• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תעלומת פורום-! העוגה הגנובה!!

Infernal Mercy אמר/ה:
אני מכחיש כל קשר לגרבילים הנ"ל, הם שייכים לכאוס של סלאנש.
חבורת פאגים.

אני חייב להאמין לו בקטע הזה - ידוע כי רוב הגרבילים אוהבים מאוד מיץ לימון, ומכיוון שרוב הגרבילים שייכים לאינפרנל הרי כולם שם אוהבים את מיץ הלימון, ואלו שלו שייכים לו פשוט מתעבים את המיץ הנ"ל.

אהה נשמע הגיוני... :confused:
אבל יש בעיה אחת קטנה!
או שתיים...
אוקי-
1. נמצא עד. הוא בהחלט מוכר מיץ לימון והוא אומר שבדיוק באותה השעה הוא עבר ברחוב ומכר מיץ לימון, זה ילד קטן (הראשון שאומר שזה הוא!) ולא הסכים לגלות את שמו, הוא דיבר במהירות בטלפון ואמר שהוא לא ראה את הגנב אבל זה חטף ממנו כוס מיץ לימון אחרי שנארה מתנשף ורץ לתוך הבית, לאחר מכן הוא יצא מיד עם העוגה והכוס ריקה...
2. יצאתי ומה אני רואה בכניסה...?!
דוקטור וונג!! מת!! יש לו צינור פרוקטולוגי תקוע בתחת... הוא נרצח!!! (פם פם פאאאאאם!!)
עכשיו זה נהיה מבלבל יותר!! מה עושים?!

בטח שכן! אף פעם לא שמעת על אנשים שמדברים אחרי המוות?
אנשים מסכנים שחוטפים בובמה בראש ואז קמים ומוצאים את עצמם מתים?! :p

בידיוק כמו שאמרתי.
המוכר היה אתה, אתה דיברת עם עצמך, חטפת לעצמך לימונדה (ולכן המוכר לא ראה אותך), ורצחת את הדוק, כי הוא חשד בך שאתה (דמוסס(אין לי כוח לשם המלא)) בוגד בעצמך עם עצמך (מיכאל הפירט), והוא בתור קראקופוד, ההתמחות החדשה שלו, שזה סוג של בלש פסיכולוגי לענייני כפילות של ילדים שקוראים להם מיכאל הלך לבדוק את העניין, ואז הוא ראה את הטרפזים, והבין הכל.
אז הוא הרג אותך, פרץ למשתמש שלך בפורום (הוא קראקר, זוכרים?) והתחיל לדבר בשמך, הבעיה היא שוואנג לא סיים את שיעורי הבית שלו בקראקופודיה, שם כתוב שמי שתופס פוד (ככה קוראים למיכאלים כפולים) צריך להזהר, כי זה מדבק...
במקרה, וואנג אלרגי לפודים, אבל הוא לא יודע. אז עכשיו יש לנו דר, וואנג, מיכאל הפירט, ודמונסס באותו גוף, כשכולם רוצים להשתלט על הפורום, נחמד לא?

צל-אש אמר/ה:
בידיוק כמו שאמרתי.
המוכר היה אתה, אתה דיברת עם עצמך, חטפת לעצמך לימונדה (ולכן המוכר לא ראה אותך), ורצחת את הדוק, כי הוא חשד בך שאתה (דמוסס(אין לי כוח לשם המלא)) בוגד בעצמך עם עצמך (מיכאל הפירט), והוא בתור קראקופוד, ההתמחות החדשה שלו, שזה סוג של בלש פסיכולוגי לענייני כפילות של ילדים שקוראים להם מיכאל הלך לבדוק את העניין, ואז הוא ראה את הטרפזים, והבין הכל.
אז הוא הרג אותך, פרץ למשתמש שלך בפורום (הוא קראקר, זוכרים?) והתחיל לדבר בשמך, הבעיה היא שוואנג לא סיים את שיעורי הבית שלו בקראקופודיה, שם כתוב שמי שתופס פוד (ככה קוראים למיכאלים כפולים) צריך להזהר, כי זה מדבק...
במקרה, וואנג אלרגי לפודים, אבל הוא לא יודע. אז עכשיו יש לנו דר, וואנג, מיכאל הפירט, ודמונסס באותו גוף, כשכולם רוצים להשתלט על הפורום, נחמד לא?

אתה רואה CSI?

החתול מהאווטר של דמוסתנס גנב את העוגה. מיץ הלימון זה הפיפי של החתול שהשתין מרוב פחד כששמע את הטבח חוזר. עכשיו הארנב מוציא את העוגה מהפה של החתול שבעצם בא מהקרקס וצייר טרפז של לולינים כדי שיהיה רמז קטן.... אני גאון!!

אוקי דבר ראשון בקשר לחתול ולארנב.
זה מקס מסם ומקס!(הארנב כן!) והחתול זה השליח הסודי של המפקד שלהם!
הוא בלע את ההודעה הסודית של סם ומקס אז מקס הלך לבדוק איפה היא...

עכשיו בקשר לעוגה...
למה לכל הסמיילים בצורת אורקים שיש בפורום הזה גנבתי לעצמי את העוגה?!
נו באמת! זה לא אני! אני הלכתי וגנבו לי אותה!! אני לא אפגע בעוגה חפה מפשע!
(בעיקר זו שאני הכנתי במשך שעות!!!)

