש בה כשאתה אומר ציניות. להגיד דבר ולהתכוון לדבר אחר.

אני חושב שזה קצת מוגזם להפוך את זה לחוק של ממש. לקבל אזהרה כי צבעתי בצבע לא נכון זה נשמע לי קצת הזוי, והחלק הענייני היחידי כאן הוא צבע לסרקאזם. אם זה הייתה הנחיה לפורום שיש למלא, הייתי עוקב אחריה וכנראה גם שאר הפורום. כאשר זה הופך לחוק עם ענישה, זה מרגיש לי נורא קשוח.

אני מגיב כי השאירו את העץ פתוח, אז הנחתי שמותר למשתמשים להביע את דעתם.

אני מסכים עם גאלאן בכל מילה. זה אחד החוקים שאפשר לפתור בלי באנים ואזהרות.. או שאנשים ישפרו את הניסוח או שיכתבו בסוגריים למה התכוונו (ברצינות).

למשל:

אני אוהב תפוחים (רציני).
אני אוהב תפוחים (ציני).

חבל שיש על זה ענישה, זה מרגיש פשוט... לא נכון.

טוב, אז עכשיו אני גם רואה שיש הודעות מנהלים באדום זה נראה מאיים וממש לא נחמד כאילו אנחנו באיזה דיקטטורה פורמית.

יששש אני המשתמש הראשון שמייסם את הקוד! פעמיים!
ולפני שליחת ההודעה הסתכלתי בתצוגה מקדימה וראיתי שההודעה ניראת ממש מכוער עם שני הצבעים האלו, ובמיוחד עכשיו שיש שלוש.

כמו שנאמר מעליי, התלבטנו רבות לפני הקוד החדש, אך החלטנו שזאת הדרך הטובה ביותר למקד את הפורום - לכן אני מבקש מכל המשתמשים להתחיל לסגל לעצמם את הקוד החדש.
גם קיבלתי פנייה בה"פ ממשתמש שהוא עיוור צבעים, ככל הנראה מי שעיוור צבעים ישלח הודעה ויקבל מאיתנו פטור - עד שנמצא דרך ליישם מע' משוכללת יותר

ודעה אישית - צעד זה רק יעזור לקדם את תרבות הדיון בפורום!

אתם עומדים לתת אזהרות ובאנים על זה? באמת? כל כך אידיוטי לתת על משהו כזה אזהרה, אתם יכולים לבקש, אבל לתת על זה אזהרה זה מוגזם, כאילו עשיתי משהו רע בזה שההודעה שלי לא מובנת. מה? הצעד הבא לקידום תרבות הדיון בפורום יהיה אזהרה על כל שגיאת כתיב?(ביי ביי דינרבלו ;) )

חזרה