• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 תמונות ראשונות מהערכה של ספלג׳מר

דלפו לרשת תמונות ראשונות מהספרים של ספלג׳מר אפילו שהם מגיעים לחנויות רק עוד שבוע ימים
לפי תוכן העניינים של הספרים מדובר בשלושה ספרים כל אחד עם 64 עמודים - כלומר, תוכן שמקביל לספר בודד ״רגיל״ רק מחולק אחרת ומגיע כערכה ובמחיר מעט גבוה יותר.

בכל אופן נראה מדליק
1FC7B289-FC15-4222-BC47-9DD5AEB1F931.jpeg
0B5E0D05-FE80-44C3-8F0F-E0244AC5A7D2.jpegA9CA96FF-724D-4CC3-880F-73E6921C8170.jpegBEF7FEEE-6C0D-497C-8E82-405FAB428E78.jpeg

הפעם אני מסכים עם כולם - הכריכות נראות ממש מגניבות, זה מצד אחד טוב שזה מחולק וקל לעיכול ומצד שני ברור שיש פה גם אלמנט עסקי של מכירה של כמה ספרים.
למי שמו"ד בחלל מעניין אותו - זה בטח ממש מגניב.
אצלי זה הגבול, אני אישית לא אוהב שפנטזיה ומד"ב מתערבבים (אולי חוץ מShadowrun שזה אחלה) ולכן אני מכסה אוזנים ועיניים ולא רוצה לרכוש את זה :)

וואי נראים ממש דקיקים הספרים, התרגלתי לספרים במשקל כבד.
האמת שזה די חיובי בעיני שזה מחולק ככה, זה בהחלט יתרום לסדר ולקריאות.
גם לדעתי זה יותר טוב, במקום לאבד את העמוד שלך בספר של ההרפתקה כשאתה מחפש בלוק נתונים אתה יכול לדפדף במגדיר המפלצות כדי למצוא אותו תוך כדי, בזמן הזה השחקנים מסתכלים במדריך לשחקן כדי להבין את היכולות של הדמויות שלהם.

אני רק מקווה שכולם קלטו את האוגר boo שנמצא שם על הכריכה…

מקווה שכולם קלטו את האוגר boo שנמצא שם על הכריכה
אוגרי חלל ענקיים היו בדיחה שיוצרי ספלג'אמר הכניסו לאסופת המפלצות כמחאה על זה שלוריין ויליאמס הכריחה אותם להכניס תכני מד"ב למו"ד, כי גם הם (כמוני, אגב) החזיקו בדעה ש:
אני אישית לא אוהב שפנטזיה ומד"ב מתערבבים
נרמז על משמעות הבדיחה הזו בתיאור המפלצת, לפיו יש ננסים שמכינים מבשרם שימורים (SPAM) לצורך מסעות חלל.
היו כמה גרסאות של אוגרי חלל ענקיים, כמו אוגר חלל ענקי עם שיני חרב, אוגר חלל ענקי בלתי נראה ואוגר חלל ענקי ממוזער שהוא בגודל של אוגר רגיל - כמו BOO.

אני אישית חושב שהגרסה הזו של מבוכים ודרקונים בחלל זה מגניב.
קצת יותר קשה לי עם סטארפיינדר, שהוא מבוכים ודרקונים טכנולוגי בחלל… לזה אני פחות מתחבר

חזרה