היי! היי!! הכנתי אותה כדי למסגר אותה!!
חוץ מזה בדקתי את הוילונות של החלון שוב ומה מצאתי? עוד פיסת נייר!!
עליה כתוב 'טרפזים!! ווהאהאה!! טרפזיייים!!!!!' והיא קרועה גם!
מה מסתבר?! זה אותו הנייר עם הציור של הטרפז!! שניהם נקרעו מאותו הנייר!!

וגם! חקרנו קצת את המוכר לימון ההוא... הוא אמר שהוא קיבל מכתבי אזהרה בימים האחרונים...
אנחנו ממשיכים לתחקר אותו בינתיים...!

Wood-Elf אמר/ה:
מישהו שם לב שוואנג עוד לא הגיב?
חשוד ביותר....

בקיצור, אתה הכנת את העוגה, אבל בגלל שאתה לא יודע להכין עוגות, היא נדבקה לעדן החלון.
אז וואנג בא, לקח את העוגה, צייר טרפז, שם אותו שם כדי שידעו שזה הוא, אבל הוא לא הצליח להוציא את העוגה.
הוא ידע שהוא צריך חומצה בשביל לשחרר את הדבק הזה, אז הוא לקח לימון (הדבר הכי קרוב לחומצה שמצא), טיפטף את זה מתחת לעוגה, ולקח אותה.
וכל זה תוך פחות מ-5 דק'!

אחרי זה, אתה הלכת לשלוח את הדגימות למעבדה, ווואנג כתב את הפתק והחביאו מאחורי הווילון.
לאחר שוואנג עבר בחזרה ליד המוכר, מיסטיק שינתה צורה לוואנג.
היא הלכה ליד הבית שלך, והפכה את עצמה לוואנג מת עם צינור פרוקטולוגי תקוע בתחת.
אחרי שחזרת לחפש עוד דברים בבית, היא ברחה משם.

אני מציע לך לבדוק לאן נעלם "וואנג".

אוקי המוכר הביא לנו מכתב אטחד שהוא שמר.
כתוב בו בכלליות מה שהיה כתוב במכתב שאני מצאתי מוונג ובסופו כתוב:
"ואני אהפוך את כולכם ל-"
ושם קרוע. ניסיתי להשלים מהקרעים וזה התאים בול!
זה יוצא ככה בערך-
"ואני אהפוך את כולכם לטרפזים! ווהאהאהאהאה!! טרפזיייייים!!!!!
ואם אתה לא יודע מה זה טרפז, אז זה נראה ככה-"
ואז מגיע הציור של הטרפז.
אבל וונג מת! מה קורה פה?!

טוב זה ברור שמישהו מנסה להפליל את וואנג!!

אולי וואנג מפליל את עצמו? הוא מסוגל לזה.

אוקיי..תנו לי להבין משהו...נער הלימון מאוים על ידי אותו אחד שרשם את הפתקים של הטרפזים.

או שזה שני אנשים שונים!

אולי מישהו רשם הודעות איום למוכר הלימון...ואז מישהו לא ידוע לקח את הפתק איום, קרע אותו..וטמן את החלקים שבהם רשום "טרפזים" והשתיל אותם בדירה שלך!
והוא כנראה גם לקח את העוגה!

Wood-Elf אמר/ה:
Wood-Elf אמר/ה:
מישהו שם לב שוואנג עוד לא הגיב?
חשוד ביותר....

בקיצור, אתה הכנת את העוגה, אבל בגלל שאתה לא יודע להכין עוגות, היא נדבקה לעדן החלון.
אז וואנג בא, לקח את העוגה, צייר טרפז, שם אותו שם כדי שידעו שזה הוא, אבל הוא לא הצליח להוציא את העוגה.
הוא ידע שהוא צריך חומצה בשביל לשחרר את הדבק הזה, אז הוא לקח לימון (הדבר הכי קרוב לחומצה שמצא), טיפטף את זה מתחת לעוגה, ולקח אותה.
וכל זה תוך פחות מ-5 דק'!

אחרי זה, אתה הלכת לשלוח את הדגימות למעבדה, ווואנג כתב את הפתק והחביאו מאחורי הווילון.
לאחר שוואנג עבר בחזרה ליד המוכר, מיסטיק שינתה צורה לוואנג.
היא הלכה ליד הבית שלך, והפכה את עצמה לוואנג מת עם צינור פרוקטולוגי תקוע בתחת.
אחרי שחזרת לחפש עוד דברים בבית, היא ברחה משם.

אני מציע לך לבדוק לאן נעלם "וואנג".
מצטער, אבל מצאתי את התשובה מזמן...
אתה לא צריך להמשיך לכתוב רמזים...

עובדה שזה עדיין מתאים.

הרי זה ברור ווטסון ידידי, מיכאל הכין עוגה מפטריות הזיה והלך לשאוף דבק עם ינאי כשהוא חזר הוא היה בכזה סוטול שהוא לא שם לב שהוא אוכל את העוגה ומקשקש טרפזים בכל מקום ,אח"כ בהשפעת הפטריות הוא הזה את כל העדויות.

חזרה